Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

AğLan

Kayıtlı Üye
gerçekten çok ilginç kıskanıyor fln çok farklı bi enerjisi var demekki

3k0

Kayıtlı Üye
Katina Destesi ve Kitabı alabileceğim bir websitesi verebilirseniz çok mutlu olurum. Özel mesajla yollayabilirsiniz.

AğLan

Kayıtlı Üye
deste katinanın aşk falı katina destesimi oluyor normal yoksa başka bi destemi normal esas olanı

dexter

Elit Üye
Katina Destesi ve Kitabı alabileceğim bir websitesi verebilirseniz çok mutlu olurum. Özel mesajla yollayabilirsiniz.
Kitap ile Deste bir arada satılır. İnternet arama butonunuza yazmanız yeterli, "Katina Destesi satın al" yazarsanız zaten çıkıyor...

deste katinanın aşk falı katina destesimi oluyor normal yoksa başka bi destemi normal esas olanı

Hayır tek bir Deste var Katina'ya ait olan. O da Katina Deste'si, kartlar ya da başka bir isim değil, 'Deste' ismi kullanılır.

AğLan

Kayıtlı Üye
bana bi interneten örnek verebilirmisiniz satan yer acil rica etsem

baktımda hep aşk falı çıkıyor katina destesi aşk falı

dexter

Elit Üye
Arkadaşlar, internet arama butonuna yazarsanız çıkar zaten, bizim size yapacağımız da sizin yapacağınızla aynı olacak.

baktımda hep aşk falı çıkıyor katina destesi aşk falı

Zaten tek bir Katina Deste'si var demiştim. Katina Deste'si aşk falıdır. Daha bunları incelemeden, bilgisine sahip olmadan Desteyi edinmeyin.

AğLan

Kayıtlı Üye
anlıyorum sizide yazdım gezdim hep deste katınanın aşk falı çıkıyor bitek başka yok

dexter

Elit Üye
Sevgili üyemiz,
Katina Destesi Aşk falıdır zaten, baktığınız gördüğünüz Katina aşk falı olarak çıkan tüm bilgiler Katina'nın aşk falıdır. Katina aşk falı= Katina Deste'si .

......
bumu oluyor acaba deste kendim için istemiyorum

Evet, başka bir Katinaya ait Deste yok zaten.
Ayrıca sitemizde ticari amaç içeren site linkleri kullanılması yasaktır.

AğLan

Kayıtlı Üye
saolun sizide uğraştırdım yardımlarınız için saolun

866944

Kayıtlı Üye
Merhabalar.Desteyi baskasindan alip kullanmak icin ne dusunuyorsunuz?Enerjini kabul etmez falan diyenler var cunku.Emin olamiyorum

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben inanmıyorum başkasının destesini kullanmanin sakincasina.Bu kartlar orjinal kartlar değil ki..Yinede siz bilirsiniz,genel olarak kartlarin enerjisine çok takilmadiğim için yorumum bu yönde.

Keira

Moderator
Buradaki önemli nokta şu: Kişi size Deste'yi hediye mi ediyor, yoksa onun Destesini ödünç alarak bakım yapmaktan mı bahsediyorsunuz? Hediye ediliyorsa size, Deste'yi arındırdıktan sonra enerji yükleyerek bakım yapabilirsiniz, çünkü Deste artık size ait olacaktır. Ancak bir başkasının Deste'sini ödünç alarak bakım yapamazsınız çünkü size ait değildir.

HeLga

Kayıtlı Üye
Merhaba bi kaç sorum olucakdı yardım ederseniz sevinirim,Sonunda Peri tarotumu bir arkadaşıma hediye ederek Katina destesini aldım.
Fakat sayın Keiranın ve sizlerin de dediği gibi tarottan çok çok farklı :)
*Kişi kartı olayını pek anlayamadım kişi kartı dediğimiz Attart ve Validemi oluyor veya Elementlerin ruhumu eğer öyleyse her falda bu kartlardan birini ortaya mı koyucaz *Ve bu kişi kartının bize falımıza ne yararı olucak onuda yorumluyomuyuz ve hep aynı kartlamı çalışmamız gerekiyor ?
*Element kartlarını falda karıştırmıyoruz köşeye koyup en sonda onlardan birini seçip sonucamı bakıyoruz ?
*Gece kartlarımı yastığımın içine sokup yatabilirmiyim tarotum da yapıyodum fakat destede de yapılabiliyormu ?
Bu soruların yanıtını aldıkdan sonra fal bakmaya başlamak istiyorum yanlış bişey yapıp desteme saygısızlık etmek istemiyorum..

