Kara Kedi Duası (Cinleri Görebilmek İçin)

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Kedilerin kesilmesinden yana olduğunuzu iddia etmedim ya da bu tarz bir yazı da yazmadım siz sormuştunuz neden kediler konu açılınca satanistlik akla geliyor diye ben de onun cevabını verdim.. Sanırım beni yanlış anladınız.. Yazımı dikkatli okursanız kişisel hiç bir durum söz konusu değil yalnızca yazınıza verilmiş genel bir cevap bulunmaktadır teşekkürler.

kapliyagos

Kayıtlı Üye
TAMDA BU KONUYLA ALAKALI Bİ GERÇEK HİKAYE ANLATAYIM....

dayım köyde arkadaşlarıyla çocuk sohbetleri yaparlarken nerden duydularsa kara bir kediyi kesip kanını yüzüne sürersen görünmez oluyorsun diye bişey duymuşlar...ama kedide hiç beyaz tüy olmayacakmış....aramışlar taramışlar en sonunda bi kedi bulmuşlar tamda tarifteki gibi...:D neyse iki arkadaş köyün en sote yerlerinden birine gitmişler yanlarındada balta kediyi bağlamışlar...kütüğe yatırmışlar dayım kesmeyelim yazıktır günahtır desede arkadaşı olmaz demiş...dayımın arkadaşı almış eline baltayı kediyi orada katletmiş...hemen kanını suratına sürmüş....dayımda bayaa uyanıktır...:D bakmış kanı sürdü başlamış...süleyman nerdesin süleyman diyerek etrafa koşuşturmaya süleymandan ses yok görünmez oldum zannediyo.....süleyman ateşi almış koşa koşa şehire gidicek....başlamış koşmaya...köyümüzden 3-4 km ilerde bi başka köy var oraya kadar koşmuş kan ter içinde bizim köylülerdende oraya gezmeye gidenler bunu görmüşler olum nereye koşuyosun böyle süleyman demişler....süleyman siz beni görüyomusunuz demiş...köylüler tabii görüyoruz demişler hem bu yüzündeki kan ne demişler süleymandan cevap yok...:D süleyman dayımla 3 sene konuşmamış...:D bu gerçek bir hikayedir arkadaşlar...:D

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
kapliyagos iyi güldüm ya :D

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master

dayım köyde arkadaşlarıyla çocuk sohbetleri yaparlarken nerden duydularsa kara bir kediyi kesip kanını yüzüne sürersen görünmez oluyorsun diye bişey duymuşlar...ama kedide hiç beyaz tüy olmayacakmış....aramışlar taramışlar en sonunda bi kedi bulmuşlar tamda tarifteki gibi...:D neyse iki arkadaş köyün en sote yerlerinden birine gitmişler yanlarındada balta kediyi bağlamışlar...kütüğe yatırmışlar dayım kesmeyelim yazıktır günahtır desede arkadaşı olmaz demiş...dayımın arkadaşı almış eline baltayı kediyi orada katletmiş...hemen kanını suratına sürmüş....dayımda bayaa uyanıktır...:D bakmış kanı sürdü başlamış...süleyman nerdesin süleyman diyerek etrafa koşuşturmaya süleymandan ses yok görünmez oldum zannediyo.....süleyman ateşi almış koşa koşa şehire gidicek....başlamış koşmaya...köyümüzden 3-4 km ilerde bi başka köy var oraya kadar koşmuş kan ter içinde bizim köylülerdende oraya gezmeye gidenler bunu görmüşler olum nereye koşuyosun böyle süleyman demişler....süleyman siz beni görüyomusunuz demiş...köylüler tabii görüyoruz demişler hem bu yüzündeki kan ne demişler süleymandan cevap yok...:D süleyman dayımla 3 sene konuşmamış...:D bu gerçek bir hikayedir arkadaşlar...:D
Komik olmasından ziyade daha çok Trajik bir olay..

schutze07

Kayıtlı Üye
Konularla ilgili dalga geçilmesi hiç hoş değil cidden iyi forumlar!

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
al al al hepsini al bütün şukular repler sana feda olsun ama nasıl vericem

schutze07 sanada iyi forumlar :D

coderr

Banlı Kullanıcı

bunun aynısını bana annem yapmıştı tebi ben kedi kesmedim de ben bu forumda paylaştığım görünmez olma duasını okumuştum, annem sesin geliyor ama yoksun demişti fakat annem okuduğumu bilmiyordu nasıl oldu da böyle şeylerle uğraştığımı bazen anlıyabiliyor anlamıyorum dorusu. :D

gila

Kayıtlı Üye
Bu dua kuran-ül kenzül havas kitabın dan alıntıdır ve mücerrebtir,yalnız uygulaması sakıncalıdır,işin ehli olmayan bu tür bir girişimde bulunmamalıdır üç harflilerin saldırısına uyrayabilirsiniz.Uygulamayı düşünen üyeler var ise uyarıdır dikkate alınız lütfen.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Varlık saldırısından ziyade sağlık için çok büyük sorunlar çıkabilir. Göz altına çekmekten bahsedilmiş. Kesinlikle uygulanmamalıdır. Hayvan kanındaki mikroplarla göz görme kaybına yol açabilir, böyle uygulamalar tek başına zaten yararlı değildir vede bilmeyen kişiler uygulamamalıdır.

