Elektrokineziye Giriş (Seviye-Orta)

Psikite

Kayıtlı Üye
Merhabalar güzel ve yetenekli aile üyeleri,bu tekniğimiz de elektriği biraz daha kullanılır ve eğlenceli hale getireceğiz.Fazla lafı uzatmadan tekniklere geçelim.

Henüz acemi ve yeni başlayanlardansanız bu teknikleri uygulamak size zor gelecektir.Bu yüzden (seviye-acemi) adlı konuma göz atabilirsiniz.

ELEKTRİK GÜCÜNÜ ÇEKME VE DEPOLAMA ; (Elektrik meditasyonundan sonra denemenizi öneririm)

Elektrik enerjisini elde etmek ne kadar zor gözükse de aslında çok basittir.Vücudumuz da sürekli akışta olan bir enerjiyi kullanmak pek de zor değil emin olun.
Pekala başlayalım.Meditasyonunuzu tamamladınız ve elektriği kullanmak için güç çekmeniz gerekiyor,içinizdeki enerji şuanlık yetersiz fakat ileri ki zamanlarda kapasitesi artacaktır.Sakin ve rahat bir pozisyon alın.Konsantrenizi odanızda bulunan bir prize odaklamanızı istiyorum.Elinizi prize doğru uzatın,prizin elektrik enerjisi ile dolu olduğunu imaje edin.Elinizi uzattığınız an sanki avuç içinizde bir vakum varmış gibi bütün elektrik enerjisini çekiyor ve oradan kollarınıza,göğsünüze ve bütün vücudunuza yayılıyor.
Hayali ve gerçeği aynı odak noktasında birleştirin.Elektriği gerçekten hissedebilmiş ve nasıl bir hissiyat verdiğini biliyorsanız,bu teknikte de aynı hissiyatı ve hatta daha güçlü bir enerji hissedebilirsiniz.Bu tekniğe 15 dakika devam etmenizi,elektrik enerjisini iyice depolamanızı istiyorum.
Bu tekniğin ileride dezavantajları vardır.Bir anda elektrik kesintileri yaşanabilir,tabi güçlü bir şekilde çekilirse.
Not:Başıma geldi.

Şimdi Sıra Kullanmakta.

AMPÜLLERE ETKİ;
Bu teknik için yenisiniz,bu yüzden ufak bir ampul ile başlayın.Gece lambası kullanırsanız hem gözleriniz yorulmaz hemde alışması uzun sürmez.
Depoladığınız enerjiyi ellerinize doğru yönlendirin.Elleriniz elektrik içinde yanıyor,muazzam bir elektrik gücü ellerinizi sarmalamış durum da ve bir emriniz ile ileriye atılmaya hazır. Elinizi ampule uzatın ve kendi elektrik enerjinizi ampulün ana tellerine doğru yönlendirin. Ampulün elektriği ve sizin elektriğinizin çarpışır durumda olduğunu imaje edin. Sizin enerjiniz daha kuvvetli olduğu için,ampule karşı galip geliyor.Onun beslendiği elektriği prize doğru, geri ittiriyorsunuz ve bu sayede ampulün elektriği alma gücü düşüyor ve yanıp sönmeye başlıyor. Sizin elektriğinizin ampule karşı geldiğini ve yendiğini, daha fazla hissedin.Beslendiği elektriği prize geri yolluyor ve ampulün sönmesine sebep oluyorsunuz.Ampul yanıp sönüyor ve artık elektrikten beslenmiyor çünkü sizin elektriğiniz ana telleri kontrol altına aldı ve beslenmesini engelledi.Bu şekilde imaje edebilirsiniz. Konsantrasyon ve enerji kapasitesi çok önemlidir.Aynı teknik ampulü yakmak için kullanılabilir (tabi ileri seviyede)Başarı Süresi 2 hafta. Sonrasında büyük ampullere geçilebilir.

