Destede 3'lü Kombinasyonlar

Keira

Moderator
Yorumlarınız gün geçtikçe daha iyiye gidiyor ancak, biraz daha kendinizden yorumlar katmanız gerekiyor.. Biraz daha yorumlarınızda sizlerden parçalar görmek istiyorum açıkçası.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Yorumlarınız gün geçtikçe daha iyiye gidiyor ancak, biraz daha kendinizden yorumlar katmanız gerekiyor.. Biraz daha yorumlarınızda sizlerden parçalar görmek istiyorum açıkçası.

evet düşüncelerimi de hisselerimi de tecrübelerimi de karşımdaki insanı da kartlarla düşünmeliyim, iyiki varsınız sayenizde bir şeyler öğrenebiliyorum.
Keira sadece aşk yorumuyla kartlardan da kombinasyon dışında da bahsetmeniz mümkün mü? biara birer cümleyle kısacık sizin verdiğiniz bilgileri görmeyi çok isterim. biliyorum veriyorsunuz ama topluca hepsini yorumlamanız mümkün mü? nedersiniz nasıl olur?

Keira

Moderator
Aşk dışındaki sorulara da cevap bulabiliriz tabiki, tek başına kartlar aşk anlamında bize yardım da eder... Topluca yorumdan kastınız nedir? Benim mi açılım yapmamı istiyorsunuz yoksa sizin açılımlarınızı mı yorumlamamı? Eğer ne demek istediğinizi açarsanız elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

aşk1

Banlı Kullanıcı
kusura bakma aşırı yorgunluktan tam iyi bir şekilde anlatamadım kendimi.
zaten açılımları yorumluyorsunuz eklemeler yapıyorsunuz çok iyi bir şekilde bundan yana istediğim bir şey yok.
demek istediğim bütün kartların anlamını kendinizce yazmanız mümkün mü? anahtar kelimeler olarak uzunca değil.
örneğin mektup kartı diyelim mektup kartı için anahtar kelime haber denilirse mektup kartı düz ise iyi haber mektup kartı ters ise kötü haber gibi.
kısacık öz bir şekilde nasıl olur bütün kartları yazmanız mümkün olabilir mi?
Kişi kartlarını yorumlamakta baya zorluk çekiyorum kafam çok karışıyor sanki çoğu kişi kartı aynı anlamlara denk geliyor gibi veriliyor ama farklı farklı bende yer edinsin istiyorum.

Mefetseger'in yardımına ben ufak bir şey eklemek istiyorum, arkadaşınız erkek arkadaşına karşı biraz fazla patavatsız, düşünmeden konuşan bir tip, eğer çenesini tutup nerede nasıl konuşacağına dikkat ederse erkek arkadaşı tarafından aranacak, farkında olmadan öyle potlar kırıyor ki karşısındakini uzaklaştırdığının farkında değil.

mesela burda daha önceden parsadra yı çok güzel anlattınız diğer kişi kartları için böyle yazmanız mümkünse ve uygun olursa çok çok iyi olur.

parça parçada verebilirsiniz toplucada verebilirsiniz nasıl olursa olsun farketmez. ama önceliği kişi kartlarından yapabilirseniz daha iyi olur.

Keira

Moderator
Oradaki parsadra yorumum o anki yanyana gelen kartlar ve soru içindi. Farklı bir soruda parsadraya başka bir anlam yüklenebilir. Anlamlar değişkendir. Ne demek istediğimi kartlarla bütünleştikçe daha iyi anlayacaksınız. :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
yani diyorsunuz ki böyle hemende olmaz bir iki şeyle çok uzun yol ve çok ögrencek şey çok zaman harcamalı. anladım :)

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
Aşk çok gúzel bir konuya deginmişsin ben de merak ediyorum.Ònumuzdeki hafta yada en gec bu ay sonunda ben de kartlar ıcin sipariş verecegim

Bu arada kartlar elime gecene kadar birinizden açilim isteyebilirmiyim? Bu arada kartjarin yaninda verilen kitapta kartlarin anlami internetteki gibi mi yoksa daha detayli veya farkli yorumlarmi var?

ayrica madame lenormand kartlari hakkinda bilginiz var mi?

