karışık rüyam:S

snoopy

Kayıtlı Üye
Merhaba
Aslında rüyam çok karışık, hatırladığım şeyler bir otobüse doluşup eski komşularımızla bir yere gidiyor olmamız. Daha sonrasında komşumuzun eşinin ağladığını görüyorum eşi ve biz otobüse binerken. Daha sonra aynı rüya içersinde ben bir kırtasiyeye giriyorum ve defter almak istiyorum fakat hepsi dolu yazılı bende içlerinden hem yazılı hem yazısız defterler alıyorum. Ve yine aynı rüya içerisinde ablamın müstakbel kayın validesi aile bireylerimize bir şeyler dikiyor ayakkabı sanki giysi gibi (işin garip kısmı ablam nişanlı normalde ve ben bu rüyayı gördüğüm gece annemde rüyasında ablamın nişan yüzüğünü pencere önünde unutulmuş olarak görüyor).

KENT

Kayıtlı Üye
Sayın snoopy, ağlayan komşunuzun evliliğinde sorunlar var. İş hayatınızda dağınıklığınızı toparlamanız gerekiyor, tam olarak ne istediğinize karar vermeniz ve yükselebilmek için buna göre planınızı yapmanız gerekiyor. Ablanızın kayın validesi bu evliliğe tam destek veriyor, adil bir kişiliğe sahip ve oğlunun çok mutlu olacağına inanıyor. Sağlıkla kalın...

snoopy

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim yorumunuz için çok sağolun....