dişi bir cin bana aşık oldu ne yapmalıyım müslüman oldugunu söylüyor??????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Özüre hic gerek yok.bize tercüman oldugun icin Tessekkür ederim:willy_nilly:

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
tabiki inanmanız için birşey yapamam başıma böyle bir olay geldi paylaşmayı uygun gördügüm için yazdım eger ki dalga geçicek olsaydım emin ol çok güzel bir yalanla aklını alıcak cinsden bir hikaye uydururdum ve hepsini en ince ayrıntısına kadar yalan dolan bir ton cümle yazardım "iblislerin yaptıgı gibi tek 1 dogrunun üstüne 99 yalanı katıp sizi kandırabilirim" ama sizi kandırmakla elime birşey geçmeyeceginden benimde bu tür gereksiz dikkata ihtiyacım olmadıgından bu tür şeylerle ugraşmazdım ve kendimi yalancı çoban durumuna düşürmeyede niyetim yok bu arada benim yaşadıgım olaylara yakın çevrem bile inanmazken benim yanımda gecenin bir yarısı kahkahalar içinde geceyi yaran o sesi duyupda hala benim anlattıklarımı hatta duydukları o sesi inkar ediyorlar çünkü yaşamayan görmeyen bilemez ben bu durumlara alışdım çünkü 7/24 her türlü mahlukatıyla karşılaştım onun için göz görür hayal görmüşsün dersin kulaklarımla duydum desem yogun stresden dolayı beynin sana oyun oynamış yada duydugun sesleri sen farklı yorumlamışsın diyebilirsiniz olabilir çünkü çok karşılaşdım inanmayanlarla hatta bu olayı kanıtlamak için deneme fırsatım oldu:
bir iş yerine ugradık babamla beraber ordada köpek yavrusu vardı köpek yavrusu yanaşıyor oyun çıkartıyor herşey normal cine dedimki beni madem koruyorsun madem varsın ki ben hayal görmediysem sende güçlüysen göster dedim köpegi benden uzak tut dedim ve yaptı aramızda 2 metre var köpek havlıyor koşuyor ama yaklaşamıyor kpek saga geçiyor önüne geçip tutuyor sola gidiyor izin vermiyor en son köpek çaresiz kaldı yerde mırıldanıyorcanı yanmış gibi sonra bırakmasını istedim köpek geldi bu sefer ayagımı ısırmaya çalışıyor bana havlıyor en son benden uzak dursun gözükmesin dedim köpek kaçtı gitti bana yaklaşmıyorbırak 2 metreyi gözümle bile göremiyorum saklanıyor köpek sürekli korkmuş 1 şekilde bu durumu açıklarsanız sevinirim biliyorum bazılarınız diyodur mantıklı açıklaması vardır buna baglamayın her işi diyeceksiniz ama yorum yazma zahmetinde bulunursanız sevirim hem ben bilgi sahibi olurum hemde bilmeyenler için yararlı 1 ders ve nasihat olur tavrım sert olabilir biraz denge problemim var kalb kırdıysam af ola :D:D:D:D
saygılarımla hayırlı günler....!
,

Kusura bakmayin ama,yazilarinizda neden harf yerine rakam kullaniyorsunuz??? <bir< yazacaginiz yere 1 yaziyorsunuz??

demonic

Kayıtlı Üye
İnanmak yada inanmamak sizin elinizde...
Şahsen ben inanıyorum...bir insan aşık olunca o kadar büyüye bulaşabiliyorsa(ki bulaştığını bu forumdakilerde benim kadar iyi biliyor) bir cinin uğrunda ölürüm demesi normaldir...cinin adını sormak aklınıza gelmedi mi ben onu merak ediyorum?adını biliyorsanız yazar mısınız?

piSko maNga

Kayıtlı Üye
söylediklerin gerçekse ki bende pek inamıyorum bu görüşme olayları bu kadar net ve alelen acık bir vaziyette olması şaşırtıcı . hadi diyelim buda ol. buna benzer bi olayda benim başımdan geçti. ama senin ki gibi herşey acık ve net deildi. işte cin güldü gamzeleri gözüktü falan filan. bu biraz abartı olmuş. benle evlenmek isteyen sapsarı zun saçları olan donuk yüzlü bi kızdı. ve hatta gördüğümde benden biraz daha uzundu. rüya ile uyanıklık arasında gördüm. ilitişime geçmek bir iki sefer oldu. ve evlilik istiyodu benden . kabul etmedim . 2 senede anca kendimi kurtarabildim. sana tek diyeceğim deli gibi sevsede uzak dur kardeş. bugün sen sahip olursun ona. yarın o sahip olur sana. herşey şimdi laylaylom. sen bide onun tersine git bakalım senin için ölürüm diyen senin gırtlağına nasıl yapışıyor