PİL DOLUMU;
Harika bir elektrik meditasyonu ve güç çekme tekniğinden sonra elinize bittiğinden emin olduğunuz bir pil veyahut batarya alın.Meditasyon pozisyonunuza tekrar geçin.
Pili avuç içinize alarak (iki el olarak daha güçlü) gözleriniz kapalı bir şekilde pile odaklanın. Çektiğiniz elektrik göğsünüzden kollarınıza ve oradan ellerinize akıyor.Ellerinizde birikiyor ve pile yeterli seviyede akmaya başlıyor. (güçlü bir şekilde aktarmayın,yoğun elektrik arızalara sebebiyet verebilir) Ellerinizden pile akan elektrik pili dolduruyor ve elektriğiniz tekrardan yenileniyor ve tekrardan pile akıyor.İmajinasyonunuz elektrik üzerinde olsun.Onu gerçekten inanarak hissedin ve yönlendirin.
İlk teknikte yüzde 2'lik bir kısmı dolacaktır, pek yol götürmez fakat yapabildiğinizi gösterir. İlerleterek daha çok yüzdeye ulaşılabilirsiniz.

Elektronik Cihazlara Etki;
Bu tekniğimiz cihazın elektrik akımı ile ilgilidir. Akım almama sorunları ile baş edip tamir edilebilir veyahut akıma saldırılarak telefonu bozabilirsiniz.Enerjiniz ile kontrol altına alabilirsiniz.(telefon,televizyon,çeşitli makinalar gibi.)Kumanda tabiri biraz kabaca olur ama bir nevi öyle :)

Cihaza Saldırı;
Bütün aşamaları geçip buraya kadar geldiyseniz bu teknik artık sizin için çocuk oyuncağı olacak.Tek yapmanız gereken her zaman yaptığınız şey.Sadece yönü farklı ve hedefi farklı olacaktır.Kullandığınız güç aynıdır bunu unutmayın.Ellerinizi bir cep telefonuna yönlendirin ve aynı şekilde elektriği imaje ve hayal edin. Bu sefer çok daha güçlü bir enerji hayal etmelisiniz. Elektrik ellerinizde birikiyor ve bu sayede hacmi ve şiddeti büyüyor.Yeteri kadar imajinasyon yapıp hissettikten sonra enerjiyi cihaza doğru fırlatın ve ardından tekrar fırlatın. 3 atış yapmanızı istiyorum ve güçlü atışlar olmalı. Yolladığınız elektriği cihaz emiyor ve içerisindeki işlemcilere zarar veriyor.İşlemcilerin yandığını,eridiğini hayal edebilirsiniz.

Elektrik topu;
Psi ball bilen ve okuyan arkadaşlarımız vardır.Bu teknikte sadece içine elektrik yüklicez. Rahat bir konum alın ve basit bir psi ball oluşturun.Psi ball'ı hafiften hissetmeye başladığınız an ellerinize elektriği yönlendirin ve oradan psi ball'a yavaşça aktarın. Bir hamur yoğurur gibi (bir anda değil) bir yandan elektrik ile besleyin bir yandan büyümesini ve sertleşmesini sağlayın.;Hissiyatı tamamen güçlenince,bir hedef belirleyin ve zihniniz ile emri vererek hedefe doğru fırlatın. Güçlü bir çarpma etkisi hayal edin. İleri ki seviyesi insanlara karşı kullanılabilir. Tercih sizindir.

UYARI: Kullandığımız enerji çoğunluk ile yıkıcı bir enerji çeşididir. Elektrokineziye adım attığınız da, içinde olduğunuz da ve kullandığınızda ufak çaplı sorunlar ile karşılaşacaksınız. Örnek olarak;
Günlük enerjinin çabuk tükenmesi
Daha çok uyku isteği
Gerekli enerji depolaması yapılmaz ise (yeterli uyku,sağlıklı ve sağlam öğünler) aşırı yorgunluk.
Etrafınızdaki cihazların bozulması ( ufak çaplı olabilir)
Elektrik kesilmeleri.

Fakat bunlar siz acemi olduğunuz ve yeni başladığınız için olacaktır.Ciddi sorunlar değildir.İlerledikçe düzene oturttukça daha kontrollü ve güçlü olacaksınız.Merak etmeyin...

