Erkeklik baglanmasi icin yapilan buyu nasil etkisiz hale geritirilir

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
O kişinin size büyü yaptığını söylediniz, kişinin kendisi yapmadı mı? :) Genelde dualar okuyan, islami yatkınlığı olan birisi mi diyorum, muska vb. detaylar var mıydı? Yoksa farklı bir dine sahip, tarot ve türevine ilgili, cadılık ile ilgili birisimiydi diyorum. .. :) Ama ben ilk başta yanlış okudum sanırım, başkasına yaptırma gibi bir durum var.
Baskasina yaptirdigini kendi arkadaslarindan duydum yoksa kendisi bunu yapabilecegini sanmiyorum gormedimde

Seraphine

Kayıtlı Üye
Yöntem ve yol bilinmediği sürece çözüm için kesin bir şey söylenemez. Bakım kesin bir sonuç verebilir ama uğraşmak isteyen birisini bulur musunuz bilemiyorum. Zaten eğer ortada hoca gibi bir durum var ise çokta itibar etmemek gerekiyor. Gökten iyi hoca düşse denizin dibini boylar .)) İşin psikolojisine odaklanmak daha iyi olabilir belki. Sorun ne zaman başladı, bu sorunu yaratan neydi? Stresli bir dönem mi geçti? bunları düşünün. Her büyü yapacağım diyen tutturamaz, muhtemelen sizi korkutmak için söylenmiş bir şeydir.

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
Yöntem ve yol bilinmediği sürece çözüm için kesin bir şey söylenemez. Bakım kesin bir sonuç verebilir ama uğraşmak isteyen birisini bulur musunuz bilemiyorum. Zaten eğer ortada hoca gibi bir durum var ise çokta itibar etmemek gerekiyor. Gökten iyi hoca düşse denizin dibini boylar .)) İşin psikolojisine odaklanmak daha iyi olabilir belki. Sorun ne zaman başladı, bu sorunu yaratan neydi? Stresli bir dönem mi geçti? bunları düşünün. Her büyü yapacağım diyen tutturamaz, muhtemelen sizi korkutmak için söylenmiş bir şeydir.
Olabilir cok mantikli ki basardida baya korkuttu acikcasi ben cok hoca alim vb seyleri tanimam oyuzden size danismak istedim tesekkur ederim?

Seraphine

Kayıtlı Üye
İnanç sanıldığından daha etkili olabiliyor. Bunu söyle düşünün:
Gece yatarken pencereye yansıyan ağaç gölgeleri çocuklar için yaratık imajını oluştururlar ve çocuklar korkuyla anne babalarını çağırırlar. Veya yatak altında ki canavar hikayeleri. İnandıkça duyulan her ses bu korkular ile ilişkilendirilir. Köpek havlar, ses gölgeden geliyor gibi. Ama aslında sadece ağacın gölgesidir değil mi? Veya yatağın altı her zaman boştur.

Böyle bir şeye inanmak sadece mevcut durumunuzu korumanızı sağlayacak. İtiraf etmek gerekirse bir erkeği korkutmanın en iyi yollarından birisi bence sanırım bu .)) Kendinize böyle bir şey olmadığını söyleyin ve nasıl hissettiğinize bakın.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Olabilir cok mantikli ki basardida baya korkuttu acikcasi ben cok hoca alim vb seyleri tanimam oyuzden size danismak istedim tesekkur ederim?
ruh halinin buna neden olabileceğini sanmıyorum geçmiş olsun bu arada çok kötü bir şey olmalı. Daha önce hiç karşılaşmadım tam olarak nasıl etki ediyor libidoyu mu yok ediyor ereksiyonu mu başka bir şeyi mi, rüyalanıyor musun?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ehil bir kişiden yardım almalısınız.Bu pek tarif edilerek yapılıcak bir iş değil ustalık gerektiren bir iştir büyü bozmak.Gene de ben kendim denemek istiyorum diyorsanız sitemizde bu konuda açılmış çeşitli konular mevcut bende yıllar önce bağlıyı çözme büyüsü paylaşmıştım.Dilerseniz bir arayın.

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
ruh halinin buna neden olabileceğini sanmıyorum geçmiş olsun bu arada çok kötü bir şey olmalı. Daha önce hiç karşılaşmadım tam olarak nasıl etki ediyor libidoyu mu yok ediyor ereksiyonu mu başka bir şeyi mi, rüyalanıyor musun?
Şöyle anlatabilirim onsevisme vb sirasinda sorun yok erkeksiyon olabiliyorum ama tam birlesme sirasinda birden dusuyor bu yanizca 1 kisiyle degil bircok kisiyle karsilastigim problem daha oncesinde hic bu sekilde sorun yasamamistim

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
Ehil bir kişiden yardım almalısınız.Bu pek tarif edilerek yapılıcak bir iş değil ustalık gerektiren bir iştir büyü bozmak.Gene de ben kendim denemek istiyorum diyorsanız sitemizde bu konuda açılmış çeşitli konular mevcut bende yıllar önce bağlıyı çözme büyüsü paylaşmıştım.Dilerseniz bir arayın.
Mutlaka arayacagim tesekkur ederim?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Bağlama ya da kadim dinler zamanında bilinen "Mühürleme" büyüsü kişiye 3 yolda yapılabilir. Kalp gözünü kapatma, eğilimleri yönlendirme ya da ruhu itiraf ettirme. Önemli olan size bunlardan hangisinin yapıldığını bilmek. Bağlama büyüleri ilk düzen büyücülerinin öğretilerini takip edenler tarafından yapılabilecek seviye bir büyüdür. Bu öğretileri bilen sayısı uygulayanlardan daha çoktur. Bağlama büyüleri yapılan kişiyi enerji kaynağı olarak bilir ve gün içerisinde enerjinizin yarısından çoğunu sömürür. Bunu engelleyebilmek için sizin enerjinizi gün içerisinde evren yolu ile yenilemeniz gerekir. Bu kuvvetli büyüyü bozabilmek için mutlaka "Ak büyünün temel yollarını ve taşlarını" bilen bir büyücüye gitmelisin. Bu gibi kuvvetli büyüleri dua vb gibi şeyler bozmaz.

Bilginize, Saygılarımla.