Kız arkadaşıma musallat olan varlık yardım edin allah rızası için :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ruthbarbar

Kayıtlı Üye
Ah be kardeşim,ne etmişsiniz kendinize böyle? Öncelikle size cevşeni boynuna,evine takıp bırakmak yerine okuması daha kuvvetli diye bir tavsiye de bulunayım.Gene taksın fakat kesinlikle okumalı,Gece yatmadan önce felak,nas ve ayetel kürsiyi de okumalı ve kendini psikolojik olarak da soyutlamalı,yani kalbini bu tür işlere kapatmalı,tamamen geçer demiyorum fakat çok fazla düşünmek ve sürekli tekrar etmek iyi değildir.Çok fazla,yalnız ve karanlık ortamlarda bulunmasın.Meditasyon yapsın,kendi enerjisini biraz olumluya çevirmesini öneririm.Ayrıca Sn.Urum'a ulaşabilirsiz,bu tür tılsım işlerinde iyidir kendisi.Ayrıca,sevdiği insanlar tarafından destek göremiyor-ki eşiyle boşanma aşamasında,ama hala evli.Birbirinizi sevseniz de,evde bir soğukluk ve ihanet söz konusu.-yani düşüneceği tek şey olumsuz şeyler oluyor,ayrıca her fırsatta sizinle birlikte olamadığı için,tek düşündüğü bu.Yalnız kendinizi de korumalısınız,bakın ona üzülüyorsunuz da her ikinize musallat olduğunda,kim kime destek olup,bu batılan çukurdan çıkarabilecek? Yani bağlı olduğunuz kadına sizde yarı delirmişken bir faydanız olmaz demek istiyorum.Siz ona deli değil,sağlıklı olarak lazımsınız ki kendi de biraz da olsun olumluluk görebilsin.Ayrıca bilinçsizce yapılan çağrılarda bu söz konusu,kendi cahiliyetine yenilmiş ne yazık ki.Ki sizde farkında olmadan,yardım ettiğinizi zannederek 'gel bana' diyorsunuz,biraz mantıklı ve bilinçli olun.Buna ikinizde ihtiyacı olacak.İyi forumlar.
armani parfümü kaybolmuş o kokuyu biliyorum dün gece evime getirmediğim halde bütün katta kokan parfümdü 3. kattayım birden bire o koku geldi burnuma terasın kapısı açıktı dışardan geldi desem imkansız tüm katı sarması o kokunun cezbedici çiçek baharat karısık bi koku bi işe kalkışıyoruz ama bakalım artık hayırlısı , buarada konu kilitlenebilir teşekkür ederim herkeze iyi niyetlerinden dolayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...