Elimdeki Dua Hakkında Yardıma İhtiyacım Var

kaptanblack

Kayıtlı Üye
Öncelikle eğer konu yanlış yerdeyse özür dilerim lütfen doğru yere taşıyın. Arkadaşlar evde yıllar öncesinden kalma bir dua var. Daha doğrusu fotokopi şeklinde bir kağıt içinde aynısından bir sürü var. Üstünde kılıç, kalkan var el sembolü vardı yanlış hatırlamıyorsam ve bunların içinde de bir şeyler yazıyordu çok küçük. Teyzem korunma duası olduğunu söylemişti. Az önce annem de küçükken üstünüzde dua taşırdınız kurşun geçirmiyormuş tavuğa asıldığında, ateş edildiğinde ölmüyormuş dedi. Hemen aklıma forumda daha önce paylaşılan bu video aklıma geldi http://www.youtube.com/watch?v=FFG6An9XX8o . Bilgi almak istiyorum sizlerden ve aklıma takılan şey de bunlar kişiye özel olmaz mı çeşitli hesaplamalarla. Yani fotokopiden kesip üstünde taşımak ne kadar doğrudur? Ayrıca varlıkları harekete geçirir mi? Bulunca isterseniz resmini koyarım buraya. Teşekkür ederim şimdiden.
kardesim yillar once askere giderken rahmetli babam bana o senin bahsettigin duayi vermisti oda fotokopi seklindey di cok uzun bir duaydi hatta o duanin bir ismi var ama Su an hatirlayamiyorum tabi Ben askerden geldikten sonra o duayi ne yaptim hatirlamiyorum kaybettim inan bana iki defa sagimdan solumdan mermiler gecti ve bana isabet etmedi duadan mi rahmetli babamin bana duasindanmi bilmiyorum ama bunu yasadim tabi o zamanlar Ben dualarin gucunu yeteri kadar bilmiyordum genclikti tabi lutfen Rica etsem o duanin resmini koyabilirmisin ciktisini alayim

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
kardesim yillar once askere giderken rahmetli babam bana o senin bahsettigin duayi vermisti oda fotokopi seklindey di cok uzun bir duaydi hatta o duanin bir ismi var ama Su an hatirlayamiyorum tabi Ben askerden geldikten sonra o duayi ne yaptim hatirlamiyorum kaybettim inan bana iki defa sagimdan solumdan mermiler gecti ve bana isabet etmedi duadan mi rahmetli babamin bana duasindanmi bilmiyorum ama bunu yasadim tabi o zamanlar Ben dualarin gucunu yeteri kadar bilmiyordum genclikti tabi lutfen Rica etsem o duanin resmini koyabilirmisin ciktisini alayim

Tabi ki, ilk sayfanın sonunda fotoğrafını koymuştum. Yöneticiler ilk mesaja eklerse sevinirim :) Ancak bu pek uzun değil, yine de bakın.