Gerçekten büyü var mı

ferdi2121

Kayıtlı Üye
Bana ailemin dağılması için büyü yapıldığı söylendi iki evliliğim de nedensiz bitti

Retro

Kayıtlı Üye
Bana ailemin dağılması için büyü yapıldığı söylendi iki evliliğim de nedensiz bitti

Kendini sorgula. Aileni de genel hatları ile sorgula. Kalp kırdınız mi? mal gaspettiniz mi? ah aldınız mı? tecavuz ettiniz mi? , arsa, mal, miras paylaşımında birbirinize düştünüz mü? Lenetleștiniz mi? Birini yıldırmak için ona iftira attınız mı? Hatta siz veya aileniz birilerine büyü yaptırdınız mı?

Bu gibi yasaklı girişimler eğer birilerine ölüm, iffet veya akli denge kaybettirecek kadar ağır izdirap getirdi ise size dönüşü çok ağır olur. Genellikle de 2. ve 3. kuşakta ironik bir şekilde yaşama karşı kayıtsız kalacak, her fırsatta tükenmeye eğilimli, kendini alınmıș cana karșılık feda etmiş ruhların güdümünde hapsolmuş bir nesil gelir.

Son düzenleme:

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Benim 6.hislerim çok kuvvetlidir büyü yapma büyü bozma işlerinden pek anlamam ama sizin evliliğinin büyüyen dolayı değil sizden eşleriniz soğumuş.Herkesin her büyü lafına inanmayın büyü çok zor yapılan ve çok zor bozulan bir durum her evlilik büyüyen bitmiyor tabii.Ama enerjiniz yıldızınız düşük geldi korunma arınma çalışmaları yapabilirsiniz forumdaki arkadaşlar yardımcı olur.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Kendini sorgula. Aileni de genel hatları ile sorgula. Kalp kırdınız mi? mal gaspettiniz mi? ah aldınız mı? tecavuz ettiniz mi? , arsa, mal, miras paylaşımında birbirinize düştünüz mü? Lenetleștiniz mi? Birini yıldırmak için ona iftira attınız mı? Hatta siz veya aileniz birilerine büyü yaptırdınız mı?

Bu gibi yasaklı girişimler eğer birilerine ölüm, iffet veya akli denge kaybettirecek kadar ağır izdirap getirdi ise size dönüşü çok ağır olur. Genellikle de 2. ve 3. kuşakta ironik bir şekilde yaşama karşı kayıtsız kalacak, her fırsatta tükenmeye eğilimli, kendini alınmıș cana karșılık feda etmiş ruhların güdümünde hapsolmuş bir nesil gelir.
Ya bir şey diyeceğim, benim atalarda hepsi var.
Dedem mesela arsa,mal, kalp kırma, delirtme, ölüme sebep olma hepsi mevcut. Fotoğrafını koysanız, rahmetsiz tek başına tarotta şeytan sembolü olabilir.
Onun babası kim bilir nasıldı, o da iyi biri değilmiş.

Aslında ben bir konu açmıştım ailemle ilgili, bunu kastettim.
Böyle bir açılım gelmedi mesela bana yorum olarak.
Ben atalardan gelen bu kötü etkiden ya da karma bilmiyorum, nasıl kurtulabilirim.

Amcam etkilenmedi mesela, iyi bir aile adamı ve iyi bir aileye sahip bence.

emre0654

Kayıtlı Üye
Var maalesef :( Bana da 2 ay kadar önce yapıldı üstelik yakın arkadaşımın arkadaşı tarafından. Sonra site sahibi bozdu hala da psikolojik etkileri devam ediyor. Büyü insanın hayatını cehenneme çeviriyor..

Retro

Kayıtlı Üye

Herkeste illa oluyor zaten.

Dedem mesela arsa,mal, kalp kırma, delirtme, ölüme sebep olma hepsi mevcut.

Ben atalardan gelen bu kötü etkiden ya da karma bilmiyorum, nasıl kurtulabilirim.

