Kız arkadaşıma musallat olan varlık yardım edin allah rızası için :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ruthbarbar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar her gece olduğu gibi sabaha kadar camda görüşüyordum kız arkadaşımla, 3 gündür böyle bir durum var bahsetti bana uyuyamıyordu korkuyordu bu sabahta ezandan sonra korktuğnu söyledi.Ben teselli etmeye çalısıyodum bişey olmicak v.s birden gölge geldi dedi :( ne gölgesi dedim camı kapattı.Güç bela telden arayark açtrdım okadar korkuyorduki :( onu çağırdığını söyledi hıçkırı hıçkırda ağladı karşımda :( çok kötü oldum sesi gitti bi ara konuşamıyordu ne yaparsa yapsın konuşamıyodu zor yazıyordu sesini geri vermesi için kan istediğini söyledi :( dua okuyorum ama nasıl okuyorum içim yana yana :( gitti bıçak aldı eline göğsüne dayadı kan istediğini söyledi vazgeçirmek için ağlıyorum yırtıyorum kendimi bu sefer boynuna dayanadı bıçağı bastırdı zorluyor beni kanımı akıtınca vericek sesimi diye ağlıyor :( onumu dinliceksin benimi dedim çalıdırmış gibiydi yinede beni dinledi ayetel kürsi ihlas nas felak okudum ayetel kürsinin yarısında boğazlanıyormuş gibiydi nefes alamıyordu sonra iyi oldu seside geldi yerine ama sesi kısılmıştı zor duruyodu başında ve gözlerinde bi ağırlık varmış ve hiç bişey hatırlamıyodu kendine geldiğinde göğsndeki bıçak sıyrığını gördü bu sefer yine başladı ağlamaya bi tek kelime htrladığını söyledi kalaman mı ne ona benzer bişey şimd çıktı aklımdan araştırdğmda cin krallarından oldğunu öğrendim ne yapıcaz arkadaşlar musallat olmaya çalısıyor kız arkadaşıma :( ben 22 kızarkadasım 24 yasnda çok iyi birer müslüman sayılmayız.Tutamadım kendimi bi ara isyan ettim bana gelmesini söyledim kızı rahat bırakmasını söyledim ,olaylar sırasında kız pc den uzakta olmasına rağmen cam kapanıyordu o kapatıyor diye ağlıyodu kız arkadasım :( benimle görüşmemesi gerektiğini söylüyormuş ona cin yardım edin arkadaşlar çok kötü durumdayız muska veya tılsım gibi birşey önereblrmisinz yanında taşıması için ona bişey olursa ben ne yaparım :( kızla aramızda çok özel bir bağ var hiç konuşmadan gözlerimize bakarak anlatabiliyoruz herşeyi telepati olarak birbirimize huzur veriyoruz onu o halde gördüğümde çıldırıcak gibi oldum hıçkıra hıçkıra ağlayışı gitmiyor gözümün önünden :( :(

alin

Kayıtlı Üye

Retronom

Kayıtlı Üye
Allah yardımcın olsun. Üç harflileri bastırmak için, fetih suresini taşısın yanında, arapça yazmayı bilen birisine yazdırsın. Ardından yanında taşısın eve girdiğinde, dışarı çıktığında üç kere kafirun, üç kere nas üç kere ihlas ve bir kere ayetül kürsiyi okusun. Çok uzun geliyorsa sadece ayetel kürsinin Alllahu La İlahe İlla Vahdehu La Şerike Leh Ve Lekul Hamdu diyerek girsin ve çıksın...

mysen13

Kayıtlı Üye
Negatif cinleri kaçırmak için en etkili surelerden biri cin suresidir . Ayetel kürsi nas felak okuğu zaman bir süre cinler gelemez fakat tekrar gelecektir . Anlıyacağınız musallat olan cinler kişiden alınması lazım ,
[h=5]''Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm '' Sürekli okumasını söyleyin .[/h]Sevgiyle ...

