Çok zor durumdayım ?

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Merhaba,
6 Aylık bir ilişkim vardı fakat kız arkadaşımın bana türlü oyunlar çevirdiğini ve aldattığını öğrendim.Daha önce ilişkiye girmiştik.Ona çok bağlıyım hala aklımdan çıkmıyor,hiç bir zaman çıkmadı.beni ona çeken ilginç bir şey vardı.okadar çok tiksindirici olay olmasına rağmen hiç soğmadım.Bir hocayı aradım fotoğrafımı attım annemin ismini attım 2 şey var dedi sende.birisi bağlama ( muska veya büyü tarzı bişey dedi okumuşlarda olabilir dedi ) birde elini nereye atarsa atsın bereketsizlik için olan birşey var dedi.kim yaptı bunu diye sordum tarif etti.üzerimde birşey olup olmadığını nasıl anlarım ?

Aymira

Kayıtlı Üye
Öncelikle durumu şöyle bir analiz etmek isterim kendimce;

Daha önce ilişkiye girmiştik.Ona çok bağlıyım hala aklımdan çıkmıyor,
Bir insanla cinsel olarak ilişkiye girdiğiniz zaman ki -enerjsel olarak zayısanız- onunla bağ kurmuş olursunuz ve bu enerji bağı 7 yıl süre sizin hayatınızda olur. Aklınızdan çıkaramadığınıza göre ciddi bir bağ oluşmuş ve bu durum teyitlenmiş.
beni ona çeken ilginç bir şey vardı
Bu çok normaldir. Bir insanla aynı frekans seviyesinde olduğumuz zaman ona inanılmaz bir çekim duyarız. Bir başka ihtimalle belki de ruhsal alem de bir tanışıklık hasıl olmuş olabilir. Yani çekim gayet normal.
okadar çok tiksindirici olay olmasına rağmen hiç soğmadım
İnsanlar çoğu zaman kalben bir şeye bağlandıklarında, sevdiklerinde onun genellikle çirkin ve tiksindirici yanını görmez. Aksi olsaydı evlilikler 1 sene içerisinde boşanmayla sonuçlanırdı. Hatta ego sebebiyle bizi üzen, kıran,inciten insanlara daha da büyük bir bağlılık duyarız.Ki özetle yaşadığınız bu durum da çok normal.
2 şey var dedi sende.birisi bağlama ( muska veya büyü tarzı bişey dedi okumuşlarda olabilir dedi )
:) derler, olmasa da var derler, herkese bu kadar güvenmeyin. Ben bu zamana kadar sen de hiçbir şey yok diyenine çok nadir rast geldim. O da tabiki işinin ehliyse. Hadi diyelim ki Muskalar yazılmış, büyüler yapılmış, bu kız seni neden aldatsın? Madem bu kadar emek vermiş büyü yaptıracak kadar sevmiş, neden ihanet etsin -kafayı yemiş olmalı- çünkü senin için maddi manevi efor sarfetmiş ki, insanlar böylesine emek verdiği birini bir çırpıda silip atamaz, muhtemelen seninle şuan evlilik planları kuruyor olmalıydı.

birde elini nereye atarsa atsın bereketsizlik için olan birşey var dedi
Bu da gayet normal, sevgilinden gördüğün ihanet nedeniyle, enerjin çalındı, sömürüldü ve enerji seviyen düştü ve hiçbir şeyden zevk alamıyorsun, kafayı sürekli ilişkine yorduğun için, karşındakini besliyorsun, sen çöktükçe o daha güçlü hale geliyor, talipleri çoğalıyor, kısmeti açılıyor. çünkü senin enerjinden besleniyor. Sen de ise durum tam tersi oluyor. Enerji düşüklüğü yaşadığın için karşına gelen fırsatlar geri tepmeye başlıyor yahut sen bunları göremiyorsun, bereketsizlik, negatiflik hasıl oluyor.,
.kim yaptı bunu diye sordum tarif etti.
Gayet tabi tarif edebilir, tarif etmesi onun alim olduğunu göstermez, sende büyü olduğunu hiç göstermez. Bazı imnsanların algıları açıktır bazıları da varlıklar sayesinde her türlü bilgiyi edinebilir. Ki günümüzde hoca diye geçinenlerin çoğunun -sözüm meclisten dışarı- sahip olduğu tek yetenek görebilmek.
Kendi şahsi kanaatim; sizde büyü yok. Zaten sadece bunlara bakılarak sizde büyü var ya da yok diye kimse net bir şey söyleyemez. İşin ehli birine bakım yaptırmak gerekir.
Tavsiye olarak da o şahısla aranızdaki bağı tamamen koparmanızı ve kendinizi manevi anlamda güçlendirmenizi söyleyebilirim.
Geçmiş olsun diyorum.
Umarım bir an evvel atlatırsınız.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Öncelikle durumu şöyle bir analiz etmek isterim kendimce;

Bir insanla cinsel olarak ilişkiye girdiğiniz zaman ki -enerjsel olarak zayısanız- onunla bağ kurmuş olursunuz ve bu enerji bağı 7 yıl süre sizin hayatınızda olur. Aklınızdan çıkaramadığınıza göre ciddi bir bağ oluşmuş ve bu durum teyitlenmiş.