demonic

Kayıtlı Üye
söylediklerin gerçekse ki bende pek inamıyorum bu görüşme olayları bu kadar net ve alelen acık bir vaziyette olması şaşırtıcı . hadi diyelim buda ol. buna benzer bi olayda benim başımdan geçti. ama senin ki gibi herşey acık ve net deildi. işte cin güldü gamzeleri gözüktü falan filan. bu biraz abartı olmuş. benle evlenmek isteyen sapsarı zun saçları olan donuk yüzlü bi kızdı. ve hatta gördüğümde benden biraz daha uzundu. rüya ile uyanıklık arasında gördüm. ilitişime geçmek bir iki sefer oldu. ve evlilik istiyodu benden . kabul etmedim . 2 senede anca kendimi kurtarabildim. sana tek diyeceğim deli gibi sevsede uzak dur kardeş. bugün sen sahip olursun ona. yarın o sahip olur sana. herşey şimdi laylaylom. sen bide onun tersine git bakalım senin için ölürüm diyen senin gırtlağına nasıl yapışıyor

cinlerinde karakterleri vardır önyargılı davranmayalım...siz sevdiğiniz size ters gidince hemen gırtlağınamı yapışıyorsunuz?
Cindir bu kesin kötüdür demek mantıksız,hiçbir aşık sevgilisine zarar veremez ancak saplantıya çevirmişse sorun olabilir...

uzunkenanuzun34

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Banada dişi bir cinninin ele geçirmek istemesini öğrenmiştim cinci bir hocaya gittim suyun içine bana baktı ve dişi bir cinninin etrafımda gezdiğini söylemişti belirtileri ise birden sebep yokken etrafımda sevdiklerimde olsa kızmaya sinirlenmeye başlamammış bana yaklaştığı sırada sinirlenmeye başlıyormuşum ama zarar vermez dedi hatta evlendirebileceğini bile söylemişti böyle birşeyi istemediğimi söyledim boylama yazıp verdi ogün bugündür sıkıntı yok şükür

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
Dügüne bizide davet edersin herhalde yanii??:sifone:kosa kosa gelirim ben unutma sakin :party:
ooo ayıp ettin çagrırım tabi hatta gelemeyenlere dügün fotografını yollarım tabi kızı göremezseniz telaşlanmayın havada uçan altınları görürseniz kesin odur hatta kendi tarafından ailesini çagrıcakmış bi kaçı sormuşdu birisine abisini birisinede kız kardeşini ayarlarım farketmez :D:D:D:D

tevhid61

Banlı Kullanıcı
Neden dalga geçtiğinizi hala anlayamadım.tamam inanmayabilirsiniz bu size kalmış ama dalga geçip yaptığınız bu yorumlarla gerçekten bu kişiye çok saygısızlık gösteriyorsunuz.arkadaşın bir derdi var demekki anlatıp yardım etmek istemiş pek güvenemediği için.şahsen ben inanıyorum önceleri bizim köyümüzdede (o zamanlar köy denemez çok ıssız yerler) cinler ve insanlar arasında bu tür olaylar çok olmuştur.ve inanmamın tek sebebi bu değil hepinizin bildiği gibi cinler insanlara aşık olurlar.ve bu tür görüşmeler yine hepinizin bildiği üzere yapılır eğer musallat olan varlık isterse.bana soracak olursan bu tür yakınlaşmaları pek sağlıklı bulmuyorum önceki yorumlardada denildiği gibi bu tuhaf ve güzel gelen olay ilerde üzüntü ve acı çekmene neden olabilir.çok uğraşırsın hocalarla falan bu yüzden sana güzel sözle seni rahat bırakması tavsiyesini vermek istiyorum ama ne kadar sağlıklı bir tavsiye olur bilemiyorum o varlığı daha çok kızdırıp başına bela alabilirsin gibi geliyor.forumdaki daha bilge kişilerden yardım almalısın.

