Eski sevgili

Hberk

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba rahatsız ediyorum.Eski sevgili konusundan muzdaribim aklım bir türlü almıyor yaklaşık 1,5 sene olacak ve aklıma her geldiğinde yazma gereksinimi duyuyorum fakat bana herhangi bir karşılık vermiyor,umursamıyor ne yapabilirim.Beni tekrar sevebilir mi?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
sana bir sebep vermiyorsa egosunu tatmin ediyor olabilir veya sadece sessize almıştır görmüyordur 1,5 yıl geçtiyse bırakın derim başkasını da bulmuş olabilir ondan kurtulmak için de forumda bir sürü şey yazıldı o kadar çok yazıldı ki dediğin ve dediğin gibi şeyler artık yazdığını da umursamazlarsa şaşırma eski sevgili konularına bak aramadan çok cevap verilenler oldu nasıl kurtulacakları vs. çok çözüm yazdılar

Impulse

Kayıtlı Üye
Ya o sizi engellesin yahut siz kendinizi engelleyin. Çünkü yazdıklarınıza bakılırsa karşı koyamadığınız dürtülerle hareket ediyorsunuz.

Bırak onu, seni tekrar sevmesin. Böyle kendini darı ambarında sana tavuk gibi tipleri sevmeyiver. Senin gibiler bunları şımartıyor sonra milletin başına bela oluyorlar.

Hem omurgalı ol yarın bir gün dönse bile kendini pelte gibi ona adamış vaziyette mi karşılayacaksın? Her durumda sen yanlışsın. Benden söylemesi dönse de seni kullanır, varlıgını ciddiye almaz.

Bak bazı insanlar hakikaten maddiyatcıdır, plancıdır. Sevgi duygusunu yaşarken bile kafasında belli başlı planlar vardır ve onlar dahilinde hareket ederler. Bunu anlaman uzun sürebilir ama her insan senin gibi bakmıyor aşk meşk sevgi olaylarına, çogunda hikayeden ibaret.
Bu devirde de zaten biri gidiyor biri geliyor. Binlerce dansöz var anlayacağın.

İşine gücüne bak cidden aşkmış oymuş eger bir gün gerçekten bulursan onu anlarsın gözlerinin içine nasıl baktıgını...

Hberk

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim yorumlarınız için herbirinize ilave etmek isteyenler olursa şimdiden teşekkürler

Merdut

Kayıtlı Üye
Sevmez dostum.
Benim ayrıldıktan sonra 3 sene sevdiğim kız olmuştu, ruhunuzu ve kalbinizi yormayın.
Tabiki unutun demiyorum ki diyemem zaten. Fakat onu hatırlatacak bir şey yapmayın, hüzünlü şarkılar dinlemeyin, sigara veyahut alkol alışkanlığınız varsa bir süreliğine de olsa bırakın. Yolunuza bakın, elbet ilerde tekrar sevebileceğiniz kişiler olacak. Boşuna faydasız ümitler besleyerek hem kendinizi hem sevdiğiniz kişiyi yormayın.

Hberk

Kayıtlı Üye
Ve bir şey daha eklemek istiyorum,geçen duvarını açmıştı ben durumuna baktığımda duvarını kapattı ve kızıp engelledim.O da beni instagramda aynı şekilde engellemiş bu neden acaba?Kafama takılan beni nasıl engelleyebilir aynı anda?

Luscardd

Kayıtlı Üye
Ve bir şey daha eklemek istiyorum,geçen duvarını açmıştı ben durumuna baktığımda duvarını kapattı ve kızıp engelledim.O da beni instagramda aynı şekilde engellemiş bu neden acaba?Kafama takılan beni nasıl engelleyebilir aynı anda?
Yaşadığın olayları bizzat yaşadım ve kronik takıntı haline geldi. Ama kafada bitirince bitiyor

Ü

Üye silindi 58480

Seninki gerçek sevgi bile değil şu durumda.

O, büyük ihtimalle şu an topraktan beslenen bir bitki gibi yaşıyor. Ama sen, köklerini topraktan kesmiș ve mantar gibi onun üzerinden beslenmeye çalışıyorsun.

Olmaz. Gücün yetmez. Perişan olursun diretirsen. Kendine gel. Onun enerji artığı ile değil hayattaki tükenmez enerji kaynakları ile bir an önce buluş. Belki çapın ondan daha geniştir. Belki kendine geldiğin zaman o kişi ile nasıl vakit kaybettiğine şaşırıp kalacaksın. Kesin öyle olacak içime doğdu.??

Hberk

Kayıtlı Üye
Seninki gerçek sevgi bile değil şu durumda.

O, büyük ihtimalle şu an topraktan beslenen bir bitki gibi yaşıyor. Ama sen, köklerini topraktan kesmiș ve mantar gibi onun üzerinden beslenmeye çalışıyorsun.