Selinela

Kayıtlı Üye
Sevgili Keira ,
Arkadaşımın ilişkisiyle ilgili sorular sordum.
1.Erkek arkadaşıyla ilişkisinde şu an durum nedir ?
Afyon(düz) Güneş(düz) Kız Çocuğu (düz)
Ben ilişkilerinde birbirlerine tutkuyla bağlı oldukları ,aralarındaki sevgilerinin masumiyet ve içtenlik taşıdığı , ayrıca birbirlerine güzellik ve şans getirdikleri şeklinde yorumladım.
2.Bu ilişkide evliliğe dair adımlar atılacak mı ?
Aral (düz) Köpek (düz) Abonoz (düz)
Arkadaşım ilk başta erkeğin bu kadar ciddi ve içten aşık olduğu konusunda emin olmasada sonradan erkeğin sergilediği samimi içten davranışlar ve kadına gerçekten aşık olduğunu göstermesiyle aralarında özellikle erkeğin kadına çok sadık olduğu bir ilişki başlıyor. Ancak bu ilişki yaşanacak bazı zorluklarla sınanıyor. Ve henüz evlilik için doğru bir zaman olmadığı şeklinde yorumladım.
3.Erkeğin kadından gizlediği bir şey var mı ?
Zara(ters) Attart(ters) Alyans (ters)
Erkeğin gerçekten aşık olduğu ve iyi niyetli olduğunu düşünüyorum.Ama yinede arkadaşımdan gizlediği aşırı kıskanç ve sahiplenici bir yönü var. Diğer yandan evliliğe pek olumlu bakmıyor. Evlenmeyi düşünmüyor.( Aldatma olarak mı yorumlamam gerekti emin değilim. )
Şimdiden teşekkürler.

Keira

Moderator
Aşk çok gúzel bir konuya deginmişsin ben de merak ediyorum.Ònumuzdeki hafta yada en gec bu ay sonunda ben de kartlar ıcin sipariş verecegim

Bu arada kartlar elime gecene kadar birinizden açilim isteyebilirmiyim? Bu arada kartjarin yaninda verilen kitapta kartlarin anlami internetteki gibi mi yoksa daha detayli veya farkli yorumlarmi var?

ayrica madame lenormand kartlari hakkinda bilginiz var mi?

Burada birbirimize açılım yapmıyoruz, kişi kendi açılımını yorumluyor, yorum konusunda yardımcı oluyoruz. Bir nevi bakım öğretiliyor. Madame Lenormand kartlarına yakından bakmadım ancak kartlar hemen hemen Katina Deste'si ile aynı (bazı kartlar dışında.) Madame Lenormand 1800'lü yıllarda yaşamış, Katina'nında o yıllarda yaşadığı söyleniyor ancak Deste Katina'nın değil, Attarti Ana yani destedeki Attart tarafından Katina'ya öğretilmiş. Yani Deste'nin tarihi daha eskiye dayanıyor.

Sevgili Keira ,
Arkadaşımın ilişkisiyle ilgili sorular sordum.
1.Erkek arkadaşıyla ilişkisinde şu an durum nedir ?
Afyon(düz) Güneş(düz) Kız Çocuğu (düz)
Ben ilişkilerinde birbirlerine tutkuyla bağlı oldukları ,aralarındaki sevgilerinin masumiyet ve içtenlik taşıdığı , ayrıca birbirlerine güzellik ve şans getirdikleri şeklinde yorumladım.
2.Bu ilişkide evliliğe dair adımlar atılacak mı ?
Aral (düz) Köpek (düz) Abonoz (düz)
Arkadaşım ilk başta erkeğin bu kadar ciddi ve içten aşık olduğu konusunda emin olmasada sonradan erkeğin sergilediği samimi içten davranışlar ve kadına gerçekten aşık olduğunu göstermesiyle aralarında özellikle erkeğin kadına çok sadık olduğu bir ilişki başlıyor. Ancak bu ilişki yaşanacak bazı zorluklarla sınanıyor. Ve henüz evlilik için doğru bir zaman olmadığı şeklinde yorumladım.
3.Erkeğin kadından gizlediği bir şey var mı ?
Zara(ters) Attart(ters) Alyans (ters)
Erkeğin gerçekten aşık olduğu ve iyi niyetli olduğunu düşünüyorum.Ama yinede arkadaşımdan gizlediği aşırı kıskanç ve sahiplenici bir yönü var. Diğer yandan evliliğe pek olumlu bakmıyor. Evlenmeyi düşünmüyor.( Aldatma olarak mı yorumlamam gerekti emin değilim. )
Şimdiden teşekkürler.

