Destede 3'lü Kombinasyonlar

Selinela

Kayıtlı Üye
Ben erkek ardaşından yeni ayrılan birisi için sorular sordum
İlk sorum Barışıp tekrar bir araya gelecekler mi ?
Gamhat(ters) , İstifan(ters) , abonoz (düz) çıktı.
''Çiftin arasında oluşan güvensizlik nedeniyle aşk bitiyor.Daha sonra , söylenmiş olan sözlerden pişmanlık duyulsada , ilişkinin bitmesinden dolayı hissedilen hüzün keder kaçınılmaz '' olarak yorumladım.
İkinci sorum ise Erkeğin kıza hala aşık olup olmadığını sordum.
Turan(ters) , Assyranta(düz) , Köpek ( ters) çıktı.
''Erkek kızla tekrar görüşmek barışmak istiyor. Ancak bu kişiler tekrar bir araya gelirse bu kez erkeğin ihaneti nedeniyle ayrılık gerçekleşecek.''
Sevgili Keira, yorumunuzu merakla bekliyorum :)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Açılan kartlara göre yaptığınız yorumunuz gayet güzel ilerlemiş. Ekleme yaparsak; ilişkide kızın daha sadık olduğunu (sorulan kişi için köpek kartının ters çıkması, erkeğin sadık olmadığını gösterir. Soruyu eğer erkek sorsaydı tam tersi olarak yorumlardık.), belki de ayrılık sebeplerinin erkeğin kıza karşı kendini ulaşılmaz gibi gösterirken bir yandan tam anlamıyla ilişkiye bağlı olmadığını ve bunun sonucunda başka kişilere yönlendiğini söyleyebiliriz. Bu da arkadaşınızın o kişiyi ne kadar severse sevsin (Burada Asyranta sadık olan ve ilişkide kendinden daha çok veren tarafın arkadaşınız olduğunu gösterir.) tekrar birleşseler bile erkeğin bu tavrı değişmediği sürece (Turan aslında sadık bir erkek olarak tasvir edilirken açılımda ters çıkmasını eğer bu tavrını değiştirirse birşeylerin düzeleceğine yorumlarız.) aralarındaki ilişkinin sorunlu şekilde devam edeceğini gösterir.

Gamhat(ters- ikili arasındaki fırtınalı ve sorunlu geçmişi simgeliyor), İsfahan(ters-yine bu kart ilk kartı destekler), abanoz(düz-aradaki sorunların aşılıp tekrar biraraya gelmeleri için bu sorunların kökünden çözülmesi gerektiğini bize gösteriyor.)

İyi forumlar...

aşk1

Banlı Kullanıcı
bi bayan için baktım erkek arkadaşı onu arayacak mı onla konuşmak isteyecek mi diye sordum.

nil düz , parsadra düz, mektup düz

parsadra sanki burda bayan zor birisi bu ilişkiyi zora sokuyor gibi düşündürdü. ve değişmeyecek gibi ve hep yıkıcılığı olcak gibi ilişkide bayanın.
ama şunda da kararsızım bu baktıgım kadın mı yoksa baska bı kadın mı var iliskiyı bozan bilemedim. ıkısıde cok agır bastı bende kararsızım.
nili de bayanın geçmişi iyi kullandığını bunun etkisi devam ettiğini halende edeceğini düşündüm. ya da ilişki sağlam başlamış bunun etkisinden dolayı aralarındaki bağ güzel gidicek.
mektupta onla konuşmak isteyeceğini düşündüm.

biliyorum olmadı gibi ama olsun :p belki bende iyi şeyler çıkabilirim zamanla.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Çıkan kartlara göre arayacak olduğu görülüyor. Parsadra'yı çıkan kartlara göre yorumlarsak eğer; ilişkide baskın olan taraf kız fakat bu durum erkeği korkutuyor bu yüzden de erkek geçmişte yaşanılanları düşünerek adım atmaktan korkuyor(nil kartının düz çıkması bu noktada işimize yarar.) fakat zaman içinde erkeğin alacağı bir haber veya düşüncelerini değiştirecek bir durum (mektup kartı bu noktada yorumumuzu destekler.) atacağı adımı belirleyecek.