Okuduğunuz için teşekkür ederim.Yazmam 50 dakika sürdü,merak ediyorum sizin okumanız ne kadar sürer. :) Olsun,Orta seviye için internette ki basit teknikleri yazamazdım.Bu forum için kaliteli bilgi her zaman gerekli..Teknikler bana aittir.Alıntı değildir, fakat iznim doğrultusunda paylaşılabilir.
IŞIK VE SEVGİ İLE KALIN HOŞÇAKALIN...

demirabey

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Ben ilk anlattığınız giriş seviyesini yatsı namazından sonra deniyorum. Avcumun içinde bir ısınma ve sırt bölgemde karıncalanma hissediyorum. Acaba doğru yolda mıyım?

Creative34

Kayıtlı Üye
Benim odada bazen ampül patlıyor enerjim fazla geliyor hep bende tesisat baktılar problem yoktu

Psikite

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Ben ilk anlattığınız giriş seviyesini yatsı namazından sonra deniyorum. Avcumun içinde bir ısınma ve sırt bölgemde karıncalanma hissediyorum. Acaba doğru yolda mıyım?

Bu şekilde belirtiler gösterebilir,devam edin :)

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bir ara elektrikle başım dertteydi ama şuan rahatım ,niye sorun yaşadım niye şimdi rahatım bilmiyorum deneye yanıla öğrenmeye çalışıyorum. Geçen yaz,cep telefonunu elime aldım mı kapanıyor veya mesaj yazma şansı bulursam parmak uçlarım çatır çatır yanıyordu. Elektrikli aletlerle aynı ortamda bulundum mu ya hepsi yanıyor veya sigorta atıyor. Yazın bu yüzden tüm apartmanı az kalsın yakıyordum hatta bir hafta kimse doğalgaz bile kullanamadı.Kaç sefer yüksek gerilim hattının geçtiysem çatır çatır yandı,saatlerce elektrik kesintisi yaşadık. Neden bunlara sebep oluyorum bilmiyorum ,etrafımdakilerde benden kaynaklandığını bildikleri için aman uzak dur diyorlar şaka yollu.☺ Faydalı bir şekilde bir alana kanalize olmak isterim ama sağdan soldan duyulanla olmuyor yeteneklerim varsa da öylece hava da uçuşuyor ,konacak yer bulamıyor.İnsana yol gösterecek bir üstad lazım,gene de bu forumda edindiğim bilgiler belki ışık tutar, teşekkürler

Creative34

Kayıtlı Üye
Bir ara elektrikle başım dertteydi ama şuan rahatım ,niye sorun yaşadım niye şimdi rahatım bilmiyorum deneye yanıla öğrenmeye çalışıyorum. Geçen yaz,cep telefonunu elime aldım mı kapanıyor veya mesaj yazma şansı bulursam parmak uçlarım çatır çatır yanıyordu. Elektrikli aletlerle aynı ortamda bulundum mu ya hepsi yanıyor veya sigorta atıyor. Yazın bu yüzden tüm apartmanı az kalsın yakıyordum hatta bir hafta kimse doğalgaz bile kullanamadı.Kaç sefer yüksek gerilim hattının geçtiysem çatır çatır yandı,saatlerce elektrik kesintisi yaşadık. Neden bunlara sebep oluyorum bilmiyorum ,etrafımdakilerde benden kaynaklandığını bildikleri için aman uzak dur diyorlar şaka yollu.☺ Faydalı bir şekilde bir alana kanalize olmak isterim ama sağdan soldan duyulanla olmuyor yeteneklerim varsa da öylece hava da uçuşuyor ,konacak yer bulamıyor.İnsana yol gösterecek bir üstad lazım,gene de bu forumda edindiğim bilgiler belki ışık tutar, teşekkürler
Toprakla kendini imaj et elektrik toprağa akıyor

