İçime giren sıkıntı?

Miel124

Kayıtlı Üye
Bazen anlamsız yere içime sıkıntı giriyor, ve durduk yere sıkıntı basıyor , sanki böyle biri beni boğuyor gibi bunun sebebi ne olabilir ? ???????

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Negatif enerji ile dolduğumuz zaman da böyle şeylerle karşı karşıya kalıyoruz. Toprakta yürümeni veya sirkeli su ile yıkanmanı tavsiye ederim.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Ama işte neden olsu evdeyim zamanında kaldım acaba etkisi genemi geldi
Depresif düşüncelerimiz, karamsar hallerimiz, yaşadığımız geren olaylar da bize etki eder. Eve gelen bir misafirin enerjisi bile etkili olabilir. Yani nedenini değil tamamiyle kurtulmayı düşünmelisin. Tütsüler (özellikle adaçayı), papatya çayı, sirkeli su ile yıkanmak (yukarıda belirttiğim gibi) ayrıca bende işe yarıyor çok darlandığında strese girdiğinde ya da bir anda ay bıktım gibi şeyler olduğu zaman ayetel kürsi oku o da seni rahatlatabilir.

Miel124

Kayıtlı Üye
Depresif düşüncelerimiz, karamsar hallerimiz, yaşadığımız geren olaylar da bize etki eder. Eve gelen bir misafirin enerjisi bile etkili olabilir. Yani nedenini değil tamamiyle kurtulmayı düşünmelisin. Tütsüler (özellikle adaçayı), papatya çayı, sirkeli su ile yıkanmak (yukarıda belirttiğim gibi) ayrıca bende işe yarıyor çok darlandığında strese girdiğinde ya da bir anda ay bıktım gibi şeyler olduğu zaman ayetel kürsi oku o da seni rahatlatabilir.
Tütsüler bende işe yaramıyor açıkcası Kuranı kerim okuyunca çok rahatlıyorum kuş gibi oluyorum tek defne yapragı içiyorum o varlıklarada çok iyi geliyormuş diye duydum doğru mu cnm dualarımı ediyorum evt haklısın

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Farkettiğim kadarıyla ve açtığın konularında konularıyla senin yapın karamsar bir yapı. Hemen vazgeçebilen ve üzülen bence hayatına en büyük etmen bu. Direkt tekrar denemek yerine ben de tütsüler işe yaramıyor diyorsun. İnancın olmadığı sürece olmasını istediğin hiçbir şey olmaz ve bu seni daha çok üzer. O yüzden biraz pozitif olmaya çalış ve yeniden tekrarla ve bunları tekrarlarken inançlı ol emin ol farkı göreceksin.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hayatın berbattır belki, ondan için daralıyor olabilirsin, bazı vitamin eksiklikleri de depresyon benzeri etki gösterebiliyor. Hayatında birçok şey yolunda olduğu halde bu durumu yaşıyorsan, kan değerlerine baktır ona göre vitamin desteği al.

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Karanlığın uçurumuna daldım dibe gidiyorum.
Hayatın berbattır belki, ondan için daralıyor olabilirsin, bazı vitamin eksiklikleri de depresyon benzeri etki gösterebiliyor. Hayatında birçok şey yolunda olduğu halde bu durumu yaşıyorsan, kan değerlerine baktır ona göre vitamin desteği al.
Haklı olabilirsin, ama kan değerlerine boşuna baktırma bence. Git direk vitamin al ben kullandım harbiden şu aralar hiç fena değilim. Belki de bağlantılıdır.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Espri anlayisina guvenerek:

kOVhbm.jpg

Ü

Üye silindi 58480

Ya çok teşekkür ederim ama ŞEytan hanfendiye katılıyorum karamsarım ben ?

E kusura bakmayacaksın o zaman.
Sonra neden kimse beni sevmiyor ? Neden görücü gelmiyor ?

Çünkü bunlar pozitif feedback gerektiren şeyler. Sende karşılığı var mı ?
Sen dua et biraz da safsın da, ``kaldırabileceğinin üstünde yük yüklemeyiz`` diyen yasayla farkında olmadan korunuyorsun.

Yoksa ne belalar gelirdi basına görücü belkerlen.

Miel124

Kayıtlı Üye
E kusura bakmayacaksın o zaman.
Sonra neden kimse beni sevmiyor ? Neden görücü gelmiyor ?

Çünkü bunlar pozitif feedback gerektiren şeyler. Sende karşılığı var mı ?
Sen dua et biraz da safsın da, ``kaldırabileceğinin üstünde yük yüklemeyiz`` diyen yasayla farkında olmadan korunuyorsun.

Yoksa ne belalar gelirdi basına görücü belkerlen.
YA bak senden tırstım şuan vallah beni okuyon ha resmen