Hangi Duayı Okumalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Periliceperi

Kayıtlı Üye
Benim 1 yıl kadar önce görüştüğüm biri vardı, bir sebep yüzünden çok büyük kavga ettik. Her yerden sildim engelledim, çok sinirlenmiştim çünkü. Sonra bu nasıl olduysa akrabası bir kızla görüşmeye başladı. Bahsetmişti bana daha önce istemiyorum onu diye. O kızgınlıkla tamam demiş herhalde. Ben o günden beri bekliyorum, artık dayanamadım, gecenlerde mesaj attım aradı bu beni. Konuştuk biraz ama ben soramadım kızı. kapattım sonra , sosyal paylaşım sitesinden eklemiştim kabul etmişti, geri sildim sinirlendim. eski resimlerimizi bile silmemiş toplu. sonra mesaj attım bidaha cevap vermedi, bişiyler daha söyledim dedi ki; cevap vermenin anlamı yok... dedi. çok kötü durumdayım pişmanım, o da pişman hissediyorum ama çok zor artık biliyorum. ben yanlış bişiy yapmak istemiyorum hangi duayı okusam bilmiyorum, onun niyetine değil, şu durum düzelsin diye yokmudur bir telafisi.

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Herşey olucağına varır tatlı dille anlaşmaya çalışın duaya felan gerek yok bence bu konuları yıllardır görüyorum.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
cevap vermenin anlamı yok demiş. madem öyle niye aradı beni, ekledi faceden, ne desem nasıl konuşsam bilmiyorum çünkü çok öfkeliyim

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Cevap vermenin anlamı yok derken sizinmi cevap vermenize gerek yok demiş. Zaten belirtmişsiniz akrabasıyla görüştü buradaki hususta sizden ayrıldı diye sizi kıskandırmak ve acı çektirmek için onunla takılıyor olabilir yada sevgili olmuş olabilir her neyse, Akraba ilişkilerine karşıyım doğan çocuk sorunlu oluyor tatlı dille anlatmaya çalışın ona onu sevdiğinizi felan belirtin olmadı çekin bi kenara yüz yüze konuşun dua'ya felan gerek yok dediğim gibi öfkeyle kalkan zararla oturur sözünü kaale alın kendinizi toparlayıp meseleyi çözmeye çalışın. Daha bi kaç gün önce birisi konu açmıştı yok sevgilim terk etti demon çağırcam, Şeytana ruhumu satıcam kız gelsin yeter ki bunlar hemen olucak şeyler değil ve antlaşma yapmak basit birşeyde değil bu meseleler için yapılacak birşey değil zaten. Öfkenizi dindirip konuşun. Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
ben mesaj atmıştım ona, neden hiç çaba göstermedik zamanında diye, bu cevap vermedi bende sinirlendim cvp ver falan yazınca öyle söyledi. ne desem geri dönüşü yokmu desem lafı nasıl toparlicam bilmiyorum, yüz yüze konuşma ihtimalimiz çok az.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
bu kişiye mesaj attıktan sonra beni 2 kez aradı konuştuk ama o sözleri söylemicektin diyor, aşırı bir gururu var. 1 hafta oldu ses çıkmadı, benim aramam ya da mesaj atmam doğru olurmu acaba

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Böyle durumlarla çok karşılaştım misal 2 tarafda birbirlerinin mesaj atmasını bekler eğer isterseniz atın içinizden geliyorsa yoksa onu bekleyin. Dediğim gibi herşey olucağına varır biri gider biri gelir bi üyenin konusuna yazmıştım bi anımı çocukluk aşkıydı onu görmek için her gün onun olduğu bölgeye giderdim ama kendisi görmezdi tek taraflı şeyler zor oluyor ve en önemli husus kendisini anlamasıdır eğer kendisini anlarsa sizide anlayacaktır diye düşünüyorum.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
İçimden msj atmak nasılsın demek geliyor ama onu sık boğaz ediyor gibi olmak istemiyorum

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Allah ım hakkımızda hayırlı olanı eyle ... diye dua et...Ayrıca daha fazla geç olmadan özür dile madem çok istiyorsun...Sen böyle davranır acaba yazsammı yazmasammı diye bir bakmışsın o kişi başkasıyla evlenmiş çocuğuna senin ismini koymuş hayatına devam ediyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...