Genelleme yapayım mantığını anlayın :

Yaratılmıșlara verilen yaşama enerjisine kasteden, o enerjileri adeta tüketmek sureti ile zulmedip ölçüyü așanlar ve bunu telafi etmeyenler, yaptıklarının bedelini kendi soy ruhaniyetlerinin devamı ile ödeyeceklerdir, kendini tükenmiş hisseden veya bir baltaya sap olamayacak kadar beceriksiz hatta hayırsız bireyler gelir soydan.

Böylece dışarıdan müdahale edilemeyen zalim güce, evren içeriden müdahale ederek aile içine kendini bilinçaltında feda etmiş, günah keçisi dediğimiz bireyler getirilir. Hani dövsen dövülmez, atsan atılmaz. Böylece Tüm öfkeni hem kusmaya devam edeceğin, ama kendi içine akitacagin bir kahredici duruma düşersin.

Evren, tüm ruhun sahibi olan bir banka gibi çalışır. Haciz koyabilir.

Bu kesaplamalar çok karışık. Kahır enerjisi taşınamayacak kadar biriktiyse, Genellikle ilk çocuğa vurur. Mesela en küçük çocuklar soyun hep en neşeli en az borç yüklenmiş olanlarıdır. Bahtları hep daha açıktır.

Tabi hepsinde öyle olcak diye bisey yok. Aile diziminde tespit edilen ağır vakalar için söylüyorum.

Retro

Kayıtlı Üye
Çözümü ne? Tabi ki özgürleșmek.
Problemi getiren ne? Zulmetmek, hak yemek, insanları delirmeye (cinnete) zorlamak...

Anti tez ne olabilir bu durumda? Insanları özgürleștirmek, insanlara yardım etmek, insanları zor durumlardan kurtarmak. Özellikle ruhaniyetleri azap çeken insanlara şifa olmak evrenin en çok ecir verdiği, borç sildiği, bilinç yükselttiği amel olabilir. Çünkü ruh çok büyük bir sermaye.

Beddua alacağın işlerden, duayen olacağın işlere yönelmek. Bunu hayat felsefesi yapmak.

Biliyorum herkes zikir veya ritüel peşinde.
Ama zikrin mantığı da aynı, bilinç dönüșümüne yardım etmesi ve seni iyi ameller işleyecek hale hazırlaması aslında.

Alakan

Kayıtlı Üye
Dedem mesela arsa,mal, kalp kırma, delirtme, ölüme sebep olma hepsi mevcut. Fotoğrafını koysanız, rahmetsiz tek başına tarotta şeytan sembolü olabilir.
Onun babası kim bilir nasıldı, o da iyi biri değilmiş.

Aslında ben bir konu açmıştım ailemle ilgili, bunu kastettim.
Böyle bir açılım gelmedi mesela bana yorum olarak.

Tarotta şeytan kartını neden kötülediniz? Yayılan bir hastalığınız var diyelim şeytan kartı geldiği zaman satürn etkisinden dolayı kısıtlama verir. Hastalığın yayılımının kısıtlandığını söyleyebilir. Şeytan kartı oğlak burcunu temsil eder. Yanına düşen kartlarla kariyerde olumlu bir gelişmeye de atıf yapıyor olabilir. Hiçbir kart tek başına iyi veya kötü değildir.

Sorunuzla alakalı Retro'nun söylediklerine ben de katılıyorum. Ailede herkes eşit derecede yüklenmiyor. Bana kalırsa, bu sorunu çözebilecek bilince erişme potansiyeli olanlar karmaları daha fazla yükleniyor.

Retro

Kayıtlı Üye
Sorunuzla alakalı Retro'nun söylediklerine ben de katılıyorum. Ailede herkes eşit derecede yüklenmiyor. Bana kalırsa, bu sorunu çözebilecek bilince erişme potansiyeli olanlar karmaları daha fazla yükleniyor.

Kesinlikle Katılıyorum. Zalimden Alim doğar demişler.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Atalar bu kadar kötü, şeytani etkiler veriyorsa üstünde musallat denilen negatif enerjili varlık olması çok ama çok olası.

Şeytan benzetmesi de buradan geliyor aslında. Karanlıkta kalan, intikam güden, fayda gördüğü faydasız işlerin peşinden koşan, bağımlılıkları yüzünden ruhunu zehirleyen kişiyi tasvir eder.