Yorumlarınız hemen hemen tutarlı olduğu için sadece ekleme yapacağım.1. yoruma ek olarak, geçmişte aralarında bazı kötü şeyler yaşanmış, bu yaşananları zaman içinde atlatmışlar. Atlattıklarını Güneş kartının düz çıkmasından anlıyoruz. Yalnız bu ilişkide kadın, daha çok şefkat istiyor, sevildiği halde bu sevgi sanki ona yetmiyor daha çok sevilmek istiyor.

2.yoruma ek olarak, bu ilişkide aşk olsa da bu ilişkinin sonunda evlilik görülmüyor, bu çift birbirini seviyor olsa da aşktan ziyade çok iyi anlaşıyorlar, tıpkı birbirini anlayan çok yakın dost gibi. Evlilik olmayacak.

3.yoruma ek, evet bu adam göründüğünden daha kıskanç ancak bunu pek hissettirmemeye çalışıyor çünkü daha önceki ilişkilerinde çok sevdiği birini bu özelliği yüzünden kendinden uzaklaştırmış. Eğer aldatmayla ilgili bir hissiniz varsa belki de bu adamı bırakan sevgilisi kıskançlıklardan bunaldığı için bir başkasıyla birlikte olmuştur.

Selinela

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Keira yanlız merak ettiğim bir şey var.Yaptığımız her yorum şimdiki ve yakın gelecekle mi alakalı ? Yoksa bir yorum yapıldığında bu bir ömür boyu asla değişmez diye bir kural mı vardır ?

Keira

Moderator
Bazı kartlar vardır ki durumun değişmesi imkansızlaşır. Mesela Abanozun düz çıkması, Valide'nin ters ya da düz çıkması. Ancak yine de belirtmek isterim yapılan bakımda olması muhtemel en yüksek olasılıklar çıkar. Yani yapacağımız bazı seçimler şuan görünürde olması imkansız görülen evliliği imkanlı kılabilir. Sormak istediğiniz buydu sanırım.

Selinela

Kayıtlı Üye
Sevgili Keira,
Bir bayan arkadaşımın iş hayatıyla ilgili bakım yaptım sizin yorumunuzu bekliyorum :)
1) Bu arkadaşım okuyor ancak tatil zamanlarında çalışıyor. İlk sorum tekrar aynı yere çalışmaya gidebilecek mi ?
Kalp (düz) Ariman (ters) Tattaret ( ters)
Arkadaşımın aynı yere gidebileceğini hatta orada sevebileceği bir kişiyle tanışacağını düşünüyorum.Ancak sergilediği bazı düşüncesiz tavırlar özellikle aşkta sergilediği bencil tavırlar ve maddi çıkarlarına aşırı düşkün oluşu nedeniyle sorunlar yaşayacak.
2)Arkadaşım patronunu aramayı düşünüyor aradaki iletişim kopukluğunu engellemek için. O kişiyi aradıktan sonra ne hissedecek ?
Ay(ters) Ağaç (ters) Urmira (ters)
Bu kişiyle konuştuktan sonra morali bozulabilir.Hayal kırıklığı bunalım hatta depresyona bile girebilir.Hayatının ve başarılı olmanın gerçekten zor olduğunu düşünecek.
3)Arkadaşımın bu işle ilgili istediği bölümde çalışabilecek mi ?
Süpürge(ters) Attart(ters) Kale (ters)
Genel olarak kartlara bakarak istediği bölümde çalışamayacağını , bu sebeple üzüleceğini hatta hasta bile olabileceği şeklinde yorumladım.Yinede bunun kendisi için daha hayırlı olacağını düşünüyorum.
4)Şuan küs olduğu bir arkadaşının kendisiyle ilgili ne düşündüğünü sordum.(Bu arkadaşı bir erkek ama normal bir arkadaş)
Yakut(ters) Kapı(düz) Attart(düz)
Bu kişi arkadaşımı görkemli itibarlı biri olarak görüyor.Ayrıca onun çok iyi biri olduğunu düşünüyor.Şu an birbirlerine kırgın oldukları için Yakut'un ters olduğunu düşünüyorum. Sadece arkadaş oldukları için bunu sorunlu bir ilişki olarak yorumladım.Ama bunu karşılıksız bir aşk olarak mı yorumlamalıyım ? Yani bu kişi arkadaşıma aşık olabilir mi ? Emin değilim.