Ruthbarbar

Kayıtlı Üye
Allah yardımcın olsun. Üç harflileri bastırmak için, fetih suresini taşısın yanında, arapça yazmayı bilen birisine yazdırsın. Ardından yanında taşısın eve girdiğinde, dışarı çıktığında üç kere kafirun, üç kere nas üç kere ihlas ve bir kere ayetül kürsiyi okusun. Çok uzun geliyorsa sadece ayetel kürsinin Alllahu La İlahe İlla Vahdehu La Şerike Leh Ve Lekul Hamdu diyerek girsin ve çıksın...
teşekkür ederim ya kız çok güçsüz kalıyor kontrol edemiyor kendini bu sabah ben olmasaydım ne olurdu bilemiyorum :( sağolun dediklerini denicez

Negatif cinleri kaçırmak için en etkili surelerden biri cin suresidir . Ayetel kürsi nas felak okuğu zaman bir süre cinler gelemez fakat tekrar gelecektir . Anlıyacağınız musallat olan cinler kişiden alınması lazım ,
''Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm '' Sürekli okumasını söyleyin .

Sevgiyle ...
bu sabah cin suresine kadar kardar okuduğum tüm dualarda 15 dkkadan sonra tekrar ağırlık bastırdığını söyledi bana cin suresinden sonra gelmedi bugun hiç bişey yapmam lazım hocaya götürücem onu :(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
teşekkür ederim ya kız çok güçsüz kalıyor kontrol edemiyor kendini bu sabah ben olmasaydım ne olurdu bilemiyorum :( sağolun dediklerini denicez

bu sabah cin suresine kadar kardar okuduğum tüm dualarda 15 dkkadan sonra tekrar ağırlık bastırdığını söyledi bana cin suresinden sonra gelmedi bugun hiç bişey yapmam lazım hocaya götürücem onu :(

Forumda Mabet Sahibimiz Yule ve Urumhamatahıl bakım yapıyor onlara mesaj atın.O zaman sorunu net öğrenirsiniz ve çözebilirsiniz de.
Geçmiş olsun.Sevgiyle Kalın.

Ruthbarbar

Kayıtlı Üye
Forumda Mabet Sahibimiz Yule ve Urumhamatahıl bakım yapıyor onlara mesaj atın.O zaman sorunu net öğrenirsiniz ve çözebilirsiniz de.
Geçmiş olsun.Sevgiyle Kalın.
teşekkür ederim ilginize bir arkadaş yardımcı olabileceğini söyledi bana sağolsun onlarada yazıcam ama..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
teşekkür ederim ilginize bir arkadaş yardımcı olabileceğini söyledi bana sağolsun onlarada yazıcam ama..

Eğer o arkadaş forumdan'sa bir üyeden özel yardım istemek yasak.Hem üye yasaklanır hemde siz.Forum kurallarına bakın,dikkat edin. :)

likable21

Banlı Kullanıcı
Bende bakım konusunda yardımcı olabilirim üzerinizde herhangi bir varlık musallatı varsa .tabi bunun için ad soyad,doğum,tarihi,annenizin soy adını ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak almam gerekiyor ama forum kuralları gereği bu yazdıklarım yasakmış zaten.keşke forum kuralları biraz daha esnek olsaydı.
Kardeşim Rabbim acil şifalar versin size.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Olayın nedeni önemli.Durduk yere bu varlıklar kimseye musallat olmaz.Detay lazım.Ayetlerle karşı koyabilirsin.Lakin Ayetin tesiri bir yere kadardır.Bazı ayetler cinlere darbe vurmak için indirilmiştir.Bazısı da Şeytanlara.Şeytanlar ve Cinlerin arasında dağlar kadar fark var.

Şeytanlara karşı tam anlamıyla etkili bir ayet okuyorsan Cine pek zarar vermez.Nas ve Felak tam etkili olacaktır.Çünkü bu ayetler tam anlamıyla zararlı cinlere karşı indirilmiştir.

Senin okuman lazım sureleri.Musallatı olan kişiyi cin kolaylıkla boğmaya çalışır bunaltır ama senin için aynısı geçerli değil.Eğer gerekli önlemleri alırsan kolay kolay sana ilişemez.Onun geçmesi gereken bir savunma mekanizması var.Dakikalık iş değil.Her insanda bir savunma mekanizması vardır.Kız arkadaşınınkini geçmiştir ve kolaylıkla zarar verir.

Ama seninkini geçip sana zarar vermesi çok uzun süre alır.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Size tavsiyem mabet sahibi Sayın URUMHAMATAYİL ve mabet moderatörümüz Sayın Embriyo'dan yardım istememizi öneririm sevgili URUM zevc ve muskalar konusunda tam bir profosördür ve sevgili Embriyoda kız arkadaşınızın olumsuz enerjisni atmasına yardımcı olabilir :(

-Sevgi ve Işıkla...