Psikite

Kayıtlı Üye

Aşırı yüklü ve kontrolsüz bir enerjiye sahipsiniz. Yönlendirilmeye ve dizginlenmeye ihtiyacı var. Kontrolümüz altında olmayan güç her daim başımıza bela açacaktır.Yapmanız gereken bu konu hakkın da daha çok araştırmak, ne olduğu hakkın da bilgiler edinmek(elektrik yapısı,işleyişi ve daha pek çok özelliği,insan vücudundaki elektrik vb...) ve daha sonra elektrokinezi dalında kontrol etme yollarını bulmalısınız.Şanslısınız ki bu konu hakkında bir yazı paylaştım :) ''Seviye-acemi'' adlı konuyu okuyarak alt temeli kurabilir ve bu şekilde adım adım güçlenerek, kontrol altına alarak daha iyi bir amaca yönlendirebilirsiniz. Yazdıklarınızdan yola çıkarak söylüyorum sizdeki bu kontrolsüz güç karşılaştıklarım arasında acemi olmasına rağmen en çok hasar vereni oldu. Yazdığınız için teşekkür ederim. Yorum atan herkese teşekkür ederim.

Psikite

Kayıtlı Üye
Toprakla kendini imaj et elektrik toprağa akıyor

Bu güzel çözüm önerisini de es geçmemek gerek tabiki de. Fakat cidden bu kadar zarar veren bir yüke sahipse, toplumun kullandığı basit topraklanma uygulamaları sonuç vermeyecektir Daha doğrusu sonuç verebilir fakat yeterli baskınlığı sağlayamaz. Güç yeniden kendini yenileyecektir.Her gece uykuda yeniden şarj olacak ve her sabah kalktığınızda yeniden baskılayacaktır. Bu işe yatkınlığınız var ise bu durum bizden ve diğerlerinden daha çok elektrik ürettiğinizi gösteriyor. Yani daha güçlüsünüz demek oluyor. Aynı zamanda kontrol etme gücünüz de yüksek. Benim önerim kontrol altına almak ve iyi bir şekilde kullanmak olacaktır.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Teşekkürler . Açıkçası bu güçlerin eğlencelik ,gösteri amaçlı kullanılmasından ziyade faydalı olabilecek yönde olmasını istiyorum.Daha doğrusu sanırım ruh halimdeki bazı iniş çıkışlardan dolayı ' ee onu yaptım ne olacak ,bunu yaptım ne olacak ,hep boş işler' modundayım. Bir amacım yok.İstedikten sonra da pek çok şey yapabiliyorum.Kontrolsüz daha fazla şey oluyor.Bazen herkesin zihnini ,kalbini ayna gibi okuyabiliyor um,yakın geleceği birebir görüyorum,bazense olmamış bir olay için sanki o an yaşanıyor gibi,bütün gün ağlayabiliyorum ya da seviniyorum ,aylar sonra olay gerçek olunca çok tepkisiz kalıyorum çünkü o olayın bana etkisi aylar önce yaşandı.Astrali herkesin nette paylaştığı bilgiler dışında çok farklı yaşıyorum ya herkese özgü astraller var diyorum ya da bu yaşadığım başka bir şey bilmiyorum.Kendime özgü olan astralin bile cesitleri var.Birde gecen gece farklı birşey oldu, kendimi uzaktaki bir arkadaşımın yanında buldum, nasıl gittim nasıl döndüm bilmiyorum sadece artık dönmeliyim dedim birden kendimi evde buldum.O arkadaşım bunu kolay yapıyordu ,istediği zaman yanıma geliyordu ,bunu nasıl yaptığını sorduğumda 'seni tanımadan önce bunu yapamıyordum,seninle oldu,sadece burda olmayı düşününce yanına geliyorum 'demisti, şimdi bende de oldu ve nedenini bilmiyorum.Elektirk konusuna gelince evet çok kontrolsüz ve bilgim yok,kaç kişiyi çarptım hatta bir keresinde eşimin elinden metal para alırken oldu o da bende geriye doğru fırlayıp sendeledik tüm gün kolum ağrıdı ve kullanamadım,bu yüzden iş yerinde kimse ile temas etmedim bir süre,ve özellikle mutfağa girmem yasaktı,zira anında sigortalar atıp bütün aletlerden kıvılcımlar çıkıp tüttürüyordum hepsini ve benim yüzümden işler aksıyordu.
Bir amacım olursa bu gücü kullanmak isterim. Motive olduktan sonra disiplinli insanım düzenli çalışırım ve sonuç alırım ama bu tip şeylere show gözüyle bakıyorum.Farkında olduğum gerçekler var bunlar bana hedefte sunuyor ama ben, insiye edecek ya da yol gösterecek birine ,işin alfabesinden başlayıp adım adım bunu bana öğretecek bir üstada ihtiyaç hissediyorum.İlginiz için tekrar teşekkür ederim ,önerilerinizi değerlendireceğim.Esen kalın.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bu kadar yoğun bir elektriğin vücudunuzda akış sağladığınızı iddia ediyorsanız, sizin şu an bu hayatta bulunmuyor olmanız gerekiyordu. Sigortaları filan tüttüren birisi kendi bedeni için kızarmış balık gibi olurdu. Bu enerjiyi kaynak olarak aldığınız bir nokta gösterebilir misiniz? Elektrik doğal bir enerji değildir, dolayısı ile beden buna doğuştan uyumlanmaz. Ben genelde psişik konud yeni insanlara ekstra bir alan vererek yaklaşıyorum çünkü belli bir yeteneği varsa alınan tepkiler yeteneğin baskılanmasına sebep olabilir. Ama bu tür bir şeye inanmam için ancak gerçekten yanımda bunun gerçekleşiyor olması gerekiyor. Burada bana bir şey kanıtlamanız gerektiğini söylemiyorum, ancak o şekilde inanabilirdim diyorum.

