Çok zor durumdayım ?

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Psikolojik olarak aşırı bağlılık soğumayı engelleyebilir.
Fiziksel arınma ve bir süreliğine dinlenmeye çekilme işe yarıyor bu konuda. Tabii ilişkinin süresine bağlı ne kadar sürece bağın kopartılacağı ve bu kişiden arınılacağı.
7 yıl gibi kesin bir süre verilemeyeceğini düşünsem de aynı ortamda, bulunulan, birlikte olunulan insanlarla enerji alışverişi olur. Bu insanlar enerjinizi kirletebilir, zihninizi karıştırabilir. Bazı dinlerdeki tek eşlilik kuralı ya da zina yasağının bir sebebi de budur. Arka plandaki enerji alışverişi insan bünyesine, bilincine zarar verebilir.
Bazen insanın elinde olmasa da tahammül bitince soğuma gerçekleşiyor zaten. Farkında olmasanız yaptıklarına bahane üretir ve karşı tarafı haklı çıkartırdınız.
Zamanla kişinin gerçek yüzünü görmek ve kendinize daha fazla vakit ayırmak faydalı olur.
Öte yandan çevrede özellikle insanlardan yayılan kötü enerjilerden kurtulmak için arınma ve korunma çalışmalarının faydasını gördüm hep.

ne yapacağımı bilmiyorum elim kolum bağlı.ben birşeyler yapıldığını düşünüyorum normal değil bu kadar şeye rağmen soğmamam.

acid

Kayıtlı Üye
ne yapacağımı bilmiyorum elim kolum bağlı.ben birşeyler yapıldığını düşünüyorum normal değil bu kadar şeye rağmen soğmamam.
Gayet normal görüyorum daha uzun süre bu sıkıntıyı yaşayan biri olarak. 6 ay değil yıllardan bahsediyorum.
Karasevda eskiden hastalık olarak kabul edilirdi. Ve tedavisi uygulanmış. Şimdi böyle durumlar bağımlılık olarak değerlendiriliyor. İnsan gerçekten çok karmaşık. Reddedilen kişilerde de bu durum görülür Yukarıda denildiği gibi ego kabul etmez yapılanları. Kendisinin üstünlüğüne tehlike olarak görür. Pişman olmasını, geri dönmesini istemek bu yüzden.
Büyü olsaydı kendi iradenizla bağlı kaldığınızı düşünürdünüz büyük olasılıkla. İlişkilerde büyünün mantığı irade ile verilen kararları değiştirmektir. Yani zaten siz iradenizle o kişiyi tercih ettiğinizi söylersiniz. Bir çeşit manüpülasyondur.
Şüpheleriniz varsa iyi bir araştırma yapıp büyü olup olmadığına dair bakım yaptırmanız gerekir.
Yukarıda da pek çok faydalı yorum yapılmış.
Tek katılmadığım tavsiye 'çivi çiviyi söker' olur.
Bunalım psikolojisinde farklı yorumları anlamlandırabilmek vakit alır.
Durumunuzu objektif değerlendirmeye çalışın derim.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Üzerinizde birşey olup olmadığını kesin olarak anlamanız için işinde ehil güvenilir birisinden bakım yaptırmanız lazım.Danıştığınız kişi sizde bakım yaptığını söylemiş zaten ama güvenirliğini bilemiyoruz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bir türlü soğumama durumunuz içinde şunu söyleyeyim psikoloji çok ilginç birşeydir.Bazen en büyük iğrençliklere rağmen aşırı bağımlılık gösterebilir insan oğlu.Sizde belki de bir insan bağımlılığı söz konusu.Yada onun varlığıyla hayatınıza bir anlam kattıysanız böyle soğumama gibi durumlar olabilir

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Bir türlü soğumama durumunuz içinde şunu söyleyeyim psikoloji çok ilginç birşeydir.Bazen en büyük iğrençliklere rağmen aşırı bağımlılık gösterebilir insan oğlu.Sizde belki de bir insan bağımlılığı söz konusu.Yada onun varlığıyla hayatınıza bir anlam kattıysanız böyle soğumama gibi durumlar olabilir
Normalde karakterim değildir en ufak bir şeyden dolayı hemen soğurum.eski kız arkadaşımla bu yüzden ayrıldım minicik bişey midemi bulandırdı.ama bunda böyle oldu.üstelik daha fazlası bişeyler olacağını düşünüyorum.istihare namazı kılmaya başladım.

