• Konbuyu başlatan Schwarzenegger
  • Başlangıç tarihi
S

Schwarzenegger

@URUMHAMATAHAYİL , karma ve bağ koparma işlemi ile ilgili değerli fikirlerinizi merak ediyorum hocam özellikle de rune alfabesi gibi alfabe kullanılarak bağ kesiminde kötü karma yaratma gibi durum olabilir mi, bu sitede çok değerli forumdaşlarımdan çok güzel fikirler edindim, hepsine burdan tekrardan teşekkür ederim bu arada, şimdiden çok teşekkürler vereceğiniz cevap için @URUMHAMATAHAYİL
@URUMHAMATAHAYİL hocam söylediğiniz gibi yeni konu açtım, şimdiden değerli fikriniz için teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Karma bir yaşam yolculuğudur. Tek tek karmik borçlarımızı ödemeye çalışırız hayat bize bu fırsatları sunar amaç öğrenmek ve gelişmektir. Karmadan kaçılmaz. Karma temizlenmeye çalışılmaz. Karma ile öğrenilir ve gelişilir.

bağ kesme çalışmaları çok çeşitli. Burada neyi neyin kestiğimiz de önemli. Negatif bağları kesmek gerekir. Bu negatif bağları kesmek farkandalık ile olur karma yaratmaz.

pozitif bağları kesmek bir seçimdir. Tercih edilmez. Mantık olarak kim pozitif bağ kesmek ister ki diye düşünülebilir. Bazı kimseler bazı olay ve kişiler ile hiç bir bağının kalmamasını istiyor. Tavsiye etmiyoruz bu durumu ( ben çalışanlarımda danışamlarım istese bile yapmıyorum)
Pozitif bağ kesmek özür iradeye bağlı olduğu için o da karma oluşturmaz.

Kullandığımız yöntemler karmik ceza içermiyorsa ise sorun olmaz .

Örneğin yalan söyleyerek bağ kesme çalışması yapsak karma oluştururuz. Çünkü yalan söylemek karmaya sebep olur.

Aroma terapi ile baş kesme çalışması yapsak karma oluşturmayız zira karmik bir cezası yoktur.

Rune lerde aynı şekilde. Rune sembolleri içinde bağ kesmek için bağlanan rünler vardır. Bu rünleri kullanarak bağ kesebiliriz ve karma oluşturmayız.

S

Schwarzenegger

Karma bir yaşam yolculuğudur. Tek tek karmik borçlarımızı ödemeye çalışırız hayat bize bu fırsatları sunar amaç öğrenmek ve gelişmektir. Karmadan kaçılmaz. Karma temizlenmeye çalışılmaz. Karma ile öğrenilir ve gelişilir.

bağ kesme çalışmaları çok çeşitli. Burada neyi neyin kestiğimiz de önemli. Negatif bağları kesmek gerekir. Bu negatif bağları kesmek farkandalık ile olur karma yaratmaz.

pozitif bağları kesmek bir seçimdir. Tercih edilmez. Mantık olarak kim pozitif bağ kesmek ister ki diye düşünülebilir. Bazı kimseler bazı olay ve kişiler ile hiç bir bağının kalmamasını istiyor. Tavsiye etmiyoruz bu durumu ( ben çalışanlarımda danışamlarım istese bile yapmıyorum)
Pozitif bağ kesmek özür iradeye bağlı olduğu için o da karma oluşturmaz.

Kullandığımız yöntemler karmik ceza içermiyorsa ise sorun olmaz .

Örneğin yalan söyleyerek bağ kesme çalışması yapsak karma oluştururuz. Çünkü yalan söylemek karmaya sebep olur.

Aroma terapi ile baş kesme çalışması yapsak karma oluşturmayız zira karmik bir cezası yoktur.

Rune lerde aynı şekilde. Rune sembolleri içinde bağ kesmek için bağlanan rünler vardır. Bu rünleri kullanarak bağ kesebiliriz ve karma oluşturmayız.
bu forumdan öğreneceğimiz çok şey var :) , teşekkürler hocam.
Bağ kesmeye çalışırken durumun kontrolden çıkma gibi bir durumu olabilir mi örneğin bağın kopması aksine kuvvetlenmesi gibi diğer bir merak ettiğim nokta da şu ,dolunay vakti ve astrolojik transit vakitleri gibi önemli vakitlerin sürece etkisi var mı.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hayır sadece bağı kesemeyebilirsiniz.
Tabi ki zaman bir hazinedir ve içinde türlü türlü cevherler var. Zamanın sırını çözersek hazinelerinden faydalanırız.

[XTR] Similar Threads