Amele

Kayıtlı Üye
Cin mektubuna bakmanınızı öneririm. Eve asın onu. Birde çemberler var ayetel kürsi ile ve birde hergün 21 nas okusun cin şerrinden korur. Eğer durum çok kötüyse cevşen almanız daha doğru olur ama kız arkadaşınız kaldıramayabilir cevşeni...

Ruthbarbar

Kayıtlı Üye
Cin mektubuna bakmanınızı öneririm. Eve asın onu. Birde çemberler var ayetel kürsi ile ve birde hergün 21 nas okusun cin şerrinden korur. Eğer durum çok kötüyse cevşen almanız daha doğru olur ama kız arkadaşınız kaldıramayabilir cevşeni...
cevşen aldık bugun ona korkuyor çok çabuk tesir altında kalıyor :(

Olayın nedeni önemli.Durduk yere bu varlıklar kimseye musallat olmaz.Detay lazım.Ayetlerle karşı koyabilirsin.Lakin Ayetin tesiri bir yere kadardır.Bazı ayetler cinlere darbe vurmak için indirilmiştir.Bazısı da Şeytanlara.Şeytanlar ve Cinlerin arasında dağlar kadar fark var.

Şeytanlara karşı tam anlamıyla etkili bir ayet okuyorsan Cine pek zarar vermez.Nas ve Felak tam etkili olacaktır.Çünkü bu ayetler tam anlamıyla zararlı cinlere karşı indirilmiştir.

Senin okuman lazım sureleri.Musallatı olan kişiyi cin kolaylıkla boğmaya çalışır bunaltır ama senin için aynısı geçerli değil.Eğer gerekli önlemleri alırsan kolay kolay sana ilişemez.Onun geçmesi gereken bir savunma mekanizması var.Dakikalık iş değil.Her insanda bir savunma mekanizması vardır.Kız arkadaşınınkini geçmiştir ve kolaylıkla zarar verir.

Ama seninkini geçip sana zarar vermesi çok uzun süre alır.
biz birbirimize çok bağlıyız özel bir bağ olduğuna inanıyoruz aramızda benden 2 yaş büyük ve evli yasak aşk bizimkisi temiz bir geçmişimiz yok ikimizinde hayallerimiz var önümüzde bir sürü engel var birde bu çıktı başımıza cevşen aldık bugun ona psikolojisini kötü etkiliyor ufak bi ses gelsin bi yerden korkuyor sürekli yanındada olamıyorum elimden geldiğince gözetiyorum onu gece uykularımız kalmadı zaten

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Madem evliyse eşi yardımcı en azından tanık) olmuyor mu bu kadar büyük bir soruna? Ben bu girift hali anlamadım ya neyse geçmiş olsun inşallah..

aşk1

Banlı Kullanıcı
gerçek gelmedi bana size gerçek geliyor mu? Kötü düşünceli birisimiyim artık bilmiyorum ben kız arkadaşınıza pek inanmadım, gerçi bir insanı bıçakla görmek o şeyleri nasıl yaşadınız bilmiyorum ama korkutucu zor duruyor. niye inanmadınız derseniz eğer kendisiyle uzun süreli bir ilişkiniz varsa bu gibi bır konun ben sanmıyorum son üç günde patlak vereceğini. ne zamandır beri bu durumu yaşıyor acaba yeni yaşamaya başlamışsa eğer öyleyse inandırıcı. Şimdi diyceksiniz niye bu kadar kafanıza taktınız bu inanma inanmamayı şu yüzden bu gibi bir şeyi kullanıp sizden ayrılmak isteyebilir. Ayrılmak için insanlar bu tür şeyler kullanabiliyor. Birde sevgilinizi doktora da götürmelisiniz. Ben doktor değilim ona herhangi bir teşhis koymuyorum yanlış anlamayın. Bunları yaşayan birisinin tedavide alması lazım psikolojik destek şart zor şeyler eğer gerçekten bunu yaşıyorsa Allah yardımcısı olsun.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Öncelikle geçmiş olsun. Ayetel Kürsi Felak Nas gibi sureler pasif koruyucu ayetlerdir. Besmele ile başlayarak 'Rabbi enniy mesenniyeş şeytanu binusbin azaba. Rabbi euzubike min hemezatiş şeyatıynı ve ezuzu bike Rabbi en yehderun ve hıfzan min külli şeytanin marid' ayetlerinin aktif koruyucu dualar olduklarını okudum bir çok yerde. Bu ayetler Kuran-ı Kerim'deki bir kaç sureden alınmış ayetlerdir. Musallata maruz kalan kişinin bu ayetleri sabah akşam çokça okuması gerekir. Genelde verilen rakamlar 200 300 dü. Benim de bu ayetleri okumuşluğum vardır. ilk okuduğumda antrenin lambası patladı ve yatak odamın kapısı yanlız olduğum halde bir tekmeyle açıldı ki evde yanlızdım. Fakat en iyisi bu ayetleri okumakla birlikte ehil birinden yardım almaktır. Siz sevgilinize duyduğunuz sevgiden olsa gerek biraz da bu varlığa meydan okumaya kalkmışsınız. Aman ha sakın ha.. Ehil birine başvurun anlattığınız kadarıyla biraz ilerlemiş bir durum kendi başınıza uğraşmayın. Allah''a emanet olun.