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
"tevhid61" kardeşim bir söz var bilirsin hatta herkes bilir şöyle bir sözdür:"herkes kendine yakışanı yaparmış" bende bana yakışanı yapıp susuyorum sabır her zaman sorunlarımı çözdüm tabiki ALLAH bu derdi verdi ise beni sevdigindendir şüphesiz bir kuluna derdi çok verirse onu sevdigindendir bende rabbime layık olmaya çalışıyorum girdigim bu sınav hakkında sizede bilgi verdimki bunda bir ibretlik olay oldugu için yazma zahmetinde bulundum ayrıca kendi irademe sahip oldugumu şu olayla açıklayabilirim 1 hafta önce sigarayı bırakdım buda demek oluyorki insan isterse herşeyi başarır ben bunu ögrendim çok şükür ki şimdi iyi ve kötüyü ayırt edebiliyorum ve yanımda dolaşdıgınıda kötü kokusundan anlıyorum öyle böyle bir koku değil egersigara içiyorsanız ayırt etmeniz zor olabilir vede bedensiz oldugundan dolayı geldiginde bir serinlik soguk bir hava eser teninize bu şekilde anlıyorum geldigini ve ona göre adım atıyorum çünkü daha önceleri benim galip gelmeye başladıgım zaman çok kızmışlardı kanepede yatarken yere düşürüyorlar yada binaya girecegim sırada kapıyı yüzüme kapatıyorlar ve en çok da çıglıklarını dinledim çaresizlik içine düşdüklerindeki o çıglıklarını duydugumda acım hafifliyordu çünkü ben çok cahildim ben namaza kılmayı abdest almayı bile bilmezdim çünkü ailemde namaza kılan dinle dualarla iç içe olan birisi yokdu şimdi ise çok şükür gerekli duaları biliyorum ve abdestimi alıp namazımı kılabiliyorum ve en önemlisi bahsettikleri gibi melez bir insanım atalarım arasında iblis var ve onun kanını taşıyorum bu nedenle benimle bu kadar net görüşebiliyorlar beni kaç kere vaz geçirmeye çalışdılar senin içinde var kötülük kanında var ne yaparsan yap düzelmessin diyorlardı dogdugumdan beri hep doga üstü olaylar yaşadım ve küçük yaşda başladım ben iyilikle kötülük arasındaki savaşda ben herkezinki gibi normal bir çocukluk yaşamadım ben o yaşda ölümle şeytanlarla boguşdum ve en son olarak dogru yolu buldum ve kendime hükmedebiliyorum ve insanların içinde ne oldugunu görebiliyorum ve cinler beni görünce çekiniyorlar artık şimdi diyeceksinizki ozaman nasıl musallat oldular diyeceksiniz benim ugraşdıklarım ifritler beni hiç bir şekilde öldüremediler bu seferki numaraları dişi bir cin kullanarak aglarına düşürmeye çalışıyorlar ben baş ederim çok şükür neden buraya açdın konuyu ozaman diyeceksiniz buraya konuyu açdım çünkü toplumdaki düşünce farkını görün ve yaşadıklarımdan ibret ve ders alın diye farketmişsinizdir inanıp yardım eden fikir veren az sayıda kişi var ama inanmayan ve saçma bulan ve üstüne üstlük laf olsun torba dolsun diye yorum yazanlar bile var kimseyi yargılama hakkım bile yok bu herkesin fikridir demek istedigim yardımın olmayacaksa zararında olmasın...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Konuyla dalga geçilmesine üzüldüm.
Biraz empati yaparak nedenini anlayabilirsiniz.

Kamereli arkadaşım, sana bir olay anlatayım.
Böylece birazcık da olsun iyi hissetmeni sağlayabilirim.
Diğerlerine de belki kıssadan hisse olur.
(Formda konu açıp anlatmıştım).

Benim müslüman bir cin fırkasıyla görüşme fırsatım oldu.
Görüşmelerimiz bu alemde değil, astral seyahat gibiydi.
Kısacası ruhen onların boyutunu ziyaret ediyordum yani.

O boyutta erkek bir cin bana aşık oldu, adı Yusuf tu.
Benim ona karşı hislerim yoktu. Evlenmek istiyordu benle.
Zatem müslüman olmadığım için nikah da düşmüyordu bize.

Sonra onların boyutuna gide gele, onu göre göre.
Karakterine hayran oldum. Bende sevdim onu.

Sonrasında onların boyutuna gitmeyi de bıraktım.Onu üzmemek için.
Birkeresinde onların boyutuna gittiğinde öğrendim ki; ölmüş.