Keira

Moderator
İlk soru için, arkadaşınız o işte yeniden çalışabileceğini düşünüyor ancak bu gerçekleşse bile kısa süreli olacak. Özetle orada çalışamayacak.
İkinci soru için; Son cümleniz dışında yorumunuz geçerli olabilir, ama son cümlede yorumunuzu biraz abartmışsınız. Özetle arkadaşınız eski patronuyla umduğu gibi bir konuşma yaşamayacak.
Üçüncü soru , yorumladığınız gibi evet çalışamayacak hatta bu arkadaşınız orada çalışsa bile çok az çalışabilecek, ilk sorunuzun cevabı olumsuz olduğu halde hala benzer sorular sormuşsunuz.
Dördüncü soru , birbirlerine kırgın olsalar da hala birbirleri için çok değerliler, aşk anlamında net bir şey yok bu kartlarda belki de barışma zamanları gelmiştir.

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
Artik benimde katina kartlarim var henüz acemi oldugumdan 3 kart cektim sorumu sorup
Kartlar;munzur ters,mektup duz,selcuksasa duz
Sorum asik oldugum adamla goruscekmiyim,askini ilan edecekmi bana
Birbirlerine karsi yalan soyluyorlar,yalanlar uzerine kurulmus bir iliski veya taraflardan birisi yalan soyluyor ve haber bekleniyor iliskiye dair burada yasak bir ask var kadinin kontrolunde bu iliski ve kadin iliskide 2.kadin olmayi onemsemiyor ,adamin hayatinda baskasi daha oldugu,adamin kadina hayatindaki diger kadini seumedigini soyledigine ama aslinda diger kadini da sevdigi,kendisine yalan soylendigi haberini aliyor ama onemsemiyor
adamla olmak istedigi icin

Ne kadar isabetli bilmiyorum umarim sacmalamamisimdir yorumda

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Yorumunuzun bütününden çıkan en basit yorum; görüşülmek istenen kişinin sizin hakkınızda kararsız kaldığını, bu yüzden de vakit geçirmek için bazı şeyleri ötelediğini, hayatındaki kadından birkaç noktada şüphelendiğini ve sizi de kaba tabirle hazırda tutmak istediğini söylüyor.

Çıkan kartlardan Kalif düz ve ters anlamında bize dikkatli olunmasını, yaşananların aslında bize bir uyarı olduğunu söyler. Ayrıca bunların görmezlikten gelindiğinde mutsuzluğun veya olumsuzlukların yolunu açtığını ve buna izin vermememiz gerektiğini öğütler. Bu yorumumu sizin durumunuzu göz önüne alarak yazdım. Mektubun verdiği anlam, aranızda bir haberleşmenin olacağını anlatır. Hemen ardından gelen kart da eğer bu kişinin hayatında başka bir bayan varsa veya yakın bayan bir arkadaşı da olabilir, bu haberin onla ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Kartların tek tek anlamları yerine hepsinin birleştiğinde size anlatmak istediğini tek bir olaya da bağlamadan, çevredeki olasılıklara göre yorumlamalısınız.

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
Mefetseger,haklisin henuz kartlari birlestirip yorum yapamiyorum daha cok pratilesimek yapmam lazim artik kartlarima kavustum firsat buldukca pratik yapacagim artik

Bu kisi evli belkide esiyle ilgili haberlesme yasayacagim yada karisi benimle gorusecek bastaki munzurun ters olmasi ortada yalanlar dondugunu gosteriyor olabilir artik surekli acilim yaparak yorumlari gelistirmeye calisacagim

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
O kişinin evli olması kartların yorumunu değiştirecektir. Selçuksassa destede yasak ilişkideki kadını temsil eder, diğer kartlarla beraber ek olarak söylediklerimi de dikkate alarak yorum getirmeniz daha sağlıklı olacaktır. Kartlarınızla aranızdaki bağ güçlendikçe size çok daha net cevaplar verecektir. Sadece dikkat etmeniz gereken şey sorduğunuz soruları farklı yönlerden çevirerek sormamak.

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
Kartlarla birbirimize alistiktan sonra daha dogru ve net cevaplar alabilirim,sorulari farkli tarzdan ama malesef ayni anlama gelen sorular soruyorum
Son kez actigim kartlardan selcuksasa ile ilgili soru sorcaktim
Bu yasak iliskideki kadini gosteriyor ya acaba bu adamin hayatında baska kadin oldugu anlamina geliyor ben degilde bir baskası mi var hayatinda karisi disinda?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bu durum sizin hislerinize de bağlı, böyle birşey olduğunu düşünüyorsanız Selçuksassa üzerine bir kart daha çekerek durumu netleştirebilirsiniz.

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
Aslinda öyle bir sey hissetmiyordum ama bu selcuksasa kafami kariştirdi en iyisi dedigin gibi yeni bir kart daha cekmek