Kendiliğinden korunmalı olma durumu var mıdır?

bella_swan

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese; uzun zamandır araştırıp bir neticeye ulaşmadığım için sormak istiyorum, kesinlikle kısmetim kapalı değil aksine hayır cevabı dahi almamış biriyim diyebilirim fakat konu evlenmeye gelince yada iş ciddiyete doğru gittiğinde karsımda ki insanlar bir şekilde benden uzaklasıyor bir neden ve sebep olmadan(elle tutulur sebeptir denilecek şeyler olmadığından) ciddi anlamda iki kez asla şüphe etmeden tamam dediğimde ertesi gün karşıma başka biri olarak çıktılar.Bana bakarken gözleri parlayan adam gözüme bakmadan ben yapamıyorum dedi ve bitti, bu durum beni önceki yaşlarda çok etkilemedi şimdi 30 lu yaşların başındayım ve hala aynı noktada dönüyorum. Bir seferinde bir arkadasımla görüşecektik ve gelemedi ertesi gün yanıma gelip ya bu nasıl bişey resmen gelemedim ve gelirken farklı bi niyetle geliyordum sen korunuyosun farkında değilsin dedi birdaha benimle konuşmadı ve görüşmedi(erkek arkadasım değildi ama arada görüşüyorduk ama o akşam arkadas niyetiyle gelmediğini itiraf etti).. bendeki bu durum büyü vb olabilir mi? Yada musallat? Şimdiden herkese teşekkür ederim .. ❤☺

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Uykudayken diş gıcırdatıyorsanız, rüyalarınzda genelde siyah, iri köpekler tarafından kovalanıyorsanız vs benzer anormal olaylar varsa;onlar ca sevildiğiniz, başkalarından korunuyor olma ihtimaniz yüksek.
Kısmet olayıda söz konusu olabilir. Aynını ağabeyim yaşadı. Gerek aşık olduğu, gerek görücü usulü kim olursa olsun son anda yatıyordu o iş. Tanıdığım alim bir zat vardı. Ona götürdüm. Kısmet muskası yaptı. Emin olun 1 hafta geçmeden en umulmadık yerden haber geldi. 10 yıldır evli elh.

D

DAİMON

Buraya yazdıgına göre şüphelendigin şey ortada...
Yani seni büyü, cin gibi şeylerden şüphelendirmeye iten sebep ne oldu?

Ki bence enerjinle alakalı...
Sülalende ilk olarak dede nene anne baba sonrasında amca hala teyze dayı gibi ikinci derceden akrabalarında da bu şekilde olaylar olmuş mu ya da geç evlenen sorun yaşayan. Sadece sormak istedim. Soydan gelen bazı şeylerde bunda etken olabilir. Bu benim düşüncem.

bella_swan

Kayıtlı Üye
Uykudayken diş gıcırdatıyorsanız, rüyalarınzda genelde siyah, iri köpekler tarafından kovalanıyorsanız vs benzer anormal olaylar varsa;onlar ca sevildiğiniz, başkalarından korunuyor olma ihtimaniz yüksek.
Kısmet olayıda söz konusu olabilir. Aynını ağabeyim yaşadı. Gerek aşık olduğu, gerek görücü usulü kim olursa olsun son anda yatıyordu o iş. Tanıdığım alim bir zat vardı. Ona götürdüm. Kısmet muskası yaptı. Emin olun 1 hafta geçmeden en umulmadık yerden haber geldi. 10 yıldır evli elh.
Böyle hiçbir belirti yok anormal hiçbir durum yok, herhangi bir rüya yada diş gıcırdatma yada başka birşey olmadı Sadece evlenme noktasına gelince sıkıntılı bir ruh hali oldu bu ikinci kez oluyor

bella_swan

Kayıtlı Üye
Buraya yazdıgına göre şüphelendigin şey ortada...
Yani seni büyü, cin gibi şeylerden şüphelendirmeye iten sebep ne oldu?

