İstediğinizi sorun cevabı gelecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vivalavida

Kayıtlı Üye
Ağızdan çıkan ve zihinden geçen olumlu bir soruysa fakat, içte yani bilinçaltında onun olmayacağı yönünde olumsuz bir inanç olması durumda evren bunların hangisini cevaplıyor peki?

origanum

Yönetici
Ağızdan çıkan ve zihinden geçen olumlu bir soruysa fakat, içte yani bilinçaltında onun olmayacağı yönünde olumsuz bir inanç olması durumda evren bunların hangisini cevaplıyor peki?

Evren bilinçaltını cevaplar, cevabı da evet olur tabi. Yani olumsuz inancınızı desteklemiş ve gerçekleştirmiş olursunuz malesef.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Anlıyorum. Bu cevabınızla kafamdaki bir çok soru da netliğe kavuştu. Teşekkür ederim.:)

namasteeee

Kayıtlı Üye
İş
Grafikerlik
Evreni... zengin menüsü ile önünde seçim yapmanı bekleyen süper bir garsonu olan büyük bir restoran olarak görebilirsin... :D

İster acılı lahmacun, istersen Ballı lokma tatlısı ısmarla o getirecektir.

( Yalnızca dönek zihnin sabit durursa afiyetle yersin :) )

tuana eylul

Kayıtlı Üye
:boat:netten değilde daha ciddi olarak bunların eğitimini alabileceğim bir adres varmıdır...TŞK LER

namasteeee

Kayıtlı Üye
İş
Grafikerlik
İçinde gerçekten bir istek varsa herşey istediğin gibi olacaktır, isteğini sabit ve güçlü tut yeter tunaeylul ...

Birgün adamın biri Nasrettin hocaya gitmiş
-Hocam ben rüyamda Peygamber efendimizi görmek istiyorum demiş
Hoca O'na
-Bir büyük kalıp tuzlu peynir yemesini su içmeden yatmasını söylemiş.
Adam yemiş zorla tuzlu tuzlu ve su içmeden yatmış sabah olunca doğru hocaya gitmiş ve kızgın bir tavırla,
-Hocam Peygamber efendimizi yine görmedim senin hocalığından şüphe duymaya başladım demiş.
Hoca
-Peki ne gördün anlat bakalım rüyanda demiş.
Adam
- Çağlayanlardan kanakana sular içtiğini, deryalarda yüzdüğünü, derelerde yuvarlandığını anlatmış.
Hoca
-Demekki tuzlu peynirin rüyanda su gösterdiği gibi
Sen gerçekten ihtiyacın olsaydı Peygamber efendimizin kendisini görürdün rüyanda demiş.

termagant

Kayıtlı Üye
Evreni... zengin menüsü ile önünde seçim yapmanı bekleyen süper bir garsonu olan büyük bir restoran olarak görebilirsin... :D

İster acılı lahmacun, istersen Ballı lokma tatlısı ısmarla o getirecektir.

( Yalnızca dönek zihnin sabit durursa afiyetle yersin :) )

:hurray::hurray: Çok güzel bir yorumdu :) Çok güldüm :) Dönek zihnin demişsinya aynı benimki işte :willy_nilly: sabitleyebilsem neler yapacağımda :))

origanum

Yönetici
Zihnin dönek olması çok normal. Çünkü şimdiki an için istiyorsunuz ve gelecekte olmasını bekliyorsunuz. Gelecek gelip de gerçekleşince o istek o zamanki şimdiki zamana yani geçmiş zamana ait oluyor ve ona artık ihtiyacınız kalmamış oluyor. Bir şekilde o istek olmaksızın devam ediyorsunuz hayatınıza. Zihninizin artık ona ihtiyacı yok ve siz yeni şimdiki zamana göre bir başka ihtiyaca dönmüş oluyorsunuz.