Bunun dışında genel bir ekleme; çıkan kartların anlamları her seferinde değişir. Örnek olarak; yine aynı soruda kart sıralaması parsadra (ters), nil (ters), mektup(düz) olsaydı arada başka birinin olduğunu (ilk kart parsadra çıktığı için-parsadra kartı genel olarak sevgisi büyük olan kişi anlamındadır fakat buradaki ters yorumu iki kişi arasına giren 3.kişi, ve aradaki duygunun ilgili kişilere zarar vereceği olarak yorumlayabiliriz.), bu kişinin erkeğin geçmişinden dolayı rahatsızlık duyduğunu (nil kartının ters çıkması-haber,konuşma,iletişim ve geçmişin etkisi) ve bundan dolayı erkeğin davranışlarını etkilediğini, artı olarak mektup kartıyla beraber bu 3 kişi arasında (3.kişi olduğunu varsayarak konuşuyorum.) bazı konuşmaların geçeceğini söyleyebilirdik.

Temel anlamdan yola çıkarak sorulan soruya göre yorum yapılırsa daha doğru olacaktır. Bu kısmı örnek verdiğim 2 yorumdan Parsadra kartında görebilirsiniz.

Keira

Moderator
Mefetseger'in yardımına ben ufak bir şey eklemek istiyorum, arkadaşınız erkek arkadaşına karşı biraz fazla patavatsız, düşünmeden konuşan bir tip, eğer çenesini tutup nerede nasıl konuşacağına dikkat ederse erkek arkadaşı tarafından aranacak, farkında olmadan öyle potlar kırıyor ki karşısındakini uzaklaştırdığının farkında değil.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Çıkan kartlara göre arayacak olduğu görülüyor. Parsadra'yı çıkan kartlara göre yorumlarsak eğer; ilişkide baskın olan taraf kız fakat bu durum erkeği korkutuyor bu yüzden de erkek geçmişte yaşanılanları düşünerek adım atmaktan korkuyor(nil kartının düz çıkması bu noktada işimize yarar.) fakat zaman içinde erkeğin alacağı bir haber veya düşüncelerini değiştirecek bir durum (mektup kartı bu noktada yorumumuzu destekler.) atacağı adımı belirleyecek.

Bunun dışında genel bir ekleme; çıkan kartların anlamları her seferinde değişir. Örnek olarak; yine aynı soruda kart sıralaması parsadra (ters), nil (ters), mektup(düz) olsaydı arada başka birinin olduğunu (ilk kart parsadra çıktığı için-parsadra kartı genel olarak sevgisi büyük olan kişi anlamındadır fakat buradaki ters yorumu iki kişi arasına giren 3.kişi, ve aradaki duygunun ilgili kişilere zarar vereceği olarak yorumlayabiliriz.), bu kişinin erkeğin geçmişinden dolayı rahatsızlık duyduğunu (nil kartının ters çıkması-haber,konuşma,iletişim ve geçmişin etkisi) ve bundan dolayı erkeğin davranışlarını etkilediğini, artı olarak mektup kartıyla beraber bu 3 kişi arasında (3.kişi olduğunu varsayarak konuşuyorum.) bazı konuşmaların geçeceğini söyleyebilirdik.

Temel anlamdan yola çıkarak sorulan soruya göre yorum yapılırsa daha doğru olacaktır. Bu kısmı örnek verdiğim 2 yorumdan Parsadra kartında görebilirsiniz.

