isim ve doğum tarihinize göre şansınızın belirlenmesi

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

Aynı hesaplama o kitaplarda var ben de okudum
syn lusin bahsetmiş olduğunuz hesaplama yöntemi ve kitap Forbes'in yöntemi ki insanın sadece doğum tarihini baz alarak kullandığı bir yöntemdir,sayılar,elementler ile olan ilişkisi ile beraber Oktagon Teoremi ile olan ilişkileri konusunda temel bilgilerle beraber Pin Kodu analizi çıkararak uyguladığı bir yöntemdir...sayı ilişkilendirmesi (1,2...9 kadar)

benim burda bahsettiğim konu ise Doğum Tarihimiz ve İsmimizin Enerjetik yapısı dahilinde yapılan bir çalışma yöntemidir,ve daha önce de bahsetmiş olduğum gibi alıntıladığım kitap İsa Peygamberinde mensubu olduğu bilinen Eseniler Topluluğuna aittir (.Eseniler kabala dahil olmak üzere diğer gizli el yazmalarının şifreleriyle de yoğun olarak ilgilenmişlerdir,şifre kullananlar olarakta nitelendirilir)sayı ilişkilendirmeleri (1,2.....9,11,22)

sadece sayıların karekter özellikleri benzerliği vardır,bu özellikte her numaroloji kitabında bulacağımız benzer özellikler içeren özelliktir...
sevgiler...

Ajjta

Kayıtlı Üye
8/10 hadi hayırlısı pek şanslı sayılmam yalnız..

blackblood

Kayıtlı Üye
...... ..... 02 10 1993 ben yapamadım bi yardımcı olun lütfen ya 😂

4

43887

...... ..... 02 10 1993 ben yapamadım bi yardımcı olun lütfen ya ������

karekter sayın :5 şans sayın :7 şans sayın karekter sayından yüksek olduğu için şanslısın :)

Syn tuajj: hesapladığın yani şans sayısı çıkan 10 sayısınıda kendi arasında topluyoruz 1 denk geliyor yani ;8 / 1 :( üzgünüm şanssız gruba giriyorsun

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Benim bakmama bile gerek yok kesin şanssız gruptanımdır :D
ama güzel bir paylaşım tebrik ederim

MasterMind

Kayıtlı Üye
9/6 çıktı. Şanssızım şimdi ben öyle mi? Haaayııırrr...:D

fadiş1

Kayıtlı Üye
acaba 10/7 nasıl çok içaçıcı olmadığı kesin de yinede bi açıklama yaparsanız sevinirim:smash:

4

43887

acaba 10/7 nasıl çok içaçıcı olmadığı kesin de yinede bi açıklama yaparsanız sevinirim:smash:

hesaplamayı yanlış yapmışsınız karekter sayısı 10 çıktıktan sonra onuda kendi arasında topluyoruz bu şekilde çok hata yapan arkadaş var :)
karekter sayınız 10=1 hesaplamanıza göre şans sayınız :7

şanslısınız şans sayınız karekter sayınızdan ne kadar yüksekse şansınız daha çok yükselir...
ki sizin karekter sayınız 1 lider öncü ruha sahip bir insan olarak gözükmektesiniz numarolojiden 1 sayısını araştırabilirsiniz kişi her ne yaşarsa yaşasın sansını değerlendirdimi mutlaka güzel başarılara imza atar ...Şansınız bol olsun...

candokia

Kayıtlı Üye
2/5 çıktı acaba ne olabilir çok merak ettim

4

43887

11/10 ne demek

Ayrıca 5/7 ne oluyor :/
syn hipersomnia, karekter sayınız 11 sans sayınız :10 değil 1+0=1

11/1 buda sizin sanssız olarak gösteriyor (aradaki fark çok fazla)şansı nitelendiren sayı 11 'e göre değerlendirirsek ...

5/7 hesaplamalarınıza göre kişinin karekter sayısının şans sayısından düşük olması şanslı olduğunu gösterir aradaki fark ne kadar açık olursa da o kadar sanslı yada o kadar şanssız olduğunu gösterir...Sevgiler...

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
3'e 9'un ahvali nedir peki?

codzombi

Kayıtlı Üye
11/6 şansı zayıf çıktı , hakikaten de şansım zayıf, şanslı biri değilim .

MrsStilinski

Kayıtlı Üye
3/11 çıktı :hurray: 1 e liderlik özelliği var demişsiniz burda 3 ne anlama geliyor acaba? Teşekkürler yazı için.

4

43887

3/11 çıktı :hurray: 1 e liderlik özelliği var demişsiniz burda 3 ne anlama geliyor acaba? Teşekkürler yazı için.

aslında burada sayıların karekter özelliklerine değinmeden sanslı sanssız derecelendirmesini yapıyoruz; ama öğrenmek isterseniz sitemizde sayılarla ilgili karekter yorumları mevcuttur 1sayısına verdiğim örnekte olduğu gibi sizde 3 sayısını değerlendirebilirsiniz ...:)

3/9 yorumlayamadım

3 karekter özelliğiniz 9 şans sayınızdan küçük ve arasındaki farkı da göz önünde bulundurursak şanslı gruba giriyorsunuz...:)

3'e 9'un ahvali nedir peki?

3/9 şanslı gruptasınız dediğim gibi karekter özelliğinizin sayısını 3'e denk gelen özellikleri öğrenip şansınızı ona göre değerlendirebilirsiniz...sevgiler...

ontario

Kayıtlı Üye
İlginç paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim :)

Kendime uyguladığımda 3 karakter sayısı, 5 şans sayısı olarak çıkıyor. Yani 3/5. Bunun anlamı nedir peki?