isim ve doğum tarihinize göre şansınızın belirlenmesi

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

syn tedy24 Şans Sayınızın karekter sayınızdan düşük olması şansınızın düşük olduğunu gösteriyor .:(

7-7 çıktı biraz açıklama getirmelisin bu teste =)

Konuyu dikkatlice okursanız ne demek istendiğini anlarsınız.Örneklerle de anlatılmıştır :) Burada önemli olan numarolojinin farklı bir bölümünü görmekteyiz ,şans kısmını, mesela sizin analiz sonucu karekter sayınız 7 ve Şans Sayınızında 7 olması sizi hayatta ne çok şanslı yapar nede şanssız orta karar biraz kendi çabalarınızla şansı yakalayanlardansınız....

İlginç paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim :)

Kendime uyguladığımda 3 karakter sayısı, 5 şans sayısı olarak çıkıyor. Yani 3/5. Bunun anlamı nedir peki?

Şans Sayınızın , Karekter Sayınızdan yüksek olması sizin şanslı grupta olmanızı sağlıyor...Unutulmamalıdır ki şans sayısı ile karekter sayısı arasındaki fark ne kadar büyük olursa şans bir o kadar fazla artar ....

Sevgiler...

ledunist

Kayıtlı Üye
Hiç bir şey anlamadım. :D Nasıl yapılıyor bu hesaplama?

isim soyisimdeki her harfe karşılık rakamları topluyorsun karakter sayısını buluyorsun , şans sayısını bulmak için de doğum tarihindeki rakamları tek tek topluyorsun, benim 1/9 çıktı baya şanslı oluyorum

Love Song

Banlı Kullanıcı
Şans ve kader saçmalıktır benim gözümde.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
2/11 benimkisi. 2 ismim var. Ama şansımın da çok olduğu söylenemez...

Ör: sınavlara çalıştığım zaman (üniversiteden önce) sınavlardan düşük alıyordum. Üni. bitti çalışmadığım zaman zayıf alıyorum.
Bu normal hayatta da geçerli. Bazen şanslı oluyorum bazense olamıyorum. Benimkisi "Şanslı mı?" yoksa "Şanssız mı?" :/

moriarty

Kayıtlı Üye
Benimki 1-1 çıkıyo şimdi ben dünyanın en bahtsız insanı mıyım? :(

4

43887

9/11 şanslı mıyım?

Evet şanslısın:) 11 sayısı numarolojide mistik bir sayıdır ve şans sayında bulunması önemlidir.Önerim 9 sayısının numarolojide ki değerini öğrenmen ve şansınızı hangi alanlarda aktif hale getirip uygularsın, onu değerlendirmelisin... sevgiler...

meraklı09

Banlı Kullanıcı
28 / 35 yani ben şimdi
10/ 8 mi alıcam
1/ 8 mi ve sonuç nasıl

4

43887

11-9 şansım iyi sanırım :)

Yaptığınız hesaplamada ilk kişilik sayınızı 11 gösteriyor.9 sayısı şans sayınızla ilgilidir.Şans sayınızın kişilik sayınızdan düşük olması şansız bir konumda olduğunuzu gösterir.Aradaki fark ne kadar açılırsa şanslı yada şanssız durumunuz da ona göre farklılık gösterir.

Luccinda

Kayıtlı Üye
Kişilik 8 şans 6 şansız bir insan olduğumu kabul ediyorum.