Olmaz. Gücün yetmez. Perişan olursun diretirsen. Kendine gel. Onun enerji artığı ile değil hayattaki tükenmez enerji kaynakları ile bir an önce buluş. Belki çapın ondan daha geniştir. Belki kendine geldiğin zaman o kişi ile nasıl vakit kaybettiğine şaşırıp kalacaksın. Kesin öyle olacak içime doğdu.??
Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Şöyle söyleyeyim.. Biri sizi saf duygularla severken herhangi bir hata ya da yanlış kişinin sizi affetmemesine hatta ah tutmasına sebep olur. Canı yanmış insanları olaylar ve anlar içinde anlamamış ve kalp kırmış olabilirsiniz.. Bununla beraber ki genelde min. 1 yıl süre sonrasında hata yapan kişi geri dönme meyilinde, kalp kırıklıklarını çekme sürecinde olmaktadır. Buna vicdan deyin, keser döner sap döner gün gelir hesap döner deyin, karma deyin, ayrılma evresi deyin. Genelde böyle bir süreç olmaktadır ilişkilerde. Belki de siz böyle bir durum içerisindesiniz. Eğer böyle bir süreç içinde olduğunuzu düşünüyorsanız karşınızdaki kişinin sizi tekrar kabul etmesi kişinin affediciliğiyle ve size inanamasıyla ilgilidir. Bunun ihtimali süre uzadıkça azalır. İstisnai durumlara kalmışsınız demektir.

Hberk

Kayıtlı Üye
Şöyle söyleyeyim.. Biri sizi saf duygularla severken herhangi bir hata ya da yanlış kişinin sizi affetmemesine hatta ah tutmasına sebep olur. Canı yanmış insanları olaylar ve anlar içinde anlamamış ve kalp kırmış olabilirsiniz.. Bununla beraber ki genelde min. 1 yıl süre sonrasında hata yapan kişi geri dönme meyilinde, kalp kırıklıklarını çekme sürecinde olmaktadır. Buna vicdan deyin, keser döner sap döner gün gelir hesap döner deyin, karma deyin, ayrılma evresi deyin. Genelde böyle bir süreç olmaktadır ilişkilerde. Belki de siz böyle bir durum içerisindesiniz. Eğer böyle bir süreç içinde olduğunuzu düşünüyorsanız karşınızdaki kişinin sizi tekrar kabul etmesi kişinin affediciliğiyle ve size inanamasıyla ilgilidir. Bunun ihtimali süre uzadıkça azalır. İstisnai durumlara kalmışsınız demektir.
Bu kişiden önce bir kişinin ahını almıştım biliyordum bile bile bu ilişkiye devam ettim çok dua ettim ayrılırken de bunun böyle olacağını bildiğimi söyledim şaşırdı sonra ben çok üsteledim her türlü üsteledim sıktım en son çekip gitti hatta bit kere karşısına geçip tartıştığımızda bana boş gözlerle bir şey hissetmediğini gördüm.

brotherhood

Kayıtlı Üye
Sevgili Hberk ilişkilerin arasına çok uzun süreler girdiğinde iki taraf içinde ipler inceliyor ve en ufak bir hayat baskısında tekrar kopabiliyor bir kez bırakan her zaman bırakabilir, bir kez giden her zaman gidebilir bir araya gelseniz dahi bu sorular zamanla sizi bunalıma sokabilir hayattan aldığınız keyfi kaçırabilir. Bazen insanlar uyuşmazlar ve ayrılık kapıya dayanır ancak bunun sizi çok daha farklı bir yola sokabileceğini bu ayrılığı kabullendiğiniz ve sakince toparlanmaya başladığınızda anlarsınız ve bir gün o doğru kişi karşınıza çıktığında verdiğiniz bu kararın mutluluğunu yaşarsınız. Geçmişe saplanmak sizin gençliğinize, güzel zamanlarınıza belki sağlığınıza dahi zarar verebilir.

Hberk

Kayıtlı Üye
Sevgili Hberk ilişkilerin arasına çok uzun süreler girdiğinde iki taraf içinde ipler inceliyor ve en ufak bir hayat baskısında tekrar kopabiliyor bir kez bırakan her zaman bırakabilir, bir kez giden her zaman gidebilir bir araya gelseniz dahi bu sorular zamanla sizi bunalıma sokabilir hayattan aldığınız keyfi kaçırabilir. Bazen insanlar uyuşmazlar ve ayrılık kapıya dayanır ancak bunun sizi çok daha farklı bir yola sokabileceğini bu ayrılığı kabullendiğiniz ve sakince toparlanmaya başladığınızda anlarsınız ve bir gün o doğru kişi karşınıza çıktığında verdiğiniz bu kararın mutluluğunu yaşarsınız. Geçmişe saplanmak sizin gençliğinize, güzel zamanlarınıza belki sağlığınıza dahi zarar verebilir.
Doğru kişiyi beklemekte zorlanıyorum hayatıma biri girsin düzelsin beni ben olduğum gibi sevsin istiyorum.Aslında sonraki ilişkilerimde düzgün insanlar karşıma çıkmadığı için pnı düşündüğümün farkındayım ama aramaktan da vazgeçmiyorum o olsa ne olurdu diye düşüncelere dalıyorum hepsi bu