Kaşık Bükmek Aslında Büyük Bir Yetenek Değil :)

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Adam, zen ustasına gelir ve "efendim 38 yıl uğraştım ve artık suyun üstünde yürüyebiliyorum." der... Ustası da der ki; "vazgeçebilir misin?"
Nedense aklıma geliverdi :)

S

SoNoL

Kaşık bükmeyi denemedim, bulut yok etmek çok kolay. İlk denediğimde başardım ve sırf eğlence olsun diye ya da beyin gücünü kanıtlamak için bir kaç arkadaşın yanında yaptım. Şimdiiiiii,kaşık bükmeden bulut yok edebiliyorsam, seviye mi atlamış oluyorum.:sifone:

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Kaşık bükmeyi denemedim,bulur yok etmek çok kolay.ilk denediğimde başardım ve sırf eğlence olsun diye yada beyin gücünü kanıtlamak için bir kaç arkadaşın yanında yaptım.Şimdiiiiii,kaşık bükmeden bulut yok edebiliyorsam seviyemi atlamış oluyorum.:sifone:

Eğer bundan vazgeçebilirseniz seviye atlamış oluyorsunuz. :)

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Kaşık bükmeyi denemedim,bulur yok etmek çok kolay.ilk denediğimde başardım ve sırf eğlence olsun diye yada beyin gücünü kanıtlamak için bir kaç arkadaşın yanında yaptım.Şimdiiiiii,kaşık bükmeden bulut yok edebiliyorsam seviyemi atlamış oluyorum.:sifone:

Ben de bulut yok ediyorum fakat bu kaşığı bükememek, beni sizin gibi hissettirmedi. :) :D

Bir sorum olacak sayin SoNoL.
Sadece kücük bulutları mı yok edebiliyorsunuz, yoksa büyüklerde de deneyip başardığınız oldu mu?

S

SoNoL

Bir sorum olacak sayin SoNoL.
Sadece kücük bulutlarimi yok edebiliyorsunuz yoksa büyükelrdede deneyip basardiginiz oldu mu?
Büyük bulutlara daha fazla konsantrasyon lazım. Çok çok büyük bulut denemedim ama biraz büyükçe bulutta başarılı oldum, küçük bulutlar çok hızlı dağıldı.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Büyük bulutlara daha fazla konsantrasyon lazım.Çok çok büyük bulut denemedim.ama biraz büyükçe bulutta başarılı oldum,küçük bulutlar çok hızlı dağıldı.

Ben denerken hep dalga gecildi, artik yalniz denemekten bile cekinir oldum. Coktandir yapmiyorum fakat sizin biraz büyük olan bulutlarda basarili oldugunuzu duydum ya tekrar baslamadan edemem. :)

Ehl-i Keyf

Kayıtlı Üye
Abi dağıttınız iyicene. Sonuç? Yapabilen oldu mu? :p

canmert196

Kayıtlı Üye
Yaptıkları en korkunç şeyler insan öldürmek. Kıtalararası füzelerin devrelerini bükmek, uçakların devrelerine zarar vermek vs. vs.
Bilim kurgu filmlerinde değil, gerçek hayatta para ayrılıp ar-ge çalışmaları yapılmış projeler bunlar. Başarı düzeyleri bilinmez.

Ben de kalp ritmi bozuyorum bu telepati mi telekinezi mi? :)

yiqid0

Kayıtlı Üye
Arkadaşım paylaşımın için teşekkürler. Okuduğum anda denedim gece yarısı gerçekten işe yarayor. İlk aşamada kaşığın elimde kalmasını beklemedim zaten parçalarıyla ama baya baya yamulduğunu görebiliyorum daha doğrusu daha sonradan hissede biliyorum :) sağolasın.

gizliyim

Kayıtlı Üye
İtiraf ediyorum zamanında kaşığın "zihin gücüyle" büküleceğine inananlardanım. Mel, mel baktım kaşığa, hayret yahu bir şey olmadı. :D