İşte o zaman duyguduğum pişmanlığı anlatamam.
Keşke onunla evlenseydim.
Bu kadarcık iyiliği yapamaz mıydım dedim.
Ne vardı birkaç gün de olsa bir saadetimiz olsaydı.

Sana evlen dememin nedeni bu yüzdendi.
Benim Yusuf'um için artık çok geç.
Elinde böyle bir şansın varsa; sende geç kalma diye.

Bir insanı kandırabilirsin, sevmeden de seviyor gibi yapabilirsin.
Ama bir varlığı asla kandıramazsın bu konuda.
Seni ruhuna kadar okur.

Belki de kainatta en güzel aşktır bir insanla bir varlığın aşkı.
Belki de en gerçek ve en masum aşktır.

Seni seveni bulduktan sonra da insan olup olmaması
gerçekten önemli midir?

Ah ben sana ahkam kesen şu arkadaşların başına
senin durum gelse hallerini görmek isterdim.

Karşılarına bir huri çıksa, bakalım ne yapacaklar?
Veya bayanlara da yakışıklı erkek görünümünde
bir cin gelse ne yapacaklar?

Böyle şeyler başa gelmeden bilinmez. Büyük konuşmamak iyidir.
Çok şanslısın, ben seni kıskandım doğrusu.

demonic

Kayıtlı Üye
Peki neden konunun gerçeklik payı yok diyorsunuz?nedenini yazabilirler mi yalan diyen üyeler?doğrusu çok merak ettim...

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Konuyla dalga geçilmesine üzüldüm.
Biraz empati yaparak nedenini anlayabilirsiniz.

Kamereli arkadaşım, sana bir olay anlatayım.
Böylece birazcık da olsun iyi hissetmeni sağlayabilirim.
Diğerlerine de belki kıssadan hisse olur.
(Formda konu açıp anlatmıştım).

Benim müslüman bir cin fırkasıyla görüşme fırsatım oldu.
Görüşmelerimiz bu alemde değil, astral seyahat gibiydi.
Kısacası ruhen onların boyutunu ziyaret ediyordum yani.

O boyutta erkek bir cin bana aşık oldu, adı Yusuf tu.
Benim ona karşı hislerim yoktu. Evlenmek istiyordu benle.
Zatem müslüman olmadığım için nikah da düşmüyordu bize.

Sonra onların boyutuna gide gele, onu göre göre.
Karakterine hayran oldum. Bende sevdim onu.

Sonrasında onların boyutuna gitmeyi de bıraktım.Onu üzmemek için.
Birkeresinde onların boyutuna gittiğinde öğrendim ki; ölmüş.

İşte o zaman duyguduğum pişmanlığı anlatamam.
Keşke onunla evlenseydim.
Bu kadarcık iyiliği yapamaz mıydım dedim.
Ne vardı birkaç gün de olsa bir saadetimiz olsaydı.

Sana evlen dememin nedeni bu yüzdendi.
Benim Yusuf'um için artık çok geç.
Elinde böyle bir şansın varsa; sende geç kalma diye.

Bir insanı kandırabilirsin, sevmeden de seviyor gibi yapabilirsin.
Ama bir varlığı asla kandıramazsın bu konuda.
Seni ruhuna kadar okur.

Belki de kainatta en güzel aşktır bir insanla bir varlığın aşkı.
Belki de en gerçek ve en masum aşktır.

Seni seveni bulduktan sonra da insan olup olmaması
gerçekten önemli midir?

Ah ben sana ahkam kesen şu arkadaşların başına
senin durum gelse hallerini görmek isterdim.

Karşılarına bir huri çıksa, bakalım ne yapacaklar?
Veya bayanlara da yakışıklı erkek görünümünde
bir cin gelse ne yapacaklar?

Böyle şeyler başa gelmeden bilinmez. Büyük konuşmamak iyidir.
Çok şanslısın, ben seni kıskandım doğrusu.