gerçek gelmedi bana size gerçek geliyor mu? Kötü düşünceli birisimiyim artık bilmiyorum ben kız arkadaşınıza pek inanmadım, gerçi bir insanı bıçakla görmek o şeyleri nasıl yaşadınız bilmiyorum ama korkutucu zor duruyor. niye inanmadınız derseniz eğer kendisiyle uzun süreli bir ilişkiniz varsa bu gibi bır konun ben sanmıyorum son üç günde patlak vereceğini. ne zamandır beri bu durumu yaşıyor acaba yeni yaşamaya başlamışsa eğer öyleyse inandırıcı. Şimdi diyceksiniz niye bu kadar kafanıza taktınız bu inanma inanmamayı şu yüzden bu gibi bir şeyi kullanıp sizden ayrılmak isteyebilir. Ayrılmak için insanlar bu tür şeyler kullanabiliyor. Birde sevgilinizi doktora da götürmelisiniz. Ben doktor değilim ona herhangi bir teşhis koymuyorum yanlış anlamayın. Bunları yaşayan birisinin tedavide alması lazım psikolojik destek şart zor şeyler eğer gerçekten bunu yaşıyorsa Allah yardımcısı olsun.

Vallahi bana gerçek geliyor. Geçtiğimiz üç hafta içinde yatağımda üç dört gece bir erkekle uyandım. Vaziyeti anladığımda ayet okumaya başladım. İlk akşam sırtıma üfledi ayet okuyunca epey okuduktan sonra gitti. İkinci gece yine oradaydı yatakta tam arkamda ve bana sarılmıştı. Ben ayet okumaya başlayınca uzanıp 'bana bu kadar ters davranma' demişti. Bu arada aylardır sevgilimle neredeyse kanlı bıçaklıyız. Sevgilime ettiğim küfrün yaptığım eziyetin haddi var hesabı yok. İstemiyorum öl geber diye bağırıp duruyorum aylardır sevgilime. Ayrıldık aslında ama buna rağmen gelme dönme barışma ihtimaline karşı gelmesin barışmayalım diye tüm köprüleri yıkmak için yapmadığımı bırakmadım. Üstüne bu olay oldu. Daha önce de musallat olduğu söylenmişti ama bu kadar açık yaşamamıştım bu kadar ağır yaşamamıştım. Geçen hafta bir hocaya gittim ve yaklaşık 12 yıldır bu varlığın benimle olduğunu beni sahiplendiğini ve evlenmeme izin vermediğini söyledi. Ben bu kadar uzun süre ve bu kadar etkin ve ağır olduğunu gerçekten hiç düşünmemiştim. Gerçekten son 10 yıldır hiçbir ilişkim yolunda gitmiyordu hele sonuncusunda sevgilimin ölmesi için resmen dua ettiğimi sonra kendime geldiğimde ben bunları niye yapıyorum diye ağladığımı suçlu hissettiğimi biliyorum. Ama hoca durumu açıklayınca anladım niye o kadar yıkıcı davrandığımı. Zaman zaman ani intihar düşüncelerim kalk kendini öldür gibi düşüncelerim de oluyordu onu da anladım. Sonra gittiğim hoca bu musallattan kurtarmak için işlemlere başladı. Bu işlemlerin başladığı ilk günün gecesinde bu varlık aleni bir şekilde gelip karşıma oturarak beni ilişkiye ikna etmeye çalıştı. Yani yıllardır benimleymiş ama hiç bu kadar ağır yaşamamıştım ve bu kadar açık etmemişti kendisini. Yani birden de ağırlaşabiliyor bu tablolar kendi hikayemden biliyorum. Ama şu konuda haklısınız bir psikiyatriste de göstermeli. Bence önce hocaya güvenilir bir hocaya hoca musallat yok derse psikiyatriste götürülmesi iyi olur.