Ki bence enerjinle alakalı...
Sülalende ilk olarak dede nene anne baba sonrasında amca hala teyze dayı gibi ikinci derceden akrabalarında da bu şekilde olaylar olmuş mu ya da geç evlenen sorun yaşayan. Sadece sormak istedim. Soydan gelen bazı şeylerde bunda etken olabilir. Bu benim düşüncem.
Evet sülalemde evlenmeyen var, fakat bu tür durum yaşanmışmı bilmiyorum.. beni bunu düşünmeye iten şey ortada hiçbir sebep yokken karsımdaki insanların sevgisinden dahi süphe etmezken olmuyor olması

boristanblue

Kayıtlı Üye
Belki de korunuyorsunuz dur su akar yolunu bulur, zamanı gelince bu istediğiniz de olur. Hayırlısını dileyin, sabırlı olun.

cathrine

Kayıtlı Üye
fakat konu evlenmeye gelince yada iş ciddiyete doğru gittiğinde karsımda ki insanlar bir şekilde benden uzaklasıyor bir neden ve sebep olmadan(elle tutulur sebeptir denilecek şeyler olmadığından) ciddi anlamda iki kez asla şüphe etmeden tamam dediğimde ertesi gün karşıma başka biri olarak çıktılar
Bana bakarken gözleri parlayan adam gözüme bakmadan ben yapamıyorum

Hayatım boyunca ben de senin gibi bu tip insanlarla karşılaştım,en mutlu günlerimin hemen ardından bir sebep göstermeden ve kavga bile olmadan çekip giden insanlar oldu...Hep sordum,sorguladım,her yerde klasik cevaplar aldım...Ben birine bir şey mi yaşatmışım? Karma mı olmuş?Düşünüyorum ve bulamıyordum...Bence bizimle değil karşıdaki insanlarla ilgili bir sorun var...Açıklamadan terk etmek,ayrılmak beni ya da seni aynalayan bir durum olamaz..Ben daha önce bu sitede böyle bir konu açmıştım ama yeterli cevapları alamamıştım.Eni sonu herkes enerjimle ilgili olduğunu ya da karşı tarafa çok ilgi gösterdiğimi söyleyip konuyu güzel bir şekilde kapatmıştık...Ama sen şimdi sorunca tekrar düşünmeme sebep oldu...Belki de biz daha gerçek sevgiler yaşayacağız,o aşamada bizden vazgeçenler bence bizim hayrımızadır,çünkü vazgeçmeseler evlendikten sonra ayrılacaktık değil mi?Geçen de burada bir arkadaşa yazdığım gibi :''Kaybettiklerimizi sandıklarımız belki kurtulduklarımızdır''Ben de sebebini çözemedim ama kendimize verdiğimiz değeri arttırıp ,kendimizi sevdiğimiz zaman karşı taraf bunu algılıyor ve sana yanlış yapmıyor...Çevremde gördüğüm kişi ve olaylardan yola çıkarak böyle bir tavsiye verebiliyorum,yoksa ben de hala kendini sevme sanatını öğrenmeye çalışıyorum,sevgiler:)

cathrine

Kayıtlı Üye
@Düşmüş Kartal Arkadaşım senin yorumunu da merak ediyorum,söyleyeceklerin var mıdır bize böyle biten ilişkiler konusunda?

Ü

Üye silindi 58480

Sözleriniz ve kendinizi ifade ediş kalıplarınız büyülü veya musallatlı bir insanın o bilindik dışavurumundan uzak biraz.
Telaşınız tamamen blokaj kaynaklı gibi duruyor. Büyü ya da musallat durumları olsa uslubunuza yansıyan amareleri de olurdu ve onlardan da bahsetmiş olurdunuz. Hem de istemsizce.

Netice itibari ile kendi zihniniz ile kendinizi büyülemiş olabilirsiniz. Yani psikolojik bir şartlanma oluşturmuş ve onun etkisine kapılarak kendinize bir kehanet koridoru yaratmış olabilirsiniz.

Ortalama bir zeka ile bu çok rahat aşılabilir. Ya da bir psikoloğa gidip psikolojinizin derinliklerine inip o ilk mukaddimeyi bulup etkisiz hale getirerek o düşünce koridorundan kurtulabilirsiniz.

bella_swan

Kayıtlı Üye
Sözleriniz ve kendinizi ifade ediş kalıplarınız büyülü veya musallatlı bir insanın o bilindik dışavurumundan uzak biraz.
Telaşınız tamamen blokaj kaynaklı gibi duruyor. Büyü ya da musallat durumları olsa uslubunuza yansıyan amareleri de olurdu ve onlardan da bahsetmiş olurdunuz. Hem de istemsizce.

