2 kişiyi birbirinden nasıl soğuturuz o kişiyi kendimize nasıl çekeriz

Morningstar127001

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere 2 kişiyi birbirinden soğutma işlemini nasıl yapabiliriz veya kendimize nasıl çekebiliriz bir kişiyi bu konuda bilgili arkadaşlar yazabilir mi.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere 2 kişiyi birbirinden soğutma işlemini nasıl yapabiliriz veya kendimize nasıl çekebiliriz bir kişiyi bu konuda bilgili arkadaşlar yazabilir mi.
Öncekikle elinizde anakonda yağının bulunması gerekiyor. Anakonda yağını üzerlik tohumu ile karıştırıp 2 gün ay ışığı altında bekletmeniz gerekiyor.Daha sonrasında beklettiğiniz yağı alıp içine fare kanı akıtmanız gerekiyor işlemden sonra yağın üstüne şunu okumanız gerekiyor: “ya sen ne anlatıyon be abla gözünü seveyim be abi “

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
2 kişiyi birbirinden soğutma derken, karı kocayı birbirinden soğutmak için çok eski çağlardan beri domuz yağı kullanılıyor. Domuz yağını ya evlerinin kapısına sürüyor ya da kalıp halinde yatak odasına koyuyorlarmış.

Bayanlar bir erkeği kendilerine çekmek aşık etmek için de âdet kanlarını kesme şekere sürüp hoşlandıkları erkeğin içeceğine atıyor diye biliyorum. Bu benim gençliğimde ergen kızların sıklıkla yaptığı bir şeydi. Şimdikiler büyücülere müracaat ediyor daha çok ama onların ne haltlar karıştırdıklarını bilmiyorum.

Alakan

Kayıtlı Üye
Balmumundan yapılmış iki kırmızı mum birbirine dolanır. Sonra yakılır. Mumlar yanarken sihirli cümleler tekrar edilir.

İşlem iki kişinin arasındaki sevgiyi güçlendirmek için. Soğutmak veya ayırmak için olanı siz tamamlayacaksınız. Mumlara bir takım yağlar da eklemek gerekiyor. Eğer işlemi, yağları ve cümleyi tamamlayabiliyorsanız yaparsınız.

alhayba

Kayıtlı Üye
ya güzel kardeşim böyle başlıklara kızıyorum artık.çok istiyorsan emek ver araştır biraz bulursun.bulamadıysan gerçekten aramamışsın demektir.isteyen mevlasını da bulur gerisini biliyorsun
1)yok öyle armut piş ağzıma düş.
2)burada millete sorma.
3)millet cevap vermiyor işte.bi bitmediniz...

nurumm

Kayıtlı Üye
ya güzel kardeşim böyle başlıklara kızıyorum artık.çok istiyorsan emek ver araştır biraz bulursun.bulamadıysan gerçekten aramamışsın demektir.isteyen mevlasını da bulur gerisini biliyorsun
1)yok öyle armut piş ağzıma düş.
2)burada millete sorma.
3)millet cevap vermiyor işte.bi bitmediniz...
Bide tek işlem de değil yapılacak olan önce ayıracak sonra kendine bağlayacak hem işin ehli olacak hem karşı tarafa dair bilgisi olacak..

Vanilia

Kayıtlı Üye
2 kişiyi birbirinden soğutma derken, karı kocayı birbirinden soğutmak için çok eski çağlardan beri domuz yağı kullanılıyor. Domuz yağını ya evlerinin kapısına sürüyor ya da kalıp halinde yatak odasına koyuyorlarmış.

Bayanlar bir erkeği kendilerine çekmek aşık etmek için de âdet kanlarını kesme şekere sürüp hoşlandıkları erkeğin içeceğine atıyor diye biliyorum. Bu benim gençliğimde ergen kızların sıklıkla yaptığı bir şeydi. Şimdikiler büyücülere müracaat ediyor daha çok ama onların ne haltlar karıştırdıklarını bilmiyorum.
Resmen insan sağlığıyla oynanıyor. Adet kanı pistir, böyle bir şey yakalayan cinayete teşebbüsten şikayetçi olsun bence.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Karmaya direkt ya da dolaylı yoldan müdahale edemezsiniz / etmemelisiniz. Büyüler, ritüeller, enerji düzenleri kişisel menfaatler için kullanılmamalıdır. Uygun yöntemi ve yolu bulup kullanırsanız, sonuçlarını kestiremezsiniz. Kötücül enerjinin bilinçsizce kullanımının sonu her zaman hüsrandır. Ayrıca, büyü yeteneği fıtratından gelmeyen bir beşeri yapacağı büyüyü mutlak-ebedi kılamaz. Büyü er ya da geç bozulur ve bozulan büyü ile serbest kalan kötücül enerji yakınlarınıza, sevdiklerinize, çevrenize sıçrama yapar. İş içinden çıkılamaz hale gelir kısacası. Bana kalırsa durağanlığınızı koruyun ve hiçbir şey yapmayın.

