dişi bir cin bana aşık oldu ne yapmalıyım müslüman oldugunu söylüyor??????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
valla her mesajın altına dalga geçer mahiyette yazılar yazan üstüne üstlük abuk sabuk gülme smileyi koyan arkadaşlar sitenin ciddiyetinin dibine en az gereksiz konular açan arkadaşlar kadar dinamit koyuyorlar.
bence site yönetiminin bu konuda bir temizlik yapması şart.

4 senedir üyeyim mesela bilgim yazmaktan çok okumaya yetiyor.mesaj sayım belli..bilgisizce okumaktan çok yazmayı tercih eden arkadaşların düştüğü durumlar feci..

bu şekilde giden ve ciddiyetini ve inandırıcılığını kaybedip sıradanlaşan çok site gördüğüm için uyarmak istedim

Sitedeki ciddiyet önemli. Fakat deginilen konular da önemli. Dogruyu söylemek gerekirse bende bu arkadaşın pek dogrucu biri oldugunu düşünmüyorum hatta piskolojik tedavi bile önere bilirim hikayesine göre. Çünkü etrafındaki kişilerle kötü geçindigini söylüyor bir yerlerde. Bunu bir varlıga baglıyarak kendini rahatlatmaya çalışıyo olabilir. Fakat o şekilde yardım istemediginden deginmedim ama ciddiyetten çok kopuk bir halde konu. Bencede site tarafından bazı yorumlar temizlenmeli çok gereksiz ve konuyu parçalayan yorumlar var. Saygılar...

Marissa

Kayıtlı Üye
"şinçeyank" fikirlerine saygı duyarım ama birşeyi belirtmek isterim ki ben durumun ciddiyetindeyim ve sizin gibi birisi böyle bir tecrübe edemeden nasıl olurda bu kadar kesin konuşmaya cesaret edersiniz sizi terbiyeye davet ediyorum ve sizin için bir piskolog ayarlayabilirim öfke kontrolü hakkında size çok yardımcı olucakdır emin olun boşuna dememişler atalarımız"cahille sohbet adamı yorar" demişler bende bu görüşü savunuyorum ve size ALLAH yardımcınız olsun.!:hurray::hurray::hurray::hurray:

Böyle bir tecrübe yaşamaktan bahsetmişsiniz. Ben bu durumu yaşıyorum ama yaşadıklarımın yazdıklarınızla uzaktan yakından alakası yok. Bir "cin" size aşık olacak ve karşınıza geçip size açıklama yapacak??? İlginç...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Böyle bir tecrübe yaşamaktan bahsetmişsiniz. Ben bu durumu yaşıyorum ama yaşadıklarımın yazdıklarınızla uzaktan yakından alakası yok. Bir "cin" size aşık olacak ve karşınıza geçip size açıklama yapacak??? İlginç...

Sevgili Marissa tecrübesiz yazmış değilim. Sizin gibi bende yaşadım. Yeni kurtulmuş sayılırım halada şüphelerim var. Bu anlatılan şekilde olduğuna hiç bir şekilde inanmıyorum. Böyle bir konu açılıp kafaya göre yazılmasına kızdım. Halada söylediklerimin arkasındayım ve site yönetimi her gün bir çok açıklama yapıyor bu konularda. Herşey bu anlatılan kadar kolay değil.

Marissa

Kayıtlı Üye
Sevgili Marissa tecrübesiz yazmış değilim. Sizin gibi bende yaşadım. Yeni kurtulmuş sayılırım halada şüphelerim var. Bu anlatılan şekilde olduğuna hiç bir şekilde inanmıyorum. Böyle bir konu açılıp kafaya göre yazılmasına kızdım. Halada söylediklerimin arkasındayım ve site yönetimi her gün bir çok açıklama yapıyor bu konularda. Herşey bu anlatılan kadar kolay değil.

Evet size katılıyorum Sinçeyank. Bu durum öyle bir şekilde anlatılmış ki, yaşamayan arkadaşlar "keşke benimde aşık bi cinim olsa" demişler. Ama işin aslı öyle değil. Kurtulduğunuza sevindim. İnşallah bende hayırlısıyla kurtulacağım.

Katarina

Kayıtlı Üye
Uğruna ölürüm kısmına bende bayıldım :) Hiç görmedim insan uğruna ölen cin.Ama insanların kaybettiğini çok gördüm :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Herşey çok hafife alınıyor ve saygısız yorumlar yapılıyor. Konuyu açan arkadaşta sadece bana takmış durumda. Çünkü ben gerçekleri söylüyorum. Laylaylom yapılacak bir konu değil bu konu. Sevgili Marissa umarım sizde kurtulursunuz en yakın zamanda. Sevgili Katarina :) özlemiştim sizide :)

Marissa

Kayıtlı Üye
Sevgili Şinçeyank ilk başlarda yorumlarınıza beğeni yapıyordum ama baktım ki gerçekten ağır ithamlarla suçlanıyorsunuz yorum yapma gereği duydum. Sizinde belirttiğiniz gibi açılan konuyla birlikte bu olay baya bir hafife alınmış durumda. Sanki arkadaşımızın karşısında başka bir alemden gelen varlık değilde çizgi filmlerden çıkmış peri kızı var. Bir cin insana musallat olduğu zaman aşık bile olsa verdiği zarar gereğinden fazla oluyor ki, yine en az zararı aşık olan varlıklar verirlermiş. Bu zararda sağlıklı bir insanın psikolojisinin alt üst olmasına fazlasıyla yetiyor. Allah kimsenin başına vermesin diyorum..

