Enerjiyi doğru yonlendirmek

nilot

Kayıtlı Üye
Enerjimi doğru yonlendirmekte zorluk çekiyorum . Okur dediğim şey olmuyor olmaz dediğim şey oluyor bunun için nasıl bir çalışma yapmalıyım?

Retro

Kayıtlı Üye
Enerjiyi doğru yönlendirmenin yolu, amellerinin arkasında yatan gizli, kamufle olmuş veya kılık değiştirmiş niyetini olduğu gibi bulup çıkartabilmektir.

Çünkü enerji hata yapmaz. Kusursuzdur.

nilot

Kayıtlı Üye
Enerjiyi doğru yönlendirmenin yolu, amellerinin arkasında yatan gizli, kamufle olmuş veya kılık değiştirmiş niyetini olduğu gibi bulup çıkartabilmektir.

Siz arakne glifleri konusuna da yazıyordunuz galiba orda ben iki kişinin ayrılması için bir çalışma yaptım ancak tutmadı kendim için yaptığım çalışma ise işe yaradı tutmayan çalışmalarda nerde hata yaptım söyleyebilir misiniz ?

nilot

Kayıtlı Üye
Savunmaları kırdınız mı?
Evet o işlemi de yaptım . Kendim için enerji yükseltme ve arınma çalışması yapmıştım onların gerçekten çok güzel faydasını gördüm ama Ayırma çalışması için acaba enerjim mi yetmedi yada çok fazla glifle çalıştığım için mi olmadı bilemedim :(

Alakan

Kayıtlı Üye
Evet o işlemi de yaptım . Kendim için enerji yükseltme ve arınma çalışması yapmıştım onların gerçekten çok güzel faydasını gördüm ama Ayırma çalışması için acaba enerjim mi yetmedi yada çok fazla glifle çalıştığım için mi olmadı bilemedim :(
İşlemi yapmadan önce kontrol ettiniz mi? İşlemi yaptıktan sonra tutmadığını anlayınca nedenini kontrol ettiniz mi?

nilot

Kayıtlı Üye
İşlemi yapmadan önce kontrol ettiniz mi? İşlemi yaptıktan sonra tutmadığını anlayınca nedenini kontrol ettiniz mi?
İşlemi yapmadan önce kontrol etmedim . Aslında şurada sıkıntı olduğunu düşünüyorum her bir glife bir niyet yükledim öyle olunca niyet uzadı sanki bu sefer bütün glifleri yazıp tek niyet yapacağım öteki türlü niyette sapma oldu gibi sanki :(

Retro

Kayıtlı Üye
Siz arakne glifleri konusuna da yazıyordunuz galiba

Önüme neresi çıkarsa oraya yazıyorum.

orda ben iki kişinin ayrılması için bir çalışma yaptım ancak tutmadı kendim için yaptığım çalışma ise işe yaradı tutmayan çalışmalarda nerde hata yaptım söyleyebilir misiniz ?

Savunma hattı çok güçlü karşılamış. Savunmayı geçmeniz lazım.

Alakan

Kayıtlı Üye
İşlemi yapmadan önce kontrol etmedim . Aslında şurada sıkıntı olduğunu düşünüyorum her bir glife bir niyet yükledim öyle olunca niyet uzadı sanki bu sefer bütün glifleri yazıp tek niyet yapacağım öteki türlü niyette sapma oldu gibi sanki :(
İşlemden önce bakım yapılması gerekiyor bu işlemi yaptığımda nasıl bir sonuç alırım diye.

Alex06

Kayıtlı Üye
Enerji bölünmüş sanki. Yani tek rituelde birden fazla niyet. Adım adım gidin küçük küçük. Oldukça yeni bir şey yapmak . Bu yöntem insanın kendine güvenini inancını da arttırır.

UnauS

Kayıtlı Üye

Tam olarak gerçekten ne istediğini bilmek ve ona göre niyet etmek midir enerjiyi doğru yönlendirmek
Doğru anlamış mıyım

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Enerjimi doğru yonlendirmekte zorluk çekiyorum . Okur dediğim şey olmuyor olmaz dediğim şey oluyor bunun için nasıl bir çalışma yapmalıyım?
Olmaz dediğinizin altında ; tedirginlik, korku, vazgeçmişlik, boş vermişlik, umursamazlık gibi duygular yattığı için oluyordur.

Ya negatif bir tetikleyici vardır ( pozitife göre daha hızlıdır çünkü negatif etkiden çıkmak süreç ister, süreklilik oluşturur) ya da farkında olmadan tevekkül edip, enerjiyi akışa bıraktığınızdan kanal açarsınız.

