Katina Destesi Hakkında Sorulanlar

guys

Kayıtlı Üye
24 saat online olma şansım olmadığı için size mesaj attığınız an cevap veremem. Özel mesajınıza cevap verdim.
1. Katina Destesi ilişkilerde daha net cevaplar verir nokta atışı yapar ancak genel bakımlarda yeni başlayanlar yorumlarken zorlanabilir. Rider Waite genel bakımlarda her zaman daha iyidir.
2. Her bakım türü net cevaplar verir önemli olan nasıl yorumlayacağınızı bilmektir.
3. Her kartın bir de aşk anlamı olduğu için ilişkilerde daha net cevaplar verir o yüzden aşk falı diye geçer. İlişki yoğunluklu bakılan bir destedir.
4. Ruhtan kastınız nedir? Bakım yaparken etrafınıza ruhlar toplanmayacak.

2 büyük ruh yani Valide ve Astart. Yanıma gelir mi gelmez mi bilemem :)

Keira

Moderator
Valide ya da Attart'ı hissetmek, onlarla iletişime geçmek kolay bir şey değil.

AJA

Elit Üye
Evet bir katinacı olarak benimde kafamın takıldığı bir soru var..Kendim için açtığım üçlü kombinasyonlarda başkalarına açtığım gibi performans alamıyorum.Yani genelde kendime açtığım kartlar manasız yada genelde negatif yönde oluyor bunun nedenini çözemedim ve bu yüzden kendime açmaktan şimdilik vazgeçtim.
Bu durum için yorum yada yön verecek bilgiye sahip olan var ise yardımcı olabilir mi ?

Sevgiler :)

Keira

Moderator
Kendimize bakım yaparken objektif olmak bizi zorlayan bir durumdur, o yüzden kendinize bakım yaparken zorlanıyor olabilirsiniz. Çünkü bir başkasının hayatı ile ilgili olumsuz şeyleri çok rahat söylerken, bir başkasının hayatı ile ilgili rahatça yorum yaparken kendimize bunu yapmamız biraz zor olabilir. Ayrıca kendimizle ilgili kötü şeyler duymayı istemediğimiz için, kartları çekerken bu durumdan etkilenip birbiri ile ile anlamsız kartları yanyana getirebiliyoruz. Bu yüzden Katina kendine bakım yaparken "Kaderde ne varsa kabulümdür." diyerek desteyi açmaya başlardı. Siz de kendinize bakım yaparken kaderinizde olanı kabul edin, olumsuz da çıksa kartlar, karmaşık da gelse bir başkasına yorumlarmış gibi yorumlayın, objektif davranmaya çalışın.

AJA

Elit Üye
Bana acımasız davranıyor genelde..Negatif durumlarda cürretkar davranıyor maşallah.Bende korktum artık kendime bakmıyorum :)

Keira

Moderator
Deste sahibini önemser, o yüzden sahibinin hayatında olacak kötü olayları önceden söyleyerek bunu durumu düzeltmesine yardım etmek ister. Negatif şeyler çıktığında destenize şu soruyu sorun, Bu durumu nasıl düzeltebilirim?. Size mutlaka yardım edecektir.

Keira

Moderator
İnternetten sipariş verebilir ya da kitapçılara bakabilirsiniz.

AJA

Elit Üye
Bir kağıt parçası derken ne demek istediniz ? Eğer siz katina destesini kağıt parçası diye algılarsanız ötesine de geçemezsiniz..

AğLan

Kayıtlı Üye
Bir kağıt parçası derken ne demek istediniz ? Eğer siz katina destesini kağıt parçası diye algılarsanız ötesine de geçemezsiniz..
bi kağıt parçası derken nebilim bi özel bişey bekledim böle iskambil kağıdı gibi kahveden alınınca bi raz garip geldi özel bişeyler bekledim özel kağıdı fln internettekiler normal kağıttan yapılmış özel bişeyler bekledim

dexter

Elit Üye
bi kağıt parçası derken nebilim bi özel bişey bekledim böle iskambil kağıdı gibi kahveden alınınca bi raz garip geldi özel bişeyler bekledim özel kağıdı fln internettekiler normal kağıttan yapılmış özel bişeyler bekledim

Deste'nin özel olup olmaması sizin elinizde, kağıt parçası değiniz Deste sizin için herhangi bir şey iken, Bizler için büyük önem ve saygı arz eder. Destenin kağıdı, rengi vs. görünüşüne bakacaksanız, özel olmasını sağlayacak soyut özelliklerini görmekten kendinizi alıkoyarsınız, o duyguları yaşamalısınız. Mesele Kağıtta değil, o kağıt parçasının size verdiği histe yatıyor. Deste'ye gereken önemi veremeyecekseniz, hakeden birisine teslim edin lütfen.

