Fal isteyen arkadaşlara ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çaresizliğinizi anlıyorum ben de çok kötü durumda olduğum için fal istemiştim ancak zaten bu durumu göze alarak bakım istedim. http://www.gizlimabet.com/showthread.php?25190-Bakım-Süreleri-ile-İlgili-Açıklama Burada da sayın Yule şartları zaten bildirmişti. O yüzden şikayet edemeyiz. Ben de her fırsatta mailimi kontrol ediyorum, sizin kadar olmasa da çaresiz bir şekilde bekliyorum. Sayın Yule'nin iyi olduğunu umarak sabredelim ve güvenelim.

Salick

Kayıtlı Üye
Bende bakim yaptirdim Yule ye. Sabirli olun , bakim sonucunu alinca cok memnun kalacaginizi soyleyebilirim.Ben cok memnun kaldim itiraf etmeliyim bir hayli de sasirdim.

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sanki yıllardır bekliyorum. 1.5 aydır her fırsatta mailimi kontrol etmek aslında güzel bir umut kaynağı. Yapacak bir şey yok ama sabırsızlanıyorum :D Sayın yule'ye sebebini bilmediğim bir şekilde çok güveniyorum. En azından sırayı falan öğrenebilseydim keşke :D Neyse, beklemeye devam. Sevgiyle.. :)

denizay

Kayıtlı Üye
Sayın Yule biliyorum kızıyorsunuz sabırsız davranılmasına ama hala falımdan haber yok ve merak içindeyim. Lütfen en azından ne kadar daha beklemem gerekiyor söylermisiniz? kaç ay daha, yada hafta daha takdir edersinizki beklemek gerçekten sinir bozucu ve hayatımda karmakarışık tıkandım kendimce bir teselli arıyorum ve oda sizde saklı diye umuyorum

rosedawson

Kayıtlı Üye
Bakım için gecen hafta ödeme yaptım ve özel mesaj ile bilgilendirdim. Fakat bilgilerimin alınması konusunda herhangi bir dönüş olmadı.

ahya

Kayıtlı Üye
Sayin rosedawson, siz merak etmeyin ve sayin Yule´ye 100% güvenin. Size kendisi gerektiginde bilgileri yazacaktir bundan hic endiseniz olmasin.

Not: Sizin islemleriniz etkilenmemesi icin negatif düsüncelerden uzak durunuz gönlünüzü ferah tutun.

Sevgi ve isikla

rosedawson

Kayıtlı Üye
Sayın ahya, cok tesekkur ederim yanitiniz icin. Inanin hiç negatif bir dusunceye sahip degilim kesinlikle guveniyorum sayın Yule'ye. Sadece endişem birkaç haftadir siteye zor giriş yapiliyor, duzgun baglanti saglayamiyorum bu yuzden mesajlarimin gidip gitmediğinden emin olamiyordum :)

damned

Kayıtlı Üye
Sevgili yule a ve diğer tüm yöneticilere sonsuz bir güven duymama neden olan birçok sebebim var....en kısa zamanda fal isteğinde bulunucam ve beklemek sadece sabrımı ve merakımı zorlar...aklıma başka birşey gelmesi mümkün değil....sizde sabredin ve bekleyin arkadaşlar...biliyorum zor ama sonunda mutlu ve tatmin olacağınıza hiçbir şüphem yok...:)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Yule hem sitede ki yenilenme çalışmalarından, hem de işlerinin yoğunluğundan dolayı kendine bile zaman ayıracak durumda değil. Bu aralar sık sık kapanması, sitenin bakım ve yenilikleri için uğraşılmasından kaynaklanıyor. Ancak artık sitenin bakımı bitmek üzere.
Hiç merak etmeyin, Yule en kısa zamanda sizlerle ilgilenecek.
Enerjinizi bloke etmeyin, sabredin. Üyelerimizin de belirttiği gibi sonuçtan memnun kalacaksınız :)

denizay

Kayıtlı Üye
aylar geçti hala bir cevap yok beklemek çok kötü etkiliyor insanı :(

ahya

Kayıtlı Üye
Sayin denizay, sizi anliyorum sadece söyle diyebilirim, sayin Yule´den zamani geldiginde almis olacaginiz cevaplar sizi bir okadar rahatlatacaktir.
Sayin Yule´ye 100% güvenin ve negatif düsüncelere kapilmamaya dikkat edin, sizin icin yapilan islemleri etkilenmemesi icin cok önemli.

Sevgi ve isikla

denizay

Kayıtlı Üye
haklısınız Sayın Yuleye güveniyorum bu konuda terettüd yok ama işte merak sabırsızlık bendeki birazda üstümdeki uğursuzluk galiba neyse eminim mutlu sona ulaşıcam nasip...

rosedawson

Kayıtlı Üye
Hala falım gelmedi benim, ne zaman geleceğini bilmiyorum. Sayın Yule sanırım çok yoğun, özel mesajlarıma cevap vermedi.
Rahatsız etmekten çekiniyorum fakat bu meraklı bekleyiş gayet zor geçiyor :(

ahya

Kayıtlı Üye
Sayin rosedawson,
sizi anliyorum sadece söyle diyebilirim, sayin Yule´den zamani geldiginde almis olacaginiz cevaplar sizi bir okadar rahatlatacaktir.
Sayin Yule´ye 100% güvenin ve negatif düsüncelere kapilmamaya dikkat edin, sizin icin yapilan islemleri etkilenmemesi icin cok önemli.

Sevgi ve isikla

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yakında yule sistemi değiştirecek. fazla beklettiğinin oda farkında yapacağı değişiklikten memnun kalacaksınız

striker

Kayıtlı Üye
sayın yule listeniz tamamen bitince , bilgilendirir misiniz bizi,
birde size sadece mesaj yoluylamı ulaşılıyor, başka alternatiflerimiz varmı acaba.

denizay

Kayıtlı Üye
İnşallah daha çok beklemeyiz aylardır bekliyorum, tuhaf olan Sayın Yule 2 kere cevap gönderdiğini yazmıştı enson, ama bana hiçbir cevap gelmedi sonraki mesajlarımada karşılık alamadım yorumunu nereye nezaman gönderdi, niye bana gelmedi, son mesajlarıma niye cevap verilmedi gün geçtikçe birçok soru işareti kalıyor cevapsız :(

ahya

Kayıtlı Üye
Sayin Rosedawson,
sizin sabirsizliginizi cok iyi anliyorum ama negatif düsünmeden beklemekte fayda var.
Bende sayin Yule´ye Fal baktirdim ve bakimdan cok memnun kaldim, sizde memnun kalacaginizdan eminim.

Sevgi ve isikla

rosedawson

Kayıtlı Üye
Sayin ahya,

Anlıyorum ve güven konusunda kesinlikle bir şüphe duymuyorum. Daha evvel bende birkez baktırmıştım ama bu sefer çok bekledim.
sabırsızlıkla bekliyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...