Mefetseger'in yardımına ben ufak bir şey eklemek istiyorum, arkadaşınız erkek arkadaşına karşı biraz fazla patavatsız, düşünmeden konuşan bir tip, eğer çenesini tutup nerede nasıl konuşacağına dikkat ederse erkek arkadaşı tarafından aranacak, farkında olmadan öyle potlar kırıyor ki karşısındakini uzaklaştırdığının farkında değil.

bende sizin gibi olmak istiyorummmmm :biggrinjester:

parsadra başta değilde ortada veya sonda ters olarak çıksaydı yine üçüncü bir kişiden söz edebilir miydik yine.
mektubu erkeğin bir şeyleri hareket ettirip kızı arayacağını diye yorumlamışsınız mektubu direk ondan haber alma onla konuşma gibi yorumluyorum yanlış oluyor mu bu sizce.

Keira

Moderator
Arada Parsadra olmasaydı direk haber diye yorumlayabilirdiniz ancak başlangıçta koşul belirtilen bir kart çıkmış eğer parsadra ortada ya da sonda çıksa farklı bir şekilde 3. kişiden söz edilebilirdi. Bir sürü olasılık sayabiliriz yani kombinasyondaki yer değişikliliğine göre. Çalışmalara devam ederseniz siz de iyi bir yorumcu olabilirsiniz. Şimdilik fena gitmiyorsunuz. Sevgi ve ışıkla..

kodi

Kayıtlı Üye
Merhaba kısa bir süre önce bir açılım daha yaptım, değerli görüşlerinizi duymayı çok isterim. Sorum daha doğrusu düşüncem erkek arkadaşım ve geleceğimizle ilgiliydi, açılan kartlar sırasıyla ters alyans, ters kitap ve düz anahtar oldu, bu açılan kartlardan kesinlikle bir sadakatsizlik, aldatma ve ardından gelecek bir ayrılık var bunu görüyorum, ters alyansı şu an gibi yorumladım, yani tartışmalarımız erkek arkadaşımı sadakatsizliğe itiyor, şu anda bir aldatma da söz konusu olabilir, bunun peşinden ayrılık gelecek ancak ters kitap kartını bu karta bağladığımda şöyle bir yorum yapıyorum, eğer bir aldatma olursa bu tabiri caiz ise beni can evimden vuracak yani hiç beklemediğim bir insan olacak, ya da korktuğum başıma gelecek de diyebilirim. Bundan sonra beni epey sıkıntılı bir dönem bekliyor, epey kapatacağım kendimi ancak destek olanlar sayesinde açılacağım, bu yeni bir aşk da olabilir sadece arkadaş olarak hissetmedim anahtarı. Kendimi kilitlediğim odanın anahtarını bulacak birisi gelecek, anahtar o olacak.

aşk1

Banlı Kullanıcı
katinayla özdeşebilir miyim bilmiyorum ama kendisine çok çektiği kesin insanı.

sol elle kartları çekme konusuna ne diyorsunuz sizce daha mı iyi olur.

soru erkek bayanı seviyor mu?

Adhamdeva (düz) geçmiş , Samyeli (düz) şimdi, Aral (Düz) gelecek

benim kafamı adhamdeva ve aral çok karıştırdı. beraber olup bir şey mi anlatıyor ikisi anlamadım ayh :D

Adhamdeva burda bir itiraftan söz ediyor ya da geçmişte yaşanılanlar hakkında veya yaşanılan bir şey hakkında konuşma olucak.
Samyeli sorunlar bitmiş artık her şey daha güzel daha iyiye gidiyor diyor.
Aral ise aşık bir erkeği veriyor.

samyeli aslında burda bir buluşmadan bir gelişmeden güzel bir değşiklikten söz ediyor.