Son günlerde bu cümleyi yazmaktan çok sıkıldım ancak yine boyut koşullarımız belli diyorum, yine realite ile yaklaşmak gerekiyor diyorum. Psişik yetenekler, kişisel gelişimimiz her şey mevcut realitemiz ile belirleniyor. Ve bu realiteyi yaratan zaten boyut koşullarımız. Siz bu yönde çalışma gerçekleştirmeden yukarıda saydığınız yetenekleri gerçekleştiremezseniz, bahsettiğiniz enerjiyi nötrleyip koruma önlemleri almadan yaşayamazsınız. Bu bu kadar basit, işin diğer kısımları artık hayal gücüne giriyor. Bende uçarım o zaman diyip bu konu hakkında yoğunlaşayım. Mümkün olabilir mi bu?

Belki beni hep bu konuda baltalayan birisi olarak görüyorsunuz ama ben yanlış umutlanmaları önlemek için bunları yazıyorum. Ki hedefim aslında siz değil, sizin yazdıklarınızı okuyup yanlış hayaller kuracak olanlar. Yani şu an yoğunlaşığ kendimizi geliştirebileceğimiz o kadar ruhsal konu varken neden farklı bir şey yapma isteği? Ve bu yapılırken farklı görünüyor olmuyorsunuz.

Psikite

Kayıtlı Üye
Bu kadar yoğun bir elektriğin vücudunuzda akış sağladığınızı iddia ediyorsanız, sizin şu an bu hayatta bulunmuyor olmanız gerekiyordu. Sigortaları filan tüttüren birisi kendi bedeni için kızarmış balık gibi olurdu..

Vücudundan yüksek voltlar geçirebilen ve zerre zarar görmeyen insanlar var efenim. :) Yani bu yetenek var olan bir durum