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Teşekkür ederim yorumunuz için sevgili Marissa.. Bende yaşadım ama çok ağır şekilde yaşadım tek biri gelipte size aşık olmuyor onlar kabile şeklinde yaşayışa sahipler, artık o ev sizin eviniz sadece siza ait olmuyor. Yaşadıklarımı bir ben bilirim ilk üye olduğum zamanlarda anlatmıştım bu sitede. Zor oldu hiç karşıma geçipte uğruna ölürüm vs sözler duymadım ki benimki dişi değildi. Fakat alakası yok dişi veya erkek. Cahillik dediler cevap vermedim çünkü gerek yok. Dediğiniz gbi sanki çizgi filmden fırlamış bir peri kızından bahsediyorlar. Yok böyle birşey hiç bu anlatılan gibi olmuyor.

Marissa

Kayıtlı Üye
Sizin yaşadıklarınızı bende yaşadım maalesef. Hatta o kadar ileri gidiyorki bazen bedenime bile girdiği oluyor. Bir şeyler söylüyorum ve bu söylediklerimi hatırlamıyorum. Odamda tek başıma oturup sabaha kadar kendi kendime konuşuyorum. Sabaha kadar diyorum çünkü gece uykusu denen şeyi unuttum sayılır. Akşam sakin bir yolda arkadaşımla birlikte yürüyoruz ve arkamızdan gelen birilerinin seslerini duyuyoruz fakat arkamıza baktığımızda kimse yok... Bu olayı tek başıma yaşasam delirdiğimi düşünmeye başlayacağım. Beni geçtim arkadaşlarımıda rahatsız ediyorlar. Sürekli bir huzursuzluk, memnuniyetsizlik ve çevremdeki insanlarla kavga etme durumundayım. Bir cinin insana aşık olması sanırsam en fazla bu kadar çarptırılabilir diye düşünüyorum.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Benim de bedenimde yaşıyor denilmişti medyum tarafından, mesela falın fesinden anlamazken her dediğm çıkar oldu. Gece uyanmalar saati saatine her gece aynı saatler. Yüzüme dokunmalar ismimle çağırmalar ve sonunda görünmesi. Ben korkudan şoka girmiştim gecem gündüzüme karıştı. Sabah ezanından önce uyuyamaz oldum. Sizin gibi arkadaşlarımda rahatsız oluyordu. Bana görünen oda arkadaşımada görünüyordu eve gelince hepten kontrolden çıktı vs. böyle şeyleri anlatmak bile zararlı bize. Etraftaki diğer boyuttaki varlıkların duymaması hissetmemesi için. Yani bilmeden bir şey yazıyor değilim buraya. Hemen hemen sizinle aynı şeyleri yaşamışız sevgili Marissa.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Foruma bir göz attımda cinle aşk yaşamakta yeni moda olmuş sanırım...

Marissa

Kayıtlı Üye
Benim de bedenimde yaşıyor denilmişti medyum tarafından, mesela falın fesinden anlamazken her dediğm çıkar oldu. Gece uyanmalar saati saatine her gece aynı saatler. Yüzüme dokunmalar ismimle çağırmalar ve sonunda görünmesi. Ben korkudan şoka girmiştim gecem gündüzüme karıştı. Sabah ezanından önce uyuyamaz oldum. Sizin gibi arkadaşlarımda rahatsız oluyordu. Bana görünen oda arkadaşımada görünüyordu eve gelince hepten kontrolden çıktı vs. böyle şeyleri anlatmak bile zararlı bize. Etraftaki diğer boyuttaki varlıkların duymaması hissetmemesi için. Yani bilmeden bir şey yazıyor değilim buraya. Hemen hemen sizinle aynı şeyleri yaşamışız sevgili Marissa.

Evet haklısınız böyle şeyleri anlatmakta hoş değil ama konu o kadar abartılmışki okuyan arkadaşların büyük bir yanılgıya düşmesini istemediğim için yaşadıklarımı azda olsa paylaşmak istedim sevgili Şinçeyank. Benimde az bir dönemim kaldı inşallah bir süre sonra tamamen kurtulacağım...

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Foruma bir göz attımda cinle aşk yaşamakta yeni moda olmuş sanırım...

Forumda sürekli dalga geçen bir üslupla verilen cevaplar da yeni moda oldu fark ettiniz mi? Bu durumdan hoşnut değilim açıkçası. Bir başlık altında konuyla ilgili cevaplardan çok geçilen dalgalar, laf sokmalar okuyorum, bilgi edinemediğim gibi büyük bir zaman kaybı oluyor.

Bir konu görünce insanlar yaşadıklarını hatırlayıp yazabiliyorlar ya da dile getirmediklerini başkalarında da görünce paylaşabiliyorlar. Ben de konu dışı yazdım kusura bakmayın.

bertaraf177

Kayıtlı Üye
Ben Doğa Üstü olaylarla henüz yeni ilgilenmeye başladım. Fakat şunu belirtmek isterim ki, insan bu tür meselelerle ilgilenmeye başladıktan sonra etrafında gördüğü, duyduğu, hissettiği her şeye bir yorum, bir mana yükleme telaşına düşüyor. Son bir haftadır farkettim de, gece çok enteresan sesler gelebiliyor çevreden. Rüzgardan sallanan dalların sürtünme sesi, sanırım televizyonun kendi enerjisinden kaynaklanan çıtırdama sesleri, kedi, köpek, hatta kuş sesleri... Son bir haftadır dinliyorum etrafımı çevrede zaman zaman tanımlayabildiğim, bazen de tanımlayamadığım bir takım sesler mecvut olduğunu farkettim. (Sanırım bunda ilçede, sessiz sakin bir yerde yaşamamın da etkisi var.)
Fakat sorun şurada bence: Şimdi bunlar zaten eskiden beri olan, sürekli de olacak olan şeylerdir. Yani insan aslında hayatında her zaman olan şeyleri zamanında bilmediği için onlardan zaten herhangi bir korku, endişe duymuyor, Ta ki meraklanıp, araştırıp ilgilenmeye koyulana kadar. Galiba insan bilinmeyenin üzerine düşüp ne kadar çok şey bilirse korkuları da o derece artıyor. Eskiden duyduğu herhangi bir ses ona sıradan gelirken, sonraları aynı ses veya imgeler korku sebebine dönüşebiliyor. Bilgi, korkuyu artırıyor kısaca. Fakat, korkunun kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum.

incisu

Kayıtlı Üye
Bu konularla bu kadar fazla ilgilenmeyin,merakta etmeyin,bu sekilde konusmamaya calisin.Gormediginiz bir ruhani hakkinda bu yorumlari yapmamaya calisin.Ileride siz cekersiniz.

piSko maNga

Kayıtlı Üye
tersine gitmekten kastım bir başkasıyla birlikte ol demek istedim. ki bu zamandan biz insanoğlu bile sevgilimizin bir başkasıyla birlikte olmasını çekemezken cinler buna hiç tahhammül edemez. onlar insnalardan daha kıskanç ve daha sahiplenici bir yapısı var. sahip oldukları şeyi benimserler. onu kendi parçası olarak görürler. bugün senin parmağını veya kolunu kesip alsam bana tepkin ne olursa onlarında sahip oldukları şeyleri ellerinden almaya kalkarsan bunun gibi tepkilerle karşılaşırsın. gırtlağına yapışıyor derkende hesap sorar anlamında dedim. cinleri herkez ayrı yorumlaya bilir buna saygım var. çünkü insan oğlunu bugün nasıl bir kalıba sokmak zorsa olarıda öyle. ama yaratılış ve yapılışları karakter özellikleri konusunda insanlardan cok farkları var. bunu zaten coğu insan bilir. karakterlerini insan karakterleriyle özleştirmek bile cok yanlış aslında.

elif_@

Kayıtlı Üye
Sayın Marissa siz buna benzer yaşadığınız durumdan kurtulacağınızı nereden biliyorsunuz ki,ayrıca bu durumu yaşayan arkadaşa da sormak istiyorum,kanınızda kötülükler filan varmış (melezmişsiniz)nereden biliyorsunuz ki,
her tür halta bulaştığınızdan oluyordur bence bunlar.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Cinle evlenmeniz durumunda size bir olumsuzluğu olmaz.Benim annem de bir cinle evliydi ve cini padişahdı.Şuan babamla evli 15 yıldır cinini arada sırada görüyor ki babamda da cinler var yani size bir zararı olmaz.Bilip bilmeyen arkadaşlarda tahmine dayalı yorum yapmasınlar.Arkadaşın anlattığı olaylar gerçek olabilir eğer ki bir senaryo değilse.Yani imkansız olamaz gibi yorumlar yapmayın.

elif_@

Kayıtlı Üye
sayın cenk_sago bey gidip tedavi olun lütfen.hem de derhal.acilen.anne babanızla ilgili söyledikleriniz de eğer doğruysa anne babanızı da tedaviye götürün derim.özür dilerim ama yazdıklarınız aklı başında birinin anlatacağı şeylerden değil.normal gelmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...