Evleneceğin kişiyi gör.

jeker_1986

Kayıtlı Üye
Değer bunun için başka bir şey yaptın mı? Peki sadece söylediğin gibi mi?

amanita_a

Kayıtlı Üye
Ben yaptım hiçbişey göremedim , belki ben görememişimdir ...

goblinlord

Kayıtlı Üye
Sanrım sen görememişsin amanita canım, ben denedim o gün bayağıda meditasyon yapmıştım.(akşamki olaya yoğunlaşmak için) Yalnız sanırım bir şeyleri yanlış yaptım, çünkü yüzey bulanık çıktı, tek gördüğüm şey açık sarı saçlı bir ifadeydi. (sanırım koktuğumdan pek olmadı. Çünkü şeyyy benim akluofobim var( karanlıktan korkma) :banghead::banghead::banghead:

amethyst23

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar ben de bugün üye oldum, siz bunu öğreneli bir kaç gün olmuş. Uygulayananız var mı? Balmumu özlü mum bulsam hemen yapacağım, tabi bir de evli bir kadının alyansını bulmak var :eek:fftopic:

asev

Kayıtlı Üye
Merhabalar, ben denemiştim o sırada yanımda kuzenim de vardı. Ama korktuk, acaba yanlış bir şey mi yapıyoruz? diye devam edemedik, cesaret edebilirsem tekrar denemek istiyorum aslında...

nur_

Kayıtlı Üye
Benim annem istihare duasını okuyup, yatmış. Ve rüyasında babamı görmüş,daha tanışmadan önce istihare duasının bu işle bir ilgisi olmadığını düşünüyorum. Belki malum olmuştur, ya da duanın gerçekten etkisi vardır. Kısmette varsa, görsende görmesende karşına çıkıyor, galiba.

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Arkadaşlar ben ve kardeşim denedik ve ikimiz de gördük. Şimdi yolda, sokakta gördüğümüz millete bakıp duruyoruz. Hadi hayırlısı, ama şu var gördükten sonra pek hatırlamıyoruz. Hani o an tamam yüzü görsen çıkartırsın, ama yüzünü çizmek istesen olmuyor, yani en azından bizde öyle oldu :)

Ajan 47

Kayıtlı Üye
ben çokkk merk ettim yaa
deneyen bir kişi var ve oda olumsuz bir yorum yapmış
ama ben çok merak eidorum o arkadaşı o yüzden denicem sanırım =)
bi sorum olucak :) karanlık ortamda nasıl görücez
loş bi ışık olsa olurmu acaba
o iki tane bal mumunu yakın o ışık yeter .

Apabbacık

Kayıtlı Üye
Duymuştum bu olayı, deneyen arkadaşlarım olmuştu. Kimileri gördü, kimileri tabiri yerindeyse tırstığı için bir sonuca ulaşamadı. O zaman bir erkek arkadaşım vardı, çok merak ettiğim halde bakmamıştım. Ama şimdi düşünüyorum da bakmaya değer, zira bakmazsam çatlayacağım.=) Ayrıca ben işe yarayacağını düşünüyorum.
Teşekkürler.

huzunlu_34

Kayıtlı Üye
Ben de çok merak ettim, sanırım uygulayacağım... Ama nasıl oluyor böyle şeyler, aklım almadı..

Evrenos_21

Kayıtlı Üye
Ayna tam olarak ne işe yarıyor. Bir de ayna büyük olmasa da olur mu?

sebepsin

Kayıtlı Üye
Ayna ve su evet boyut açacağı kesin gibi bir şey... Dikkat edin cinler olmasın gördükleriniz:sifone:

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Aynayı okuyunca hafiften tırstım .s ya. Başka varlıkları görürsek, ne olacak? :I

sebepsin

Kayıtlı Üye
:))) "Bööööööö ben geldim" diyecek :biggrinjester:

ruhname

Kayıtlı Üye
İstirham ediyorum dikkat ediniz suyun içinde Cin-ifrit- vs size talip olmasınlar zaralı olabilir sizler için :D

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
:))) bööööööö ben geldim. dicek :biggrinjester:

hahahahaah çok komik, aynaların gizemini kimse çözemedi şu zamana kadar.. Ben uzak durulmasından yanayım. Zaten uzun süre bakılınca başka varlıkları görme ihtimalimiz yüksek. Belki de biraz da aynalar filminin etkisinde kalmış olabilirim :D:D

azdaka

Kayıtlı Üye
İlginç bir şey, ama tam olarak büyü mü? Bunu merak ediyorum. Açıklarsanız mutlu olurum...