Keira

Moderator
Merhaba kısa bir süre önce bir açılım daha yaptım, değerli görüşlerinizi duymayı çok isterim. Sorum daha doğrusu düşüncem erkek arkadaşım ve geleceğimizle ilgiliydi, açılan kartlar sırasıyla ters alyans, ters kitap ve düz anahtar oldu, bu açılan kartlardan kesinlikle bir sadakatsizlik, aldatma ve ardından gelecek bir ayrılık var bunu görüyorum, ters alyansı şu an gibi yorumladım, yani tartışmalarımız erkek arkadaşımı sadakatsizliğe itiyor, şu anda bir aldatma da söz konusu olabilir, bunun peşinden ayrılık gelecek ancak ters kitap kartını bu karta bağladığımda şöyle bir yorum yapıyorum, eğer bir aldatma olursa bu tabiri caiz ise beni can evimden vuracak yani hiç beklemediğim bir insan olacak, ya da korktuğum başıma gelecek de diyebilirim. Bundan sonra beni epey sıkıntılı bir dönem bekliyor, epey kapatacağım kendimi ancak destek olanlar sayesinde açılacağım, bu yeni bir aşk da olabilir sadece arkadaş olarak hissetmedim anahtarı. Kendimi kilitlediğim odanın anahtarını
bulacak birisi gelecek, anahtar o olacak.

O şekilde de yorumlayabilirsiniz önemli olan sizin ne hissettiğiniz ama bir de şu açıdan bakın, sevgilinizle sorunlarınız var sizi aldattığını düşünüyorsunuz, hatta ara ara bununla ilgili haberler duyuyorsunuz ya da duyacaksınız ve gerçekleri öğreneceksiniz, ancak son kart anahtarın düz olması bize burada iki farklı bakış açısı doğuruyor:
1. Aldatılıyorsanız bunu çabuk atlatacaksınız hayatınızda güzel gelişmeler olacak.
2. Aslında sevgiliniz sizi aldatmıyor bunu öğrenecek ve ilişkinize güzel bir şekilde devam edeceksiniz.
Bu açılımı yapan ben olsaydım, açılımı yaparken ters alyansın üzerine bir kart daha seçer ve gerçekte bir aldatılma olup olmadığını öğrenir anahtarı ona göre yorumlardım.

katinayla özdeşebilir miyim bilmiyorum ama kendisine çok çektiği kesin insanı.

sol elle kartları çekme konusuna ne diyorsunuz sizce daha mı iyi olur.

soru erkek bayanı seviyor mu?

Adhamdeva (düz) geçmiş , Samyeli (düz) şimdi, Aral (Düz) gelecek

benim kafamı adhamdeva ve aral çok karıştırdı. beraber olup bir şey mi anlatıyor ikisi anlamadım ayh :D

Adhamdeva burda bir itiraftan söz ediyor ya da geçmişte yaşanılanlar hakkında veya yaşanılan bir şey hakkında konuşma olucak.
Samyeli sorunlar bitmiş artık her şey daha güzel daha iyiye gidiyor diyor.
Aral ise aşık bir erkeği veriyor.

samyeli aslında burda bir buluşmadan bir gelişmeden güzel bir değşiklikten söz ediyor.

Aşkla ilgili sorularda genelde kartlar düzse aşk anlamlarına öncelik veririz eğer ters ise duruma ve kartların geliş sırasına hissettiklerimize göre aşk ya da ters anlamlarına bakarız. O yüzden kartların anlamlarına bakarak bir daha yorumlayınız. Eğer bu açılımı ben yapmış olsaydım, evet seviyor ve çok yakında bir birliktelik olacak derdim. Sol ele gelince her zaman kartlar sol elle çekilir.

kodi

Kayıtlı Üye
Dediğinizi yaptım, tekrar bir üçlü açılım yapmadım sadece ters alyansın üstüne çekeceğim kart olarak tek kart seçtim soruma yoğunlaşarak ve çıkan kart yılan oldu, sanırım onun dışında daha kesin cevap verebilecek başka bir kart seçemezdim. Eğer bu sonradan açtığım kartı ilk kombinasyona ekleyebiliyor isem ilk yaptığım yorumun doğru olduğunu var sayıyorum.

Keira

Moderator
Ben o an ki açılım için söylemiştim ama önemli olan sizin hissettiğiniz. Bunu en iyi açılımı yapan kişi hisseder.

kodi

Kayıtlı Üye
Demek istediğinizi anladım, yani öyle bir esnekliği var mıdır destenin bilmeden bir önceki açılımı düşünerek böyle bir şey yapmıştım ben de, çok teşekkürler. Durum ne kadar vahim olsa da soruma kesin bir cevap verdiği için deste, mutlu oldum, yine de iyi hissedelim iyi olsun, çok haklısınız.