AJA

Elit Üye
Havasta hayvanların organlarıyla yapılan büyüler vardır.Bu da bir havas uygulaması.Satanizme kediden ötürü benzetiliyor sadece..

ruhname

Kayıtlı Üye
kara kedininin kanı nereden alıcaz ya bu büyü gibi işlerde tılsımlı işlerde hep acaip acaip seyler var ya kan ya kurbağa bacağı yok neyin derisi kuyruğu yada çiy etler falan bunlar çok pahalıya batlar kara kedi kanı ise göze hertürlü mikronbu bulastırabilşr Allah korusun

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Herşeye saygım var her türlü düşünüşe inanışa eğilirim ama hayvan katliamını eziyeti asla desteklemem saygı duymam yapanları da Allah ıslah etsin

AJA

Elit Üye
Büyünün içinde ki malzeme yada elementlerin hangi dine olduğunu neden tartışıyorsunuz ? Hayvan katliamı evet günahtır fakat insanlara bakın aşk için para için birbirlerini öldürüyorlar,tartışılıcak bir konu varsa o da bu. Onun da yeri burası değil !
Büyünün her anlamda yükü ve karşılığı zaten var.Bırakın yapana günahtır sevaptır demeyi artık.Büyü reçeteleri ,uygulamaları konuları ''yargılansın'' diye açılmıyor.İşine ,dinine, ırkına uymayıp yapmayan birinin de ,büyüyü yargılayıp fetva vermesi saçma ve aptalca.
Size ne başkasının günahından ? :)

mevlut96

Kayıtlı Üye
Doğru olabilir ama ben inanmıyorum daha neler !!!

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Büyünün içinde ki malzeme yada elementlerin hangi dine olduğunu neden tartışıyorsunuz ? Hayvan katliamı evet günahtır fakat insanlara bakın aşk için para için birbirlerini öldürüyorlar,tartışılıcak bir konu varsa o da bu. Onun da yeri burası değil !
Büyünün her anlamda yükü ve karşılığı zaten var.Bırakın yapana günahtır sevaptır demeyi artık.Büyü reçeteleri ,uygulamaları konuları ''yargılansın'' diye açılmıyor.İşine ,dinine, ırkına uymayıp yapmayan birinin de ,büyüyü yargılayıp fetva vermesi saçma ve aptalca.
Size ne başkasının günahından ? :)
Aja Bey/Hanım öncelikle şu aptalca ifadenizi size bizzat iade ediyorum ,size ne kim ne düşünürse düşünsün sanırım gocundunuz, maalesef size vakit ayırıp muhatap olamayacağım için umarım incinmezsiniz. Bu arada ben noktayı koyuyor ve site editörlerine havale ediyorum, bu tarzla ben başedemem. Ayrıca sorunlarınız var ise bunu Dr. yoluyla halledebilirsiniz ona buna sataşmakla daha da ilerler.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sevgili üyelerimiz;

Her zaman belirttiğimiz gibi tartışma potansiyeline sahip fikirlerinizi daha uygun bir üslupla belirtmeniz hem yanlış anlaşılmalara yol açmayacak hem de konunun özünden sapmamış olacaksınız. Eğer bunu başarabilirseniz de yapılan fikir alışverişi inanın herkesi daha çok aydınlatacaktır. :)

Sevgili AJA'nın söylemek istediği;

Binlerce kez uyardığımız gibi burası büyünün günah olması, yapanın cehennemde yanacağı veya müslüman, hristiyan vs. gibi dinlerin kurallarına göre yargılanacağının tartışıldığı bir ortam değildir. Bunu göz önünde bulundurarak tekrar ve tekrar uyarıldığı gibi sevap/günah tartışmasına girilmemesidir.
Belki küçük bir üslup yanlışı olabilir. Üyemizin bunu düzelteceğine ve yanlış anlaşılmaların önüne geçeceğine inanıyorum.

Sevgili Yagmura özlem;

Yukarıda anlatılmak/ifade edilmek isteneni sizinde daha sakin düşünürseniz kavrayacağınıza eminim. Belki ilk anda iletilmek istenen mesaj tarafınızdan yanlış anlaşılmış olabilir diye düşünüyorum. Ve bir daha ki sefere sizinde yukarıdaki üslubunuza dikkat ederek saygı çerçevesinden çıkmamanızı umuyorum.

Sevgi ve ışıkla...