Netice itibari ile kendi zihniniz ile kendinizi büyülemiş olabilirsiniz. Yani psikolojik bir şartlanma oluşturmuş ve onun etkisine kapılarak kendinize bir kehanet koridoru yaratmış olabilirsiniz.

Ortalama bir zeka ile bu çok rahat aşılabilir. Ya da bir psikoloğa gidip psikolojinizin derinliklerine inip o ilk mukaddimeyi bulup etkisiz hale getirerek o düşünce koridorundan kurtulabilirsiniz.
Aslında uzun zamandır bunun üzerinde de duruyorum bi şekilde bilinçaltımı temizleyip olumlu düşünmeye korkularımı yenmeye çalışıyorum fakat başaramadığım ortada sanırım ?

cathrine

Kayıtlı Üye
Aslında uzun zamandır bunun üzerinde de duruyorum bi şekilde bilinçaltımı temizleyip olumlu düşünmeye korkularımı yenmeye çalışıyorum fakat başaramadığım ortada sanırım
Psikoloji bilimine saygım sonsuz,ilgi alanlarımdan biri...Fakat sorun bu değil,yani biz bağlanamıyor olsaydık ve aniden terk eden biz olsaydık @bella_swan bizim tedavi olmamız gerekirdi...Bir sürü psikolojisi bozuk insan kadın ya da erkek sonuçta ilişkilerini evliliğe taşıyorlar...Ben senin ne demek istediğini anlıyorum ama bu deneyimleri yaşamayanlar anlamıyorlar...Karşımıza doğru kişiler çıkmadı,açıklama yapmadan ilişki bitiren insanlardır sağlıklı psikolojide olamayanlar...Bütün yaşanmışlıkları bir çırpıda,hiç sebepsiz silip atan insanlar çok iyi psikolojiye sahip,biz kalıplarımız yüzünden mi böyleyiz?Kuantum,enerji vb...ben de inanıyorum ama bir yere kadar..Kendimi de kurban psikolojisine sokmuşum gibi algılanmasın ama olumsuz davranışı karşı tarafa konduramayıp, sürekli kendinde hata aramak ,kendini görmezden gelmek ve bir anlamda sürekli karşı tarafı haklı çıkarmaya çalışmak da çok mantıklı gelmiyor bana...Kısaca artık şöyle bakıyorum:Benimle geçireceği zaman bu kadarmış,açıklama yapmadan gidenin içine siniyorsa ,kendine yakıştırıyorsa onun sorunu...@bella_swan Biz kadınlar sürekli kendimizi suçlamaktan vazgeçmeliyiz,insan seçerken biraz daha zaman verip,tanıyıp sonra yola çıkmalıyız...Yani zamana yaymalıyız,o insanla karşılıklı birbirimize emek vermeliyiz...Sonunda yine alma-verme dengesine geliyor...Aşırı verici olduğumuz zaman çabuk vazgeçiliyoruz...Konu dönüp dolaşıp kendine duyduğun saygıyı karşı tarafın da algılamasına yardımcı olmaya geliyor...Şimdilik bu kadar yazıyorum,senin de fark ettiğin noktalar ya da söylediklerimde katılmadığın yerler olursa anlat,ben de faydalanayım,ben bunları tespit edebildim,umarım yardımcı olabilmişimdir...

