Kara Kedi Duası (Cinleri Görebilmek İçin)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Evet ben bu siyeyi terk ediyorum arkadaşlar. Sayenizde çok yol katettim ancak Mefetseger sanırım Aja yı tanıyor aptalca demesine herhangi bir uyarı yapmıyor bana yapıyor.
Herneyse herkese teşekkürler sizlerden öğrendiklerimle yoluma devam edeceim şifremi unuttuğum için nickimi yenilemiştim ama buna da gerek yok.
Herkese binlerce teşekkürler.Herşey gönlünüzce olsum

AJA

Elit Üye
Siz önyargılısınız sayın yağmura özlem.Ben burada ''hiç kimseyi '' tanımıyorum ! Ayrıca kendisi bir mesaj da yazmıs size ve bana.Daha nasıl bir uyarı almamı istiyorsunuz ?
Bura da 3 yıla aşkın üyeyim ve ne banlandım ne de uyarı aldım bundan ne çıkartırsınız bilemiyorum.Aptal-ca sözünü neden üzerinize alındınız ? Size değildi ki olamazda.Nerde olmak istediğiniz sizin kararınız.Sevgiler.

gila

Kayıtlı Üye
Sevgili ameno vermiş olduğunuz uygulama Kaynak olarak Kuran-ül Kenzül Havas,ta bulunuyor ve doğrudur yapılıyor ve mücerrebtir,fakat tarafımdan uygulanmaması gerektiğinin kanısındayım çünkü bu bir defa uygulandımı bir daha yaşantınızın eski haline dönmesini beklemeyiniz.Kemdimce sizleri uyarmak istedim.

manas969

Banlı Kullanıcı
Böyle şeylerle uğraşaymayın arkadaşlar yazık değilmi o kediye ne suçu var onun yaparsanızda ALLAH tarafından çok kötü günahlar ve uğursuzlukları başınıza gelir !

steve.morse

Kayıtlı Üye
Burada cin diye bahsedilen varlıklar çok büyük ihtimâl sadece ifritlerdir. Bir hayvan katledipte ulvi cinlerle görüşülebileceğini sanmıyorum. "Bu uygulamayı yapayım, cinlerle görüşeyim, ne dilersem yapsınlar" gibi bir düşünceniz varsa kurduğunuz hayaller suya düşebilir...

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bilmediğiniz şeyleri fazla zikretmeyin bu duayı bende okudum ne olduğu belli olmayan cümlelerle dolu, başınıza iş açabilirsiniz istemeden..

byriddle

Kayıtlı Üye
Besmele ile işe başlayıp kedi kanıyla iş mi görülür arkadaşım ya.. Baştan aşağıya değiştirilmiş olduğunu düşündüğüm bir uygulama... Ne İslam ile alakası var ne Satanizm ile..

halildogan66

Banlı Kullanıcı
ES SELAM KARDEŞLERİM CİN DAVETİ CİN GÖRME BUNLARI NE SANIYORSUNUZ.ATEŞLE OYNANIRMI.CİN DAVETİ AÇIK VE NET SÖYLÜYORUM.DÜNYADA BİR İNSANIN YAPABİLECEGİ EN TEHLİKELİ İŞTİR.BUYURUN YAPINDA GÖRÜN.ALLAH MUHAFA ZA AHMAKLIK YAPMAYIN.CİNLER EYERKİ ALLAH İZİN VERSE 1 DAKİKADA BÜTÜN İNSANLARI HELAK EDERLER.SENDE AGZINLA SEANLAR UYGULAYIP CİNİ GÖRMEK İSTİYORSUN.BAKIN SİZE BİR DOSTUMUN BAŞINDAN GEÇENİ ANLATACAGIM.HAVAS İLMİYLE ÇOK MEŞGULDİ YENİ BAŞLAMIŞTI VE KİTAPLARDAN BİR TERTİP ALIP 15 RİZAYETE GİRİP ORUÇ TUTTU HER AKŞAM YATSIDAN SONRA.DUASININ İSMİNİ VERMEYECEGİN.BAZI KARDŞLERİMİZ.YANLIŞ BİŞEY YAPZR DİYE.NEYSE 100 DEFA O SUREYİ OKUR.SONUNDA 7 DEFA SONU TAYŞİN METAŞİN.BU TÜR KELİMELR BİTEN DUA OKURDU.NETİCE OLDU..5 GÜNDE MUSALLATA UGRADI.GECELERİ BAGIRMAYA BAŞLADI KARA YILANLARIN GELDİGİNİ KENDİSİNE SALDIRDIGINI.İÇERİDE KARA TİPLİ İNSANLARIN OLDUGUNU VE SALDIRDIGINI SÖYLERDİ.ALLAHTAN BİR ÇOK HOZAYA GÖTÜRDÜK VE EN SONUNDA ÇORUMDAKİ BİR HOCA DERİN İLİMLİYDİ O KURTARDI CİNİ YAKTI..NELER GÖRGÜNÜ SORDUMDA ŞUNLARI ANLATTI GECE OLUNCA CIRTLAK SESLER DUYDUGUNU KARA YÜZLÜ VARLIKLARIN KENDİSİNİ SALDIRGINI YATAGININ YANINDA SİYAH YILANLARIN YATTIGINI.SÖYLÜYORDU..AMAN ALLAH TAN KORKUN..BUNLARDAN KAÇININ..ESSELAM -Site kurallarına göre isim ve iletişim adresinin verilmesi yasaktır.-

