Hislerin Kaybolup Sınırsız Gücü Hissetmek ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmettt

Banlı Kullanıcı
Bendede Aynı Konular Var Korku Yok Merhamet Yok Duygusalllık Yok Acıma Çok Az Bende Duygu hissetmiyorum Ne Zamandır Ama Chillout siz dediniz yetenek filan yanlış anlamadıysam Ben Gece Aya Bakınca Aydan Işıklar Aşşağı indiğini yeşil Işıkların Beyaz Şıkların Gök Kuşağı Gibi indiğini Bir İki Kez Görmüştüm Çok Kısık Uzakdaki Sesleri Duyabiliyorum Nedir Bu Sizcee.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bendede Aynı Konular Var Korku Yok Merhamet Yok Duygusalllık Yok Acıma Çok Az Bende Duygu hissetmiyorum Ne Zamandır Ama Chillout siz dediniz yetenek filan yanlış anlamadıysam Ben Gece Aya Bakınca Aydan Işıklar Aşşağı indiğini yeşil Işıkların Beyaz Şıkların Gök Kuşağı Gibi indiğini Bir İki Kez Görmüştüm Çok Kısık Uzakdaki Sesleri Duyabiliyorum Nedir Bu Sizcee.
Bilmiyorum bakmak lazım. Görünenler hayal olabilir, gerçek olabilir, rüya olabilir. Gerçekse rahmani veya şerri olabilir. Rahmani veya şerriyse maksadı çeşitli olabilir. Ses konusu ayrı konu. Kulağınızdaki yetenek olabilir, ilmi yetenek olabilir. Kısaca detayına bakmadan anlaşılmaz, net konuşulmaz. Sağlıksız verimsiz bilgi verilmiş olunur.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Varlık enerjisini alıp uyum sağlamışsın sanırım, buda kişiliğini etkiliyor. Eskisi gibi insani duyguların var, üzüntünün sevincin heyecanın kaybolduğunu düşünme, sadece daha çabuk sakinleşiyorsun, üzülsen bile bi dk içinde sakinleşilir örnek vermek gerekirse. Yaptığın şeye devam etmezsen, zamanla etkisi azalır.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Kendince yasadigim psikolojik bunalımlardan sonra ben bu haldeyim. His yok. . Birkaç ay önce ölmek istiyorum diyen kişi gitti bu geldi. Ben memnunum benim gibi birisi için bulunmaz lütuf bu durum. Daha iyi sorgulayip daha iyi davraniyorsun.

star53

Kayıtlı Üye
Ben de bir olaydan sonra 2-3 aylığına aynı robot gibiydim. Herkes gülerken ben yüzümde hiç ifade takınmazdım, korktuğum şeylerden hiç korkmazdım üzerine giderdim. Açıkçası robot halimi özlüyorum en azından duygusal bir acıya maruz kalmıyorsun.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ben de bir olaydan sonra 2-3 aylığına aynı robot gibiydim. Herkes gülerken ben yüzümde hiç ifade takınmazdım, korktuğum şeylerden hiç korkmazdım üzerine giderdim. Açıkçası robot halimi özlüyorum en azından duygusal bir acıya maruz kalmıyorsun.

Evet duygusal bir acı korku endişe hepsi yok oluyor aslında insan her duyguyu yaşamalı ama bu durumda fena değil bize iyi geliyor muhteşem ama bize göre öyle ilerde ne hale gelir neler yaşar yaşatırız bilmiyorum

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bende psikolojik sorunlar vardı ve bazı duygularımı kaybettim (acıma,umut ve aşk) ve cidden bence böyle yaşamak daha iyi

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bu konudan sonra herkesin(!) hisleri kayboldu maaşallah.Ne kadar farklı olma çabası bürümüş insanların gözünü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...