Hatalarım Karşılığı ve Dua

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratsavci

Kayıtlı Üye
merhaba son zamanlarda yaptıgım bır hatadan dolayı basım cok buyuk belada ve kurutlusum yok mucıze lazım.. o yuzden buraya yazmak ıstedım.... bana Bu Kotulukluklerden Kurtulmak ıcın Dua Benzerı Birşey paylaşabılırmısınız lüftenn :eek:fftopic:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
merhaba son zamanlarda yaptıgım bır hatadan dolayı basım cok buyuk belada ve kurutlusum yok mucıze lazım.. o yuzden buraya yazmak ıstedım.... bana Bu Kotulukluklerden Kurtulmak ıcın Dua Benzerı Birşey paylaşabılırmısınız lüftenn :eek:fftopic:

Konuya şimdiye kadar cevap verilmemiş.Çünkü cevabı forumda bulunuyor.Araştırın bulursunuz. :)

sehvayil

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar kusura bakmayın ama neden böle cevaplar yazılıyor forumda var araştırın ne var iki kelime yazıp cevaplansa çokmu olur arkadaşım hz yusuf as balığın karnındayken şu duayı okurdu Lâ ilâhe illâ ente sūbhâneke innî kūntū minazzâlimiyn''

Manası: ''Allâh'ım! Senden başka hiçbir ilâh (ibâdet edilecek mâbüd) yoktur. Seni bütün noksanlıklardan uzak tutar, tenzih ederim. Gerçekten ben,haksızlık edenlerden (zâlimlerden) oldum.''
devamlı zikir et inşaallah olur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ya arkadaşlar kusura bakmayın ama neden böle cevaplar yazılıyor forumda var araştırın ne var iki kelime yazıp cevaplansa çokmu olur arkadaşım hz yusuf as balığın karnındayken şu duayı okurdu Lâ ilâhe illâ ente sūbhâneke innî kūntū minazzâlimiyn''

Manası: ''Allâh'ım! Senden başka hiçbir ilâh (ibâdet edilecek mâbüd) yoktur. Seni bütün noksanlıklardan uzak tutar, tenzih ederim. Gerçekten ben,haksızlık edenlerden (zâlimlerden) oldum.''
devamlı zikir et inşaallah olur.

Eğer cevap yazılsa bu konuyu gören her kişi ne de olsa cevap veriliyor ne kendimi yorayım araştırmak için deyip konu açarlar.O yüzden konuyu açan kişi araştırıp bulamazsa açması lazım.

cecen

Kayıtlı Üye
sehvayil arkadaşım şurayı düzeltme gereği hissettim hz yusuf değil hz yunus sevgiler

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Hristiyansan günah çıkartabilirsin peder senin yerine dua ediyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...