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Binlerce kez uyardığımız gibi burası büyünün günah olması, yapanın cehennemde yanacağı veya müslüman, hristiyan vs. gibi dinlerin kurallarına göre yargılanacağının tartışıldığı bir ortam değildir. Bunu göz önünde bulundurarak tekrar ve tekrar uyarıldığı gibi sevap/günah tartışmasına girilmemesidir.

Bu kısmı bende alıntı yapayım istedim. Bunu ısrarla anlamak istemeyen bazı üyelerimiz var umarım bu kısmı dikkatli okurlar

denem124

Kayıtlı Üye
Kediyi kesmesekde kanını şırıngaya ceksek ordan gözaltlarına sürsek olmazmı hem kedide yaşamış olur :)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Siyah kedi cinlerdendir. Bir cini öldürürseniz yedi sülalesi size zarar verir. Yani çok tehlikeli bir uygulamadır.

Heian

Banlı Kullanıcı
cinleri görebilmek için kedimi kesmek? bana sorarsan böyle birşey yok cinleri görebilmek için göz ve kulak perdesini kaldırman lazım onları denesen olmazmı forumda böyle bir bilgi veriyorsun? bilgimi diyim ne diyim tutup biri sokakdan kedi yakalayıp kedi kesse iyimi olucak yani, kutsanmış bi hayvan sonuçda durduk yere kedi kesilmez.
cinleri görebilen insanlarda uğraştıkları için üstüne gidiyolar çoğu şeyde musallat olunuyor, neyse kedi kesmeyin onu belirtiyim iyi forumlar sevgi ve ışıkla kalın...

teknik67

Kayıtlı Üye
Herhangi bir canlıyı zevkine veya her ne amaçla olursa olsun öldürerek cinleri göremezsiniz ama öbür tarafta ne görürsünüz iyice düşünülmeli.Birisi bir zamanlar bir köpeği zevkine öldürmüştü , öldüren kişi bir hafta olmadan öldü.Belirteyimde her zaman aklınızda olsun.

kutlu1977

Kayıtlı Üye
gülmekten başka bir şey yorumlayamadım .Tamemen akıl dışı şeytanın emirleri doğrultusunda yapılacak bir iş.Yapanın kesin başına birşeyler gelmesi apaçık

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Bütün cinleri ayan beyan göreceğimi bilsem de,Yine o kediyi kesmem,onun yaşamına son vermem.Her canlı gibi onunda yaşamaya hakkı var.Onun canını "KİM" vermişse "O" alsın.Cinleri görmek,ALLAH`ın huzuruna kedinin hakkı ile çıkmaktan çok mu daha önemli acaba!

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
kediyi illa öldürmek zorundamıyız :S kedinin bir yerini az birşey çizik atsak kanasa olmaz mı

spatyom

Kayıtlı Üye
Bu saçmalık için kediye cana kıyanlara Allah lanet etsin....

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Daha masum ve insancıl uygulamalar var. Teşekkürler.

langlois

Kayıtlı Üye
bunlar kuranda geçmeyen dualar o yüzden bir insan sallaması