Psikite

Kayıtlı Üye
Teşekkürler . Açıkçası bu güçlerin eğlencelik ,gösteri amaçlı kullanılmasından ziyade faydalı olabilecek yönde olmasını istiyorum.Daha doğrusu sanırım ruh halimdeki bazı iniş çıkışlardan dolayı ' ee onu yaptım ne olacak ,bunu yaptım ne olacak ,hep boş işler' modundayım. Bir amacım yok.İstedikten sonra da pek çok şey yapabiliyorum.Kontrolsüz daha fazla şey oluyor.Bazen herkesin zihnini ,kalbini ayna gibi okuyabiliyor um,yakın geleceği birebir görüyorum,bazense olmamış bir olay için sanki o an yaşanıyor gibi,bütün gün ağlayabiliyorum ya da seviniyorum ,aylar sonra olay gerçek olunca çok tepkisiz kalıyorum çünkü o olayın bana etkisi aylar önce yaşandı.Astrali herkesin nette paylaştığı bilgiler dışında çok farklı yaşıyorum ya herkese özgü astraller var diyorum ya da bu yaşadığım başka bir şey bilmiyorum.Kendime özgü olan astralin bile cesitleri var.Birde gecen gece farklı birşey oldu, kendimi uzaktaki bir arkadaşımın yanında buldum, nasıl gittim nasıl döndüm bilmiyorum sadece artık dönmeliyim dedim birden kendimi evde buldum.O arkadaşım bunu kolay yapıyordu ,istediği zaman yanıma geliyordu ,bunu nasıl yaptığını sorduğumda 'seni tanımadan önce bunu yapamıyordum,seninle oldu,sadece burda olmayı düşününce yanına geliyorum 'demisti, şimdi bende de oldu ve nedenini bilmiyorum.Elektirk konusuna gelince evet çok kontrolsüz ve bilgim yok,kaç kişiyi çarptım hatta bir keresinde eşimin elinden metal para alırken oldu o da bende geriye doğru fırlayıp sendeledik tüm gün kolum ağrıdı ve kullanamadım,bu yüzden iş yerinde kimse ile temas etmedim bir süre,ve özellikle mutfağa girmem yasaktı,zira anında sigortalar atıp bütün aletlerden kıvılcımlar çıkıp tüttürüyordum hepsini ve benim yüzümden işler aksıyordu.
Bir amacım olursa bu gücü kullanmak isterim. Motive olduktan sonra disiplinli insanım düzenli çalışırım ve sonuç alırım ama bu tip şeylere show gözüyle bakıyorum.Farkında olduğum gerçekler var bunlar bana hedefte sunuyor ama ben, insiye edecek ya da yol gösterecek birine ,işin alfabesinden başlayıp adım adım bunu bana öğretecek bir üstada ihtiyaç hissediyorum.İlginiz için tekrar teşekkür ederim ,önerilerinizi değerlendireceğim.Esen kalın.

Saygısızlık etmek gibi olmasın ama maalesef kimse kolunuzdan tutup ''hadi gel seni eğiteyim,senin üstadın olayım'' demez. Yani az da olsa siz gelişime çaba göstermelisiniz. Yardıma muhtaç olduğunuz alanlarda muhakkak destek gelecektir. Mesela bu sorununuza veyahut yeteneğinize bir açıklık getirildi.Yaşınız çokça büyüktür asla saygısızlık etmek babında yazmadım. Başka türlü nasıl anlatabilirim bilmiyordum. :)
Sevgi ve ışıkla kalın...

Seraphine

Kayıtlı Üye
Pekala, bu konuda bana gösterebileceğiniz birisi var mı? Sosyal medya kullanmıyorum ancak sırf bu konu için bir arkadaşımdan bakmasını rica edeceğim. Veya youtube üzerinden paylaşılmış bir video filan yine kabulüm

Psikite

Kayıtlı Üye
Pekala, bu konuda bana gösterebileceğiniz birisi var mı? Sosyal medya kullanmıyorum ancak sırf bu konu için bir arkadaşımdan bakmasını rica edeceğim. Veya youtube üzerinden paylaşılmış bir video filan yine kabulüm

Geçmişte bir kaç video izlemiştim. Fakat şuan bulabilir miyim bilmiyorum. Belki youtube da kısa bir araştırma ile karşınıza çıkacaktır..

Seraphine

Kayıtlı Üye
Yani o voltajı vücudundan aktaran canlı bir örnek görmediniz. Cevabınız için teşekkür ederim. Ve tekrar belirtmek istiyorum, konunuzu baltalamak gibi bir niyetim yok.Sadece bunu sorguluyorum ve karşıma tatmin edici bir sonuç çıkmıyor. Size karşı zıt bir görüş belirtmekten mutluluk duymuyorum, ancak bu konuda ki düşüncelerimi de söylemem gerektiğine inanıyorum.

Psikite

Kayıtlı Üye
Yani o voltajı vücudundan aktaran canlı bir örnek görmediniz. Cevabınız için teşekkür ederim. Ve tekrar belirtmek istiyorum, konunuzu baltalamak gibi bir niyetim yok.Sadece bunu sorguluyorum ve karşıma tatmin edici bir sonuç çıkmıyor. Size karşı zıt bir görüş belirtmekten mutluluk duymuyorum, ancak bu konuda ki düşüncelerimi de söylemem gerektiğine inanıyorum.

