Fal isteyen arkadaşlara ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cilek1

Kayıtlı Üye
yule fal mükemmeldi.Gerçekten her şey çıkmış,geleceğimle ilgili merak ettiklerimde...kaç kez okudum inan bilmiyorum,çok teşekkür ederim...

marti_pars99

Kayıtlı Üye
İlk falımda bazı yerler tam beni anlatmış ama çoğu yerini anlamadım desem yeridir :) ama yinede emeğinize sonsuz saygım var..

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
İlk falımda bazı yerler tam beni anlatmış ama çoğu yerini anlamadım desem yeridir :) ama yinede emeğinize sonsuz saygım var..

Teşekkür ediyorum ama sizi nbirşey söylemeniz için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Çünkü ikinci falınızı göndermedim. Ondan sonra yeniden yorum bekliyor olacağım.

Sevgi ve Işıkla...

marti_pars99

Kayıtlı Üye
büyük bir zevkle tekrar yorum yapacağım bu gece mi gelecekti diğer falım burada ki butun öğrenci arkadaşlarım son falı bekliyorlar ona göre bakım yaptıracaklar yaklaşık 10 kişi bekliyoruz bu falı :) şimdiden teşekkürler

bixi23

Kayıtlı Üye
şahsen bende martı_pars arkadaşın falını bekliyorum 2. fal gelsin sonra bende baktıracam ilk falda epeyice dikkatimi çeken şeyler oldu 2. falı bekliyoruz :)

marti_pars99

Kayıtlı Üye
2. falım için teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi o insanla bi ilişkim olur tekrar teşekkür ederim :)

bixi23

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yuleden başka sitede ücretli fal bakan varsa bana özel mesaj atabilirmi??

bixi23

Kayıtlı Üye
bi arkadaşıma baktı yule fakat 2 fal birbirine çelişkiliydi bu eleştrüirimi yanlış anlamayın ben başka görevli arkdaşlarda bakıyo sandım...

marti_pars99

Kayıtlı Üye
yule bey fallarım için çok teşekkür ederim güzellikleri hakkettiğime inanıyorum ve hayatıma girmelerine izin vereceğim ve büyük bir sabırsızlıkla 9.aya kadar gelecek olan kaderimdeki insanı bekleyeceğim sevgiler :)

@nemon

Kayıtlı Üye
Fal için teşekkürler yule.Kaç kere okudum gönderiğini ezberledim nerdeyse.Kişileri öyle bir tarif etmişsinki sana gönderdiğim mail e baktım tarif mi ettim acaba onları diye :) Bundan sonra ara sıra baktırıcam sana.

tırıvırı

Kayıtlı Üye
Sayın Yule, fal için çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık. O kadar çarpıcı ve ayrıntılı anlatılan gerçekler vardı ki şaşırdım. Ama benim için en önemlisi bana verdiği enerjiydi. Tekrar teşekkürler. Bir de bana bir iki çarpıcı gelen nokta ve sonrasında da denk geldiğim tuhaf bir tesadüf oldu. Eğer sakıncası yoksa özelden size mesaj atarak fikrinizi almak isterim.

HINNE

Kayıtlı Üye
amannnn hep zorlaştırıyorsunuz bıraz da hemen açtıgımız önumuze gelde

mehmet970

Kayıtlı Üye
Sevgili Yule , mesajı attım özelden en kısa zamanda bana dönerseniz sevinirim :)

marti_pars99

Kayıtlı Üye
9. ayın sonunda buraya falda ki insan geldi ya da gelmedi diye mesaj yazacagımı söylemiştim ve bunu büyük bir mutlulukla soyluyorum ki geldi yule tekrar teşekkür ediyorum dediklerin çıktı :)

MİHRE

Kayıtlı Üye
ücretli bakim demişsinz...bu işin ücreti ne kadar ve nasl ödycez..?

Telepatik

Kayıtlı Üye
ya yalnış anlamayın ama hala el falına falan inanan insanlar kaldımı :S

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
ya yalnış anlamayın ama hala el falına falan inanan insanlar kaldımı :S

Yanlış anlamayayım tamam. Birincisi el falı bakmıyorum. Bakım kart yorumuna dayalı aracılı bir bakımdır. Bu yüzden yaptığınız yorum en başta hatalıdır. İkincisi inanıp inanmamak kişinin kendi özgürlüğüdür. Bunu ne değerlendirmeye ne de eleştirmeye hakkınız yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...