Birey, bedeni olmayan ama bilinci olan bir varlık yüzünden negatif etki taşıyorsa, aynı varlık, soyunda da etkiye devam edebilir. Enerjinizden beslenir, sizi gözlemler.. Başınıza gelen travmatik olayların nedenini bile anlayamazsınız. Travma zaten bağlama işlemi görür. Sırtınızda ki paraziti atmanın en iyi yolu zikir vb uygulamalardır. Önce arınma sonra koruma yapmanız lazım.

Neden korkutulduğunuzu düşünün. Korku yaratmak muhteşem ve güçlü kanca biçimi. Korku düşüncesi, korku duygusunu besledikçe kapı açarsınız.

Retro

Kayıtlı Üye
Kuranda bu duruma ișaret eden ayet var:

Şeytan "onların evlatlarından pay alacağım" diyor. 3 evlat varsa 1'ini kendime alırım tepesine çökerim diyor resmen. Tek evlat varsa muhakemesinden pay alırım, muhakeme etmede yetersiz kalır. Gelgitli bir şekilde arafa çekerim onu diyor.

Ayetin Onlar dediği kimler peki özne olarak? Evebeynler tabi ki. Ayet evlat tabirinden yola çıkıyorsa, kesinlikle aile kurumuna, yani bana göre de aile dizimine işaret ediyor.

"Aile dizimi" hayatımıza yeni girmiş modern bir tabir olabir ama tam da bu konunun üstüne giden bir konsept olduğu için bence iyice araştırılmalı.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Aileden gelen gölgeler var. İster aile dizimi adı verilsin ister başka bir şey..

Şeytan pay alırken çözüm için yer de açıyor. Negatif bile olsa metafizik bir dokunuş, kişinin hayatında bağ koparma ya da kurtulma ümidi ile çıktığı yolda tekamül etmesini kolaylaştırıyor. Tıpkı rahim enerjisinden rahmana ulaşmak gibi. Rahim gibi karanlık bir delikten ak deliğe ulaşma çabası. Tüm olay ataların göremediği rahim enerjisini görmekte bitiyor.

Üst soya öfke biriktirmek, onların hayatlarını sırtında taşımaktan öteye geçirmez insanı. Benzer benzerini çeker yasası gereği aynı karmik düğümler ile düğümlenmekte bonusu. Dorothy ile köpeğini hatırla, Oz diyarına geçtiği girdap tam da bu konuyu anlatıyor.

Retro

Kayıtlı Üye
2 șeye ben de zamanla gıcık kaptım.

1- bilimsel kelimesi
2- büyü var kelimesi

Bir şeyin aynı zamanda tamamen bilimsel de olduğu tezi ile lafa başlamak, kesinlikle büyü yaparak lafa başlamaktır.

"Sana büyü yapılmıș" lafı Türk insanı için serum gibi oldu. Duyar duymaz derin bir oh çekmeye programlıyız, yeter ki talihsizliğimizin büyüden kaynaklandığını, kıskanıldığımızı bilelim 😀

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
"Sana büyü yapılmıș" lafı Türk insanı için serum gibi oldu. Duyar duymaz derin bir oh çekmeye programlıyız, yeter ki talihsizliğimizin büyüden kaynaklandığını, kıskanıldığımızı bilelim 😀
Pompacıya, bu pompanın sorunu ne Pompacı bey demişler ; Motora gazı veremiyorum, ses boğuk geliyor, performansı düşük demiş.
Kara büyü gibi talihsizlik 🤕

Sorun, soruyu doğru yere soramamaktan kaynaklanıyor işte. Dediğin gibi ; serum görevi.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Tarotta şeytan kartını neden kötülediniz? Yayılan bir hastalığınız var diyelim şeytan kartı geldiği zaman satürn etkisinden dolayı kısıtlama verir. Hastalığın yayılımının kısıtlandığını söyleyebilir. Şeytan kartı oğlak burcunu temsil eder. Yanına düşen kartlarla kariyerde olumlu bir gelişmeye de atıf yapıyor olabilir. Hiçbir kart tek başına iyi veya kötü değildir.

Sembolik olarak söyledim, içerik olarak değil. Tarot kartlarıyla bir derdim yok.
Ben de bol oğlak stelyumlu, bir oğlak burcuyum zaten satürnü iyi tanırım.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Herkeste illa oluyor zaten.