AğLan

Kayıtlı Üye
özür dilerim ben burda saygısızlık yapmak amaçlı yazmadım bi farklılık özel bişey bekledim farklı bi kağıttan özel bieşyler bekledim

AğLan

Kayıtlı Üye
nebilim saydan kağıt bu katina destesi özel mesela uygulama yaparlarken bi özel mürekkep fln bişeyler oluyor sitede bundada öle bişey bekledim kağıttında bi özelliği olsun öle normal olmasın

dexter

Elit Üye
nebilim saydan kağıt bu katina destesi özel mesela uygulama yaparlarken bi özel mürekkep fln bişeyler oluyor sitede bundada öle bişey bekledim kağıttında bi özelliği olsun öle normal olmasın

Sizin dediğiniz şekilde bir desteyi kendiniz yapabilirsiniz. Onun dışında katina destesinin orijinali 1 tane var, o da desteyi oluşturana ait. Size de o 1 tanesinin gelebilme imkanı binde bir. Yani siz destenin ilk, orijinal halini istiyorsunuz, fakat onu bulmak dokunmak bile imkansız.
Katina Destesi'nin özel olduğu doğru fakat siz özellik kısmını yanlış anlamışsınız. Deste ile bağınız özeldir. Destenin görünüşü özel olsun olmasın bunun bir anlamı yok. Önemli olan Desteyle aranızdaki bağın kuvveti. Siz Deste'yi tamamen yanlış anlamışsınız.

AJA

Elit Üye
Kaç yaşındasınız merak ediyorum ; fal öyle geniş bir yelpaze ki,buna bin bir şekil eklenir.Neden fal bakmak istiyorsunuz siizi fala yönlendiren nedir ? Meraktan fal bakılmaz, sonucu hüsran olur..Bana göre eğer biri katina destesı yada tarot kartlarına el attıysa muhakkak ya durugörü ya durusezi yada telapati gibi yeteneklere sahptir..Dolayısıyla hiç bu konuda tecrübesi olmayan birinin desteyi aliyim kitaptan okuyayım diye bir durumu ancak başarısızlıkla devam eder.Yukarıda denildiği giib kartlar özeldir ve saygı beklerler her manada.Nasıl sahip olduğunuzla başlar tutumunuzla devam eder..
Elbette bilmediklerinize cevap vereceğiz fakat önce sorduğunuz olguyu yada konuyu önce araştırın ve detayları biz size geçeriz zaten.Bu konuda burda tecrübeli keira ve dexter varlar herzaman destek olurlar ama biraz emek harcamanız şart.. :)

AğLan

Kayıtlı Üye
19yaşındayım kartları birden dank die aklıma düştü ordan heves sardım ama bana göre deilmiş o yüzden dağa kurcalamıyorum

acid

Kayıtlı Üye
Tarotla uzaktan ilgilenirken bugün Katina Destesi aldım. Katina Destesi çağırır dedikleri gerçekten çok doğruymuş. Daha farklı alanlara yoğunlaşmışken sadece araştırırken bugün kendimi deste ararken buldum. Birkaç defa kartları saydım. Bu konuda bilgisiz, tecrübesiz ve bilinçli olarak uzak durmuş biri olarak devamı nasıl gelecek merak ediyorum. İki gündür forumdan okuyorum ancak farklı bir uyarısı ya da önerisi olan varsa dinlemeye hazırım.

Keira

Moderator
En önemli noktalara değineyim:
1. Aynı soruyu cevabını beğenmediniz diye Deste'ye defalarca sormayınız.
2. Deste dürüstlüğü sever, yani karşınızdaki üzülmesin , kırılmasın diye çıkan kartları söylememezlik yapmayınız.
3. Eğer bir Deste'niz varsa diğer kartlara (tarot vs.) sahip olamazsınız, Deste kıskanır kabullenmez. (Olumlama kartları hariç.)
4. Deste'yi gerçekten sahiplenmeli ve bir bağ kurmalısınız aksi takdirde sizinle dalga geçer, sorularınıza anlamsız cevaplar verir.

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
575
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
131
Üye silindi 77822