Keira

Moderator
Mesela sorunuz için 3 kart açtınız ama kartlardan birinde bir belirsizlik var o kartın üzerine hemen bir kart açıp ikisini birleştirebilirsiniz.

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
Ben de 3 kart cektim ama elimde deste olmadigindan siteden cektim.
anahtar zumrut alyans hepsi (düz)
o kışi benden hoslaniyorsa bana olan hislerini bana açiklayacakmi?
kendimce yorumladim.
İşinde başari elde ettikten sonra duygularini bana aciklayacak hatta evlenmeyi de dusunebilir.
ne kadar dogru yorumladim bilmiyorum

Yalniz bu kisi evli o yuzden alyans kafami karistiriyor

aşk1

Banlı Kullanıcı
yorumlama yapmıycam yasak çünkü ama bunuda paylaşmadan edemedim.
beyazzzbulut size kartlar çektim napım tutamadım işte kendimi.
ve kartlarınız anahtar düz, zümrüt düz ve tagral düz geldi :p
gelen kartlardan dolayı uuvvvv yaptınızı görür gibiyim :d

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
Sevgili ask benim icin kart cekmen beni hem sasirtti hem cook mutlu etti:)
simdi kendimce yorum yapmaya calisiyim oldugu kadariyla
isindeki sorunlari halledince belki terfi belki yeni bir is bu sayede yeni cevre edinebilir ve ondansonra bana bi teklifte bulunabilir ve yaptğimiz fedkarliklarin sonucunu aliriz ve coskulu mmutlu oluruz amacimiza ulasiriz belki de bana bi ıs teklifinde bulunabilir ama kendisine ait bir isyeri yok acmayida dusunmuyor
bu arada bu nerdeyse 10.yorum yazmaya calismam her seferinde bi aksilik cikti ekleyemedim ve her defa farkli yorum yazdim

Keira

Moderator
Aşkla alakalı sorularda kartlar düzse aşk anlamına bakılır demiştim. Sanırım okumadınız. Anlamlara bakarak yeniden yorumlayınız.

aşk1

Banlı Kullanıcı
kişi kartlarını bayan ve erkek olarak düşünüp ona göre yorumlama yapmaya daha çok meyilliyim sanki kişi kartları baktığım kişileri yansıtıyor diye düşünüyorum ve sizin dediğiniz gibi bu kez aşk ile ilgili soruma aşkla yorum yaptım nasıl oldum bilmiyorum ama bakalım :D

sorum erkek bayana açılacak mı?
bayan buarada kumral.
Afyon (düz), Attart (düz), Urmiaa (düz)

Kadın kendisi için erkeği yanlış seçim olarak görüyor. Ve aralarındaki sevgi bağı güçlü bunların.
Afyon ile Attart ilişki için her şey daha iyiye gitceğini ve Attart azıcıkta olsa bana erkeğin bir şeyi dile getirme düşüncesinde olduğunu düşünürdü bana ya da yanlış bir yorumlamamı getiriyorum napıyorum kararsızım eğer öyleysede buna bağlayarak açılmayı yapıcakta diyebilir miyiz?

ya da bir üçüncü daha kart çekmeli miyim ki :S

güzelvemutlu

Kayıtlı Üye
Merhaba keira benim icin mi dedin bilmiyorum ama haklisin kartlari tekrar daha duzgun anlamlarini iyice bagdastirarak yorumlayaçagim

Önce kendi cektigim kartlarla ilgıli yeni yorum yapmaya çalisayim sonrada aşk'in benim icin actigi kartlarla ilgili

Yanlıgin,yanlizlik kisilmislikduygusunun bitmesi icin sabirsizlik soz konusu ve sonunda yanlizliktan kurtulma amacina ulasma.basarma ve bir teklif,acilma soz konusu olacak