Eski sevgili

Broad

Banlı Kullanıcı
Bu konunun bu kadar yorum almasi icler acisi. Konu sahibi, yok bilmem sahis seni sever veya sevmez, yok duvarini acmis kapatmis gibi sacma sapan yorumlarla kafani mesgul edecegine kalkta kendin icin bir seyler yap. Faydasiz isler gordum ama en faydasizi budur herhalde. Kisaca vaktini harca veya harcama ama bu uzuntun kocaman bir bosluk.

Impulse

Kayıtlı Üye
Başlık iç acıtacak cinsten olunca herkes söz sahibi hissetmiş kendini ne var bunda @Broad abi :geek::cry:

Sen yorum yapınca kalbim hop küt bişey oluyor. Hem hoş oluyor, hemde tırsıyorum :giggle: ama sevimli yorumlar (y):D

Ü

Üye silindi 58480

Bu konunun bu kadar yorum almasi icler acisi. Konu sahibi, yok bilmem sahis seni sever veya sevmez, yok duvarini acmis kapatmis gibi sacma sapan yorumlarla kafani mesgul edecegine kalkta kendin icin bir seyler yap. Faydasiz isler gordum ama en faydasizi budur herhalde. Kisaca vaktini harca veya harcama ama bu uzuntun kocaman bir bosluk.

İşin aslı bir muhabbet kıtlığıdır gidiyor.
Kıtlıktan haşere yemek zorunda olan insan misali nereye bulsak yazıyoruz. Bir konu kalabalıksa üşüșüyoruz başına.

Sen bile yazabilsen daha güzel yere yazardın. Ama nereye? Kriz senin doğal ortamın olsa gerek yapacak bişey yok ?

Broad

Banlı Kullanıcı
İşin aslı bir muhabbet kıtlığıdır gidiyor.
Kıtlıktan haşere yemek zorunda olan insan misali nereye bulsak yazıyoruz. Bir konu kalabalıksa üşüșüyoruz başına.

Sen bile yazabilsen daha güzel yere yazardın. Ama nereye? Kriz senin doğal ortamın olsa gerek yapacak bişey yok ?

Muhabbet kitligi olmaz. Mevzu ici kalabalik bir konuda degil. Kitlik doguran konularin toplistte yer kaplamasi asil sorun. Guncel bir sohbetin, dogal bir konusmanin, siradan bir muhabbetin onune gecen detaylari atlamakta senin doganda var. Krizin sebepleri kisilerin bu ortamlari yok etmesi, sahsi mi sandin? Ben zaten sohbetlere canim isterse katilirim, sanada canim istedi diye cevap verdim. Bu senin dogal ortamin, ben sadece misafirim. Iyi vakitler.

Ü

Üye silindi 58480

Evet ben de sana canım istedi diye yazdım zaten.

Doğal ortamım bozulmasın diye.

Sana da iyi vakitler.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba rahatsız ediyorum.Eski sevgili konusundan muzdaribim aklım bir türlü almıyor yaklaşık 1,5 sene olacak ve aklıma her geldiğinde yazma gereksinimi duyuyorum fakat bana herhangi bir karşılık vermiyor,umursamıyor ne yapabilirim.Beni tekrar sevebilir mi?
Gidene dur demek,tekrar tekrar deneme istegi insanın kendine yaptığı kötülüklerden biridir.Enerji olarak kendinizi bloke,sabote edersiniz.Her işinize ve gelecek günlerinize yansır.Ne yapabilirim demişsiniz?Yapmanız gereken hiçbirşey yapmamak.Neden tekrar sevsin?Sevginin tekrarı olmaz.Şimdi sevdim sonra sevmedim, deneyeyim tekrar belki severim gibi birşey mi?
Boşveriiiin.Kaçan kovalanır doğrudur,salın gitsin.