Bu çok normaldir. Bir insanla aynı frekans seviyesinde olduğumuz zaman ona inanılmaz bir çekim duyarız. Bir başka ihtimalle belki de ruhsal alem de bir tanışıklık hasıl olmuş olabilir. Yani çekim gayet normal.

İnsanlar çoğu zaman kalben bir şeye bağlandıklarında, sevdiklerinde onun genellikle çirkin ve tiksindirici yanını görmez. Aksi olsaydı evlilikler 1 sene içerisinde boşanmayla sonuçlanırdı. Hatta ego sebebiyle bizi üzen, kıran,inciten insanlara daha da büyük bir bağlılık duyarız.Ki özetle yaşadığınız bu durum da çok normal.

:) derler, olmasa da var derler, herkese bu kadar güvenmeyin. Ben bu zamana kadar sen de hiçbir şey yok diyenine çok nadir rast geldim. O da tabiki işinin ehliyse. Hadi diyelim ki Muskalar yazılmış, büyüler yapılmış, bu kız seni neden aldatsın? Madem bu kadar emek vermiş büyü yaptıracak kadar sevmiş, neden ihanet etsin -kafayı yemiş olmalı- çünkü senin için maddi manevi efor sarfetmiş ki, insanlar böylesine emek verdiği birini bir çırpıda silip atamaz, muhtemelen seninle şuan evlilik planları kuruyor olmalıydı.

Bu da gayet normal, sevgilinden gördüğün ihanet nedeniyle, enerjin çalındı, sömürüldü ve enerji seviyen düştü ve hiçbir şeyden zevk alamıyorsun, kafayı sürekli ilişkine yorduğun için, karşındakini besliyorsun, sen çöktükçe o daha güçlü hale geliyor, talipleri çoğalıyor, kısmeti açılıyor. çünkü senin enerjinden besleniyor. Sen de ise durum tam tersi oluyor. Enerji düşüklüğü yaşadığın için karşına gelen fırsatlar geri tepmeye başlıyor yahut sen bunları göremiyorsun, bereketsizlik, negatiflik hasıl oluyor.,

Gayet tabi tarif edebilir, tarif etmesi onun alim olduğunu göstermez, sende büyü olduğunu hiç göstermez. Bazı imnsanların algıları açıktır bazıları da varlıklar sayesinde her türlü bilgiyi edinebilir. Ki günümüzde hoca diye geçinenlerin çoğunun -sözüm meclisten dışarı- sahip olduğu tek yetenek görebilmek.
Kendi şahsi kanaatim; sizde büyü yok. Zaten sadece bunlara bakılarak sizde büyü var ya da yok diye kimse net bir şey söyleyemez. İşin ehli birine bakım yaptırmak gerekir.
Tavsiye olarak da o şahısla aranızdaki bağı tamamen koparmanızı ve kendinizi manevi anlamda güçlendirmenizi söyleyebilirim.
Geçmiş olsun diyorum.
Umarım bir an evvel atlatırsınız.

İlk olarak uzun uzun yazıp efor sarfettiğiniz için canı gönülden teşekkür ederim yorumunuzu okumak bir nebze de olsa beni rahatlattı.aldatma olayı biraz farklı ilk tanıştığımızda olan bir olay tabi yinede aldatma sayılır.Olacak bazı şeyleri rüyamda gördüm ben zaten daha sonra bu olaylar meydana geldi.enerjim hakkında söylediklerinize katılıyorum ayrıldıktan sonra sevgili yaptı kendisine.hani yaşımızda 15 16 değil yetişkin insanlarız.ben 5 ekim o 4 ekimde doğmuş misal.Hiç bir şeyden tat alamıyorum yemek içmek buna dahil.Manevi anlamda nasıl güçlenecem bilmiyorum.hala olayın şokundayım.gerçekten sevgiyi hissettiğim kadın onun hataları olmasına rağmen beni bırakıp gitti türlü bahanelere sığınarak.müslümanım namaz kılıyorum biraz rahatlıyorum ama yinede içim yanıyor.kaç senede atlatırım bilmiyorum.duygusal şeylerde oldukca zayıfım.sanırım ilişkiye girmem bu işin ana nedeni oldu.

