Eşim boşanma davası açtı ama ben istemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nuray

Kayıtlı Üye
2 yillik evliyim 10 aylikta bir bebeğim eşim boşanmak istiyor.şuan annemdeyim boşanma davasinida açti.beni o çok seven adam gitti sanki bana şuan düşman biri var ne yapacağimi şaşirdim.ne yiyebiliyorum ne bişey yapabiliyorum düşünmekten kafayi yicem. Bana yardimi dokunucak arkadaşlar lütfen bişeyler yazsin allah rizasi için.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Yule ye bi bakim yaptirin buyu var mi yok mu diye. Umarim duzelirsiniz Allah yardımcınız olsun.

nuray

Kayıtlı Üye
allahım inş bebeğime acısın istemiyorum onu ayrı ayrı büyütmek istemiyorum..

nikotin-34

Kayıtlı Üye
bana kalırsa büyü yapılıp yapılmadığını öğrenmeyi değil, büyü yaptırmak istiyor üyemiz.

nuray

Kayıtlı Üye
hayır kesinlikle büyü yaptırmak istemiyorum.bir sürü burda dua okudum forumda ama ne yapabilirim bilmiyorum.ben şuan düşünemiyorum.farklı ikirlere ihtiyacım var sadece gerçekten sağlığım bozuldu.

boristanblue

Kayıtlı Üye
Acaba Eşinize Büyü Yapılmış Olmasın ? evinizi kontrol ettiniz mi domuz yağı sürmüş olabilirler dolap arkalarına dip köşelere birde kapı üstlerini yastık yorgan içlerini bir kontrol edin muska tarzı şeyler bulacak mısınız ?
birde konuyu gerçi özeliniz ama pek açmamışsınız yani bir sorun var mı ? ortada davranış olsun, mutsuzluk , kavga gibi yada alıp veremediğiniz bir şey var mı ? 2 yıllık evli üstelik 10 aylık da bir bebeği olan bir eş hiç sebepsiz yere ayrılmak istemez .
eğer ki bir sebebi yok ise. Yinede imkansız beni çok seven eşim diyorsunuz. O halde sizi sevmeyen biri var ki bu işte bir iş var dediğim gibi evi kontrol edin dip bucak her yeri Allah azze ve celle yardımcınız olsun İnşAllah size ve yavrunuza yardım etsin kardeşim Bol bol dua etmelisin kardeşim dualarını namaz ile de taçlandırırsan ki kılıp kılmadığını bilmiyorum Hakkında Hayılrısı Olacaktır sınav dünyası hiç şüphesiz Gerçekten Allah hem sana hemde yavruna hayırlısını versin

nuray

Kayıtlı Üye
yazdıkların içim çok teşekkür ederim evet aile içi sorunlarımız oluyodu.kavgamız daoluyodu ama tek sebep ben değilim bu kadar istemiyorum istemiyorum diycek bişey yok ortada ama .yinede işin içinden çıkamıyorum allaha bol bol dua ederim.farkındayımda bu benim imtihanım allah kullarını kendini hatırlatmak için bir sıkıntı verirmiş.sabretmek zorundayım allah hakkımda hayırlısı neyse onu versin

ademwape

Kayıtlı Üye
Merhabalar
Size verebileceğim bir bilgi ne yazık ki yok ama. Allah'tan ümidinizi asla kesmeyin ve büyü işlerine girişmeyin bence. Bol bol dua edin.
Burada var mı bilmiyorum ama Esmaül Hüsna'lardan Vedud esmasıyla ilgili uygulamalar var. Suya okunup iki tarafa içirilmesi gibi. Ya CAMİ YA VEDUD zikrinin bu konularda etkili olduğunu okudum. Araştırmanızda fayda var. Allah'ım yardımcınız olsun.

boristanblue

Kayıtlı Üye
Aklıma Takıldınız da Bir Gelişme Var mı ? Umarım İyi Gelişmeler Vardır. . .

ledunist

Kayıtlı Üye
2 yillik evliyim 10 aylikta bir bebeğim eşim boşanmak istiyor.şuan annemdeyim boşanma davasinida açti.beni o çok seven adam gitti sanki bana şuan düşman biri var ne yapacağimi şaşirdim.ne yiyebiliyorum ne bişey yapabiliyorum düşünmekten kafayi yicem. Bana yardimi dokunucak arkadaşlar lütfen bişeyler yazsin allah rizasi için.

detaylı yazmadığınız için olasılıklara göre yorum yapabiliyoruz , evliliklerde bazen anlaşmazlıkları geride bırakmak için , çocuk yapılır v.s bu tür bir durum olduğu için mi eşiniz boşanmak istiyor yoksa bu kadar ciddi bir geçimsizliğiniz olmadığı halde ortaya çıkan bir gelişme mi bu ? yeni üye olduğum için kuralları çok iyi bilmiyorum , eğer eşinize yuvanızın yıkılması için büyü yapılmışsa , mağdur olacaksanız , site yönetiminin izin vermesi halinde size yardım edebilirim , prensip olarak insanların iradesine etki etmeye karşıyım ama size yöneltilmiş bir irade kontrolünü kaldırmak için gönüllü olurum

zeka

Kayıtlı Üye
[h=2]hayirli eş allah'in kuluna özel bir ikramidir.hayirsiz eş ise dünyanin en ağir imtihanidir. . . !allah sinavini kolay geçirsin.bebeğin için yaşamaya bak.düşün ki eşin öldü.[/h]

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın nuray kocanızla konuşmayı denediniz mi ? Sorun neymiş ? 10 aylık bir bebeğe daha hayata yeni başlamış bir sabiye bunu nasıl yapıyorda ayrılıyormuş.
Kocanıza bebeğinizin geleceği için, en azından o belli bir yaşa gelene kadar evli kalmanız gerektiğini anlatın. Çünkü çocuk ana-babası ayrı bir şekilde büyürse psikolojik anlamda sıkıntılar yaşayabilir. Bunu kocanıza anlatım inşallah anlayacaktır.
Anlamazsa da hakkınızda hayırlısı olsun. Derdi veren Allah dermanıda verir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...