tuana eylul

Kayıtlı Üye
Neden ben yapamıyorum telepati kurmayı yada istediğimin olmasını nerde hata yapıyorum:((

tuana eylul

Kayıtlı Üye
Ben kaçgündür telapati kurmak için uğraşıyorum ama o kişiden tek bir haber çıkmıyor.:(((

bende sorular soruyorum evrene ve o kişinin araması için yoğunlaşıyorum ama ne sorunun cevabı geliyor nede o kişiden bir haber çıkıyor çok üzgünüm sorun bendemi:(((

Voy

Kayıtlı Üye
bende sorular soruyorum evrene ve o kişinin araması için yoğunlaşıyorum ama ne sorunun cevabı geliyor nede o kişiden bir haber çıkıyor çok üzgünüm sorun bendemi:(((

Zaten konu birisinin araması için değil,çok başka birşey bahsedilen.

snoopy

Kayıtlı Üye
bence evrenden isteyip o şeyi unutmak olay ....unutunca evren bir şekilde size o şeyi size vererek hatırlatıyor....tabi inanmak inanmak inanmak...inanıyorum olacak değip gönlünüzünde ona onay vermesi...benim anladığım bu...

anatolia 27

Kayıtlı Üye
Bu siteyi yeni buldugumda tam bir bunalimdaydim ama simdi hayati okadar cok seviyorum ve gercekten sahip olduklarimla kaybetigimi tartiya koyunca sahip olduklarim agir basiyor ve bunun icin mutlu olmam gerektigini düsünüyorum ,bu teknigide deneyecem cünkü evrenin enerjisini bu sitede kesfetim .

Evrenden istenilen enerjileri çekmek adına birçok teknik ve pozitif düşünme yöntemi okuduk ve uyguladık.Bugün sizinle paylaşacağım yazımda da farklı bir teknikten bahsedeceğim.
Bu teknikte de tabi ki olumlu ve pozitif düşünce hakim.Tek bir fark var oda evrene sorular yöneltmek.Örnek vermek gerekirse,(bu örnekleri hayatın her alanında kullanabilir ve uyarlayabilirsiniz)çarşıda gezerken vitrinde bir şey beğendiniz ama almak için yeterli paraya sahip değilsiniz,bu durumda evrene soracağınız soru şu şekilde olmalıdır. Vitrinde gördüğüm.... 'ya sahip olabilmem için sonsuz olasılıklar nelerdir?Burdaki sonsuz kelimesi çok önemlidir.Çünkü evren sizin aklınıza bile gelmeyecek türlü türlü olasılıklar yaratabilir.O nedenle evrene sorulan soruların içerisinde sonsuz olasılık kavramı yer almalıdır.Bu teknikte tek sınırınız sadece olumlu ve pozitif düşünmek olmalı.Evrene soru sormaktan çekinmeyin.Sorduğunuz sorular için notlar tutun ve takibini yapın.Sorularınıza inanın ve alışkanlık haline getirin evren cevabını muhakkak verecektir.
Sevgi ve ışıkla kalın... teknik bu DremDuality

yeniay

Kayıtlı Üye
termagant benim de durumum sana benziyor :)
ama bence denemeliyiz evren-enerji olur inşallah:)

adoniss

Kayıtlı Üye
Telepati yolu ile kmlerlerce uzaktaki birini kendine aşık etmek mumkun mudur???

origanum

Yönetici
Telepati yolu ile kmlerlerce uzaktaki birini kendine aşık etmek mumkun mudur???

Bu soruyu telepati bölümü altında sorun, konuyla ilgili daha çok kişi görüp cevaplayacak, fikirlerini paylaşacaktır. Hem de konu kirliliği yaşanmamış olacaktır.
Sorunuza benim kısaca bir yanıtım ise: Evet mümkün tabi. Ama bunu başarabilecek düzeyde kaç kişi vardır yeryüzünde ve onlar da böylesine dünyevi bir şey için uğraşırlar mı? Bu tip işleri çoktan aşmışlardır.

bugday

Kayıtlı Üye
güzel bir paylaşım olmuş, ve herşeyin temeli olan pozitif düşünce ve bunun olacağına olan inanç çok önemli:) ve ardından sakin ve huzurlu bir şekilde keyfini çıkarmak, bence insanların takıldığı nokta bunun olacağına dair güçlü inancı oluşturmak!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...