John Travolta da ölümsüz mü?

whitedemon

Kayıtlı Üye
Katılıyorum..
Herhangi bir haberin iç yüzünü bilmeden kesin yorum yapmak önyargıdır. Belki de gerçekten ölümsüzler veya vampirler, bunu kesin bilemiyoruz. İnsan bugüne dek görmediği veya kendine saçma gelen şeyleri hemen red etmemeli..
İsteyen fotosunu yollasın bende photoshopta yaşlandırıp atayım.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Sizi bilgilendirmek icin boyle bır konu actım sayın marlasınger saka olsun dıye degıl gazetelerde ve haberlerde ve cesıtlı programlarda ele alındı bu konu ...Sıze komık gelen baskalarına sasırtıcı gelebılır.

Tabii ki şaşırtıcı gelebilir. Ama tabii ki komik de gelebilir.
Konuyla alakalı söyledim bunu lütfen kişisel algılamayın sevgili Gabriel.
Gazete ve tv de rastladığımda da aynı tepkiyi veriyorum.
Gündemde bir konu paylaşmanız çok doğal...

AJA

Elit Üye
BiIinmayen bir çok şey var özellikle paranormaI oIayIar ve durumIarda.Neden şaşırıp reddediyorsunuz anIamıyorum ? Var oIan yaşayan uzun yaşayan vs varlıklar var.Dünyada oImadıkları ne maIum.Güce sahip boyutumuzun ötesinde insan kılıgına giren varlıkları unutmayın.Farklı amaçIar için Dünyada yaşayan ama bizim '' nasıI oIsa reddecegimiz'' yaşayanIar eminim ki var..Dünyanın giriş kapısı vardır, bu insanIarın dışında oIanIar içindir,izni oImadan giremeyenIer ve girenIer.
MeseIa astraI seyehatta izniniz oImadan her boyuta geçemezsiniz.Düşün ki o boyuttakiIer ne düşünüyor sizin için ? Unutmayın evren de yanIız degiIiz ve biImedigimiz çok şey var.
Evet o kişiIer oIur yada oImayabıIırIer ama bu mümkün degiI diyemeyiz.
HuzurIa.. :)

melankolik

Kayıtlı Üye
Güzel bir geçim kapısı bende grafikerim. Tayip erdoğanı osmanlı akıncısı yapacağım photoshopta alan varmı ? 50 tl istiyorum.

AJA

Elit Üye
Güzel bir geçim kapısı bende grafikerim. Tayip erdoğanı osmanlı akıncısı yapacağım photoshopta alan varmı ? 50 tl istiyorum.

Forum da açıIan bir konuyIa aIay etme hakkına sahip degiIsiniz sayın melankolik.İnanmıyorsanız okumayın yada yorum yapmayın.Saygı Iütfen.Yarın sizin de photoshop unuza biri çıkar bu da ne ? hiç bi haIta benzememiş der sizden iyisini yapar hatta 20 tI der.....
BiImem anIatabiIdim mi? İnanıyor yada inanmıyorsunuzdur, ama konuyu saptırmaya gerek yok arkadaşIar , biraz daha hoşgörüIü ve tarafsız oIun Iütfen.
İyi forumIar..

melankolik

Kayıtlı Üye
Forum da açıIan bir konuyIa aIay etme hakkına sahip degiIsiniz sayın melankolik.İnanmıyorsanız okumayın yada yorum yapmayın.Saygı Iütfen.Yarın sizin de photoshop unuza biri çıkar bu da ne ? hiç bi haIta benzememiş der sizden iyisini yapar hatta 20 tI der.....
BiImem anIatabiIdim mi? İnanıyor yada inanmıyorsunuzdur, ama konuyu saptırmaya gerek yok arkadaşIar , biraz daha hoşgörüIü ve tarafsız oIun Iütfen.
İyi forumIar..

Hoşgörü diyorsunuzda sizden iyi photoshop yapan olur felan lakayik tavırlar felan ve siz forumda yöneticimisiniz ? herşeye yorum yazma ihtiyacı ve bu kendini gösterme telaşı nedir ? kendinizle çelişmeyin.. beni eleştirme yetkisini size kim veriyor o zaman ?

egedesouza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Biraz daha hoşgörülü ve saygılı olamaz mıyız ?

Paylaşılanlar size komik, alakasız, imkansız ve hatta saçma gelebilir. Ama bu alaycı bir dil kullandırmanızı gerektirmez. Dalga geçme hakkını vermez ! Size imkansız gibi görünen şeyler başkaları için gayet mantıklı olabilir. Ki zaten konuyu açan arkadaşta bu konu ile bir yorum yapmış ve gazatelerde, tv'lerde paylaşılan bir konu olduğunu yani gündemden bir konu olduğunu belirtmiş.

Sayın JUNGFRAU da bunu anlatmak istemiş. Sizi kırmak için değil, sitemizde deneyimli bir üye olduğu için bir nevi sitenin kurallarını hatırlatmış.

Sanıryorum ki bir yanlış anlaşılma olmuş. Birbirimizi kırmayalım lütfen...

Sağlıcakla...

dreamy

Kayıtlı Üye
Gerçeğin 3 aşaması ;

1-Dalga geçilir
2-red edilir
3-Kabul edilir

enokyancigenc

Banlı Kullanıcı
benzemiyo ki :)) ben bile daha cok benziyorumdur john travoltaya

Misstremotada

Banlı Kullanıcı
Bülent Ersoy da Cleopatra sanırım.
Ahah. Ufacık bir benzetmeden yola çıkıp koskoca bir saçmalığı öne sürmelerinin sebebi insanların aklını bulandırıp hayatlarını askıya almaya yönlendirmek, islamdan uzaklaştırmak, ve hayatlarını ikinci bir hayatın var olduğunu düşündürerek engellemekten geçiyor. İnanmayınız böyle şeylere. İslam reenkarnasyon olmadığını açıkça söylüyor.