I-Doser / Beyin Dalgalarıyla Psikolojinize Yön Verin

bellator

Kayıtlı Üye
,ilginç ve güzel bir paylaşım olmuş :) Ellerine sağlık. Birde bu astral seyahat ,lucid rüya bunları dinlediğimizde bu hisleri yada onlara ait duyglarımı yaşıyoruz yoksa bizzat deneyimleyebiliyormuyuz ?
Mutluluk verici olan dozu denedim yüz kaslarıma engel olamadım gülmsemeye başladım :D

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Merhaba, bende indirdim ama açamıyorum,aynı sorun oluştu.Ne yapmamız lazım, yazarmısınız?

oscars

Kayıtlı Üye
,ilginç ve güzel bir paylaşım olmuş :) Ellerine sağlık. Birde bu astral seyahat ,lucid rüya bunları dinlediğimizde bu hisleri yada onlara ait duyglarımı yaşıyoruz yoksa bizzat deneyimleyebiliyormuyuz ?
Mutluluk verici olan dozu denedim yüz kaslarıma engel olamadım gülmsemeye başladım :D

Kesin olarak astrala veya lusid rüyaya geçme durumu yok. Ama yardımcı olarak kullanılıyor. Misal ben lusidi denedim. İlk gün hiç birşey olmadı, ikinci gün rüyalarımı aşırı net bir şekilde görmeye ve hatırlamaya başladım üçüncü gün ufak ufak luside adım atabildim. Tabi farkedince aşırı heyecandan uyanabiliyorsunuz ve en güçlü karabasan tecrübenizide yaşayabiliyorsunuz. Farkındalık düzeyini arttırmak yani olaya hazır olmak gerek. Bu yardımcılarla işiniz oldukça kolaylaşıyor...

teta , teta1 , teta2 , teta3 var hangisi daha güçlü acaba

Hepsi aynı doz. 1 2 3 diye numaralanmasının espirisi cracklenmiş olması sebebiyle bazı sistemlerde dozun biri açmazsa diğeri açsın şeklinde...

Merhaba, bende indirdim ama açamıyorum,aynı sorun oluştu.Ne yapmamız lazım, yazarmısınız?

Konu içerisinde olası sorunlara karşı verdiğimiz çözümler mevcut.. Aynı sorun derken sorunu tam belirtirseniz tekrar yardımcı olabilirim...

ceren001

Kayıtlı Üye
birde bende üç dosyayı system 32 klasörüne atmıyor erişim engellendi diyor

gurkan_gsk

Kayıtlı Üye
İş
Makine Muh.
Harika paylaşım için gerçekten teşekkür ederim.Yalnız sizden ricam acaba LSD'nin .mp3 formatını upload edebilir misiniz?

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
arkadaşım süper bir paylaşım olmuş bende duymuştum bu olayı ama pek üstüne düşmedim şimdi sizinde ilginizi görünce indirdim dosyayı ama linkleriniz kırık dozları yükleyemiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz :)

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
brain+ yı sadece 6.40sn dinleye bildim hayal gücüm ve yaratıcılıım korkutucu seylerle doldu süper bişey !!!

gurkan_gsk

Kayıtlı Üye
İş
Makine Muh.
.mp3 için ayrıca teşekkür ederim. Yalnız size bi sorum olacak.. Acaba bu içindeki dozları biz mp3'e dönüşterebilir miyiz?

oscars

Kayıtlı Üye
.mp3 için ayrıca teşekkür ederim. Yalnız size bi sorum olacak.. Acaba bu içindeki dozları biz mp3'e dönüşterebilir miyiz?

Elbette dönüştürebilirsiniz.. fakat ne kadar yüksek değerde kayıt alsanızda mutlaka kayıplar olacaktır.. programı kullanmanızı tavsiye ederim.. Dönüştürme işlemi için dijital çıkışı kaynak olarak atayabildiğiniz herhangi bir ses kayıt programı işinizi görecektir.. sony sound forge, goldwave vs...

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
I-Doser beyin dalgalarınızım (brainwaves) ses ve hareketlerini eş zamanlayarak sizin özel bir ruh haline veya tecrübe kazanmış bir duruma yada istenen herhangi bir ruh moduna girmenizi sağlar.

I-Doser 4.5-Beyin Dalgalarıyla İnsan Psikolojisini Etkileme programı bunu ise iki kulağınıza gönderdiği ritimlerle beyin dalgalarınızın modelini değiştirerek sizin belirlenen bir şekilde hissetmenizi sağlayarak yapar.

I-Doser uygulaması bilimsel olarak beyin dalgalarınızı aldığınız doz oranında özel bir ruhsal hale ya da tecrübeye eşler.

Yazılım binaural beat dozu sayesinde beyin dalga kalıplarınızı değiştirerek arzu ettiğiniz şekilde hissetmenizi sağlar. Binaural beyin dalgaları sizi hayal ettiğiniz her ruh haline geçirebilir.

Programı BURADAN indirebilirsiniz...

İndirdiğimiz .rar dosyasını bir klasöre açıyoruz. Ardından Uygulamayı çalıştırıyoruz... .rar dosyasını açmak için WINRAR programına ihtiyacınız vardır...

20jo55t.jpg

Uygulamayı açtıktan sonra Options kısmından Associate'e tıklıyoruz. Bu sayede program ile doz dosyalarını ilişkilendirmiş oluyoruz. Yani birazdan vereceğim doz dosyalarını açmak için üzerine çift tıklamanız yeterli olacaktır..