Aymira

Kayıtlı Üye
Bunu neye dayanrak söylediğinizi sorabilir miyim? Bir kaynak, yasa olarak soruyorum.
Christ Grosso'nun seminerlerine uzun süre iştirak ettim.
Bu bağların 7 sene sürdüğü ve bu zaman zarfı içerisinde karşı tarafın duygu ve durumlarını istem dışı algıladığımız anlatıldı. Mesela karşımızdaki kişi üzgün bir ruh hali içerisindeyse, mutluysa, korkulu yahut endişeliyse, bizim de sebepsiz bir şekilde duygu durumumuzun değiştiğini... Hani bazen tarifsiz bir sıkıntı kaplar ya içimizi, ortada bir sebep yokken, bu ruhsal durumumuzda ilişki faktörünün etkili olduğunu belirtirdi. Tabiki neden 7 yıl? diye sormak hiç aklıma gelmedi :)
Türkiye'de ise Tarkan Küçükaksu'nun seminerlerinde buna benzer bilgiler edindim.
İlgilenirseniz tavsiye ederim.

Aymira

Kayıtlı Üye
İlk olarak uzun uzun yazıp efor sarfettiğiniz için canı gönülden teşekkür ederim yorumunuzu okumak bir nebze de olsa beni rahatlattı.aldatma olayı biraz farklı ilk tanıştığımızda olan bir olay tabi yinede aldatma sayılır.Olacak bazı şeyleri rüyamda gördüm ben zaten daha sonra bu olaylar meydana geldi.enerjim hakkında söylediklerinize katılıyorum ayrıldıktan sonra sevgili yaptı kendisine.hani yaşımızda 15 16 değil yetişkin insanlarız.ben 5 ekim o 4 ekimde doğmuş misal.Hiç bir şeyden tat alamıyorum yemek içmek buna dahil.Manevi anlamda nasıl güçlenecem bilmiyorum.hala olayın şokundayım.gerçekten sevgiyi hissettiğim kadın onun hataları olmasına rağmen beni bırakıp gitti türlü bahanelere sığınarak.müslümanım namaz kılıyorum biraz rahatlıyorum ama yinede içim yanıyor.kaç senede atlatırım bilmiyorum.duygusal şeylerde oldukca zayıfım.sanırım ilişkiye girmem bu işin ana nedeni oldu.
Öncelikle Nasuh bir tövbe etmenizi tavsiye ederim.
Ardından kendinize yeni bir hobi edinerek zihninizi başka bir şeye kanalize etmelisiniz.
Ben neden bu haldeyim, bana bunu nasıl yapar, gibi negatif duygular sizi daha çok aşağı çekerek dengenizi bozar, enerjinizi düşürür.
Ayrıca onu düşündüğünüz sürece onu enerjisel anlamda beslemiş olursunuz.
Zor biliyorum fakat kızı düşünmeyi bırakın.
Pozitif düşünmeye çalışın. Aynı zamanda ölümü hatırlamak da dünyevi hayattan soğumanızı sağlar. 3 günlük dünya, değer mi hak etmeyen birileri için harcanmaya? Hayatın her anını dolu dolu yaşayın... Bu hayat sizin, bırakın hak edenler gelsin sizin yolunuza. Ve şunu unutmayın asla yalnız değilsiniz, aynı durumu yamış olan ve yaşıyor olan milyonlarca insan var.
Atlatırsınız Allah'ın izniyle :)

Seraphine

Kayıtlı Üye
Enerji bağları hemen hemen herkes ile oluşabilecek bir şey aslında. Mesela şu an sizinle konuşuyorum, eğer bunu belli bir süre devam ettirirsek zaten aramızda bir enerji kordonu oluşuyor. Ancak yine bu bağların işleyişi sizin anlattığınızdan farklı çalışıyor. Biriyle birlikte olmak bu denli bir empati ortamı yaratmaz, çünkü bahsettiğiniz şeyleri hissetmek için öncelikle uyanış gibi bir koşul gerekiyor. Benim takıldığım 7 yıl denmesiydi tabii. Bu bağları her an çalışmalar ile koparmak mümkün, kimsenin 7 yıl başka birisi ile bağı olacağını düşünmek istemeyiz .)) Yönteme göre başmelek mikail'in yardımı, niyet, meditasyon vb. uygulamalar ile enerji bağları kolayca kesilebilir.

