HOŞLANDIĞIM KISIYI KENDİME ÇEKME

kirmizigul3

Kayıtlı Üye
hoşlandığım kişiyi kendime nasıl çekerim lütfen tecrübeli kişiler yazsın deneyip başaranlar :)

Broad

Banlı Kullanıcı
Her istedigini elde edecek biri gibi durmuyorsun isin zor. Normal toplumsal akisa uyarsan bir sansin olur. Toplum nasilsa oyle olmayi dene erkeklerde fazla sekmez ama karsidaki kizsa senle muhatap olmuyorsa ya kavga dovusle kizi kurtar ya da yasinin kirka dayanmasini bekle. Sana anca bu cevap yeterli olur.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
çekim yasası var telepati var ama telepati yapıp kanalına girip kimseyi zorlamanıza gerek yok bunun baş ağrısı yaptığını yazdılar forumda ve zarar vermeyin önce fiziksel yöntemleri denediniz mi konuştunuz mu yakınlaştınız mı ufak tefek şeyler için parapsikolojik materyaller kullanmaya gerek yok kendinizi yükseltin kendinizi daha yüksek bir kanala sokun ki etkilensinler sizden bunu diyebilirim sizin farklı biri olduğunuzu hissederse şans artar kişinin iradesine herhangi bir etkide bulunmaya çalışmak doğru değil sakın bunu yapmayın parapsikolojik materyallerden kastım buydu ve hatta internette aratırsanız bunlardan çok daha etkili etkileme şeyleri var fiziksel olarak sözel olarak yapacağınız hareketlerle kişinin ilgisini çekecek şeylerle farkındalıklı biriyse ufaktan hissettirmeniz de yeterlidir güvenini kazanmalısınız onu zaten size güvenirse vazgeçilmez gibi olacaksınız sevgili olmasa bile sizinle dertleşmeyi yakın olmayı kolay kolay bırakmaz ki niyetiniz bir ilişki yaşamaksa o da boşsa neden olmasın

Ü

Üye silindi 58480

hoşlandığım kişiyi kendime nasıl çekerim lütfen tecrübeli kişiler yazsın deneyip başaranlar :)

Hoşlandığın kişi ve o kişiyle yaşamayı umduğun deneyimleri birbirinden ayrı tutabilirsen, hayatına her istediğini çekersin.

Hoşlandığımız kişilerin anca dikkatini çekeriz. O da ucuz bahanelerle olur. Gerisi bizim hangi yaşam titreşimi yaydığımıza göre kendiliğinden gelişir.

Slbye.

Kayıtlı Üye
Insanin hoslandigi birinin olmasi guzel bisey..o sana cekilmese de varligi yeter..asil sorun kimselerden hoslanamamak ?

Ü

Üye silindi 56746

Insanin hoslandigi birinin olmasi guzel bisey..o sana cekilmese de varligi yeter..asil sorun kimselerden hoslanamamak ?
Asıl sorun birinden hoşlanıp sonra bunu aşka döndürüp takıntı haline getirmek. Kafanız rahat, sevinin bence ?

insan kendiyle olduğu zamanların tadını çıkarmayı bilirse hayatına biri girdiğinde zaman daha eğlenceli akmaya başlar

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Duygularını sadece hoşlanma düzeyinde tut, o zaman daha kolay olur, sevince kavuşulmuyor hep bir şey çıkıyor, ondan ve senden kaynaklı olmasa da sorun.

Ü

Üye silindi 58480

Tecrübe ettiğim bir şey varsa ; istediğini elde etmenin bütün sihri bozduğu.

Şimdi kendinize çekmek için uğraştığınızı, mimiklerine kadar tanıdığınızda, kaybetmek için uğraşacaksınız.
Doğamız bilinmeze gider, bilinene değil.

Spiler diye belirtsen olmaz mıydı mesajın başında ? :D
Şimdi gel de sifirdan aşık ol :cool:

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
isteklerin yönetimi rezonans kanunu isimli kitap size yardımcı olabilir.
Birde tuncay yeşilyurt un bu konuda bir meditasyon videosu vardı arayıp bulun youtubeden

Impulse

Kayıtlı Üye
Hoşlanmak sözü çok hafif kalıyor bu başlıga. Sevdiğim biri için deseydin yardımcı olurdum da işte dememişsin. ?

Bir çiçek bir böcek
"Ayhh ne de dadlı ne hoşş" demiyor muyuz ?
Hoşlantı çok sıradan ve geçici bir histir, basittir.
Bence sende sevmiyorsun bu çocugu yoksa kara sevdalım derdin???

bksa

Kayıtlı Üye
Şöyle birşey var ki sen onun yüzüne bazı şeyleri söyleyemiyorsan onu kendine çeksen bile yine istediğin gibi olmayacak kendimden biliyorum isimsiz mesaj yazdım sonra konu kapandı ben hep bana bidaha yazsın diye kendimce telkinde bulundum merak etsin bidaha yazsın diye 16 gün sonra bana tekrar yazdı ben gene bişey diyemedim yani eğer kendini gerçekten hazır hissediyorsan böyle bir adım at ki gerçekten hazırsan açık açık yüzüne de söylersin diye düşünüyorum