katina joker

Kayıtlı Üye
izmirde katina destesiyle fal baktırmıştım kadın katinanın kartlar sayesinde onla konuştuğunu söylemişti. ve sadece gerçek izmirlilerin bu karta bakacağını söylemişti çünkü katina izmirliydi 4 yakışıklı ve çok zengin adamla evlenmiştir bunu da büyü yaparak sağlamıştır. 2 büyü ustası vardı ilk başlarda iyi büyülere yatkındı daha sonrası kara büyü yapan akıl hocasına daha fazla yöneldi. ve kara büyüleride öğrenmeye başladı diğer kartları bilmem ama katina destesi için başkasına verilmemesi gerektiğini biliyorum.

4

43887

sevgili helga Tarot desteni hediye ettiğin için sevindim,Tarota aşinalığın olduysa Katina destesi arasındaki enerjisel farkı anlamışsındır,ben uzun süredir Tarot bakımı yapmaktayım;fakat katina destesiyle de bakım yaptım bir zamanlar , Katina kıskançtır bakacaksan ilgi göstermen gereklidir küser yanıltır denilir ki sende o enerji alış verişini hissedersin,Kişi kartları olarak sorduğun soruya gelince Hükümdarlar,Beyler;Sultanlar ve Hanımları kişinin yaşı karekter özelliklerine göre değerlendirebilirsin özellikle Tanridna Metodu açılımında kişi kartı kullanılır,diğer Haç açılımı yada 3lü açılımlarda konulmaz,Elementlerin Ruhlarını bakım sırasında ayrı tutmalısın açılım sonrasında sorununla alakalı çözüm önerilerinde sana yardımcı olacaktır,evet yastığının altına alabilirsin,sürekli ilgilenmelisin bu konu ile ilgili sitemizde konular mevcuttur araştırısan bilgilenebilirsin sevgiler...

Keira

Moderator
Merhaba bi kaç sorum olucakdı yardım ederseniz sevinirim,Sonunda Peri tarotumu bir arkadaşıma hediye ederek Katina destesini aldım.
Fakat sayın Keiranın ve sizlerin de dediği gibi tarottan çok çok farklı :)
*Kişi kartı olayını pek anlayamadım kişi kartı dediğimiz Attart ve Validemi oluyor veya Elementlerin ruhumu eğer öyleyse her falda bu kartlardan birini ortaya mı koyucaz *Ve bu kişi kartının bize falımıza ne yararı olucak onuda yorumluyomuyuz ve hep aynı kartlamı çalışmamız gerekiyor ?
*Element kartlarını falda karıştırmıyoruz köşeye koyup en sonda onlardan birini seçip sonucamı bakıyoruz ?
*Gece kartlarımı yastığımın içine sokup yatabilirmiyim tarotum da yapıyodum fakat destede de yapılabiliyormu ?
Bu soruların yanıtını aldıkdan sonra fal bakmaya başlamak istiyorum yanlış bişey yapıp desteme saygısızlık etmek istemiyorum..

Tüm sorularınızın cevabı Katina Destesi bölümünde vardır. Tüm konuları okuduktan sonra hala aklınızda sorular varsa buraya yazın, cevaplarını verelim.

Keira

Moderator
Hayır değildir. Sadece olayların gerçekleşmesi hızlanabiliyor bazen. Örneğin açılımda ilişkinizin biteceği çıktı ama yaşanacak olaylara göre daha zamanı var. Bakımdan sonra hızlı bir şekilde gelecekte çıkacak ayrılık daha erken gerçekleşebiliyor. Bu da bakımda olacakların farkına varıp bunu bildiğiniz için süreci aslında siz hızlandırıyorsunuz.

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
575
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
131
Üye silindi 77822