Kesinlikle alınmadım. İsteyen istediği fikri beyan edebilir ve istediği yoldan gidebilir. Ben sadece bu konuya meraklı insanları bilgilendirmek ve geliştirmek adına yazıyorum. Karşı görüşleriniz benim için değerlidir.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Saygısızlık etmek gibi olmasın ama maalesef kimse kolunuzdan tutup ''hadi gel seni eğiteyim,senin üstadın olayım'' demez. Yani az da olsa siz gelişime çaba göstermelisiniz. Yardıma muhtaç olduğunuz alanlarda muhakkak destek gelecektir. Mesela bu sorununuza veyahut yeteneğinize bir açıklık getirildi.Yaşınız çokça büyüktür asla saygısızlık etmek babında yazmadım. Başka türlü nasıl anlatabilirim bilmiyordum. :)
Sevgi ve ışıkla kalın...
Öyle olmadığını biliyorum ama bilgi edinmek ve böyle birilerine ulaşmak için araştırma yapıyorum ama ya iyi gizleniyorlar ya da böyle birileri neredeyse yok gibi. Bu konularda yazılı,görsel ve netteki bilgilere bakın ne kadar yüzeysel , gerçekliği şüpheli ve şov amaçlı sahte şeyler.Yani sanki çöplükte altın hadi olmadı gümüş iğne aramak gibi ,öyle çok yanlış bilgi içinden doğru olanı farkedip çıkartmaya ve uygulamaya çalışıyorum,hak verirsiniz ki bu bilgi kirliliğinde yozlaşmış bu ortamda bu konunun üstatlarına rastlanmıyor.Ağzı biraz laf yapan,üç beş şey öğrenip tecrübe diyen ,kendini pazarlamasını iyi bilen sözde ustalar benim aradığım ya da beni bulmasını istediğim kişiler değil. Orda belirttiğim istek aslında kollektifinde isteğinin bu yönde olması.Nasil okula gidip gerçek öğretmenlerden ders alıp bugünlere ve mevkilere geliyorsak ,ordan burdan kulaktan dolma bilgilerle değil bu işleri ehlinden öğrenmeliyiz.Yoksa düşüncemle eşyaları hareket ettirsem ne olacak telefonu uzaktan şarj etsem ne olacak.Bir yeteneğimiz varsa doğru faydalı bir amaca yönlendirilmeli,bu nun için yetenek geliştirilmeli,pirince yazı yazmak icin harcanan zaman ve emek nasıl zayi olduysa, amaçsız ,boş şeyler içinde bir yeteneği geliştirmek zaman ve emek kaybı. Anca doğru kişilerin yönlendirmesi ile faydalı işler yaparız. Orada belirttiğim gibi ben disiplinli bir insanım bir hedefim olursa gece gündüz çalışırım ,sadece boş işlere vaktim yok.Bunun dışında bana faydası olduğunu düşündüğüm bir yeteneğimi bir alana kanalize ettim ve sonuç alıyorum,ciddi çalışmalarım var ama bunu kimseye anlatmam. Bozulmasını istemem anlattıklarım ise önemsemediklerim.Bu alem hâlâ av ve avcı, tuzak ve yem olma prensibi ile işliyor,yeri geliyor roller değişiyor ,en çok sevdigimde ortaya kendimi yem olarak bırakmak tuzağa bayağı iyi avlar düşüyor.Kimin kim olduğunu ve ne yapabildiğini keşfetmenin iyi bir yolu bu.
İlginiz için teşekkür ederim,esenkalın

dhardhar

Kayıtlı Üye
Vücudundan yüksek voltlar geçirebilen ve zerre zarar görmeyen insanlar var efenim. :) Yani bu yetenek var olan bir durum
Yüksek volt öldürmez hatta birşey yapmaz önemli olan akımdır. Eğer direncinizi yeterince yükseltirseniz üzerinden milyonlarca volt geçse de birşey olmayabilir.