Ruthbarbar

Kayıtlı Üye
Sevgili aşk burdaki insanları tanımıyorum öyle değilmi senide tanımıyorum sende beni tanımıyorsun sizlere yalan söylemem egomumu tatmin edicek? ben burada açıklamayı sadece durumumuzun netliği belli olması amacı ile yapıyorum.Sözde müslüman sayılırız ama sorsan 3 dua ezbere bilmiyoruz ben ve kız arkadaşım adına konuşuyorum çok fazla bilgili değiliz din konusunda ve başımızda bir olay var.Google'dan aramak yerine hangi sure hangi dua ile nasıl korunuruz ve bu olanlar ile insanlar ne düşünür yardım çağrımıza cevap veren arkadaşlar çıktılar sağolsunlar, demek istediğim şey amacım sadece kız arkadaşım kendine bir zarar vermeden en az zarar ile bu işin içinden çıkartabilmemdi.Anlıyormusun gece uykularımız kalmadı sabahlara kadar tedirgin bekleyişlerimiz var artık.olatın ne derece ciddi oldğunu kavrayamadın sanırım sen 5 aylık ilişkimiz var ve son 3 günde bu olaylar patlak verdi açık ve net bir şekilde inanıp inanmamak size kalmış tavsiye vermeyi geçiyorum bile..sevdiğiniz insanın boğazına dayadığı bıçağı allah size göstermeyi nasip etmesin inşallah.Psikolojik bir sorunumuz yok kaybolan kişisel eşyalar parmüfü askılı bodysi var bodysini bu sabah uyandığında yastığının altından çıktığını söyledi heryeri aramasına rağmen bilemem anlatabiliyormuyum ben sadece yardım istemiştim cevşen aldık bugun herhangi bi sıkıntımız olmadı burda ego tatmin etmeye çalışmıyorum yinede teşekkür ederim

Öncelikle geçmiş olsun. Ayetel Kürsi Felak Nas gibi sureler pasif koruyucu ayetlerdir. Besmele ile başlayarak 'Rabbi enniy mesenniyeş şeytanu binusbin azaba. Rabbi euzubike min hemezatiş şeyatıynı ve ezuzu bike Rabbi en yehderun ve hıfzan min külli şeytanin marid' ayetlerinin aktif koruyucu dualar olduklarını okudum bir çok yerde. Bu ayetler Kuran-ı Kerim'deki bir kaç sureden alınmış ayetlerdir. Musallata maruz kalan kişinin bu ayetleri sabah akşam çokça okuması gerekir. Genelde verilen rakamlar 200 300 dü. Benim de bu ayetleri okumuşluğum vardır. ilk okuduğumda antrenin lambası patladı ve yatak odamın kapısı yanlız olduğum halde bir tekmeyle açıldı ki evde yanlızdım. Fakat en iyisi bu ayetleri okumakla birlikte ehil birinden yardım almaktır. Siz sevgilinize duyduğunuz sevgiden olsa gerek biraz da bu varlığa meydan okumaya kalkmışsınız. Aman ha sakın ha.. Ehil birine başvurun anlattığınız kadarıyla biraz ilerlemiş bir durum kendi başınıza uğraşmayın. Allah''a emanet olun.

