Havvas büyüyse

prepre

Kayıtlı Üye
4444 salavatı tefriceye de mi havas? o günah mı?

prepre

Kayıtlı Üye
yani sayılı dua okuyunca havas mı oluyor?

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Sayılı duanın havas olacağını sanmıyorum çünkü eğer yanlış bilmiyorsam üç Kuluvallah bir Elham bir hatim sevabı var diye biliyorum tabi diğer sayılı dualar nasıl değerlendirilir orasını bi hocaya falan danışmak lazım.

prepre

Kayıtlı Üye
sadece sayılı dualar ve zikirler havas değildir yani? mesela dua yazıyıp taşımak havas mıdır?

prepre

Kayıtlı Üye
ben gerizekalı gibi hissediyorum şu an kendimi. anlamıyorum çünkü ayrımı.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Cevşende bi çeşit dua ama taşımanın günah olduğunu sanmıyorum ama kastettiğiniz taşınacak duaya bağlı yani büyü amaçlı yapılmış bi uygulamaysa (muska v.s.) onu ayrı değerlendirmek lazım o konuda benimde aklım karıştı büyüden korunmak için yada büyüyü bozmak için yapılmış bi işlemse günah olmayabilir ama irade etkileme v.s. gibi büyü amaçlı yapılmışsa tabi ki günah olacağını düşünüyorum genede en iyisi bi imama sormak lazım.

prepre

Kayıtlı Üye
o zaman niyet mi belirler bunu? ama niyetimiz iyi olsa bile bunun kötü sonuçlar doğurabileceği ihtimali vardır. mesela birine iyilik yaparak başka birinin hakkı yenmiş olabilir.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
o zaman niyet mi belirler bunu? ama niyetimiz iyi olsa bile bunun kötü sonuçlar doğurabileceği ihtimali vardır. mesela birine iyilik yaparak başka birinin hakkı yenmiş olabilir.

İşte o dediğiniz şey büyü oluyor mesela cevşeni ele alalım kimin ne gibi bi hakkını yiyebilirki savunma amaçlı birşey.
Ama kalkıp aşk büyüsü gibi şeyler yapıp birinin iradesini etkilerseniz o zaman hak yemiş olursunuz tabi ki buda günahtır.

AJA

Elit Üye
Eğer birinin hislerini bedenini kaderini hayatını ailesini vs. etkileyici iyi yada kötü bir niyetle okuduğunuz yağtığınız uyguladığınız HERŞEY havasta olsa pagan da olsa BÜYÜ 'dür...

prepre

Kayıtlı Üye
1 Fatiha 3 İhlas Şerifleri okumak da büyü müdür?

AJA

Elit Üye
1 Fatiha 3 İhlas Şerifleri okumak da büyü müdür?

Allah aşkına yapmayın şakamı bu :D
Lütfen yukarıda ne yazdığımı iyice okuyun.Gece yada gündüz okuduğunuz 3 ihlası ne için okuyorsunuz :D
Bakın bu büyü herkesin harcı değil.Bunu anlayın artık.Bende bir sürü uygulama var veriyim yapın ama bilin ki herkesin yaptığı büyü tutmaazzz...
Bu bir ilimdir..Yıllar gereken tecrübeye dayanır.Enerjiye bilgiye vs..
Bilmediğiiniz için soruyorsunuz tamam ama soru sormadan o konu hakkında önce biraz araştırın ne nedir sonra soruyu yöneltin.Armut piş ağzıma düş olmaz..

DARKKING011

Kayıtlı Üye
1 Fatiha 3 İhlas örneğini sayılı okunan duaların büyü olmayacağını anlatmak için vermiştim ama tabi gene amaç önemli birinin iradesini etkileme amaçlı ise o zaman iş değişir.

janet

Kayıtlı Üye
İradeye müdahale, hangi dinde olursa olsun, ne ile olursa olsun, farketmez, günahtır. Bir kişinin iyiliği için yapılan şeyler de bu kategoriye girer. İyilik kötülük kavramına, neyin doğru olduğuna asla karar verme yetkiniz yoktur. Evrensel yasalara aykırıdır. Ve yaptığınız her müdahale size 3 kat daha güçlü döner. Birini aşık etmek için yaptığınız büyü sizin belki de ömrünüz boyunca aşk yaşamınızı etkiler ve asla mutlu olmazsınız. Birinden öç aldığınızda asla iki yakanız bir araya gelmez. Sizin tarafınızdan bakıldığında haklı olsanız bile, evren sizin bakış açınızdan ibaret değildir.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

prepre

Kayıtlı Üye
O zaman birisi için 100 Salavat okundu ve iyileşti diyelim, o kişiye kötü bir büyü yapılınca bu büyüyü çözmek için "üzerindeki tüm büyüler bozulsun" deniyor ya genelde, bu iyilik için yapılan şey de mi bozuluyor?