Genelleme yapayım mantığını anlayın :

Yaratılmıșlara verilen yaşama enerjisine kasteden, o enerjileri adeta tüketmek sureti ile zulmedip ölçüyü așanlar ve bunu telafi etmeyenler, yaptıklarının bedelini kendi soy ruhaniyetlerinin devamı ile ödeyeceklerdir, kendini tükenmiş hisseden veya bir baltaya sap olamayacak kadar beceriksiz hatta hayırsız bireyler gelir soydan.

Böylece dışarıdan müdahale edilemeyen zalim güce, evren içeriden müdahale ederek aile içine kendini bilinçaltında feda etmiş, günah keçisi dediğimiz bireyler getirilir. Hani dövsen dövülmez, atsan atılmaz. Böylece Tüm öfkeni hem kusmaya devam edeceğin, ama kendi içine akitacagin bir kahredici duruma düşersin.

Evren, tüm ruhun sahibi olan bir banka gibi çalışır. Haciz koyabilir.

Bu kesaplamalar çok karışık. Kahır enerjisi taşınamayacak kadar biriktiyse, Genellikle ilk çocuğa vurur. Mesela en küçük çocuklar soyun hep en neşeli en az borç yüklenmiş olanlarıdır. Bahtları hep daha açıktır.

Tabi hepsinde öyle olcak diye bisey yok. Aile diziminde tespit edilen ağır vakalar için söylüyorum.
Bu şahıs zaten kendi ailesine, çocuklarına zulüm etmiş. Bu durumda yine bunun çocuklardan çıkması makul mu?
Dışarıya yaptığı kadar, içeriye de zarar vermiş.

Zaten bu kadar zarar verdikten sonra, çok sağlıklı çocuklar bekleyemezsin, sonuç şaşırtıcı olmaz.
Yine de sıkıntı çeken çocuklarken, bedel ödeyecek olanların yine soydan olması pek adil gözükmüyor.

Eğer dediğiniz doğruysa, dört çocuk arasından üç çocuktan pay almış gibi gözüküyor şeytan. Birisi ölmüş, iki tanesi de birbirinden berbat. Tek bir tanesi sağlam.
Ondan bir alt soya daha baktığımızda, yine bir çocuk sağlam çıkıyor böyle bir soydan.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Benim 6.hislerim çok kuvvetlidir büyü yapma büyü bozma işlerinden pek anlamam ama sizin evliliğinin büyüyen dolayı değil sizden eşleriniz soğumuş.Herkesin her büyü lafına inanmayın büyü çok zor yapılan ve çok zor bozulan bir durum her evlilik büyüyen bitmiyor tabii.Ama enerjiniz yıldızınız düşük geldi korunma arınma çalışmaları yapabilirsiniz forumdaki arkadaşlar yardımcı olur.

2 șeye ben de zamanla gıcık kaptım.

1- bilimsel kelimesi
2- büyü var kelimesi

Bir şeyin aynı zamanda tamamen bilimsel de olduğu tezi ile lafa başlamak, kesinlikle büyü yaparak lafa başlamaktır.

Neden 3. Cocuga vurur bu durum peki 4 cocuk arasından?

Retro

Kayıtlı Üye
Neden 3. Cocuga vurur bu durum peki 4 cocuk arasından?

Kime vuracağını bilemezsin ki. Ilk çocuklar vesveseye genellikle daha yatkın oluyor.

Ama bu aile dizimi yapanlarin tespiti.

Şuna yoruyorlar :
Eğer ağır suçlar ișlenmișse ve telafi edilmeksizin örtbas edilmişse, bu süreçte hakkı yenenler senin yüzünden canına, yakınlarına veya kendi aklına kiymissa (yani delirerek atlatmayı seçmisse) artık sen de bu ziyan olmuș yaşam enerjisini ona borçlu olursun.

Borç telafi edilmezse ilk çocuğa öyle bir vurur ki, ailesine ileride sorunlar çıkartacak kişi de zaten o olur.

Not : bu ileri vakalar için geçerli bir durum. Her ilk çocuk talihsiz doğacak diye bisey yok.