Dünyaya acı çekmek için gelen insanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
En kısa yol insanın kendini sevip başka hiçbir insana kendini muhtaç hissetmemesi. Şahsen ben kendimi sevmeye başladığımdan beri kimse bana zarar veremiyor. Sen kendini sevmezken insanların seni sevmesini nasıl beklersin :)

Rapİ

Kayıtlı Üye
Bazı insanların varlığı,evrende aynı enerji ile karşımıza çıkıp durmaları ya da en kanatıcı yerden vurmaları tekamülümüz gereği.
Aborjinlerin öğretisinde dedikleri gibi sarmala ilerleyen bir reenkarne o zayıf noktalarımız aşılana kadar varlıklarını tekrar eder durur.

Allah şifa ile yardımcınız olsun.
Ne olursa olsun farkediş geliştiriyor.

Ajjta

Kayıtlı Üye
Bazı insanların varlığı,evrende aynı enerji ile karşımıza çıkıp durmaları ya da en kanatıcı yerden vurmaları tekamülümüz gereği.
Aborjinlerin öğretisinde dedikleri gibi sarmala ilerleyen bir reenkarne o zayıf noktalarımız aşılana kadar varlıklarını tekrar eder durur.

Allah şifa ile yardımcınız olsun.
Ne olursa olsun farkediş geliştiriyor.

Teşekkür ederim...

romeo713

Kayıtlı Üye
Sevdiğin insanı kendi için de sürekli büyütüp destansı bir hale getirip onu artık ilahlaştırma noktasına getirmişsin..aslında onla beraber olsan değişen bişey ın pek olacağıni sanmıyorum hatta hayal kırıklığına bile uğrayabilirsin.sen ona hayranlık duyuyorsun ve o senin değil bu seni çıldırtıyor.ama artik amacin sadece intikam alip egonu tatmin etmek..aşk ı ve nefreti bir arada yaşıyosun..bence hiç gerek yok :D ..sana tavsiyem kendi hayatını mahvetme yaşanıcak güzel günler var zaman kaybetme..yaşadığın an ın değerini bil bir daha bu hayat geri gelmiyecek..onu görmezlikten gel ve hırsla mücadele ile hayata siki sıkıya sarıl... :)

Kha-Rin-Do

Banlı Kullanıcı
Kimse dünya ya acı çekmek için gelmez Kha-Rin-Do bile,fakat kader küçük bir çocuğun top ile oynaması gibi insanlar ile oynar.

İnsanlar kaderden kurtulabilir tıpkı Kha-Rin-Do'nun yaptığı gibi.

Fakat herkesin Kha-Rin-Do gibi olmasını bekleyemezsin.

Ajjta

Kayıtlı Üye
Sevdiğin insanı kendi için de sürekli büyütüp destansı bir hale getirip onu artık ilahlaştırma noktasına getirmişsin..aslında onla beraber olsan değişen bişey ın pek olacağıni sanmıyorum hatta hayal kırıklığına bile uğrayabilirsin.sen ona hayranlık duyuyorsun ve o senin değil bu seni çıldırtıyor.ama artik amacin sadece intikam alip egonu tatmin etmek..aşk ı ve nefreti bir arada yaşıyosun..bence hiç gerek yok :D ..sana tavsiyem kendi hayatını mahvetme yaşanıcak güzel günler var zaman kaybetme..yaşadığın an ın değerini bil bir daha bu hayat geri gelmiyecek..onu görmezlikten gel ve hırsla mücadele ile hayata siki sıkıya sarıl... :)

Kişi ne fiziksel görünüş ne de karakter olarak ilgimi çeken biri değilken. Onu bu kadar beğenmiyorken nefret duygumu bu kadar kazanmasına anlam veremiyorum ben de. İntikam olayı doğru ama bu kişi benden daha şanslı olduğu için intikamın olmayacağı her şeyin onun yanına kalacağı kesin. Bu kişi şanslı.
Bu da beni çıldırtıyor. Ben kadere havale ettim bu kişiyi, bu hesap adına başka yapabileceğim hiçbir şey yok

Ajjta

Kayıtlı Üye
Bir de arkadaşlar internette geçmiş yaşam çalışmaları hep üstü kapalı anlatılmış. Bu geçmiş yaşam cd lerini en kolay nerden temin edebilirim? Seans başı 300 küdür lira alan doktorların samimiyetini doğru buluyor musunuz cidden, ben bulmuyorum.
İmajine edilerek mi keşfediliyor geçmiş yaşamlar, her imajine ettiğimiz biz miyiz yoksa başka kişiler de olabilir mi?
Uyurken kendi kendimize bile yapabilir miyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...