Saygılarımla.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Haklısınız yaptıkları iğrenç bir iş ama insan fıtratına söz geçmiyor işte. Ayrıca herkes kendinden mesul.
Kötülüğe susan dilsiz şeytandır karşı çıkmadığın şeyi sessiz kalarak onaylamış oluyorsun..
Bana dokunmayan yılan bin yaşasın dersen bir sonraki hedef sensindir.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Kötülüğe susan dilsiz şeytandır karşı çıkmadığın şeyi sessiz kalarak onaylamış oluyorsun..
Laftan anlamayanlara öğüt fayda vermiyor ki. Ayrıca arkadaşımıza öğüt vermek haddimize değil. Kanunda cezası olan bir suç işlemediği müddetçe kanunen herkes eşittir. Kimseyi bir şeyle itham edemiyorsunuz. Üzerimize vazife de değil zaten. Ben bir şey görseydim elbette bir kez uyarımı yapardım ama boş boğazın tekinden duymuştum ben de aramızda böyle sevgi pıtırcığı kızlar olduğunu. 💩

emre0654

Kayıtlı Üye
Ramazanda da ara vermeden çalışıyor bazı bağlamacı cingözler. Büyü sadece iradeyi etkiliyor sanıyor bilmeyenler ama insanın tüm yaşam enerjisini alıp götürüyor. Dün gece kötü oldum fenalaştım şimdi de gözlerim ağrıyor..

Cafy

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Karmaya direkt ya da dolaylı yoldan müdahale edemezsiniz / etmemelisiniz. Büyüler, ritüeller, enerji düzenleri kişisel menfaatler için kullanılmamalıdır. Uygun yöntemi ve yolu bulup kullanırsanız, sonuçlarını kestiremezsiniz. Kötücül enerjinin bilinçsizce kullanımının sonu her zaman hüsrandır. Ayrıca, büyü yeteneği fıtratından gelmeyen bir beşeri yapacağı büyüyü mutlak-ebedi kılamaz. Büyü er ya da geç bozulur ve bozulan büyü ile serbest kalan kötücül enerji yakınlarınıza, sevdiklerinize, çevrenize sıçrama yapar. İş içinden çıkılamaz hale gelir kısacası. Bana kalırsa durağanlığınızı koruyun ve hiçbir şey yapmayın.

Saygılarımla.
Selamlar, merak ettiğim için soruyorum. Büyüler, ritüeller, enerji düzenleri kişisel menfaatler için kullanılmamalıysa ne için kullanılmalıdır. Uygun yöntemi ve yolu bulup kullanırsanız, sonuçlarını kestiremezsiniz derken, iyi bir büyücü değilseniz yapmayınmı demek istiyorsunuz.

emre0654

Kayıtlı Üye
Selamlar, merak ettiğim için soruyorum. Büyüler, ritüeller, enerji düzenleri kişisel menfaatler için kullanılmamalıysa ne için kullanılmalıdır. Uygun yöntemi ve yolu bulup kullanırsanız, sonuçlarını kestiremezsiniz derken, iyi bir büyücü değilseniz yapmayınmı demek istiyorsunuz.
İyi bir büyücü de olsa büyüde kullanılan cinlerin enerjisi insana zarar verebiliyor, çünkü örneğin birisine aşk büyüsü yapıldığı zaman büyüde görevli cin kalp çakrasını hedef alıyor sevgi oluşturmak için bu da kalpte sıkışma vs yapabiliyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bu biraz da ne yapmaya çalıştığına bağlı örneğin bir cingoz bir çifti ayırıp adamı/kadını kendine bağlamak istiyor maddi menfaat yada sex için.. burda sadece bağladığı kişiye değil onun eşine yada sevgiline. aile bireylerine, yakınlarına da zarar veriyor çünkü yaptığının yan etkileri sağlığa verdiği zararlar söz konusu. Bu karmayı kirletir başkasının hakkını çalmış okuyorsun kaçak yollardan savaşarak. Büyülerle yuva dağıtan insanlara maddi manevi zarar verenler var. Seninle alakasız kişileri bağlamak için bir aileyi dağıtmanın suçsuz insamlarin emeklerini çalmanın huzurunu bozmanın da bir bedeli vardır. İlahi adalet bunu er geç ödetir sorumlu kişilere.

Cafy

Kayıtlı Üye
Bu biraz da ne yapmaya çalıştığına bağlı örneğin bir cingoz bir çifti ayırıp adamı/kadını kendine bağlamak istiyor maddi menfaat yada sex için.. burda sadece bağladığı kişiye değil onun eşine yada sevgiline. aile bireylerine, yakınlarına da zarar veriyor çünkü yaptığının yan etkileri sağlığa verdiği zararlar söz konusu. Bu karmayı kirletir başkasının hakkını çalmış okuyorsun kaçak yollardan savaşarak. Büyülerle yuva dağıtan insanlara maddi manevi zarar verenler var. Seninle alakasız kişileri bağlamak için bir aileyi dağıtmanın suçsuz insamlarin emeklerini çalmanın huzurunu bozmanın da bir bedeli vardır. İlahi adalet bunu er geç ödetir sorumlu kişilere.
O zaman şöyle mi diyelim, kişisel menfaat derken zenginlik, adalet, aşk vs vs diye ayırmakmı lazım.

emre0654

Kayıtlı Üye
Hele bir de laftan anlamayan, resmen yalvardığın halde ısrarla bıkmadan usanmadan yaptırıp duruyorsa ve medyumu da korumayı bile bozacak kadar güçlüyse o zaman insanın hayatı cehenneme dönmüş demektir.