Deneyimim Lücid'mi Astral Seyahatmi

Mithra

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar anlatmaya başlıyayım ya ilk tecrübe yada yüzlerce gördüğüm lücid rüyadan biri
Rüyamda bir denizdeydim savaş gemisiydi sanırsam neyse korsanlar geliyordu amaçları öldürmekti rüyanın farkına varınca oynamaya başladım önce gelen korsan gemisini ileri gözükmeyecek şekilde yolladım kalanlarıda dalgaların altında bıraktım.Sonra heryer fazla yağlı boya duvardan akar ya aynen öyle eriyordu rüya bitiyordu "bağırdım lütfen bitme diye" ama dinleyen kim bitti sonsuz bir karanlık geldi o an nerden aklıma geldiyse astral seyahat yapmak geldi normalde korkardım ama hiç korkmadan çıkmak istedim vücudumu hissettim yavaş yavaş bekliyordum astral tekniği geldi aklıma ayak bileklerinden sanki birisi yukarıya çekiyormuş gibi yaptım olduda gerçekten yukarıya doğru çıkmaya başladım ama belimden yukarısı çıkmıştı sadece göğüsüm ve başım sanki gelmek istemiyordu demir gibi yapışmış çıkmıyordu ayak metoduna devam ettim sonunda çıktım vücudumdan ortalama 1.5 metre yukardaydım hemen uçmaya başladım odanın etrafında tur attım en büyük yer burası odadan çıkmaya niyetlendim ama fazla beklemeden vücuduma geri dönmekte istiyordum odadan çıkar çıkmaz annem balkondan çamaşırları getirmişti onu gördüm görür görmez geri dönmeye niyetlendim ama hiç düşünemiyordum hemen uyguluyordum bedenimin üstüne geldim içine girmek istiyordum ama nedense hayla ordaydım giremiyordum hayatım boyunca hiç yaşamadığım bir duygu kapıldım neden giremiyorum o duygu yemin ederim tarif edilemez hiçbir lisandada anlatılamaz.Çok zorlayınca kendimi girdim sabah saat 7.20 civarlarında kalktım rüyadır dedim boşverdim ama yinede sorayım dedim anneme sen bugün balkondan çamaşırları getirdinmi evet dedi burda durdunmu onada evet dedi şok oldum doğrusu.Gördüğüm gemiler ve olay revolütion diye bir dizi var orda görmüştüm aynı olaydı yeni farkettim lücid gördüysem bile beynimin çamaşır almayı nasıl hesapladı :D vede girmeye çalıştım çok zorlandım.

Mithra

Kayıtlı Üye
Yok nasıl anlatsam bir battaniyeyi kaldırırsınızya bir tarafı elinizdedir diğer kalan büyük bölümü hayla yerdedir aynen öyle orayıda kaldırmaya çalışıyordum bu gece tekrar denemeye çalışıcağım inş. olursa ama süperdi :D farkettimki yaşadıklarım bir rüya gibiydi kalttığımda hatırlıyabildiğim kadar vardı kontrol yok hiç anlamadım direk uyguluyordum bir robot gibi

4

43887

Lucid Rüya deneyimi yaşamışsınız ama astral seyahate yakın bir deneyim. Astral seyahatte bedeninizi düşündüğünüz an ya da hayal ettiğiniz an bedeninize geri dönersiniz ve çıkış yaparken tüm beden bir anda çıkar yani yarısı çıkıp yarısı sonra çıkmaz. :)
peki Tai Chi Chuan bu arasıra banada oluyor bedenimin yarısı dışarda yani üst bölgem oturur pozisyonda beklediğimi hatırlıyorum fizik bedenimi görüyorum bazen çıkmak istemediğim için mi oluyor bazende vücuduma dönmek istediğimde aynı şeyi yaşıyorum astralda olduğumun farkındayım çünkü astaral bedenimide görüyorum sadece hayal etmek yeterli mi yani? sevgiler...

67890

Banlı Kullanıcı
bencehem lücid hem astral yaşamış.çünkü annesini görmüş ve uyandıktan sonra gidip sormuş.gördükleri birebir aynı.
lücidden astrale geçmiş.

4

43887

bencede geçiş yapmış ilk rüya farkındalığına varınca lucid ,luciddende astrala geçiş yapmış tek sorun geri dönmede sıkıntı yaşamış ...

4

43887

Direk uyguluyorsanız,kontrolün sizde olmadığını hatırlıyorsanız yaşadığınız deneyim normal bir rüya da olabilir. :)

Hem istemediğiniz için hem de geri dönmek istediğiniz için öyle oluyor olabilir.Sadece hayal edin bedeninizi gözünüzde canlandırın bunu yaptığınız zaman bedeninize geri dönüş yapacaksınız. :)
Ek olarak normal bir rüya da görüyor olabilirsiniz yani rüyanızda astrale istemsiz çıkış yaptığınızı görüyor olabilirsiniz.
teşekkürler yanıt için,rüya görmediğimden eminim çok sık çıkan biri olarak onun farkına varıyorum çevreyi gözlemliyorum sesler..uyku pozisyonunda kendimede bakıyorum ama dediğiniz gibi istememe durumundan kaynaklanabilir...sevgiler...

Mithra

Kayıtlı Üye
Şimdide anneme söledim kafama oklavayı geçirecek heralde az kaldı :D aynen olmuş ne eksik ne fazla değerli arkadaşlar yazdığınız açıklamalardan dolayı teşekkürler herzaman yaşadığım olay gibi sanırsam hem lücid azda astral.:hurray: