Komşumuza Yapılan Musallat Büyüsü

BlueS

Kayıtlı Üye
3 sene önce ailem yurtdışındayken ve ben babaannemlerde kalırken bir gün en alttaki komşu gelip teyze bir bakabilir misin gibi bir şey söyledi. Babaanemde beni evde bırakmayıp yanında götürdü ama ne olduğundan haberi yoktu. Aşağıya indiğimizde kadın kapıtı ittiriyordu ama açılmıyordu. Okuyarak ittiğinde yarısına kadar açılmıştı ve girmiştik. O sırada su saatterinin olduğu kapaklar yere düşmüştü. İçeriye girdiğimizde anlatmaya başlamışlardı. Çok fazla hocaya gitmişler bir sürü yalan yanlış şey duymuşlar.

Babaannemin bir akrabası (bayan) amcasının ona verdiği görevle ve cinlerle böyle şeylere bakıyor. Bazılarınız inanmayabilir ama kadın harbiden çok bilgili. Bir musallat vakasını çözerek vergi levhası bile verildi. Fakat kadın büyük miktarda para alıyor. O gün onu aradığımızda eve gelemeyeceğini söylemişti. Buradan okuyacağım dedi. Ve suya ayetel kürsi okunup her yere damlatılmasını önerdi. Bunları yaparlarken, salonda sehpanın üstünde kuran ve vantilatör duruyordu. Halalarının büyü yaptığı kız tam yanlarından geçerken ikiside yere devrildi. 3 kişinin zor kaldıracağı kadar ağır olan kasa bile kolaylıkla devrilmişti. Artık bu olaylar akşam ezanından hemen sonra değilde tam olarak 11 de tekrar yaşanıyor ve her gün babaannemi çağırıyorlardı.

Artık bir gün tekrar aramaya kalktığımızda elektrikler bile kesilmişti. İnsanın aklının alamayacağı şeyler yapabiliyorlar. En sonunda kadını eve gelmeye ikna ettiğimizde. Geldiği ve kapıdan girdiği anda yüzü mosmor olmuştu. Hemen bir tesbih isteyip okumaya başladı. Ardından kıza verilen muskaları istedi ve o kadar yastığın arasından muskalı olanları gösterip bakılmasını istedi. En sonunda kağıtları keserek kutuya doldurdu ve akan suya atmalarını istedi. Gerçekten çok ağır bir büyü yapıldığını ve düğüne gider gibi eve doluştuklarını söyledi.

Site de gezinirken madde nüfusu yapamayacaklarını düşünen çok fazla arkadaş gördüm. Ve ister inanın ama ister inanmayın gözlerimle şahitim hepsine... Devrilen sandelyeler, kuranlar, eşyalar, tavandan düşen testereler... Hepsine şahitim.

Jackson

Kayıtlı Üye
Bazı evler paronamal yerler gibidir birden fazla kötü varlık girerse o eve bütün varlıklar oraya doluşmaya başlar o yüzden evinizi sürekli arındırmalısınız (Hem temizlik konusunda hemde dua,olumlama)...

asterix

Kayıtlı Üye
Mekanların arındırılması nasıl yapılmalıdır ? Evde bedensiz varlıklar varsa zarasız bile olsa nasıl uzaklaştırabiliriz ? Yada yeni bir yere gittik bir süre kalacağız ,otel odası olabilir eski bir ev olabilir orayı gider gitmez orayı nasıl arındırabiliriz ? Kullanılmış bir ev aldık boya vs yaptık diğer açıdanda arındırmamız lazım nasıl ?

BlueS

Kayıtlı Üye
Arkadaşımızın da dediği gibi;
İyi bir temizlik
Dua :)