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bence kişisel blokaj yok,dışardan müdahale var. Eğer karşına yeterince inatçı ve kararlı biri çıkarsa evlenebilirsin, veya doğacak çocukların vakti geldiyse.... Karşı taraf kim olduğu önemli değil ağır manipülasyon altında bu baskıya karşı koyması için sizden vazgecemeyecek şekilde sizi sevmesi gerek.Bunu kim yapıyor dersen senin durumunu bilemem ama eterik varlıklar olduğu ortada,bilemedigim bunlar senden ne istiyor niye bulaşmış. Tavsiyem; telefon görüşmesi veya WhatsApp üzerinden arkadaşlık kur,uzun süre dış görünüşün gizemini korusun,yüzyüze hemen görüşme ,en az bir sene evet bir sene boyunca sadece telefonda görüş.Bunun öncesinde arkadaşlık edeceğin kişiyi iyi araştır eğer gerçekten evlenmek isteyeceğin kişiyse görüş birde ikili ilişkiler konusunda kendini geliştirmek için vazgeçilmez olmak için videolar izle kitaplar oku.Karşı tarafı kendine bu şekilde bağla . Tabi bu süreçte sende o kişiden hoşlanmayıp bırakabilirsin diyelim ki sende olur dedin emin ol gene araya ayrılık girecek bu sefer o kişiyle aranda bağ oluştuğu için telepatik olarak ona ,kalbine ulaşman kolay olur. Bu ayrılık sürecinde devamlı onunla evli olduğunda hayatın nasıl olurdu onu düşün,çocukların evin ....hepsi gerçek olmuş gibi hayal et o kadar benimse ki biri bekar mısın diye sorduğunda refleks gibi evliyim sözü ağzından kayıtsızca çıksın.Devamlı onu düşün,kalbinden kalbine sağlam bir hat çek. Eğer gerçekten kararlı olur sebat edersen senden vazgeçmez evlenirsin. Yüzyüze görüştüğünde de dikkatli ol,uyumlu ve anlayışlı ol.Umarım işe yarar. @ Catherine ricanı yerine getirdim.
Unutmayın ortalıkta paylaşılan herşey nazara açık hale gelir ve her söz hareket istenilirse büyüdür. Koşulsuz sevgiye kalbini açarsan etrafında bedenli eterik ne kadar kötücül varlık olursa olsun herzaman seven temiz saf bir kalp kazanan olur. Arınmış bir ruh her zaman 1/0 öndedir.İyiler yardımcın olsun,tütsülerden ve meditasyondan da yardım al.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ayrıyeten gerçekten devamını getirmek istediğin bir ilişki olursa hakkında orda burda fazla yorum yapmamaya çalış, gizli ve sağlam adımlar at. Evinde adaçayı ve defne tütsü sü yap. Mum karşısında meditasyon yap, auranı güçlendir.

D

DAİMON

Evet sülalemde evlenmeyen var, fakat bu tür durum yaşanmışmı bilmiyorum.. beni bunu düşünmeye iten şey ortada hiçbir sebep yokken karsımdaki insanların sevgisinden dahi süphe etmezken olmuyor olması
Bir çoğumuzun vardıgı ortak nokta musallat olmadıgı. Varılan nokta ve yapılması gerekenlere ise katılıyorm. Ben ekstradan kendiniz için sadaka vermenizi de tavsiye edeceğim. Geçmişten sirayet edebilecek olan atadan kalma ahlar, beddualar, yaşanmışlıklarla ilişiginizi kesin. Bu niyetle sadakalar verin. Yani fakiri doyurun, çocuk sevindirin, yardım edin, tövbe edin ve günahlardan uzak durun. Bu söylediklerim aslında enerji blokajını önlemek adına yapılıyor. Sirayet eden de bu, atalarının günahları degil. Günahların ve sevapların birer enerjisi var. Anne ve babanızın sadece etini ve kemigini paylaşmıyorsunuz. İllaki onlardan bir şeyler kapacaksınız, iyi kötü. Bu da bir çeşit kader. Her insan dünyaya seçemedigi bir kaç şeyle gelir ve biz bunları Allah a olan imanımız sabrımız ve irademizle aşarız. Aşanlar yani doğruyu bulanlar vaad edilen cennete giderler. Dünya hayatlarında sıkıntı yaşamazlar (Allah ın verdigine şükrederler anlamında). Acziyetimizi anlarız bu başımızdaki musibet gibi gördüğümüz şeyler sayesinde. Kullugumuzu idrak ederiz.

bella_swan

Kayıtlı Üye
Sevgili @cathrine dün bulduğum yada farkına varmış oldugum diyelim bir nokta var..bunu değerlendirmeye alıp olumlu yada olumsuz etkilerini sana muhakkak yazacağım ?

bella_swan

Kayıtlı Üye
Yazılan değerli yorumlarda da düşündüğüm noktaya değinilince, emin oldum sanırım gelişmeleri yazacağım