İnsanlara yardım etmeye çalışıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Constantin3

Kayıtlı Üye
Yazdığım her şey hayal ürünüdür. Gerçek kişiler ve olaylarla alakası yoktur ! İyi bir film yapımcısıyla veya prodüksiyon şirketi ile iletişime geçebilirsem Yerli Korku Sinemasını darma duman edebilecek onlarca filmlik malzeme mevcut. Sınırsız hayal gücüne sahip bir bipolar bozukluk hastasıyım.

İnanmak isteyenler inanabilir ben yazmaya/paylaşmaya devam edeceğim ama tekrar ediyorum => YAZDIKLARIM KURGUDUR !

Not : Hayal ürünü olması ders alınamayacak bir şey olduğu anlamı çıkarmaz. Kuran ve Sünneti Seniyye dışı herhangi bir söylemim asla olmayacaktır. Şimdi “ Az önce gerçek diyordun, şimdi ne oldu da kurgu diyorsun ? “ diyenler olacak, ağzımla kuş tutsam inanmayacağınız şeyler zaten. Pekte sorun etmeyin, takmayın kafanıza :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ilim Terbiye meselesidir. Terbiyeden yoksun ilime ilim denmez. Anlayış, sabır, gizlilik, sükunet, kendi benliğini herşeyin karşında ezmek ilmin temelidir. Bu vazifelerden uzak bir kimse ilimden bahsedemez.

Eleştiriye karşılık karşıdaki kişiye bu kadar ölçüsüz bir yaklaşım kalbinde ilim barındıran birinde olmaz.
Sitemiz de hiç kimse hiç bir seneple bir başkasına hareket edemez.

Constantin3

Kayıtlı Üye
Yüzük bana inanılmaz bir nefret duygusu vermişti. Bitmek bilmeyen bir öfkeydi bu. Sanki sürekli ezilen, dayak yiyen birinin eline taramalı tüfek verildiğinde ve düşmanlarını karşısında gördüğünde hissettiğine benzer şeyler hissediyordum. Beni sinirlendiren insanlara karşı onu kullanmamak için kendimi zor tutuyordum. Bana kalsa kullanacaktım da ama Hoca beni uyarmıştı. “Sakın Hamza!” Bu ses kafamda yankılanıyordu. Bir yandan delicesine hakeden bir adiye bu gücü deneyerek görmek istiyordum ama Hoca eklemişti, “ Hamza sen nasıl bir haleti ruhiyede olursan, Demon da öyle olur, yani sen iyisen o da iyi, sen sinirliysen o da sinirli “ bu ne demekti ?

Bu, şu demekti. Ben namaz kılmazsam o beni kontrol edecekti, ben islamın gereklerini yapmasam o beni kontrol edecekti. Ben Allah’tan uzaklaştıkça benim taktığım bir güç yüzüğü olmayacaktı O. Ben sadece Demonun istediklerini yapan bir zavallı olacaktım. Gerçekten kontrol etmek neredeyse imkansızdı.

Bir gece Hocanın evinden dönmüştüm, yorgun bir şekilde kendimi yatağa attım. O anda Yatsı Namazını kılmadığımı farkettim.
“ Aman gece uzun nasıl olsa kılarsın “ dedi iç ses...

Son zamanlarda bu ses iyiden iyiye kendini göstermeye başlamıştı.

Her seferinde de bu sese uyup, uyuyakaldıktan sonra devamında Sabah Namazını da kaçırıyordum. O gece ise diğer gecelerden biraz farklı olmuştu...

Yatağımda uzanıyordum, yorgundum. Telefondan internette biraz araştırma yapmak istedim. Telefonu elime aldım ve o anda “ Instagrama baksana “ diye bir iç ses daha işittim.

Instagrama girdim ve biraz sörf yaptım, sonrasında ise aynı ses, “ Kadınların sayfalarına bir göz gezdir ne olacak ? Sadece bakacaksın, bir şey yapmayacaksın, nasıl olsa tevbe edersin Allah affedicidir “ dedi...

Bu herkesin başına gelmiştir, benim yaşadığım en masumane örneklerden biri, neden masum ? Çünkü yoğun bir ibadet sürecindeyim ama benim bu düştüğüm vesvese bile bu noktada takva cinayetiydi ! Unutmayın Şeytan her zaman Allah adıyla gelir. Burada ne dedi “ Allah affedicidir “ dedi...

Açtım ve bazı beğendiğim kadınların sayfalarını incelemeye, onların fotoğraflarına bakmaya başladım. Aradan biraz zaman geçti ve yaptığımdan şeyden dolayı utanmaya başladım. “ Hamza sen bu değilsin “ diye tekrarlıyordum. O an uzun süredir devam eden bir şeyi farkettim, fotoğraflara baktığım andan beri kulağımın dibinde şeytani hırıltılar vardı ama ben bu gaflet uykusundan uyanır uyanmaz bu sesleri duymaya başlamıştım ! Demon yatakta yanımdaydı ! 3 boynuzu vardı, Öyle kaslı ve iriydi ki ben Hayatım boyunca böyle bir şey görmedim ! Ve deliler gibi hırlıyordu ! Sanki benim kadınlara bakmamla orgazmı yaşıyordu ! Hemen salavat getirdim ve Ayetel Kürsi okuyarak yüzüğü çıkardım bir anda kayboldu !

İnanılmazdı ! Şeytanı görmüştüm, korku zerre kadar yoktu, sadece utancımdan yerin dibine girmiştim.

Tevbeler eşliğinde namaz kılıp ağlayarak Rab’den af diledim o gece...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...