Lucid rüya süresini uzatmak için yardım!!

HeadShot

Kayıtlı Üye
Konu şu ki, uzun zamandır lucid rüya gören birisiyim ama son 1 yıldır falan iyice süresi azaldı.
Lucidde denenecek bir çok şeyi denedim arttırmak için. Çoğu teknik sadece lucidi çok daha gerçekçi hale getiriyor ama ne kadar canlı olsa da bir anda sönüp gidiyor.
Bir tekniğini bilen var mı, ne yapmam lazım?

HeadShot

Kayıtlı Üye
Enerjiniz yetmiyorsa hiç bir teknik işe yaramaz. Enerji arttırıcı teknikler deneyin.
Fiziksel enerjiden bahsediyoruz demi? Gerçekten çok halsiz oluyorum genelde, ama biraz rüyalarımla da alakalı sanki. Uykudan yorgun uyanıyorum. Enerji arttırıcı teknik önerir misiniz?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Fiziksel enerjiden bahsediyoruz demi? Gerçekten çok halsiz oluyorum genelde, ama biraz rüyalarımla da alakalı sanki. Uykudan yorgun uyanıyorum. Enerji arttırıcı teknik önerir misiniz?
Hermes jimnastiği bu forumda bulursunuz. Kendim onu kullanıyorum.
Çok fazla lusid rüya görüyorsanız enerji düşüşü ondan da olabilir.
Daha az ama kaliteli lusidten yana seçiminizi yaparsanız, hem normal hayatta, hem lusidte daha başarılı olursunuz. Lusid görmediğiniz halde yorgun uyaniyorsaniz. Size https://www.gizlimabet.com/konular/dream-catcher.35622/
Öneririm.

HeadShot

Kayıtlı Üye
Hermes jimnastiği bu forumda bulursunuz. Kendim onu kullanıyorum.
Çok fazla lusid rüya görüyorsanız enerji düşüşü ondan da olabilir.
Daha az ama kaliteli lusidten yana seçiminizi yaparsanız, hem normal hayatta, hem lusidte daha başarılı olursunuz. Lusid görmediğiniz halde yorgun uyaniyorsaniz. Size https://www.gizlimabet.com/konular/dream-catcher.35622/
Öneririm.
Kendimi bildim bileli gün içinde yorgun oluyorum. Uykudan ya da rüyadan mı kaynaklı bilmiyorum. Çoğu zaman dövülmüş gibi uyanıyorum uykudan.
Son zamanlar zaten çok fazla lucid görmüyorum ama görünce de çok çabuk bitiyor. En kaliteli lucid gördüğüm zaman 2 hafta falan her gün lucid görüyordum ve aşşırı derecede gerçekçiydi, bir iki kere paralel evren falan olduğunu sanmıştım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kendimi bildim bileli gün içinde yorgun oluyorum. Uykudan ya da rüyadan mı kaynaklı bilmiyorum. Çoğu zaman dövülmüş gibi uyanıyorum uykudan.
Son zamanlar zaten çok fazla lucid görmüyorum ama görünce de çok çabuk bitiyor. En kaliteli lucid gördüğüm zaman 2 hafta falan her gün lucid görüyordum ve aşşırı derecede gerçekçiydi, bir iki kere paralel evren falan olduğunu sanmıştım.
Lusidinizi yönetmiyor musunuz?