D

DAİMON

@roothoaxvir istihareye yılmadan usanmadan devam edin.
Kalbinizin doğru olana evrildigini bizzat yaşayarak göreceksiniz.
40 güne kadar uzatabilirsiniz. Kalbiniz mutmain olana dek sürdürün. Allah ın inayetiyle kesin sonuç gelecektir.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
@roothoaxvir istihareye yılmadan usanmadan devam edin.
Kalbinizin doğru olana evrildigini bizzat yaşayarak göreceksiniz.
40 güne kadar uzatabilirsiniz. Kalbiniz mutmain olana dek sürdürün. Allah ın inayetiyle kesin sonuç gelecektir.
Aynen öyle vakit namazlarına da yavaş yavaş başlıyorum.Yarın da bir hocayla görüşeceğim ücretsiz bu işi yapıyormuş.2-3 hediye alıp yanına gidecem.şimdiden herkesin yorumu fikri için çok teşekkür ederim yazdıklarınız sayesinde içim biraz su serpildi varolasınız.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı adınıza gerçekten üzüldüm. Şöyle bir yorumlama yapabilirim. İçinde bulunmuş olduğunuz bu durum sizin "buhran" döneminiz aslında. Bu dönemde kişi kendisini düzeltebilecek tek bir insan olduğuna körü körüne o kadar inanır ki çevresinde ki yardım etmek isteyen insanların dahi farkına varamaz. Üzerinizde herhangi bir bağlama büyüsü ya da farklı tarz da bir büyü olsa bunu mutlaka fark ederdiniz. Unutmamalıyız ki büyü canlı bir varlıktır, bir yere kadar bir başkasının kontrolünde kalır ancak belli bir süreden sonra boyutlardan aldığı enerji ile kendisi hareket etmeye başlar. Üzerinizde büyü değil de negatif enerji yoğunlaşması olduğunu düşünüyorum. Bu enerji öyledir ki unutturmaz, acı çektirir ve kişinin kendisi hakkında olumsuz düşüncelere kapılmasını sağlar. Üzerinizde ki negatif enerjilerden kurtulmak için "koyu gri bulutların getirdiği yağmurlu bir havada, çıplak ayak ile toprağa basmanız ve zihninizi olanlardan ve olacaklardan temizlemeniz gerek"

Kendi içinizde ki yıldızları kaybetmemeniz dileğiyle..

Saygılarımla.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Merhaba,
Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı adınıza gerçekten üzüldüm. Şöyle bir yorumlama yapabilirim. İçinde bulunmuş olduğunuz bu durum sizin "buhran" döneminiz aslında. Bu dönemde kişi kendisini düzeltebilecek tek bir insan olduğuna körü körüne o kadar inanır ki çevresinde ki yardım etmek isteyen insanların dahi farkına varamaz. Üzerinizde herhangi bir bağlama büyüsü ya da farklı tarz da bir büyü olsa bunu mutlaka fark ederdiniz. Unutmamalıyız ki büyü canlı bir varlıktır, bir yere kadar bir başkasının kontrolünde kalır ancak belli bir süreden sonra boyutlardan aldığı enerji ile kendisi hareket etmeye başlar. Üzerinizde büyü değil de negatif enerji yoğunlaşması olduğunu düşünüyorum. Bu enerji öyledir ki unutturmaz, acı çektirir ve kişinin kendisi hakkında olumsuz düşüncelere kapılmasını sağlar. Üzerinizde ki negatif enerjilerden kurtulmak için "koyu gri bulutların getirdiği yağmurlu bir havada, çıplak ayak ile toprağa basmanız ve zihninizi olanlardan ve olacaklardan temizlemeniz gerek"

Kendi içinizde ki yıldızları kaybetmemeniz dileğiyle..

Saygılarımla.
Şunu da düşünüyorum mesela; 2014'Ten beri buradayım yani arasıra okurum başlıkları ilgimi çeker.Şahmeran duası veyahut bu tarz sadece dua tarzında kötü niyetli şeyler üzerime okunmuş olabilirmi ? yani büyü için gerekli malzemeler gerekiyor elzem bir iş uğraştırıcı işinin ustası yapması lazım.ama ben şuan basit bir dua gibi bir şey okuyabilirim,Böyle bir şeyler de olabilirmi ? çünki sevgilim ile beraber olduğumdan beri gördüğüm rüya sayısı 4-5 'i geçiyordu ve bazen olacakları görüyordum ( arasıra);

Teşekkür ederim bu arada,herkese içimdeki derdi anlatmak geliyor.sanki bir yakınımı kaybetmiş gibiyim.