Christ Grosso'yu araştırdığımda bir sonuç bulamadım, eğer yönlendirebilirseniz çok mutlu olurum :)

Aymira

Kayıtlı Üye
Çok özür diliyorum t harfi fazla olmuş, chris grosso.
Theindiespiritualist.com
Adresinden bakabilirsiniz.
Size katılmıyorum bu konuda
Fakat fikirlerinize saygı duyuyorum.
☺️

Seraphine

Kayıtlı Üye
Teşekkürler, şimdi inceliyorum. Bu konular ile ilgiliyseniz ayrıca Judy Satori'yi tavsiye ederim, kendisi ışık dilinde uzman olarak bilinir.

Tabii ki katılmak zorunda değilsiniz, ben sadece evrensel bir gerçeği söylüyorum :) Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın.

Aymira

Kayıtlı Üye
Teşekkürler, şimdi inceliyorum. Bu konular ile ilgiliyseniz ayrıca Judy Satori'yi tavsiye ederim, kendisi ışık dilinde uzman olarak bilinir.

Tabii ki katılmak zorunda değilsiniz, ben sadece evrensel bir gerçeği söylüyorum :) Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın.
Çok teşekkür ediyorum bilgilendirme için. Edindiğim izlenim kadarıyla sizden de öğreneceğim çok şey var.☺️
Sevgiler ?

D

DAİMON

Bence bir insanın lafıyla sözüyle iş yapılmaz.
Müslümansanız istihareye yatın. 7 gün... Hiçbir şey görmeseniz bile kalbiniz bu işten soğur ya da ısınır.

Hayatına başka bir kızı al. O zaman fark edeceksin aslında o kadar da diğerine bağlı olmadığını.

Ne kadar basit anlattın EkSen. Kolay mı o iş o kadar :)
Birini hayatınıza aldıgınızda kalbinize almış oluyorsunuz kalbimiz bizim çöplük mü ya hu? :D

EkSen

Kayıtlı Üye
Bence bir insanın lafıyla sözüyle iş yapılmaz.
Müslümansanız istihareye yatın. 7 gün... Hiçbir şey görmeseniz bile kalbiniz bu işten soğur ya da ısınır.

Ne kadar basit anlattın EkSen. Kolay mı o iş o kadar :)
Birini hayatınıza aldıgınızda kalbinize almış oluyorsunuz kalbimiz bizim çöplük mü ya hu? :D

Kalbine sığdırabildiğin nice insanlar yok mu? Var tabi. Eskilerin sözüyle çivi çiviyi söker, ya da soğuktan donanı buzla ovarlar. Bugün sevdiği kızın onu umursamaması durumunda, etrafına bakınıp başka seveceği bir kızı araması buna şartlanması sanıldığı kadar zor değil. Elbette kolayca olur demiyorum ama illa ki olur. HİÇ KİMSE VAZGEÇİLMEZ DEĞİLDİR.

D

DAİMON

@EkSen yok ben anlatamadım. :)
Çıkarmak iyidir istersen bir çırpıda ama almak için o kadar kolay değil. Seçici olmak lazım. ;)

