Erkeklik baglanmasi icin yapilan buyu nasil etkisiz hale geritirilir

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
Yasim genc ama son 1 aydir sorun yasiyorum belkide psikolojik olabilir ama daha onceki kiz arkadasimin bana buyu yaptigini biliyorum bundan da supheliyim bunun cozumunu bilen varsa yardimci olabilir mi?

Merdut

Kayıtlı Üye
Erkeklik bağlama büyülerinde yapılan muska ya yastığın altına ya da kapının altına veya ayağının basacağı bir yere gömülür. İlk olarak muskayı bulman gerek.

Aymira

Kayıtlı Üye
Bu tarz büyülerde illa muska yapılmasına gerek yoktur. Kişiye okunmuş bir şeyi yedirmek içirmek suretiyle de yapılabilir. Özellikle Sidir Ağacı'nın yaprakları kullanılır, tabiki başka çeşit yöntemleri de vardır.

Büyüyü kendi başınıza bozmaya enerjiniz yeter mi bilmiyorum fakat öncelikle kendinizde büyü olup olmadığını iyice araştırın, gerekirse bakım yaptırın, tam manası ile emin olduktan sonra da çözüm yollarını arayın. Eğer Müslümansanız özellikle bu dönemde kendinizi temiz tutmanız, sık sık sirkeli ve tuzlu su işe yıkanmanız abdestsiz gezmemeniz, Namazlarınıza imtina göstermeniz, bol bol Ayetel kürsi, Nas, Felak, İhlas ve Kâfirun surelerini okumanız manevi anlamda sizi rahatlatacaktır.

Böyle büyüler kişide aşırı sinirlilik ve asabiyete de sebebiyet verebilir. Kolaylıklar...

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
Bu tarz büyülerde illa muska yapılmasına gerek yoktur. Kişiye okunmuş bir şeyi yedirmek içirmek suretiyle de yapılabilir. Özellikle Sidir Ağacı'nın yaprakları kullanılır, tabiki başka çeşit yöntemleri de vardır.

Büyüyü kendi başınıza bozmaya enerjiniz yeter mi bilmiyorum fakat öncelikle kendinizde büyü olup olmadığını iyice araştırın, gerekirse bakım yaptırın, tam manası ile emin olduktan sonra da çözüm yollarını arayın. Eğer Müslümansanız özellikle bu dönemde kendinizi temiz tutmanız, sık sık sirkeli ve tuzlu su işe yıkanmanız abdestsiz gezmemeniz, Namazlarınıza imtina göstermeniz, bol bol Ayetel kürsi, Nas, Felak, İhlas ve Kâfirun surelerini okumanız manevi anlamda sizi rahatlatacaktır.

Böyle büyüler kişide aşırı sinirlilik ve asabiyete de sebebiyet verebilir. Kolaylıklar...
Tesekkur ederim bana bal ile birlikte yedirildiginu biliyorum yani eminim buna

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Aklinizdan büyüyü ve o kisiyi uzaklastirin
Tabii bir de sizi cekecek hos bir hatun lazim mevzuyu çözer :))

Merdut

Kayıtlı Üye
Tesirli olması için çoğu bağlama büyüleri muskalar ile yapılır ve arkadaşın bahsettiği yeme olayı tahminimce 3 gün sürmüş bir eylem olması gerek. O işlemde de muska hazırlanması gerekiyor.

Aymira

Kayıtlı Üye
Tesirli olması için çoğu bağlama büyüleri muskalar ile yapılır ve arkadaşın bahsettiği yeme olayı tahminimce 3 gün sürmüş bir eylem olması gerek. O işlemde de muska hazırlanması gerekiyor.
Bu zamana kadar gördüğüm uygulamalarda muska yazıldığına şahit olmadım. Yedirme işlemine 9 gün boyunca devam ederlerdi. Aynı uygulamadan bahsetmiyoruz sanırım.

Seuta

Kayıtlı Üye
Ee yani baglayinca noldu göğe mi erdi yedirilmisse uzun sure etki yapmaz die dusunuyorum ama kac gun yediginizde onemli

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
Ee yani baglayinca noldu göğe mi erdi yedirilmisse uzun sure etki yapmaz die dusunuyorum ama kac gun yediginizde onemli
Kac gun yedirgini hic hatirlamiyorum ben uyurken gogsumden kil felan koparirdi acisiyla uyanirdim sac tellerimi sakladiginida biliyorum hic suphelenmistim bunlarlada bir sey yapmis olabilir mi?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bu kişiden biraz daha bahsedebilir misiniz? Mesela doğu veya batı ile bağlantılı olduğuna dair bir şey biliyor musunuz?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bu bir detay değil ama :) O kadar beraber vakit geçirdiğiniz birisi hakkında bir bilginiz yok mu?

Seraphine

Kayıtlı Üye
O kişinin size büyü yaptığını söylediniz, kişinin kendisi yapmadı mı? :) Genelde dualar okuyan, islami yatkınlığı olan birisi mi diyorum, muska vb. detaylar var mıydı? Yoksa farklı bir dine sahip, tarot ve türevine ilgili, cadılık ile ilgili birisimiydi diyorum. .. :) Ama ben ilk başta yanlış okudum sanırım, başkasına yaptırma gibi bir durum var.