Kismet kapandiginda hic bir erkek ile iliski olmuyor mu???

Miel124

Kayıtlı Üye
Çok flort ettim ama evlilik olmadi , farkli niyetle geldiler hep ama ben hep uzak tuttum onlari kendimden , ve halen yalnizim kismetim kapali kesin bu ne yapmam gerekir bunun icin fikri olan var mi? ??

Impulse

Kayıtlı Üye
Bir sürü flörtöz demek bir sürü kafa karışıklığı demek her şeyden önce.

Ve

Beraberinde bir sürü alışkanlığı da sürükleyip kapına getirir.

Miel, bence kısmet kapalılıgından ziyade kişilik üzerinde durmalısın.

Olumlu, olumsuz yönlerini yaz ve kendinde eksik görüdügn yönlerine takviye yap.

Sonuçta her birimizin eksigi vardir.

Miel124

Kayıtlı Üye
Ama hayatima hep degisik insanlar geliyor flort derken evlilik olmadi ama konusmayi birakan bendim.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Kendinizin yaptığınızı kendiniz söylüyorsunuz kendinizi başarısızlığa itmeyin güvenebileceğiniz birisini bulduğunuzda neden olmasın deyin

Ü

Üye silindi 58480

Sadece doğru zaman gelmemiş.

Kısmetiniz mi kapalı? Doğru zaman gelince kapanma kuvveti, açılma kuvveti için işleyecek.

Doğru zaman ne zaman gelir?

Kendinize karşı dürüst olmayı başardığınız zaman. Kendinizi sorgulayın. Kendinizi suçlamayı öğrenin. Çok fazla flört ettim diyorsunuz belki niyeti ciddi olan birilerini kullandınız. Yarı yolda bıraktınız. Belki flortlerinizde karşınızdakine dürüst olmadiklariniz oldu. Belki albenisi yüksek ve etraftan ilgiyi alabildiğiniz herkezden almayı seviyorsunuz. Belki başka Bi sebep. Bunlar kötü değil. Ama neyi ne amaçla tercih ettiğinizin ucunu kaçırdıysanız, vallahi her hoşa giden amel iki de kefaret getirir yanında.

Kendinizi sorgulayın. Hiç kimse durduk yere sığ ilişkiler otobanında bulmaz kendini. İlla altından nefsinizin cimri ve bencil tutkularına ilişkin bişey çıkar.

Hepimiz için geçerli bu.

Broad

Banlı Kullanıcı
Çok flort ettim ama evlilik olmadi , farkli niyetle geldiler hep ama ben hep uzak tuttum onlari kendimden , ve halen yalnizim kismetim kapali kesin bu ne yapmam gerekir bunun icin fikri olan var mi? ??
Yapman gereken cok degil, niyetini biraz olsun iyi hissettirenle arkadaslik etmek. Hic mi hissiyat sahibi degilsin veya cok mu safsin? Yinede icimden bir his yikici ve bencil bir insan oldugunu soyluyor.