Duygusal açıdan etkilendim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fako

Kayıtlı Üye
yine aynı sorun gözlerim kapattığımda gözlerim açıkmış gibi her şeyi görüyorum hareket eden sineği gözlerim kapalı yürürken bile önümü görüyorum yani zihnimdeki hallerini hatırlamıyorum mekanın sadece gri tonlarda ve gölgelendirilmiş bir şekilde görüyorum mekanı gece uyurken devamlı kapatıyorum ve odayı görebiliyorum çok ürkütücü bu işten korkuyorum ancak o kadar yorulacamki farkında olmadan uyukuya dalacam başka türlü hadi yatayımda uykum gelir diye bi şansım yok iki ay civarı oluyo bu olayların sürmesi daha öncede konu açmıştım ama pek yardım alamadım bu özellikle yoksa resmen lanetmi bedduamı belli değil acaba birinden bedduamı yedim ilk başta çok güzeldi sonra zehir etti her şeyimi ve bunun üstüne son iki haftadır aşırı öfkeliyim yani biri merhaba desin ama böyle ses tonu gülme tonunda olsun o anda ne gülüyorsun diye bir anda şiddete girişen bir insan oldum bir haftada hayatım çıkmaza sürüklendi her şey berbat ilerliyo kavga etmediğim insan kalmadı nerdeyse nasıl kurtulurum bu öfkeden ve bu etrafı görebilme işinden

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Göz kapaklarınız pek işe yaramıyor yani? İlk defa sizden duyuyorum gerçekten çok ilginç. Bu istemsiz oluyorsa ilk işiniz doktora görünmek olmalı derim.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
ben uykuya dalarken olur böyle şeyler ama yürürken önümü bile görüyorm demişssiniz bence çok şanslısınız gibi geldi :)

augury

Kayıtlı Üye
3. göz ile alakalı bir durummuş gibi geldi. Bazenleri meditasyon sonrasında uykuya dalmadan önce bende de oluyor. Gözüm kapalı ama değilmiş gibi.. O an sinir bozucu oluyor, uyuyamıyorsun filan ama ben bu durumda bir olumsuzluk sezmedim.

fako

Kayıtlı Üye
İlk başlarda çok guzeldi sonra doğru duzgun uyuyamaz oldum ve çok rahatsız edici bir şey engelleme yolu yolkmu

prensess

Kayıtlı Üye
Merhaba

bu sizin duru goru yeteneğiniz sinirlenecek bir durum yok lanet bedua da deyil.
gecenlerde ayni durumu bende yasadim.yatagima yatib gozlerimi kapatigim an odamin icini oldugu gibi gördüm sonrada gunduz gunu yatagima uzandigimda da aynisi oldu ama o an bende soyle birsey yaptim gormeye basladigim an kafami hafifce sag tarafa cevirdim duvara yan tarafıma bakayim farkli birsey goru muyum diye.ve duvarimda palstik kocaman bir çerçeve mi desem ayna sekilde mi desem bir cizmin asili oldugnu gördüm. Rengide pembe idi yani icine resim de koysaniz aynada koysaniz ikisi de olurdu boyle birseyin benim odamin duvarinda ne isi var neden gördüm onu anlayamadim.ertesi gun birdaha denedin sonrada baska bir mekan gordum.
yani arada sanirim kendiliginden gelib gidiyor bu duru görü.

fako

Kayıtlı Üye
O dediğiniz bana sık oluyor sınıftayken gözümü kapatınca bazen kendi odamı bazen ise içine girmediğim ama önünde geçtiğim bir pastane var oranın içini görüyorum genelde merdivenler ve mutfak kısmını görüyorum bende genel olarak sınıftayken kapatınca zaten sınıfı görebiliyorum ama sanki yürürmüş gibi biraz zorlayınca olur olmadık yerleride görebiliyorum bundan kurtulamıyorsam nasıl kısıtlayabilirim bir nevi bu her yeri görmenin bi açma kapama tuşu yokmu bi yöntemi yokmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...