(sorularıma sabrınız için teşekkürler)

prepre

Kayıtlı Üye
İradeye müdahale, hangi dinde olursa olsun, ne ile olursa olsun, farketmez, günahtır. Bir kişinin iyiliği için yapılan şeyler de bu kategoriye girer. İyilik kötülük kavramına, neyin doğru olduğuna asla karar verme yetkiniz yoktur. Evrensel yasalara aykırıdır. Ve yaptığınız her müdahale size 3 kat daha güçlü döner. Birini aşık etmek için yaptığınız büyü sizin belki de ömrünüz boyunca aşk yaşamınızı etkiler ve asla mutlu olmazsınız. Birinden öç aldığınızda asla iki yakanız bir araya gelmez. Sizin tarafınızdan bakıldığında haklı olsanız bile, evren sizin bakış açınızdan ibaret değildir.

süper anlatmışsınız.

AJA

Elit Üye
Konu bu kadar yüzeysel değil bende hoca yada derin biligisi oaln değilim fakat bütün büyüleri üzerinden alsın bozsun diye okuyan sağlam bir hoca yada bilen biri hepsini bozar..Büyü büyüdür pozitif yada negatif farketmez.Vardır yada yoktur yapılır yada bozulur.Bunu sizin anlatmak istediğiniz gibi bir örnekle açıklayayım,farz edin ki biri var önünüzde ona negatif bir büyü yapılmış, ve birde pozitif yani iyi olunması için sizin deyiminizle.Ve siz gittiniz büyülerin bozulması için bilen birine ve o kişi tüm büyüleri bozulsun dedi hepsi gider.Burda sağlam elma kalsın çürük gitsin olmaz..Çok hassas konulardır :)
Vallahi gülmeye başladım sizin yüzünüzden duruma :D Ben hoca yada majisyen değilim kardeşim :D Bilgim var yettiyse size ne mutlu bana yetmesiyse Kuranı açımn gizli ilimleri okuyun araştırın sabah akşam :) Ben bunları 1-2 üyenin bana anlattığıyla öğenmedim ...

prepre

Kayıtlı Üye
Konu bu kadar yüzeysel değil bende hoca yada derin biligisi oaln değilim fakat bütün büyüleri üzerinden alsın bozsun diye okuyan sağlam bir hoca yada bilen biri hepsini bozar..Büyü büyüdür pozitif yada negatif farketmez.Vardır yada yoktur yapılır yada bozulur.Bunu sizin anlatmak istediğiniz gibi bir örnekle açıklayayım,farz edin ki biri var önünüzde ona negatif bir büyü yapılmış, ve birde pozitif yani iyi olunması için sizin deyiminizle.Ve siz gittiniz büyülerin bozulması için bilen birine ve o kişi tüm büyüleri bozulsun dedi hepsi gider.Burda sağlam elma kalsın çürük gitsin olmaz..Çok hassas konulardır :)
Vallahi gülmeye başladım sizin yüzünüzden duruma :D Ben hoca yada majisyen değilim kardeşim :D Bilgim var yettiyse size ne mutlu bana yetmesiyse Kuranı açımn gizli ilimleri okuyun araştırın sabah akşam :) Ben bunları 1-2 üyenin bana anlattığıyla öğenmedim ...

Ben de kendi sorularıma gülemeye başladım ama gerçekten kafam karıştı ve daha önce de hoca olduğunu söyleyen kişilere sordum cevap vermediler maalesef.
Bilginiz dahilinde olsa bile cevapladığınız teşekkürler.

AJA

Elit Üye
Ben de kendi sorularıma gülemeye başladım ama gerçekten kafam karıştı ve daha önce de hoca olduğunu söyleyen kişilere sordum cevap vermediler maalesef.
Bilginiz dahilinde olsa bile cevapladığınız teşekkürler.

Her hoca hoca değildir en azından bunu anlamış oldunuz. :)
Sevgi ve huzurla..