Olur dediğinizde ise beklenti hali ile enerjiyi sıkıştırır ve farkında olmadan direnç oluşturursunuz.

Yapacağınız tek bir çalışma var : Şükretmek

( Şükür bilinci = Gözlemci bilinci = Tevekkül = Kabulleniş ) küçük eşit ( Ol Hükmü )

Kısacası : Rabbi Has

Retro

Kayıtlı Üye
Enerjimi doğru yonlendirmekte zorluk çekiyorum.

Enerji takip edilmeyi sevmez. Göz ucu ile bile ! Kimler takip eder ? Takip ettiği şeye içten içe güvenmeyenler veya güvenmemek için bahane arayanlar. Polisler, dedektifler, bekçiler, stolkerlar..
Böylece evren içteki güvensiz gözlemciye göre şekil alacağı için, yaydığın enerjinin akıbetini hep terslik olarak yaşarsın.
Evrene blöf ve temennilerimiz üzerinden değil, içsel durumumuz üzerinden bağlıyız. Evren bu yüzden isteklerimizi değil, olabildiklerimizi verir. Sevmedimiz insanlar ile aynı ahlakta olduğumuzu anlamadıkça hayatımıza girenler de değişmeyecek.

Okur dediğim şey olmuyor olmaz dediğim şey oluyor bunun için nasıl bir çalışma yapmalıyım?
Aynen de öyle olur.
Olur dediğin olmaz çünkü takip ediyorsun.
Olmaz dediğin olur çünkü olmaz zaten deyip içindeki şüpheci yaklaşımı takibi bırakıyorsun.

Totalde ise mükemmel bir enerji mimarisi var ve herşey enerjinle çalışıyor. Aksilikler bile kusursuz enerji hesaplamalarıdır.

Son düzenleme:

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Sevmedimiz insanlar ile aynı ahlakta olduğumuzu anlamadıkça hayatımıza girenler de değişmeyecek.
ıı ıhhh katılmıyorum.

Sevmediğimiz insanlarla benzer özelliklere sahip olmamız aynı ahlakta olduğumuzu vermez. Dip enerjide tüm kabullerimiz uyuşacak diye genel bir kanı yok. Benzer etkiler alabiliriz.. Ve genelde aldığımız benzer etkiler yaşam akışımızdaki ortak kümelerdir.

Birini sevmiyorsak, ahlaki tutumu bizimkine zıt olduğu içindir.

Retro

Kayıtlı Üye
ıı ıhhh katılmıyorum.

Ben yüzde yüz katılıyorum.

Sevmediğimiz insanlarla benzer özelliklere sahip olmamız aynı ahlakta olduğumuzu vermez.

Sevmediğin insanla aynı derecede ingilizce konuşabilmekten bahsetmiyorum. Ya da benzer becerilere, yetilere veya donanılmara sahip olmaktan da bahsetmiyorum.
Birini sevmiyorsak, ahlaki tutumu bizimkine zıt olduğu içindir.

Başkalarında sevmediğimiz özellikler aslında kendimizi daha yakından tanımamıza yardım ederler.

Retro

Kayıtlı Üye
Belli travmalar, kötü deneyimler veya acı kayıplar yaşayan insanlar, yoğun bir duygu durum bunalımı deneyimlerler. Sonrasında da zihnen bu aşırı dozdaki duyguyu istem dışı olarak sahiplenirler. Zihinleri, hislerini matematiğe dökerek kodlamalar yapar. Zihnin devinimine karışan bu kodlar o duyguları çağırır, o duygular da zihnin çağrısına icabet ederek onu daha derinlemesine kodlar ve bu döngü kendi kendini ispatlayan bir kader sarmali oluşturmaya devam eder. Ne var ki acı travmaların sıcaklığı geçtikten sonra insan bu yıkım getiren duygularını farkedip, onlarla yüzleşip özgürleşemediği taktirde, beyinlerinde de kör noktalar oluşmaya başlar.

Bu kör noktaların amacı travmanın tekrar edeceği korkusunu sana hızla unutturmak için gerekirse seni korkukmak, gaflette tutmak veya olmadığın biri gibi davranarak yaşamaya seni zorlamaktır.

İşte kendine karşı dürüst olmayı reddeden bir insanın sonu, olmadığı biri gibi davranmak zorunda kalmak, sinir bozacak kadar gafil bir birey olmayı yeğlemek, aklını kullanmamak ve daha da kötüsü samimiyetini karşı tarafa nasıl geçireceğini bilemeyen ve muhattaplarını her seferinde de en ters açıdan yaklaşarak insanların antipatisini kazanmak olur. Öz saygı sadece kendimiz için gerekli değildir yani. Evrene de öz saygımız üzerinden bağlıyız.

Son düzenleme: