Ezan Okunurken Beynin İçinde Duyulan Çığlık

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bu ruhani satanizmi anlamak için evrenin varoluşu ve logosları anlamak gerek zahmet edip araştırırsanız ona göre konuşursanız çok verimli olucaktır boş boş şeytan şöyle kötü böyle medet umun siz falan bu kelimeler kirliliktir zaten o insan daha önce şeytan hakkındaki fikirleri biliyordur bırakında biraz daha bilgi verici şeyler söyleyin.Zaten o müslümanlık açısından biliyor şeytanın ne olduğunu anlatmanıza gerek yok kendi yolunu seçmiş verimli olması için farklı bakış açılarının cevaplarını duymak isteriz 3 sayfa boyunca kirlilik değil.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Sizin anladığınız şeytanla onun kastettiği şeytan arasında dağlar kadar fark var siz kendi telinizden çalarsanız yardımcı olamazsınız önce karşı tarafın telinden dinlemeyi öğrenmelisiniz herkez kendi telinden çalarsa boşu boşuna kirlilik olur...

Eyvallah, siz de aynı dakika içinde iki post yazarsanız flood olur, kirlilik olur. İyi günler.

blasphemous

Kayıtlı Üye
bence bu konu çok fazla oldu 3 haftadır sürüyor ve muhtemelen arkadaşın kız arkadaşı sorununun çözümünü nedenini bulmuştur ve zaten arkadaşın en son mesajı 2. sayfada 2. sayfadan beri mesaj yazmamış ama hala daha konu tartışılıyor

janet

Kayıtlı Üye
Kız arkadaşınız müslüman olarak doğmuş ve bilinçaltı şu anda mensup olduğu dini kabul etmiyor. bilinçaltımız kabul etmediği ve memnun olmadığı şeyleri vicudumuz aracılıyla bize iletir. psikoloğa gitmesini ve tam olarak ne istediğini, kendini sorgulamasını öneririm. yoksa bilinçaltında yaşadığı çelişkiler hastalık olarak çıkmaya başlayacak..

blasphemous

Kayıtlı Üye
sn. janet arkadaş sorusunun cevabını bulmuş galiba ve 2. sayfadaki yorumunu okursanı şöyle yazmış bir kısmını kopyalıyorum

Öncesinde benzer bir durum ile karşılaşmış değildi. Olan şey yalnızca, yukarıda da söylediğim gibi, ezandan duyulan rahatsızlık idi. Bu rahatsızlık da, konu içerisinde söylenmiş olduğu gibi müslümanlara huzur vermesinin karşıt durumu. Yani bir ilahi duysam da rahatsız olurum şahsen, illa ki kutsal bir metin olmasına gerek yok rahatsız olmak için.

buda açıklıyor

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
sn. janet arkadaş sorusunun cevabını bulmuş galiba ve 2. sayfadaki yorumunu okursanı şöyle yazmış bir kısmını kopyalıyorum

Öncesinde benzer bir durum ile karşılaşmış değildi. Olan şey yalnızca, yukarıda da söylediğim gibi, ezandan duyulan rahatsızlık idi. Bu rahatsızlık da, konu içerisinde söylenmiş olduğu gibi müslümanlara huzur vermesinin karşıt durumu. Yani bir ilahi duysam da rahatsız olurum şahsen, illa ki kutsal bir metin olmasına gerek yok rahatsız olmak için.

buda açıklıyor
Arkadaşım ister 1 senelik konu olsun ben buraya önemli bir şey yazma hakkına sahip değil miyim?İstediğim konuyu uplayabilirim bi itirazın mı var?

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
Demon'un Türkçe karşlığı yok sanırım...

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Ben bir Müslüman olarak minarelerden şeytan uludur diye bağırsalar rahatsız olurdum.
Satanistler Tanrıya düşman olduğu için Allah Uludur denmesinden rahatsız olmaları doğal.
Müslümanda da vardır şeytanın müdehalesi ama satanistler tamamen şeytana taptıkları için, içleri de şeytanın duygularıyla doludur. Bir müslüman, şeytana %5 uyuyorsa, bir satanist şeytana %100 uyuyor. Şeytanın rahatsız oldukarından satanistler de rahatsız olur.
Satanistler Allahu Ekber yerine, şeydanı ekber denmesini arzular. Rahatsızlığın mantığı budur.

İsLam

Banlı Kullanıcı
O Çığlıklar HaK Dinin Kanıtıdır

İsLam

Banlı Kullanıcı
onu adıyaman menzile götür sende git

Oraya Gitse O Çığlıklar Çekilmez Bir Hal Alır :sifone::sifone:
emin ol :D

şimdi kız arkadaşıma oluyor bana neden olmuyor diyeceksiniz tahminim kız arkadaşının vücudunda şeytan dolaşıyordu tamda o zamana denk gelmiş
hem şu bilinçaltı saçmalığınıda bırakın artık bilinçaltı sadece rüyada ortaya çıkar veya özel bi yeteneğe sahip olmalısınız duru görü gibi
ruhani satanizim diye bir şey yoktur ruhani satanistler sadece kendini diğer satanistlere göre daha hümanist görür ama alakası yoktur ama lanet olsun şeytanın umrundamı ki yeterki insanlar satanist olsun ruhani falan önemli değil onun için :D

bu arada o çığlıklar Cehennem çığlıkları iyi dinlesin belki öğüt alıp düşünürsünüz
Çığlıklar bilinçaltı olmadığı şurdan belli ezan okunurken çığlıklargeliyor çünkü üstelik çok net duyuyor

janet

Kayıtlı Üye
hem şu bilinçaltı saçmalığınıda bırakın artık bilinçaltı sadece rüyada ortaya çıkar veya özel bi yeteneğe sahip olmalısınız duru görü gibi

evet aynen öyle özel yeteneklerim var biri de durugörü
eski profesyonelim aynı zamanda :D:D:D
azıcık okuma zahmetine katlansanız yorum yapmadan önce bu kadar komik gelmezdi inanın :D:D:D

İsLam

Banlı Kullanıcı
Sen Ne Diyon Kardeş ?
Allah aşkına Türkçe Konuşurmusun ?

mişa

Kayıtlı Üye
Sadece kafası karışık bir kız. O kadar.. Biliyorum, çünkü iyi tanıyorum.. Öyle bir gücüm olsa seni lanetlerdim.

Dine soğuk olabilir insan, dönem dönem isyan da edebilir, ergenliktir geçer.. Ama bir insan bir kaç ay içinde, ateist peşi sıra satanist olamaz kanımca.. Olursa da birşeylerin oturmadığını gösterir değil mi??

janet

Kayıtlı Üye
Dini ve inancı ne olursa olsun, o yardıma ihtiyacı olan bir İNSAN ! Bugün burada lanet, kınama mesajları yazanların yarın aynı duruma düşmeyeceği ne malum. kendinde görmez, çocukları gösterir, evrende hiç birşey karşılıksız kalmaz. Hiç kimse "ben asla yapmam, çocuklarım yapmaz" demesin, büyük konuşmaya gelmez hiç bir konuda. Konu sahibi gelip bunları okur mu bilemiyorum ama en iyi çözüm psikoloğa gitmek gibi geliyor bana. kızın psikolojik durumuna okuduklarımdan analiz ettiğimde kafasında yaşadığı çelişkiler ve kabullenememe olayı var. daha önceden mensup olduğu bir dinden farklı bir dine geçmesi bazen ilgisiz ebeveynlerin dikkat çekmek için bilinçsiz yapılan bir şeydir. tanımıyorum ama muhtemelen sürekli çalışan anne baba, sosyal çevresinde istediği gibi arkadaş bulamama, kendini farklı hissetme, ve bunun gibi durumlar kişiyi olumsuzluğa ve radikal değişikler yapmaya iter. Aslında bu davranış sadece "yardım edin" çığlığıdır....
ve unutmayın, bugün ve bundan sonrası yaptığınız, yazdığınız ve yaşattığınız herşey size dönecektir...

Bonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben müslümanım ama bunun gibi birşey sürekli oluyor titremeye başlıyorum

mişa

Kayıtlı Üye
Dini ve inancı ne olursa olsun, o yardıma ihtiyacı olan bir İNSAN ! Bugün burada lanet, kınama mesajları yazanların yarın aynı duruma düşmeyeceği ne malum. kendinde görmez, çocukları gösterir, evrende hiç birşey karşılıksız kalmaz. Hiç kimse "ben asla yapmam, çocuklarım yapmaz" demesin, büyük konuşmaya gelmez hiç bir konuda. Konu sahibi gelip bunları okur mu bilemiyorum ama en iyi çözüm psikoloğa gitmek gibi geliyor bana. kızın psikolojik durumuna okuduklarımdan analiz ettiğimde kafasında yaşadığı çelişkiler ve kabullenememe olayı var. daha önceden mensup olduğu bir dinden farklı bir dine geçmesi bazen ilgisiz ebeveynlerin dikkat çekmek için bilinçsiz yapılan bir şeydir. tanımıyorum ama muhtemelen sürekli çalışan anne baba, sosyal çevresinde istediği gibi arkadaş bulamama, kendini farklı hissetme, ve bunun gibi durumlar kişiyi olumsuzluğa ve radikal değişikler yapmaya iter. Aslında bu davranış sadece "yardım edin" çığlığıdır....
ve unutmayın, bugün ve bundan sonrası yaptığınız, yazdığınız ve yaşattığınız herşey size dönecektir...

Orada benim kızımdan bahsediliyor zaten..:(

janet

Kayıtlı Üye
mutlaka bir yerde bir kırılma noktası vardır, birilerini cezalandırma isteği, dikkat çekme isteği ve ya kendini birilerine yakın gösterme çabası. belki biraz dinlenmeye ihtiyacı var, belki konuşmaya, ama ben psikolojisinin düzeleceğine inanıyorum. yine de biz buraya ne yazarsak yazalım, yaşayan sizlersiniz ve en iyi çözümü siz bulabilirsiniz. bazen sadece zaman bile her şeyi düzeltiyor...

yapıress

Kayıtlı Üye
kötülüklere saptıkları için allah aşkına kedi köpek kanı içen adamların dinleri bu kadar iyimidir soruyorum allah allah burada ki amacımız insanlara uyarıda bulunmak doğru yolu göstermek kötü bi şey yapmıyoruz yarın bir gün mahşer meydanında direk sıratdan CEHENNEME atılmasınlar diye dost acı söyler kardeş kusura bakma

mişa

Kayıtlı Üye
kötülüklere saptıkları için allah aşkına kedi köpek kanı içen adamların dinleri bu kadar iyimidir soruyorum allah allah burada ki amacımız insanlara uyarıda bulunmak doğru yolu göstermek kötü bi şey yapmıyoruz yarın bir gün mahşer meydanında direk sıratdan CEHENNEME atılmasınlar diye dost acı söyler kardeş kusura bakma

Bunu kime söylediniz anlayamadım. Evde kedi besliyoruz, kızımın hayvanlarla bir derdi yok.. Tersine çok sever. Ben onu kafası karışmış bir çocuk olarak görüyorum.. Dahası karıştırılmış.. Ben müslümanım elhamdülillah.. Ama hayatım din değildir.. Her muhabbette dini açıp : "gelin kardeş, siz de müslüman olun " demem.. Banane, din ince konudur, dayatmaya gelmez.. Ama satanistlerde bunu görüyorum, ilk açılan konu inanışlar ve gelin birlik olalım..

Bu arada yukarıdaki tarzda yapılan eleştri ve uyarılar fena halde gei tepiyor, bunu da belirteyim..

Genelde muhalefet olan insanlar bunlar.. Ota çöpe, herşeye muhalefet..

Kızım, 3 yıldır satanist falan değil.. 1 yıldır desek doğru olur.Bunun sebebi de tamamen erkek arkadaş.. Bana çok rahat sizin dininiz, benim inanışım diyebiliyor.. Yaradana sığınıp, "Ya Allah" deyip, 2 tane asılayım mı mesela.. Yok yok hiç kolay değil.. Allah kimseyi evladıyla sınamasın diyorum.. Allah yavrularımızı iyilerle karşılaştırsın.. Aslında yeni bir başlık altında tartışsak bu konuyu, daha iyi olur sanırım.. Burası pek uygun değil..

Şunuda söylemeden geçemeyeceğim, 16 yaşında , halen üyümekte olan bir kız, sabaha kadar net başında, kulağında kulaklık black metal diliyorsa, ezan esnasında çığlık da duyar, siren de!!..