Eşcinselliğin Yasaklığına Dair

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coderr

Banlı Kullanıcı
Yumuşak olanlar zaten yumuşak doğmuşlardır. Tanrı onları yumuşak yaratmıştır. Onlara acırız o kadar, niye onları öldürelim ki?

Charmed

Kayıtlı Üye
"Gerçekten siz, sizden önce dünyada hiçbir toplumun yapmadığı bir hayasızlığı işliyorsunuz."
bu ayete dikkat lütfen, burada "sizden önce dünyada hiçbir toplumun yapmadığı" ifadesi var. lut kavmi m.ö. 6-7. yüzyıllara ait bir kavim. ondan önce binyıllarca yunan medeniyetinde eşcinsellik yaşandı. demek ki neymiş, ayette bahsi geçen eşcinsellik degil fuhuşun günahtan sayılmaması ve aldatmaymış.. eşcinselliği, ve anal seks boyutuna gelmediği sürece eşcinsel ilişkiyi günah olarak görmem ben..

La-edri

Kayıtlı Üye
Kur'an Muhammed Mustafa (sav) inmedimi, niye onun bu husustaki hadislerine göz atmak akla gelmiyor.Hadisler var bu konu hakkinda.

Charmed

Kayıtlı Üye
Kur'an Muhammed Mustafa (sav) inmedimi, niye onun bu husustaki hadislerine göz atmak akla gelmiyor.Hadisler var bu konu hakkinda.

Hadislerin hangileri doğru bilemeyiz. Tanrı bize Kur'an'ın saflığına ve değiştirilmemiş olduğuna dair garanti veriyor, ama hadislerle ilgili bir garanti yok, nereden bilelim ki, hangisi gerçek, hangisi değil? O yüzden ben sadece Kur'an'a inanırım, Kur'an yasak değil diyorsa yasak değildir. :)

gümüş

Kayıtlı Üye
yumuşak olanlar zaten yumuşak doğmuşlardır tanrı onları yumuşak yaratmıştır onlara acırız o kadar niye onları öldürelimm ki.

Yas veya hayat tecrübeniz nedir bilmiyorum sevgili coderr, ama bir ezberi tekrarlamanızdan fazla olmadığını sonucunu çıkarıyorum. Sizin örnek aldığınız insanların yine kendi tabirleri ile " yumuşak" diye adlandırdığı eşcinsellerin hayata duruşu aslında en sert abilerinizin hayata duruşundan daha sağlamdır, daha delikanlıcadır. Herkesin belirlenmiş kalıplara uygun olarak yaşadığı bir cemiyette , farklı olmak ve bunu yaşamak yürek ister. Bu cümlemi lütfen hiç unutmayın.

Charmed

Kayıtlı Üye
Yas veya hayat tecrübeniz nedir bilmiyorum sevgili coderr, ama bir ezberi tekrarlamanızdan fazla olmadığını sonucunu çıkarıyorum. Sizin örnek aldığınız insanların yine kendi tabirleri ile " yumuşak" diye adlandırdığı eşcinsellerin hayata duruşu aslında en sert abilerinizin hayata duruşundan daha sağlamdır, daha delikanlıcadır. Herkesin belirlenmiş kalıplara uygun olarak yaşadığı bir cemiyette , farklı olmak ve bunu yaşamak yürek ister. Bu cümlemi lütfen hiç unutmayın.

alkışlıyorum :hurray:

coderr

Banlı Kullanıcı

bu yumuşaklar çok yürekli olduğu için mi başımıza Travesti olup, kendilerini para karşılığı pazarlıyorlar acaba? :driving::driving::driving::driving::driving::driving::driving::sifone::sifone::sifone::sifone::sifone::sifone::sifone::sifone::sifone::sifone::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::hurray::devil2::devil2::devil2::devil2::devil2::devil2::devil2::devil2::devil2::devil2::devil2::devil2::devil2::devil2::devil2::devil2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...