kendine gel

öykü

Kayıtlı Üye
bir süre evvel gece üc-dört arasi bir rüya gördüm. rüyamda kendim ashap bir evde tek basima yasiyormusum ve ailemden akrabalarimdan geriye yasayan hic kimse kalmamis. yattigimn yataktan direk baya ileride olan pencereyi görebiliyordum, disarisida geceydi ve müthis bir firtina simsek gökgürültüsü vardi. odanin icerisindeyse yatmis bulundugum yataktan, bir sandalye ve bir kilimden baska bir esya yoktu. esyalar ahsaptandi.yatak örtüsü beyazdi, kiyafetimde beyazdi ve basimdada beyaz bir yazma vardi. ben yatakta oturur vaziyette bir yandan disariya bakiyorum bir yandanda delirmis gibi saclarimi karistiriyorum. nitekim perisan haldeyim. birdenbire önce ezanlar okunuyor ardindanda arapca bilmedigim anlayamadigim birseyler. dinliyorum ama anlamiyorum. aniden akcapakca giyinmis beyaz sacli beyazbiyikli bir admam yanimda belirip bana kendine gel diye bagirinca korkuyla ürpererek uyaniyorum.

:Angel_anim:

öykü

Kayıtlı Üye
sanirim bende yorum istedigimi yazmayi unutmusum

Kar

Elit Üye
Şu anda rüya yorumuna bakan modlar sitede bulunmuyorlar siteye girince yardımcı olacaklardır.Ayrıca sitedeki rüya yorumlarıyla ilgili formları okursanız faydası olacakdır.

öykü

Kayıtlı Üye
ilginiz icin tesekkürler. konuyu acmadan evvel okumustum bilgi formlarini. ilgili modlarin suan sitede bulunmadiklarini bilmiyordum.sagolun