xax2

Kayıtlı Üye
5 sene önce aynı olayı yaşamıştım tamı tamına aynı kızdan ayrıldıktan sonra arabamı vurdum iş arıyorum adam tamam işe alayım seni diyor ertesi günü sebebsizce vazgeçiyor . Bir çok yolu var ve meşekatli bir yol seni bekliyor . Kötü işlemlerle ığraşmayan bir alin varsa etrafında ona kendini okut suya şekere okusun musla yapsın belli bir zaman sana iyi gelecektir ama karşındki kişi seninle ığraşmaya devam ediyorsa bütün sosyal bağlantılarını kapat ben kapatmamıştım aptallık etmiştim . O kişinin gözüne gözükme seni unutsun 4-5 ay şehir dılına çık veya başka yerde kal ama kendinin unuttur eğer kendinini göz önünde tutmassan o kişi seninle uğraşmayı bırakır üstündeki yük yavaitan kalkmaya başlar . Geceleri sürekli ryalarına girecektir kafayı yeme noktasına gelebilirsin sabret allah sabredenlerden yanadır . Ayda 1 kere alimin yanına uğra ve okuması ı rica et . Temiz işlerle uğraşan alimler paraya önem vermez sadece 3-5 kuruş ağırlık parası max 50 liraya kadardır 5 lira versende kabul eder 500 lira versende kabul eder onlar ağırlık ağırlıktır . Abdestli dolaş yeni çevreler edin bol bol aktivite yap . Aa a fazla göze batma şimdili aklım olsa bana bunu yapabları pişman eder yerle yeksan ederdimde Allah büyük öbür dünyada hesaplaşmak için bekliyorum .

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
5 sene önce aynı olayı yaşamıştım tamı tamına aynı kızdan ayrıldıktan sonra arabamı vurdum iş arıyorum adam tamam işe alayım seni diyor ertesi günü sebebsizce vazgeçiyor . Bir çok yolu var ve meşekatli bir yol seni bekliyor . Kötü işlemlerle ığraşmayan bir alin varsa etrafında ona kendini okut suya şekere okusun musla yapsın belli bir zaman sana iyi gelecektir ama karşındki kişi seninle ığraşmaya devam ediyorsa bütün sosyal bağlantılarını kapat ben kapatmamıştım aptallık etmiştim . O kişinin gözüne gözükme seni unutsun 4-5 ay şehir dılına çık veya başka yerde kal ama kendinin unuttur eğer kendinini göz önünde tutmassan o kişi seninle uğraşmayı bırakır üstündeki yük yavaitan kalkmaya başlar . Geceleri sürekli ryalarına girecektir kafayı yeme noktasına gelebilirsin sabret allah sabredenlerden yanadır . Ayda 1 kere alimin yanına uğra ve okuması ı rica et . Temiz işlerle uğraşan alimler paraya önem vermez sadece 3-5 kuruş ağırlık parası max 50 liraya kadardır 5 lira versende kabul eder 500 lira versende kabul eder onlar ağırlık ağırlıktır . Abdestli dolaş yeni çevreler edin bol bol aktivite yap . Aa a fazla göze batma şimdili aklım olsa bana bunu yapabları pişman eder yerle yeksan ederdimde Allah büyük öbür dünyada hesaplaşmak için bekliyorum .
Benim alt etme gücüm var yaptığı pislikleri ailesine anlatmak gibi sanırım bunu yapıcam.

Sizin'detavsiyenizi uyguluyacam teşekkürler şimdiden.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Şunu da düşünüyorum mesela; 2014'Ten beri buradayım yani arasıra okurum başlıkları ilgimi çeker.Şahmeran duası veyahut bu tarz sadece dua tarzında kötü niyetli şeyler üzerime okunmuş olabilirmi ? yani büyü için gerekli malzemeler gerekiyor elzem bir iş uğraştırıcı işinin ustası yapması lazım.ama ben şuan basit bir dua gibi bir şey okuyabilirim,Böyle bir şeyler de olabilirmi ? çünki sevgilim ile beraber olduğumdan beri gördüğüm rüya sayısı 4-5 'i geçiyordu ve bazen olacakları görüyordum ( arasıra);

Teşekkür ederim bu arada,herkese içimdeki derdi anlatmak geliyor.sanki bir yakınımı kaybetmiş gibiyim.

Merhaba,
Sizin söylediğiniz de tabi ki bir ihtimal ancak bu kötü enerjiyi ortadan kaldırabilmek için dediğimi yapmanızı öneririm. O zaman çok daha ferah ve huzurlu bir yaşamınız olacak bence.

Saygılarımla.