Arkadaş son noktayı koymuş ... Sizin başınıza böyle bir şey gelse acaba siz ne yapardınız ??? Dorusu benimde başıma böyle bişey gelmesini isterim :D

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
1 aşık , 2 yanında ayırma diye yalvarıyor ve arkadaşımız ayırmayacağını söyleyince çocuklar gibi sevindi ,3 onu kıskanıp kızlarla arasını bozuyor ve bitmeyen saçmalıklara uğruna ölmeside ekleniyor.. "Siz konuyu açan kişi" buradakilerle dalgamı geçmeye çalışıyorsunuz bu ne terbiyesizliktir haddinizi bilin. Ben size böyle bir cevap yazmazdım ama zorunda bıraktınız. Cin gelmişte itiraf üzerine itiraflar etmiş birde müslüman olduğunu söylemişmiş.. Başka işinizmi yok sizin. Acilende bir psikoloğa gözükün en acilinden. Bu site 3-5 yaş arası çocukların oyun oynama yeri değil bilginize. Diğer arkadaşlarımdan bu yazıyı yazdığım için özür diliyorum.
"şinçeyank" fikirlerine saygı duyarım ama birşeyi belirtmek isterim ki ben durumun ciddiyetindeyim ve sizin gibi birisi böyle bir tecrübe edemeden nasıl olurda bu kadar kesin konuşmaya cesaret edersiniz sizi terbiyeye davet ediyorum ve sizin için bir piskolog ayarlayabilirim öfke kontrolü hakkında size çok yardımcı olucakdır emin olun boşuna dememişler atalarımız"cahille sohbet adamı yorar" demişler bende bu görüşü savunuyorum ve size ALLAH yardımcınız olsun.!:hurray::hurray::hurray::hurray:

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Peki neden konunun gerçeklik payı yok diyorsunuz?nedenini yazabilirler mi yalan diyen üyeler?doğrusu çok merak ettim...

Ben yalan oldugunu iddia etmedim.etmemde o varliklara kari saygim büyüktür.bana anlatilis bicimi biraz basit geldigi icin öyle tepki verdim.onlarla sadece sohbet etmek icin musallat olan ve gönderemeyince panige kapilan cok var.bana musallat oldular diyerek.haksizmiyim??:sifone:

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
Ben yalan oldugunu iddia etmedim.etmemde o varliklara kari saygim büyüktür.bana anlatilis bicimi biraz basit geldigi icin öyle tepki verdim.onlarla sadece sohbet etmek icin musallat olan ve gönderemeyince panige kapilan cok var.bana musallat oldular diyerek.haksizmiyim??:sifone:
arzuhal okadar şey konuşuldu sen bunu anlamışsın birşey diyemem :D fazla uzatmasak zaten geldigi yere gitti sürekli burda kalamaz bunuda herkes biliyor onlar insanların zayıf yönlerini biliyor bende onların zayıf yönlerini biliyorum ayrıca insanın üstünlügünü bilmeyen yokdur saygılarımla konu kilitlensin lütfen çünkü amacından sapmaya başladı hayırlı günler :beta1:

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Bence olayın dogrumu yalanmı oldugundan çok cevap üreten mesajlar yazmamız lazım. Sonuç olarak bu arkadaş böyle bir şey yaşamamış olabilir ama bir yerlerde böyle bir sorun yaşıyan olabilir ve herhangi bir arama motoruna durumunu yazdıgında bu siteye yönlenecektir. Lütfen biraz daha çözümsel yorumlarda bulunmamız dilegiyle (^_^)

Sorununa gelirsek ;

Cinler ve insanların bir birine aşık oldugu bir gerçek ve birbirlerine yaklaştıkca etrafındakilerle iletişimini bozduguna dair bir sürü şey okudum. Farklı alemin varlıgı sonuç olarak onla aşk yaşamanı önermem. Ayrıca biri başka biri için müslüman oluyorsa o müslüman sayılmaz. İslama göre dille söyleyip kalple iman etmek lazım. Allah sevgisi ve peygamber inancıyla müslüman olunur. Dedigim gibi iki farkı alemin varlıgının aşk yaşaması iyi bir şey degil. Sonuç olarak ikinizde zarar görürsünüz...

hotep

Kayıtlı Üye
valla her mesajın altına dalga geçer mahiyette yazılar yazan üstüne üstlük abuk sabuk gülme smileyi koyan arkadaşlar sitenin ciddiyetinin dibine en az gereksiz konular açan arkadaşlar kadar dinamit koyuyorlar.
bence site yönetiminin bu konuda bir temizlik yapması şart.

4 senedir üyeyim mesela bilgim yazmaktan çok okumaya yetiyor.mesaj sayım belli..bilgisizce okumaktan çok yazmayı tercih eden arkadaşların düştüğü durumlar feci..

bu şekilde giden ve ciddiyetini ve inandırıcılığını kaybedip sıradanlaşan çok site gördüğüm için uyarmak istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...