10fuln5.jpg

Doz doyalarının tamamını BURADAN indirebilirsiniz...

Bazı Dozlar ve Tanıtımları:

Condition
Bu doz ile başlayın. Resmi kullanıcılar doz etkilerini %10 arttırdığını söylüyor ki tarafımdan onaylanmıştır. Bir nevi Beyninizi hazır hale getiriyor.

Gate of hades
En muhteşem dozlardan, korku, ölüm hissi ve hiçbir zaman yaşayamayacağınız bir heyecan.
Ben 10. dk.sına ulaşamadan attım kulaklıkları... Tecrübe kazanmadan denememenizi tavsiye ederim.

Hands of god
Orjinal fiyatı 200$. Ne kadar muhteşem bir doz olduğunu anlamak için youtube'a bakın. Tecrübe kazanmadan denememenizi tavsiye ederim.

Reset
Üst üste dinlediğiniz dozlar işe yaramaz. Birden fazla doz denemek istiyorsanız arada bunu dinleyin.

Lsd(hayal gördürücü)
Güçlü açık göz halüsinasyonları. Tecrübe kazanmadan denememenizi tavsiye ederim.

Lucid Dream
Rüyada, rüyalarınızı kontrol etmenizi sağlayan muhteşem doz. Uyku felci(karabasan) sorunu yaşayanlar uzak dursun. (Sadece yardımcı oluyor. Fakat en net rüyalarınızı ve güçlü karabasan tecrübenizi yaşatabilir...)

Out Of Body
Beden dışı deneyim yaşatıcı.

Quick happy
Mutlu edici doz. 5dk'lık. Başlangıç dozunuz olabilir.

Sleeping angel
Uyku getirici, uyku sorunlarına birebir. Şöyle ki, bu dozu henüz tamamlayabilmişliğim yok. Her seferinde uyuyakaldım.

Speed
Mutluluk yaratıcı, enerji arttırıcı, uyku kaçırıcı.

Tranquil
"Ruh Okşayıcı". En ilginç dozlardan. nasıl olduğunu anlamak için denemeniz lazım.

Adrenochrome
Çok güçlü hayalgördürücü, enerji verici.

Brain+
Yaratıcılık ve zeka arttırıcı, 10dk'lık hızlı doz.

Açıklamaya gerek olmayanlar; Alpha, Beta, Chakra, Delta, Gamma, Theta, Alkol, Astral, Orgazm, Kokain vs..

Kişisel Tavsiyelerim:

Epilepsi rahatsızlığı olanlar kesinlikle uzak durmalılar.

İç kulak rahatsızlığı bulunanlar uzak durmalılar.
Ağır dozları tek başınıza iken denemeyiniz. Küçük zararsız dozlar ile başlayınız.
Tavsiye edilenden fazla dinlenen dozlar duyma bozukluğuna yol açabilir!
Gereğinden fazla yüksek sesle dinleme duyma yetinize zarar verebilir!
Bana bu işe yaramaz, yaramıyor demeyiniz... İnanmak başlangıçtır.. Birşeyler tecrübe ettik ki paylaşıma açtık..
Dozların etkisi 2 saat kadar sürebiliyor. Birden fazla doz için 2 saat ara vermelisiniz. Kullandığınız dozun içeriğine göre Reset dozu almadan 2 saat içinde dikkat gerektiren işlerden uzak durunuz.. (araç sürmek, vinç operatörlüğü, açık kalp ameliyatı vs..)
En iyi sonucu yalnız sessiz bir ortamda gözlerimi havlu ile ışık sızmayacak şekilde kapatıp rahat şekilde uzanarak ve iyi bir kulaklık kullanarak elde ettim.
Dinlerken sese konsantre olmak esastır. Konsantre zorluğu çekenler ben gibi yüksek bir rakamdan geri sayım yapabilirler..

* Bu program bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup tecrübe edildikten sonra 24 saat içinde silinmesi gerekmektedir.
;)

Eskiden hackerlık dönemimde bir hackimde OOB (Out of Body) hacki vardı. Beden dışı deneyimi diye çevriliyordu. Hackimi hatırlattı. Alakasız oldu ama insanlar duygularına yön veremiyor bazen... Çok güzel bir program ayrıca. Teşekkürlerimi sunuyorum.

oscars

Kayıtlı Üye
Eskiden hackerlık dönemimde bir hackimde OOB (Out of Body) hacki vardı. Beden dışı deneyimi diye çevriliyordu. Hackimi hatırlattı. Alakasız oldu ama insanlar duygularına yön veremiyor bazen... Çok güzel bir program ayrıca. Teşekkürlerimi sunuyorum.

Out of Band olmasın o? :)

Ori

Kayıtlı Üye
Ben gece yatarken dinliyorum ve uykuya dalıyorum bunun bir zararı yoktur sanırım? Bitmeden kapatmayın demişsinizde ondan sordum. :)

oscars

Kayıtlı Üye
Ben gece yatarken dinliyorum ve uykuya dalıyorum bunun bir zararı yoktur sanırım? Bitmeden kapatmayın demişsinizde ondan sordum. :)

tek zararı kulaklıkların size verdiği zarar olabilir.. uyku veya sakinleştirici doz aldığınızda uyuyakalmanız normaldir.. sleeping angel benimde favorimdir.. :)