EkSen

Kayıtlı Üye
@EkSen yok ben anlatamadım. :)
Çıkarmak iyidir istersen bir çırpıda ama almak için o kadar kolay değil. Seçici olmak lazım. ;)
Yahu tabi ki seçici olsun. Gördüğü ilk kıza yapışsın demiyorum ama en azından şu kriz anlarında dikkatini diğer kızdan alabilmek adına denenebilir bir metoddur ki tarih boyunca hep işe yaramıştır :)
O değil de şaka maka Güzin abla gibi hissettim kendim. Ay her neyse işte sabretsin geçer.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Hepinizin yorumunu okudum Sanırsam zaman gerekiyor Belli bir zaman içinde otomatikman bazı şeyler kesilecek Tabii ki bu zaman içerisinde gördüklerim Duyduklarım beni bir hayli yaraladı ve yaralayacak da Sanırsam başka işlerle meşgul olmak biraz daha iyi En azından kafayı dağıtmama neden oluyor.işte başka şeylerle de meşgul olamıyorum malesef bekliyorum hep..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba,
6 Aylık bir ilişkim vardı fakat kız arkadaşımın bana türlü oyunlar çevirdiğini ve aldattığını öğrendim.Daha önce ilişkiye girmiştik.Ona çok bağlıyım hala aklımdan çıkmıyor,hiç bir zaman çıkmadı.beni ona çeken ilginç bir şey vardı.okadar çok tiksindirici olay olmasına rağmen hiç soğmadım.Bir hocayı aradım fotoğrafımı attım annemin ismini attım 2 şey var dedi sende.birisi bağlama ( muska veya büyü tarzı bişey dedi okumuşlarda olabilir dedi ) birde elini nereye atarsa atsın bereketsizlik için olan birşey var dedi.kim yaptı bunu diye sordum tarif etti.üzerimde birşey olup olmadığını nasıl anlarım ?
Şöyle söyleyeyim;sevgili değilde diğer arkadaşlıklarımızda da tüm ilişkilerimizde de bir insanın hakkımızda çevirdiği entrikanın farkındaysak o insandan feriştah olsa soğuruz.Siz soğumamışsınız halen bağlılık içindesiniz.Burda birbirini tutmayan birşey zaten var.Yalnız herşey bir yana bu farkındalık güzel.?Bakıp görmeyen değilsiniz.Durumda bir terslik olduğunun farkındasınız.Neden halâ soğumadığınızı sorguluyorsunuz.
Ben size yapıldığı söylenen işlemlerin gerçeklik payının olabileceğini düşündüm açıkçası.Önemli olan hocanın dürüstlüğüde tabi burda bununda önemi var.Bence üstüne düşün bunun,şayet varsa hep negatif kalır üstünüzde..Es geçmeyin,son mesajda bekliyorum demiştiniz beklemeyin.Beklemek çözümsüzlüktür.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Şöyle söyleyeyim;sevgili değilde diğer arkadaşlıklarımızda da tüm ilişkilerimizde de bir insanın hakkımızda çevirdiği entrikanın farkındaysak o insandan feriştah olsa soğuruz.Siz soğumamışsınız halen bağlılık içindesiniz.Burda birbirini tutmayan birşey zaten var.Yalnız herşey bir yana bu farkındalık güzel.?Bakıp görmeyen değilsiniz.Durumda bir terslik olduğunun farkındasınız.Neden halâ soğumadığınızı sorguluyorsunuz.
Ben size yapıldığı söylenen işlemlerin gerçeklik payının olabileceğini düşündüm açıkçası.Önemli olan hocanın dürüstlüğüde tabi burda bununda önemi var.Bence üstüne düşün bunun,şayet varsa hep negatif kalır üstünüzde..Es geçmeyin,son mesajda bekliyorum demiştiniz beklemeyin.Beklemek çözümsüzlüktür.

Yani bakış açınız çok güzel,şimdi şöyle söylüyeyim ben uzatmaları oynadım.bir erkeğin belkide yaşıyacağı en iğrenç şeyleri yaşadım.3 ay önce ama hala soğmadım yani ilişkime devam ettim hemde daha fazla bağlandım bilemiyorum belkide cinsel ilişkiden olabilir.en sonda bardak taştı yanına gittim barıştım geldim yine soğmadım.daha büyüğü oldu şuan'Ki halim yani şuan onu görsem farz-ı misal ne yaparım bilmiyorum.ama hala aklıma geliyor üzülüyorum kefşke böyle olmasaydı.belki bir gün mesaj atar pişman olur diye aklımdan geçiriyorum.Bu ay hariç son 1 aydır zaten kendisinin benden soğudunu hissettim.o bile benden soğdu ama ben soğmadım.yüzü aklıma geliyor keza sesi.çok üzülüyorum.yerini kim tutar bu saaten sonra bilemiyorum

acid

Kayıtlı Üye
Psikolojik olarak aşırı bağlılık soğumayı engelleyebilir.
Fiziksel arınma ve bir süreliğine dinlenmeye çekilme işe yarıyor bu konuda. Tabii ilişkinin süresine bağlı ne kadar sürece bağın kopartılacağı ve bu kişiden arınılacağı.
7 yıl gibi kesin bir süre verilemeyeceğini düşünsem de aynı ortamda, bulunulan, birlikte olunulan insanlarla enerji alışverişi olur. Bu insanlar enerjinizi kirletebilir, zihninizi karıştırabilir. Bazı dinlerdeki tek eşlilik kuralı ya da zina yasağının bir sebebi de budur. Arka plandaki enerji alışverişi insan bünyesine, bilincine zarar verebilir.
Bazen insanın elinde olmasa da tahammül bitince soğuma gerçekleşiyor zaten. Farkında olmasanız yaptıklarına bahane üretir ve karşı tarafı haklı çıkartırdınız.
Zamanla kişinin gerçek yüzünü görmek ve kendinize daha fazla vakit ayırmak faydalı olur.
Öte yandan çevrede özellikle insanlardan yayılan kötü enerjilerden kurtulmak için arınma ve korunma çalışmalarının faydasını gördüm hep.