Vallahi bana gerçek geliyor. Geçtiğimiz üç hafta içinde yatağımda üç dört gece bir erkekle uyandım. Vaziyeti anladığımda ayet okumaya başladım. İlk akşam sırtıma üfledi ayet okuyunca epey okuduktan sonra gitti. İkinci gece yine oradaydı yatakta tam arkamda ve bana sarılmıştı. Ben ayet okumaya başlayınca uzanıp 'bana bu kadar ters davranma' demişti. Bu arada aylardır sevgilimle neredeyse kanlı bıçaklıyız. Sevgilime ettiğim küfrün yaptığım eziyetin haddi var hesabı yok. İstemiyorum öl geber diye bağırıp duruyorum aylardır sevgilime. Ayrıldık aslında ama buna rağmen gelme dönme barışma ihtimaline karşı gelmesin barışmayalım diye tüm köprüleri yıkmak için yapmadığımı bırakmadım. Üstüne bu olay oldu. Daha önce de musallat olduğu söylenmişti ama bu kadar açık yaşamamıştım bu kadar ağır yaşamamıştım. Geçen hafta bir hocaya gittim ve yaklaşık 12 yıldır bu varlığın benimle olduğunu beni sahiplendiğini ve evlenmeme izin vermediğini söyledi. Ben bu kadar uzun süre ve bu kadar etkin ve ağır olduğunu gerçekten hiç düşünmemiştim. Gerçekten son 10 yıldır hiçbir ilişkim yolunda gitmiyordu hele sonuncusunda sevgilimin ölmesi için resmen dua ettiğimi sonra kendime geldiğimde ben bunları niye yapıyorum diye ağladığımı suçlu hissettiğimi biliyorum. Ama hoca durumu açıklayınca anladım niye o kadar yıkıcı davrandığımı. Zaman zaman ani intihar düşüncelerim kalk kendini öldür gibi düşüncelerim de oluyordu onu da anladım. Sonra gittiğim hoca bu musallattan kurtarmak için işlemlere başladı. Bu işlemlerin başladığı ilk günün gecesinde bu varlık aleni bir şekilde gelip karşıma oturarak beni ilişkiye ikna etmeye çalıştı. Yani yıllardır benimleymiş ama hiç bu kadar ağır yaşamamıştım ve bu kadar açık etmemişti kendisini. Yani birden de ağırlaşabiliyor bu tablolar kendi hikayemden biliyorum. Ama şu konuda haklısınız bir psikiyatriste de göstermeli. Bence önce hocaya güvenilir bir hocaya hoca musallat yok derse psikiyatriste götürülmesi iyi olur.
yardımlarınız için minnettarım ,allah sizinde yardımcınız olsun :(

SlnY.

Kayıtlı Üye
biz birbirimize çok bağlıyız özel bir bağ olduğuna inanıyoruz aramızda benden 2 yaş büyük ve evli yasak aşk bizimkisi temiz bir geçmişimiz yok ikimizinde hayallerimiz var önümüzde bir sürü engel var birde bu çıktı başımıza cevşen aldık bugun ona psikolojisini kötü etkiliyor ufak bi ses gelsin bi yerden korkuyor sürekli yanındada olamıyorum elimden geldiğince gözetiyorum onu gece uykularımız kalmadı zaten

Ah be kardeşim,ne etmişsiniz kendinize böyle? Öncelikle size cevşeni boynuna,evine takıp bırakmak yerine okuması daha kuvvetli diye bir tavsiye de bulunayım.Gene taksın fakat kesinlikle okumalı,Gece yatmadan önce felak,nas ve ayetel kürsiyi de okumalı ve kendini psikolojik olarak da soyutlamalı,yani kalbini bu tür işlere kapatmalı,tamamen geçer demiyorum fakat çok fazla düşünmek ve sürekli tekrar etmek iyi değildir.Çok fazla,yalnız ve karanlık ortamlarda bulunmasın.Meditasyon yapsın,kendi enerjisini biraz olumluya çevirmesini öneririm.Ayrıca Sn.Urum'a ulaşabilirsiz,bu tür tılsım işlerinde iyidir kendisi.Ayrıca,sevdiği insanlar tarafından destek göremiyor-ki eşiyle boşanma aşamasında,ama hala evli.Birbirinizi sevseniz de,evde bir soğukluk ve ihanet söz konusu.-yani düşüneceği tek şey olumsuz şeyler oluyor,ayrıca her fırsatta sizinle birlikte olamadığı için,tek düşündüğü bu.Yalnız kendinizi de korumalısınız,bakın ona üzülüyorsunuz da her ikinize musallat olduğunda,kim kime destek olup,bu batılan çukurdan çıkarabilecek? Yani bağlı olduğunuz kadına sizde yarı delirmişken bir faydanız olmaz demek istiyorum.Siz ona deli değil,sağlıklı olarak lazımsınız ki kendi de biraz da olsun olumluluk görebilsin.Ayrıca bilinçsizce yapılan çağrılarda bu söz konusu,kendi cahiliyetine yenilmiş ne yazık ki.Ki sizde farkında olmadan,yardım ettiğinizi zannederek 'gel bana' diyorsunuz,biraz mantıklı ve bilinçli olun.Buna ikinizde ihtiyacı olacak.İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...